۱۶ مطلب در آبان ۱۳۹۹ ثبت شده است

آموزش طراحی سایت با اصول سئو

طراحی سایت ، به روند برنامه ریزی و ساخت یک سایت گفته می شود. متن، تصاویر، فایل های صوتی و تصویری و المان های برنامه نویسی، توسط طراحی سایت برای تولید صفحه ای قابل رویت در مرورگر، فرمت دهی می شوند. طراحان سایت ها برای ساخت صفحاتی که بتوانند توسط مرورگرها خوانده شوند، از زبان های نشانه ای که اکثرا برای ایجاد ساختار از HTML و برای نمایش از CSS هستند، استفاده می کنند. در دنیای Web 2.0، زبان های برنامه نویسی دیگر نظیر جاوا اسکریپت، Ruby on Rails، PHP، ASP.net و Perl برای ساخت صفحات سایت ها استفاده می شوند تا تعامل کاربر با سایت بوجود آید.

در کل، پروسه طراحی سایت شامل، مفهوم سازی، طرح ریزی، پیش تولید، تحقیق، تبلیغات، و همچنین مدیریت فایل های صوتی، تصویری و دیگر فابل های چند رسانه ای مورد استفاده در صفحات سایت می باشد. این کار می تواند توسط طراح، یا گروهی از طراحان با وظیفه ای مشخص، صورت گیرد. سایت می تواند شامل صفحه اصلی، که همچنین به آن خانه نیز گفته می شود و نیز بخش های متفاوت دیگری باشد که هرکدام برای هدف خاصی گرد هم آمده اند. صفحه اصلی سایت در مورد هدف اصلی سایت و همچنین بروز رسانی های روزانه آن صحبت می کند که می تواند شامل لینکی باشد که کاربران را به بخش های سایت مربوطه هدایت می کند.

هدف از طراحی سایت

اگر شما فروشنده و توزیع کننده محصولات هستید می توانید بیشترین بهره را از وب سایت خود ببرید که این امر به مراتب کم هزینه تر و نتیجه بخش تر از روش های قدیمی و پر هزینه ی بازاریابیست.

در این روش شما محدودیت زمانی و مکانی ندارید و یک فروشگاه اینترنتی شبانه روزی و بازار فروشی به وسعت شهر ،استان و کشور خود دارید که باعث رشد روز افزون مشتریان و افزایش سود دهی فعالیت اقتصادی شما خواهد بود .

یک وب سایت خوب به شما این امکان را می دهد که جدید ترین محصولات را به همراه مشخصات کامل و تصاویر در کمترین زمان ممکن در اختیار بازدید کنندگان قرار دهید و به سرعت از رقبای خود پیشی بگیرید.بهره گیری از ایده های خاص و جدید شما را در طراحی سایت کارا و موفق تر یاری خواهد کرد.البته انتخاب و ارزیابی دقیق شرکت طراحی سایت امریست مهم که در رسیدن به هدف مطلوب موثر است.

طراحی وب به مهارت ساخت سایت و راه‌اندازی صفحات وب گفته می‌شود.

تیم برنرز لی، مخترع وب، با برپایی یک سایت وب در اوت ۱۹۹۱، نام خود را به عنوان نخستین سازندهٔ وب در تاریخ نگاشت. او در نخستین وب‌سایتش، از اَبَرمتن و پیوندی برای ایمیل (پست الکترونیک) استفاده کرده بود.

در آغاز، سایتهای وب با کُدهای ساده «اچ‌تی‌ام‌ال» نوشته می‌شدند، گونه‌ای از زبان کُدنویسی که ساختار ساده‌ای به وب‌گاه‌ها می‌داد، شامل سرتیتر و پاراگراف، و توانایی پیوند دادن به صفحه‌های وب دیگر، با اَبَرمتن. در مقایسه با روش‌های دیگر، این راه تازه و متفاوتی بود که کاربران به سادگی می‌توانستند با یک مرورگر، صفحه‌های پیوند خورده را باز کنند.

با پیشرفت وب و هنر طراحی آن، زبان کُد نویسی اش، اَبَرمتن یا اچ‌تی‌ام‌ال، پیچیده‌تر و پرانعطاف‌تر شد. ابزاری مانند جدول‌ها که بیشتر برای نمایش نمودارهای داده‌ای بودند، بزودی مورد استفاده نادرست، برای چیدمان‌های پنهان در صفحه‌های وب قرار گرفتند. با پیدایش الگوهای آبشاری وب یا «CSS»، روش نادرست طراحی با جدول‌های پنهان در صفحه از گردونه خارج، و بجای آن استفاده مناسب از زبان کمکی «CSS» جایگزین شد.

فناوری‌های یکپارچه سازی داده‌گاه‌ها (Database)، مانند زبان‌های کُدنویسی سمت سرور (Server-Side Scripting) مانند CGI، PHP، ASP.NET، ASP، JSP و ColdFusion، و استانداردهای طراحی مدرن با الگوها (CSS)، ساختار سایت‌های وب را باز هم تغییر داده و آنرا پیشرفته تر کرده‌اند.

همچنین با آمدن نگاره‌های جاندار و فناوری‌های پویانمایی به صفحه‌ها، مانند فلَش (Flash)، چهره وب بیشتر از پیش تغییر کرد و توانمندی‌های تازه به سازندگان رسانه و طراح‌های وب داده شد، و توانایی‌های بیشتر و کارایی‌ها تازه مرورگرها برای اچ‌تی‌ام‌ال.

وبسایت یا تارنما

وبسایت یا تارنما مجموعه‌ای از فایلهای مختلف اعم از تصاویر، متون و یا فایلهای برنامه نویسی شده است که به منظوری خاص به شکلی با هم مرتبط شده‌اند. این فایلها روی یک کامپیوتر «میزبان» یا «سرور» قرار می‌گیرند و با یک نام دامنه مشترک فراخوانی می‌شوند. یکی از مهمترین سرویس‌های وب، پست الکترونیک است.
انواع سایت

سایتها بر اساس کاربرد و نوع برنامه نویسی به چند دسته تقسیم می‌شوند که عبارت است از:

سایتهای ثابت (Static Website):

این سایتها یکبار طراحی سایت می‌شوند و اطلاعات مورد نیاز در داخل آنها قرار می‌گیرد و پس از آن برای تغییر در آنها نیاز به یک طراح حرفه‌ای یا نیمه حرفه‌ای سایت است. زبان برنامه نویسی اینگونه از سایتها غالباً HTML و Java Script هستند که در نوع توسعه یافته تر از CSS نیز بهره گرفته می‌شود.

از آنجا که حجم کمتری از کد در طراحی سایتهای ثابت استفاده می‌شود سرعت بارگذاری (Loading) بالایی دارند. علاوه براین کاهش حجم کدها که باعث خوانایی بشتر سایت توسط رباتهای جستجوگر می‌شود از یک سو و کاهش زمان بارگذاری از سوی دیگر سبب بهتر شدن وضعیت آنها از لحاظ امتیاز دهی موتورهای جستجو یا همان «رنکینگ» می‌شود. سایتهای ثابت قیمت طراحی پایین‌تری را نیز عمدتاً نسبت به سایر سایتها دارند.

عدم امکان ایجاد تغییر در این نوع از سایتها توسط افراد عادی علاوه بر افزایش امنیت سبب بهرهمندی از گرافیک و ظاهری زیبا می‌شود چرا که همه چیز ثابت است از جمله متون و اندازه تصاویر و همچنین همه عناصر مکان مشخص و ثابتی را دارند در نتیجه می‌توان برای محل قرار گرفتن هر یک از اجزاء بهترین تصمیم را گرفت.

اما از طرفی نیز عدم امکان ایجاد تغییرات توسط افراد عادی سبب می‌شود تا امکان بروز رسانی سایت توسط صاحبان و مدیران سایت صلب شود.

نکته: سایتهای ثابت (Static) برای افراد، شرکتها و سازمانهایی مناسب است که حداکثر یک یا دو بار در سال نیازمند به تغییر در محتوای سایت هستند.

سایتهای پویا (Dynamic Website): محتوای سایتهای داینامیک بعد از طراحی توسط افراد عادی که دسترسی به سیستم مدیریت محتوای سایت را داشته باشند قابل تغییر است. زبان برنامه نویسی وبسایتهای پویا می‌تواند براساس نیاز متفاوت باشد اما عمدتاً از زبانهای ASP، ASP.Net و Php استفاده می‌شود و از زبانهای کمکی CSS و Silver light و یا Ajax برای ایجاد قابلیتهای ویژه نیز بهره گرفته می‌شود.

در اینگونه از سایتها ابتدا اسکلت سایت توسط طراح ایجاد می‌شود و سپس محتوا توسط مدیران سایتها تغییر می‌کند مانند فرم قراردادی که یکبار توسط فردی ایجاد می‌شود و توسط افراد دیگری بارها تکمیل می‌شود، از این رو طراح نسبت به محل قرار گرفتن و اندازه دقیق متون و تصاویر و سایر عناصری که بعداً توسط مدیران سایتها تغییر می‌کند اطلاع ندارد بنابر این چاره‌ای ندارد جز اینکه همه حالات را در نظر بگیرد و اینکار سبب می‌شود تاحدودی از گرافیک و جلوه سایت کاسته شود.

یکی از مزیتهای سایتهای داینامیک این است که هیچ محدودیتی برای ایجاد، تغییر یا حذف مطالب، تصاویر و صفحات و غیره وجود ندارد.

با توجه به اینکه در سایتهای پویا از زبانهای برنامه نویسی پیشرفته استفاده می‌شود امکانات زیادی در آنها قابل ایجاد است مانند ایجاد صفحات هوشمند، فرمها و جستجوهای پیچیده.

استفاده زیاد از کدها سبب کند شدن بارگذاری سایت و امتیاز آن در موتورهای جستجو می‌شود.

نکته: سایتهای پویا برای افراد، شرکتها و سازمانهایی مناسب است که بیش از دوبار در سال نیاز به تغییر درمحتوای سایت را دارند.

پرتالها (Portal): پرتالها سایتهای پویای جامعی هستند که چند هدف خاص را در یک سایت دنبال می‌کنند به عبارت دیگر مجموع چند سایت پویا که برای رسیدن به هدفی خاص در کنار هم قرار گرفته‌اند را می‌توان پرتال نامید. به عنوان مثال پرتال خبری می‌تواند از چند سایت داینامیک تشکیل شده باشد که هر یک امکانات خاصی چون عضو گیری، انتشار اخبار، انتشار تصاویر، نظر سنجی و ... را در اختیار مدیران آن قرار دهد.

تمام ویژگی‌های یک سایت پویا می‌تواند در یک پرتال نیز صدق کند.

نکته: معمولاً پرتال‌ها توسط سازمانها، گروهها و شرکتها خریداری می‌شوند. به دلیل نیاز به بروز رسانی بخشهای مختلف اداره آنها توسط یک فرد بسیار مشکل است مگر آنکه به چشم یک کار حداقل پاره وقت به آن نگاه شود.

سایتهای متحرک استاتیک و نیمه داینامیک (Static and Dynamic Flash Website): سایتهای فلش یا متحرک دو نوع استاتیک و نیمه داینامیک هستند و توسط نرم‌افزارهای خاصی ایجاد می‌شوند در برخی موارد از XML یا Action Script برای ایجاد قابلیتهای تغییر یا هوشمندی در این سایتها بهره گرفته می‌شود.

به طور کلی سایتهای فلش ثابت (استاتیک) غیرقابل تغییر می‌باشند و مانند سایتهای ثابت یکبار توسط طراح ایجاد می‌شوند و برای تغییر آن نیاز است تا افراد به صورت حرفه‌ای یا نیمه حرفه‌ای از دانش طراحی فلش برخوردار باشند.

اما سایتهای فلش نیمه داینامیک یا نیمه پویا مانند سایتهای پویا عمل می‌کند و قابل تغییر هستند اما تغییر در آنها به سادگی سایتهای پویا نیست و وسعت ایجاد تغییرات نیز بسیار محدودتر است.

از مزیتهای وب سایتهای فلش جذابیت آنهاست. گرافیک زیبا و انیمیشن‌های جذاب. اما از معایب عمده آنها می‌توان به عدم خوانده شدن اطلاعات موجود در آنها توسط رباتهای جستجوگر و عمدتاً سرعت بسیار پایین بارگذاری اشاره کرد.

نکته: سایتهای فلش برای افراد و گروهها یا شرکتها و سازمانهایی مناسب است که نیاز به تبلیغات ندارند و عموم کاربران با آنها آشنا هستند مانند خوانندگان، سیاست مداران، بازیگران و گروههای موسیقی، هتلهای معروف، مکانهای توریستی.

سایتهای مجهز به سیستم مدیریت محتوا (Content Management Systems): سایتهای مجهز به سیستم مدیریت محتوا که در اصطلاح به CMS که مخفف Content Management System است مشهورند، وبسایتهایی از نوع پرتالها یا سایتهای پویا هستند که برای مصارف خاص توسط طراحان حرفه‌ای و یا شرکتهای طراحی حرفه‌ای ایجاد می‌شوند.

تمام مزایا و معایب مربوط به سایتهای پویا در مورد سایتهای مجهز به سیستم مدیریت محتوا صدق می‌کند.

البته در نظر داشته باشید که سایتهای پویا و پرتالها نیز مجهز به سیستم مدیریت محتوا هستند اما آنچه که در CMSها متفاوت است طراحی آنها و سیستمهای مدیریت محتوای آنها برای مصارف خاص است.

از مزایای سیستمهای مدیریت محتوا نسبت به سایر سایتهای داینامیک می‌توان به آماده بودن و جامع بودن آنها اشاره کرد. از این رو اغلب اینگونه از سایتها در کمتر از ۳ روز کاری قابل نصب و استفاده هستند.

طراحی سایتهای CMS مانند یک خط تولید محصول است و از آنجا که طراح باید نمونه‌های محدودی را به صورت انبوه تولید کند سعی در رعایت تمام اصول امنیتی، گرافیکی، موارد مربوط به رنکینگ و امتیاز موتورهای جستجو و سایر موارد موثر می‌کند.

 

https://www.janblaghy.ir/%d8%b7%d8%b1%d8%a7%d8%ad%db%8c-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa/

 

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
مدیر سایت

آموزش ساخت بک لینک چیست

ویژگی شماره 2: آنها کلمه کلیدی هدف شما را در متن لنگر پیوند درج می کنند
به عنوان یک یادآوری ، متن لنگر بخشی ساخت بک لینک  از متن قابل مشاهده یک لینک است.

پیوندهای لنگر چیست؟
به طور کلی ، شما می خواهید پیوندهای شما دارای متن لنگر باشند که شامل کلید واژه هدف شما می باشد.

در حقیقت ، یک مطالعه اخیر در صنعت ارتباطی بین متن لنگر غنی از کلمات کلیدی و رتبه های بالاتر برای آن کلمه کلیدی پیدا کرده است.

متن لنگر غنی کلمه کلیدی
اکنون ، یک کلمه سریع هشدار:

شما نمی خواهید به متن لنگر غنی از کلمات کلیدی بروید. بک لینک در حقیقت ، گوگل در الگوریتم خود فیلتری به نام "Google Penguin" دارد.

Google Penguin وب سایتهایی را که از استراتژی های ساخت لینک کلاه سیاه استفاده می کنند فیلتر می کند. و به طور خاص روی سایتهایی که بک لینک ایجاد می کنند با متن دقیق لنگر مطابقت تمرکز می کند.

ویژگی شماره 3: پیوند با سایت (و صفحه) با شما ارتباطی جدی با سایت شما دارد
وقتی یک وب سایت به وب سایت دیگری پیوند می یابد ، گوگل می خواهد ببیند که این دو سایت به هم مرتبط هستند.

اگر در مورد آن فکر کنید این حس می کند:

تصور کنید که شما فقط مقاله ای درباره اجرای یک ماراتن منتشر کرده اید.

در این حالت ، Google وزن بیشتری در پیوندهای سایتهای مربوط به ماراتن ، دویدن ، تناسب اندام در مقابل سایتهای مربوط به ماهیگیری ، یک چرخه و بازاریابی دیجیتال قرار می دهد.

بک لینک های متنی
صفات شماره 4: پیوند یک لینک "Dofollow" است
Google و سایر موتورهای جستجو پیوندهایی را با برچسب "nofollow" که به آن وصل شده اند ، چشم پوشی می کنند.

پیوندهای Nofollow
(به عبارت دیگر ، پیوندهای nofollow الگوریتم های رتبه بندی موتور جستجو را حساب نمی کنند).

خوشبختانه ، اکثریت قریب به اتفاق پیوندها در وب پیوندهای "dofollow" هستند.

و بیشتر پیوندهایی که دارای برچسب nofollow هستند ، برای شروع چندان با ارزش نیستند. به عنوان مثال ، پیوندهای این منابع به صورت نامحدود دنبال می شوند:

نظرات وبلاگ
اطلاعیه های مطبوعاتی
تبلیغات پرداخت شده
به هر حال این پیوندها برای سئو بسیار مفید نیستند ، بنابراین جالب نیست که آنها در حال حاضر پیاده شوند.

صفات شماره 5: پیوند از دامنه ای است که قبلاً به شما لینک نشده است
بیایید بگوییم که پیوندی از وب سایت A دریافت می کنید.

عالی.

خوب ، بیایید دوباره وب سایت A به شما پیوند دهد. و دوباره. و دوباره.

آیا پیوندهای 2 ، 3 و 4 به اندازه لینک اول قدرتمند هستند؟

نه

همانطور که معلوم است ، پیوندها از همان وب سایت بازدهی کمتری دارند.

رتبه بندی قدرت
یا روش دیگری بگذارید:

معمولاً بهتر است از 100 وب سایت مختلف 100 لینک از 1000 پیوند از همان وب سایت دریافت کنید.

در حقیقت ، مطالعه همبستگی رتبه بندی موتورهای جستجو نشان داد که تعداد سایتهایی که به شما پیوند می دهند (نه تعداد کل بک لینک ها) با رتبه بندی های گوگل بیشتر از هر عامل دیگر ارتباط دارد.

منبع: آموزش ساخت بک لینک

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
مدیر سایت

انواع لینک سازی داخلی و خارجی

لینک سازی بیلدینگ چیست و چه اهمیتی دارد؟
فرقی نمی کند که اخیراً با لینک بیلدینگ آشنا شده باشید یا اینکه مدتی است که مشغول ساخت لینک برای وب سایت خود باشید، مطمئن باشید با مطالعۀ این راهنما اطلاعاتی جدید به دست خواهید آورد. چشم انداز سئو و لینک بیلدینگ همیشه در حال تغییر است و امروزه، ایجاد لینک های با کیفیت در بالاترین درجۀ اهمیت قرار دارند. اگر تجارت و فعالیت شما به اینترنت بستگی دارد، باید مفهوم نیاز به لینک های با کیفیت را درک کنید و از آنها در تجارت خود استفاده کنید. مطمئن باشید قانون داشتن لینک های با کیفیت به این زودی ها تغییر نخواهد کرد.

این راهنما به شما کمک می کند لینک بیلدینگ خود را به درستی انجام دهید تا بتوانید در کوتاه ترین زمان، لینک سازی داخلی بهترین نتیجه را دریافت کنید. بهتر است بدانید حجم اطلاعات این راهنمای آموزشی بسیار زیاد است، اما ما تمام تلاش خود را کرده ایم تا این مطالب را به ساده ترین شکل و با مثال هایی دقیق توضیح دهیم تا درک آن برایتان آسان باشد. امیدواریم که از خواندن این راهنمای لینک سازی لذت ببرید!

لینک بیلدینگ چیست | اهمیت لینک بیلدینگ در رتبه بندی سایت
تعریف لینک بیلدینگ
به روند دریافت "هایپرلینک" از یک وب سایت به وب سایت خودتان، لینک بیلدینگ گفته می شود. هایپر لینک (hyperlink) که معمولاً به آن لینک گفته می شود، راه مناسبی برای جستجوی کاربران در وب سایت ها و صفحات اینترنتی است. موتورهای جستجوگر از لینک ها برای تعقیب وب سایت ها استفاده می کنند؛ آنها لینک های موجود در بین تک تک صفحات وب سایت تان را دنبال می کنند و در تصویری بزرگتر، تمام لینک های موجود در بین وب سایت ها را زیر نظر دارند.

روش های بسیاری برای لینک بیلدینگ وجود دارد که سختی و آسانی آنها متفاوت است. با این حال متخصصان سئو معتقدند لینک بیلدینگ یکی از سخت ترین قسمت های کار آنهاست. بسیاری از سئوکاران بیشتر زمان خود را صرف لینک سازی دقیق و هدفمند می کنند. به همین دلیل، اگر بتوانید برای وب سایت خود لینک هایی با کیفیت و معتبر دریافت کنید، در بهینه سازی سایت تان چندین گام از رقبای خود فاصله می گیرید.

https://www.janblaghy.ir/%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4-%d9%84%db%8c%d9%86%da%a9-%d8%b3%d8%a7%d8%b2%db%8c-%d8%af%d8%a7%d8%ae%d9%84%db%8c-%d9%88-%d8%ae%d8%a7%d8%b1%d8%ac%db%8c/

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
مدیر سایت

آموزش سئو از 0 تا 100


مزیت‌های سئو چیست؟
قطعا تا همینجا متوجه شدید که سئو چه علم مفید و موثری برای کسب و کارهاست.در اینجا تعدادی از مزایای مهم سئو را با هم مرور می کنیم:

سئو باعث افزایش بازدید از سایت می‌شود.
باعث برند شدن و بالا رفتن اعتبار وب‌سایت می‌شود.
باعث فروش بیشتر و در نتیجه کسب سود می‌شود.
اغلب کاربران موتورهای جستجو تنها روی یکی از 5 نتیجه اول از صفحه نتایج کلیک می‌کنند؛ بنابراین اگر برای مطالب خود به دنبال خواننده هستید یا برای فروشگاه خود به مشتری نیاز دارید، ناچارید که در رتبه‌های بالای نتایج جستجو باشید.
سئو تنها برای سازگاری با موتورهای جستجو نیست، بلکه یک سئوی خوب موجب بهبود تجربه کاربری و کاربرد بیشتر یک وب‌سایت می‌شود.
سئو برای دیده شدن وب‌سایت شما در شبکه‌های آموزش سئو اجتماعی مفید است. نزدیک به سه میلیارد نفر از مردم جهان حداقل در یکی از شبکه‌های اجتماعی حضور دارند. محتوای شما اگر در نتایج جستجو جایگاه مناسبی داشته باشد و کاربر آن را انتخاب کند، به‌احتمال زیاد در یکی از شبکه‌های اجتماعی نظیر فیس‌بوک و توییتر به اشتراک گذاشته می‌شود و این اشتراک به معنای یک لینک مفید برای بهبود رتبه وب‌سایت شماست.
سئو ماندگاری بسیار بالاتری نسبت به دیگر روش‌های بازاریابی دارد.
هزینه‌ای که برای سئو می‌شود،‌ چندین برابر بازگشت سرمایه در پی خواهد داشت
خب حالا که روند انجام سئو و اهمیت آن را شناختیم، کمی جزئی‌تر راجع به آن صحبت می‌کنیم :‌

مهم‌ترین پارامترهای موتورهای جستجو برای رتبه دهی به سایت‌ها
کمی قبل‌تر راجع به تکرار کلمه در متن به عنوان اولین ملاک موتورهای جستجو صحبت کردیم. این مسئله هنور هم بسیار مهم است اما ملاک های فراوان دیگری نیز اهمیت پیدا کرده‌اند. دو مورد از مهم‌ترین این ملاک‌ها را بررسی می‌کنیم:‌

محتوا
گوگل و بسیاری دیگر از موتورهای جستجو عاشق محتوا هستند. هر چه تولید محتوا در سایت بهتر و باکیفیت‌تر انجام شود‌،‌ سایت رتبه بهتری نیز خواهد گرفت. از انواع محتوا می‌توان به متن، ویدئو، عکس و … اشاره کرد.

با توجه به اطلاعیه های اخیر گوگل می توان متوجه شد که محتوای چند رسانه ای نسبت به گذشته جذاب تر و مهم تر شده ، علت اصلی این اتفاق هم این است که پادکست ها و ویدئوها باعث ماندگاری بیشت کاربر در سایت می شوند.

لینک
گوگل برای سنجش اعتبار وب‌سایت ها، لینک هایی که به آن سایت داده شده است را بررسی می‌کند. هر چه لینک‌ها از وب‌سایت‌های باکیفیت‌تر و با تعداد بیشتری باشند، رتبه سایت بهتر خواهد بود.

اما لینک ها یکی از مهم ترین معظلات گوگل هم هستند. خدمات سئو اغلب سئو کارها و صاحبین وبسایت ها با ایجاد لینک های مصنوعی و کم اعتبار سعی در گمراه کردن گوگل دارند که همین موضوع باعث به وجود آمدن جریمه های در خصوص آن ها از جمله پنالتی شدن وبسایت های متخلف شد.

انواع سئو
انواع سئو
انواع سئو
از حدود بیست سالی که از تولد سئو می‌گذرد،‌ روش‌های بسیاری برای انجام آن ایجاد شده است. در این قسمت به بررسی انواع سئو می‌پردازیم.

نوع سئو سئو کلاه سفید سئو کلاه سیاه سئو کلاه خاکستری
ساخت محتوای کاربر پسند بله خیر بله
لینک سازی مستقیم خیر بله خیر
لینک سازی غیرمستقیم خیر در برخی روش ها بله
جدول مقایسه ی انواع سئو
سئو کلاه سفید (white Hat SEO) چیست؟
در این روش سعی می‌شود، تمام روند انجام سئو منطبق بر قوانین گوگل باشد. در سئو کلاه سفید تکنیک‌ها، روش‌ها و استراتژی‌ها کاملاً پیرو قوانین گوگل هستند به همین جهت به آن سئو اخلاقی نیز میگویند. این روش نیاز به زمان زیادی دارد، اما نتایج آن ماندگار و بلندمدت خواهد بود.

https://www.janblaghy.ir/%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%B3%D8%A6%D9%88/

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
مدیر سایت

آموزش کسب درآمد اینترنتی بدون سرمایه

در سایر موارد ، من در روابط عمومی ، تبلیغات و یا سایر جنبه های فروش شرکت ، یک ارتباط تجاری ارزشمند کسب می کنم. بعضی اوقات فقط نوشیدنی رایگان دریافت می کنم. در هر صورت ، پول به خودی خود بی ارزش است. مرد وسط را خندق کنید و از اینترنت استفاده کنید تا آنچه را در اختیار دارید و برای آنچه لازم دارید انجام دهید.

7. کلوت
اگر یک حساب رسانه اجتماعی دارید ، Klout را امتحان کنید. این شرکت میزان استفاده از رسانه های اجتماعی شما را ردیابی می کند ، تعیین می کند که بر اساس موضوع به روزرسانی ها و ارسال های شما ، چه میزان و چه نوع مخاطبی را جذب می کنید. با استفاده از این اطلاعات کسب درآمد اینترنتی  ، شما واجد شرایط دریافت کالاهای رایگان ، بلیط و غیره هستید ، وب سایت آنها را بارها بررسی کنید تا با انجام کارهایی که قبلاً به صورت آنلاین انجام می دهید ، روشهای کسب چیزهای رایگان را پیدا کنید ... خسته کننده بقیه ما ...

8. ای بی


اگر هر چیزی را که می خواهید بفروشید ، EBay مکانی است که باید ابتدا به طور جدی آن را انجام دهید. من شخصاً به دلیل کارهایی که برای ایجاد شهرت انجام می دهم طرفدار سایت نیستم. اگر می خواهید از طریق آن فرآیند پراکنشی کنید ، به شما امتیازات زیادی اعطا می شود - مردم کتاب های ثروتمندی در مورد چگونگی ثروتمند شدن فروش همه چیز در EBay کسب می کنند: برای چند نکته از جوانب مثبت اینجا را کلیک کنید.

9. آمازون
ce20d17eeaeb0ae49bd8b99bd34c2569
اگر شروع به بزرگ شدن بیش از حد برای EBay یا تصمیم گرفتید که می خواهید طعم دیگری را امتحان کنید ، آمازون نیز دارای بازار است. من ترجیح می دهم از آمازون استفاده کنم ، زیرا می توانم به حمل و نقل آنها بستگی داشته باشم ، یک حساب کاربری Prime داشته باشم و به بررسی های آنها اعتماد داشته باشم (در کل ، معمولاً به طور جداگانه ، گرچه گاهی اوقات نیز اینگونه نیست). با کلیک کردن روی این Lifehack ، در مورد بازار آمازون بیشتر بدانید و به بازار بروید.

to برای ادامه مقاله خواندن به پایین بروید
راهنمای 3 مرحله ای برای غلبه بر اوقات سخت در زندگی
قبل از ادامه مقاله ، این راهنمای رایگان را از دست ندهید که می تواند به شما در غلبه بر چالش هایی که اکنون با آن روبرو هستید کمک کند:

این راهنما به شما کمک می کند تا محدودیت های خود را بشکنید و بر چالش هایی که برای زندگی بهتر خود دارید غلبه کنید.

با انگیزه تر با اعتماد به نفس بیشتری شایسته تر

هم اکنون می توانید ابتدا آن را به صورت رایگان در اینجا بارگیری کنید ، و سپس به خواندن این مقاله ادامه دهید.

بهترین آدرس ایمیل شما

to برای ادامه مقاله خواندن به پایین بروید
تفاوت آمازون و EBay در این است  (هرچند هنوز با موارد جدید پر شده است) به عنوان یک بازار مورد استفاده بین احزاب جداگانه دیده می شود ، در حالی که آمازون (که از پیشنهادات کالاهای جدید و استفاده شده از طرفهای 3 پر شده است) به عنوان یک Wal مشاهده می شود. سوپراستار -مارت-نوع. به عنوان مصرف کننده ، این تفاوت من را به استفاده از آمازون سوق می دهد ، بنابراین فقط هدفمند کردن اهداف جمعیتی من است.

10. اتی
اگر حیله گر هستید (و منظورم این است که در بیش از یک روش ، چشمک بزنید) ، از اتی لذت خواهید برد. وسایل دست ساز در اینجا نان و کره است. تعداد زیادی از افراد پول جانبی مناسبی را در سایت کسب می کنند ، که در اصل EBay برای صنعتگران و هنرمندان است. یک حساب فروشندگان را با Etsy تنظیم کنید و از شما خواسته می شود فروشگاه مجازی خود را راه‌اندازی کنید و حداقل 5 کالای فروش را تهیه کنید.

پس از پایین آمدن این کار ، شما یک کارآفرین جوانه زار Etsy خواهید بود. کیفیت عالی را به مشتریان خود ارائه دهید ، و آنها اغلب برمی گردند. بسیاری از افراد حاضر به پرداخت حق بیمه برای طرح های دست ساز با کیفیت هستند. Etsy (مانند EBay و Amazon) برای فروش اقلام از طریق سایت خود صدر فروش را از بین می برد. پی پال یک برش دیگر به خود می گیرد و شما باید در پرداخت مالیات بر همه درآمد دقت کنید ، بنابراین در ساخت کسب و کار آنلاین خود کوشا باشید.

11. Craigslist
Craigslist معادل مدرن تبلیغات طبقه بندی شده ای است که در روزنامه ها حاکم بوده است. این تبلیغات سریع قابلیت جابجایی و استفاده آسان دارند و از لحاظ جغرافیایی پیوند دارند. این که آیا شما چیزی را می فروشید و یا خدمات ارائه می دهید ، این بخش نجات مکان بسیار خوبی برای شروع یادگیری پیچیدگی های Craigslist است.

ارسال آگهی در Craigslist از نظر فنی آسان است ، اما مردم اغلب از ارسال اطلاعات شخصی خود در سایت ترس دارند. من هنگام انجام کار با Craigslist بیشتر از طریق ایمیل ارتباط برقرار می کنم و هرگز مشکلی ندارم. من هرگز از بین نرفتم و به دلیل استفاده از سایت به قتل نرسیدم و مورد تجاوز قرار نگرفتم. عقل سلیم دارد ، بنابراین از بهترین قضاوت خود استفاده کنید ، اما فرض نکنید شخصی دزد فقط به دلیل روش ارتباطی ترجیحی آنها است. برای کسب یک امتیاز اضافی ، Google "تبلیغات خنده دار Craigslist" را ببینید تا نمونه های دلپذیری از بازاریابی چریکی و مردمی مشاهده کنید.

 

https://www.janblaghy.ir/%da%a9%d8%b3%d8%a8-%d8%af%d8%b1%d8%a2%d9%85%d8%af-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1%d9%86%d8%aa%db%8c-%da%86%db%8c%d8%b3%d8%aa%d8%9f/

 

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
مدیر سایت

طراحی سایت

طراحی سایت وب چیست؟ همه چیز درباره‌ی طراحی وب سایت (web design)
اگر در دنیای وب تازه کار باشید و به تازگی وارد دنیای برنامه نویسی شده باشید، حتما واژه‌ی طراحی وب را بارها و بارها شنیده اید. و حتما این سوال برایتان پیش آمده است که طراحی وب چیست . شاید هم هنوز نتوانسته اید تفاوت واژه های طراحی وب را با برنامه نویسی وب درک کنید. در این مقاله و آموزش ویدئویی بصورت کامل به این سوال « طراحی وب چیست » طراحی سایت پاسخ میدهیم و چند مفهوم دیگر را نیز تا حدودی توضیح میدهیم و منابع مفیدی را برای یادگیری آن‌ها معرفی میکنیم.

طراحی وب چیست
در مقاله ای به نام برنامه نویسی چیست، درباره‌ی برنامه نویسی توضیحات ساده‌ای را ارائه دادیم. در این فایل آموزشی میخواهیم به این سوال پاسخ دهیم: طراحی وب چیست

اگر به دنبال یک پاسخ خیلی ساده ولی کاربردی برای سوال طراحی وب چیست هستید، فیلم زیر را مشاهده کنید

وب چیست؟
اگر بخواهیم به سوال طراحی سایت چیست پاسخ بدهیم، اول باید بدانیم که وب چیست و به چه چیزی وب میگویند. در زیر یک تعریف بسیار ساده (و شاید تا حدودی اشتباه از لحاظ فنی) از وب ارائه میدهیم:

وب یا همان شبکه جهانی یا World Wide Web که به اختصار www نامیده میشود، همان چیزی است که امروزه به آن اینترنت میگوییم. امروزه از طریق یک مرورگر و با اتصال به این شبکه‌ی جهانی، میتوانیم به تمام اطلاعات درون آن دسترسی داشته باشیم.

اگر به دنبال یک تعریف خیلی جامع و تخصصی هستید، صفحه‌ی وب جهان گستر در ویکی پدیا میتواند برای شما طراحی سایت مفید باشد. اما همین تعریف ساده برای ما کافی است، که بدانیم اینترنت محلی از داده‌هاست که میتوانیم به آن متصل شویم.

وب طراحی سایت چیست؟

بعد از پاسخ به سوال وب چیست ، میرسیم به وب سایت. حتما شما هم بارها اسم وب سایت به گوشتان خورده است. میخواهم با یک مثال مفهوم وبسایت را برایتان توضیح دهم.

همانطور که ما در دنیای واقعی بخشی از زمین را برای زندگی و یا کسب و کار اجاره میکنیم، در دنیای اینترنت هم میتوانیم اینکار را انجام دهیم. به این معنی که میتوانیم بخشی از اینترنت را اجاره کنیم و آن‌ قسمت را مدتی برای خودمان داشته باشیم. به بخشی که ما روی اینترنت اجاره میکنیم و برای مدتی متعلق به ما می‌باشد وب سایت میگویند. در واقع وب سایت ها، زمین های ما در اینترنت هستند که طراحی سایت میتوانیم از آن‌ها استفاده های مختلفی داشته باشیم.

طراحی وب چیست؟
با مفهوم وب سایت نیز آشنا شدیم. طراحی سایت حالا میخواهیم برسیم به سوال اصلی خودمان: طراحی وب چیست .

همانطور که در دنیای واقعی از گچ بری، رنگ، کابینت، وسایل خانه و… برای زیبا شدن خانه استفاده میکنیم، در دنیای اینترنت هم از ابزارهایی میتوانیم برای زیبایی سایت‌مان استفاده کنیم. به زابن دیگر، در دنیای آنلاین ابزارهایی در اختیار ما قرار داده شده است، که با استفاده از آن‌ها میتوانیم سایت‌مان را ابتدا بسازیم و سپس آن‌را زیبا کنیم.

در دنیای واقعی، ابتدا زمینی را اجاره میکنیم طراحی سایت یا میخریم، سپس با استفاده از بتن، سیمان، میل گرد، آجر و… آن‌را میسازیم  و در مرحله‌ی آخر با گچ کاری، رنگ، سرامیک، کف پوش و… آن را زیبا میکنیم. در دنیای وب نیز دقیقا به همین شکل است. ابتدا سایت‌مان را میسازیم، و سپس با استفاده از ابزارهایی آن‌را زیبا میکنیم.

طراحی سایت پس در پاسخ به سوال طراحی وب چیست میتوانیم بصورت بسیار ساده بگوییم: هر آن چیزی که کمک میکند وبسایت ما بهتر و زیباتر دیده شود را طراحی وب میگوند.

 

http://collinhibt61595.blogdigy.com/-10874244
http://martinsttp86283.mybjjblog.com/-11469384
http://sergiomwbw86307.canariblogs.com/-12387236
http://caidenviin53229.isblog.net/-14022606
http://elliottdhfc22222.blogdon.net/-13313637
http://jeffreyuwus00000.blogkoo.com/-15963190
http://johnathandczw00009.amoblog.com/-18413118
http://ricardoptwq38261.total-blog.com/-21796756
http://ericktspn39456.shotblogs.com/-10606132
http://shanexazv90999.alltdesign.com/-17014887

 

http://daltoniqro41628.blogocial.com/--31398294  
http://simonpyxu72849.onesmablog.com/--34601621
http://kylerbcbw00000.blogolize.com/--35551802
http://remingtonksuu86295.bloguetechno.com/--31227893
http://finnaxvq88778.tinyblogging.com/--37611737
http://trentonikhy61738.blog5.net/38155574/
http://damienonmi55555.fitnell.com/36597740/
http://garrettczyu99000.dbblog.net/27869238/ 
http://andrerqnj55555.ezblogz.com/27800968/
http://alexisrydb96261.designertoblog.com/27403972/
http://elliottywtp78888.blogs-service.com/27497679/
http://cristianwddb22222.bluxeblog.com/28066993/
http://andyfqcx45557.mpeblog.com/21718828/
http://angeloxhgd33334.articlesblogger.com/21510240/
http://lorenzonpnk55555.arwebo.com/21468123/
http://riveruutq40626.blogpostie.com/21622008/
http://lukassvut00011.qowap.com/55641564/
http://andymmlh55666.blogprodesign.com/21450139/
http://fernandosacb08552.blog2learn.com/44189002/
http://eduardojifc23233.jiliblog.com/55428607/
http://zanelpol66666.getblogs.net/27642820/
http://elliotcjlj28739.dsiblogger.com/27891220/
http://garrettorqo77778.ka-blogs.com/50301276/
http://travishgdy11111.blogofoto.com/27711869/
http://elliottkpnj17383.acidblog.net/27776398/
http://keeganjlli55555.fireblogz.com/27425778/
http://lanevyxv84033.aioblogs.com/50365467/
http://ericktwwd92222.xzblogs.com/38719536/
http://cristianoybd05173.free-blogz.com/43779511/
http://emilioxfii16173.widblog.com/50927072/
http://emilioybav34555.collectblogs.com/42839882/
http://johnathanjnnj66666.blog-gold.com/2411164/بهترین-روش-های-برای-طراحی-سایت-حرفه-ای
http://franciscohrtr51739.ambien-blog.com/2397859/بهترین-روش-های-برای-طراحی-سایت-حرفه-ای
http://garretteffa74052.atualblog.com/2361998/بهترین-روش-های-برای-طراحی-سایت-حرفه-ای
http://reidgecz11111.blog-a-story.com/2386764/بهترین-روش-های-برای-طراحی-سایت-حرفه-ای
http://lukaslljg45555.blogacep.com/2168465/بهترین-روش-های-برای-طراحی-سایت-حرفه-ای
http://brooksuxwt90000.blogadvize.com/2443878/بهترین-روش-های-برای-طراحی-سایت-حرفه-ای
http://troynkjg33433.bloggerbags.com/2290362/بهترین-روش-های-برای-طراحی-سایت-حرفه-ای
http://beaueebx01101.bloggerswise.com/2386937/بهترین-روش-های-برای-طراحی-سایت-حرفه-ای
http://kameronfhgd33223.bloggosite.com/2493705/بهترین-روش-های-برای-طراحی-سایت-حرفه-ای
http://jeffreyvywt90000.blogoscience.com/2359413/بهترین-روش-های-برای-طراحی-سایت-حرفه-ای
http://cashkfof74777.blogproducer.com/2474811/بهترین-روش-های-برای-طراحی-سایت-حرفه-ای
http://travishgdy11444.blogrelation.com/2374909/بهترین-روش-های-برای-طراحی-سایت-حرفه-ای
http://landenbcbx11100.blogrenanda.com/2459994/بهترین-روش-های-برای-طراحی-سایت-حرفه-ای
http://kameronaggd33334.blogsidea.com/2439571/بهترین-روش-های-برای-طراحی-سایت-حرفه-ای
http://elliottnpok66666.blogthisbiz.com/2321947/بهترین-روش-های-برای-طراحی-سایت-حرفه-ای
http://beckettifcw01100.blue-blogs.com/2377985/بهترین-روش-های-برای-طراحی-سایت-حرفه-ای
http://keeganipqm39494.csublogs.com/2245316/بهترین-روش-های-برای-طراحی-سایت-حرفه-ای
http://dominickwbjg96173.dailyhitblog.com/2355521/بهترین-روش-های-برای-طراحی-سایت-حرفه-ای
http://rivergpuz84073.develop-blog.com/2470703/بهترین-روش-های-برای-طراحی-سایت-حرفه-ای
http://andersonwusn77777.is-blog.com/2469201/بهترین-روش-های-برای-طراحی-سایت-حرفه-ای
http://andressttp78888.livebloggs.com/2512606/بهترین-روش-های-برای-طراحی-سایت-حرفه-ای
http://louisaayu99999.loginblogin.com/2408007/بهترین-روش-های-برای-طراحی-سایت-حرفه-ای
http://archerwuso78899.mdkblog.com/2296488/بهترین-روش-های-برای-طراحی-سایت-حرفه-ای
http://louiseijg44545.mybuzzblog.com/2283248/بهترین-روش-های-برای-طراحی-سایت-حرفه-ای
http://rafaeldfdb23333.newbigblog.com/2280872/بهترین-روش-های-برای-طراحی-سایت-حرفه-ای
http://traviszxgd94938.thenerdsblog.com/2223534/بهترین-روش-های-برای-طراحی-سایت-حرفه-ای
http://emilianoruso78888.theobloggers.com/2463737/بهترین-روش-های-برای-طراحی-سایت-حرفه-ای
http://miloinlg95173.topbloghub.com/2474186/بهترین-روش-های-برای-طراحی-سایت-حرفه-ای
http://remingtonxwtp77777.ttblogs.com/2303611/بهترین-روش-های-برای-طراحی-سایت-حرفه-ای
http://felixtzaa95284.vblogetin.com/2233961/بهترین-روش-های-برای-طراحی-سایت-حرفه-ای
http://johnathankwei30740.win-blog.com/2515313/بهترین-روش-های-برای-طراحی-سایت-حرفه-ای
http://edgarcmqo44062.worldblogged.com/2409634/بهترین-روش-های-برای-طراحی-سایت-حرفه-ای 
http://rafaelsrok55555.yomoblog.com/2674458/بهترین-روش-های-برای-طراحی-سایت-حرفه-ای
http://rylandkol40839.digiblogbox.com/22737388/
http://spencerifcy11111.jaiblogs.com/22966940/
http://lukasaijj29517.blogzag.com/41511640/
http://milodmrs64184.look4blog.com/36501344/
http://ricardobmuy65307.imblogs.net/46443510/
http://trevortadd17406.blogstival.com/21435707/
http://dallaszdby01111.educationalimpactblog.com/21246462/
http://paxtonqwad08523.designi1.com/21040573/  
http://edgarusrn77788.link4blogs.com/21365707/
http://waylonstrm66666.ivasdesign.com/21264380/
http://manuelifcx11111.mybloglicious.com/21167243/
http://andypxab96395.post-blogs.com/21235664/
http://lukasbfhb83849.review-blogger.com/21047041/
https://israelzhgc84051.blognody.com/1593847/بهترین-روش-های-برای-طراحی-سایت-حرفه-ای
https://juliusotrm66677.blogsumer.com/1596694/بهترین-روش-های-برای-طراحی-سایت-حرفه-ای
https://emilioryac96396.jts-blog.com/1594834/بهترین-روش-های-برای-طراحی-سایت-حرفه-ای
https://israeltvtq78888.rimmablog.com/1597782/بهترین-روش-های-برای-طراحی-سایت-حرفه-ای
https://zaneopni44555.bloggazza.com/1595401/بهترین-روش-های-برای-طراحی-سایت-حرفه-ای
https://messiahvtqn67777.blogaritma.com/1595790/بهترین-روش-های-برای-طراحی-سایت-حرفه-ای
https://finnhjhe79506.shoutmyblog.com/1594601/بهترین-روش-های-برای-طراحی-سایت-حرفه-ای
https://remingtonqtsp88899.bcbloggers.com/1595158/بهترین-روش-های-برای-طراحی-سایت-حرفه-ای
https://landengkkh55555.blogcudinti.com/1595991/بهترین-روش-های-برای-طراحی-سایت-حرفه-ای
https://daltoninix72605.blogdiloz.com/1598089/بهترین-روش-های-برای-طراحی-سایت-حرفه-ای
https://chanceqqoj55554.iyublog.com/1596310/بهترین-روش-های-برای-طراحی-سایت-حرفه-ای
https://tysongmic72334.verybigblog.com/1595929/بهترین-روش-های-برای-طراحی-سایت-حرفه-ای
https://chancegebw00111.activosblog.com/1595328/بهترین-روش-های-برای-طراحی-سایت-حرفه-ای
https://trentoneigc33333.bloggactivo.com/1595266/بهترین-روش-های-برای-طراحی-سایت-حرفه-ای
https://spencernnlh44444.theblogfairy.com/1595658/بهترین-روش-های-برای-طراحی-سایت-حرفه-ای
https://elliottymlg16825.vidublog.com/1597052/بهترین-روش-های-برای-طراحی-سایت-حرفه-ای
https://rivervspl65666.oblogation.com/1595366/بهترین-روش-های-برای-طراحی-سایت-حرفه-ای
https://finnziik28395.gynoblog.com/1594738/بهترین-روش-های-برای-طراحی-سایت-حرفه-ای
https://claytonjhdz11111.angelinsblog.com/1595038/بهترین-روش-های-برای-طراحی-سایت-حرفه-ای
https://johnathanzecw74051.laowaiblog.com/1594559/بهترین-روش-های-برای-طراحی-سایت-حرفه-ای
https://rafaelmnmi56667.bloggadores.com/1597128/بهترین-روش-های-برای-طراحی-سایت-حرفه-ای
https://holdentpmb45544.humor-blog.com/1595373/بهترین-روش-های-برای-طراحی-سایت-حرفه-ای
https://garrettehga95162.thekatyblog.com/1600104/بهترین-روش-های-برای-طراحی-سایت-حرفه-ای
https://kameronhkhe33333.blogspothub.com/1595557/بهترین-روش-های-برای-طراحی-سایت-حرفه-ای
https://johnathanywto77777.idblogmaker.com/1592983/بهترین-روش-های-برای-طراحی-سایت-حرفه-ای
https://andyfihu52556.blogdemls.com/1598562/بهترین-روش-های-برای-طراحی-سایت-حرفه-ای  
https://juliusbcxp40494.ageeksblog.com/1597582/بهترین-روش-های-برای-طراحی-سایت-حرفه-ای
https://raymondrwtn28495.blogunteer.com/1595021/بهترین-روش-های-برای-طراحی-سایت-حرفه-ای
https://israeloqok66667.life3dblog.com/1596291/بهترین-روش-های-برای-طراحی-سایت-حرفه-ای
https://sethqtsq41618.therainblog.com/1594955/بهترین-روش-های-برای-طراحی-سایت-حرفه-ای
https://kamerongsyg79123.ltfblog.com/1596486/بهترین-روش-های-برای-طراحی-سایت-حرفه-ای
https://johnnygotg18511.blogmazing.com/1595403/بهترین-روش-های-برای-طراحی-سایت-حرفه-ای
https://louisjnbv90000.blogars.com/1598064/بهترین-روش-های-برای-طراحی-سایت-حرفه-ای
https://beauljhy22233.thechapblog.com/1597026/بهترین-روش-های-برای-طراحی-سایت-حرفه-ای
https://collinfdaw00099.blogsvirals.com/1596702/بهترین-روش-های-برای-طراحی-سایت-حرفه-ای
https://damienbdcz23494.glifeblog.com/1596245/بهترین-روش-های-برای-طراحی-سایت-حرفه-ای 
https://devinucfd07416.losblogos.com/1597717/بهترین-روش-های-برای-طراحی-سایت-حرفه-ای
https://emilianoroti55307.prublogger.com/1596054/بهترین-روش-های-برای-طراحی-سایت-حرفه-ای
https://ricardoonkd85097.blogdomago.com/1596019/بهترین-روش-های-برای-طراحی-سایت-حرفه-ای
https://emilianossqj99090.bloguerosa.com/1597014/بهترین-روش-های-برای-طراحی-سایت-حرفه-ای
https://hectorhihc32222.goabroadblog.com/1597693/بهترین-روش-های-برای-طراحی-سایت-حرفه-ای
https://jaidenknmf30728.blogozz.com/1597344/بهترین-روش-های-برای-طراحی-سایت-حرفه-ای
https://augustklid33333.activablog.com/1596705/بهترین-روش-های-برای-طراحی-سایت-حرفه-ای
https://deanidty98529.bloggazzo.com/1597404/بهترین-روش-های-برای-طراحی-سایت-حرفه-ای
https://ricardosbax73849.ssnblog.com/1597346/بهترین-روش-های-برای-طراحی-سایت-حرفه-ای
http://trentonusql66666.aboutyoublog.com/1651773/بهترین-روش-های-برای-طراحی-سایت-حرفه-ای
http://beaubcbx73994.blog2news.com/1839849/بهترین-روش-های-برای-طراحی-سایت-حرفه-ای
http://kameronzaxc81111.blog4youth.com/1598902/بهترین-روش-های-برای-طراحی-سایت-حرفه-ای
http://judahsutq88888.blog5star.com/1919662/بهترین-روش-های-برای-طراحی-سایت-حرفه-ای
http://andreutql66666.blogdun.com/1828393/بهترین-روش-های-برای-طراحی-سایت-حرفه-ای
http://collinkmjf33333.bloggactif.com/2403147/بهترین-روش-های-برای-طراحی-سایت-حرفه-ای
http://martindecy11111.blogginaway.com/1856538/بهترین-روش-های-برای-طراحی-سایت-حرفه-ای
http://chancersqm66666.blogolenta.com/2256803/بهترین-روش-های-برای-طراحی-سایت-حرفه-ای
http://archeragjq52840.blogripley.com/1860632/بهترین-روش-های-برای-طراحی-سایت-حرفه-ای
http://deanflmk39628.blogsmine.com/1608568/بهترین-روش-های-برای-طراحی-سایت-حرفه-ای
http://sergiorstp88999.blogsuperapp.com/1776725/بهترین-روش-های-برای-طراحی-سایت-حرفه-ای
http://travisomkg44445.dgbloggers.com/1694719/بهترین-روش-های-برای-طراحی-سایت-حرفه-ای
http://jaredmppm66666.dreamyblogs.com/1690485/بهترین-روش-های-برای-طراحی-سایت-حرفه-ای
http://israelsxxu00000.frewwebs.com/1813706/بهترین-روش-های-برای-طراحی-سایت-حرفه-ای
http://messiahhihc33333.howeweb.com/1754386/بهترین-روش-های-برای-طراحی-سایت-حرفه-ای
http://franciscomubb96295.idblogz.com/1650024/بهترین-روش-های-برای-طراحی-سایت-حرفه-ای
http://jeffreymjsq52727.kylieblog.com/1640198/بهترین-روش-های-برای-طراحی-سایت-حرفه-ای
http://edgarfgfb22222.luwebs.com/1863707/بهترین-روش-های-برای-طراحی-سایت-حرفه-ای
http://stephenvfdy12222.myparisblog.com/1813467/بهترین-روش-های-برای-طراحی-سایت-حرفه-ای
http://gunnerccbx11000.slypage.com/2172507/بهترین-روش-های-برای-طراحی-سایت-حرفه-ای
http://archerfigc22232.theideasblog.com/1764618/بهترین-روش-های-برای-طراحی-سایت-حرفه-ای
http://felixjhea22222.webdesign96.com/1702096/بهترین-روش-های-برای-طراحی-سایت-حرفه-ای
http://eduardoqyfi29517.59bloggers.com/1708902/بهترین-روش-های-برای-طراحی-سایت-حرفه-ای
http://cesarnlgb32322.bligblogging.com/2012468/بهترین-روش-های-برای-طراحی-سایت-حرفه-ای
http://gunnercxdb22223.thelateblog.com/1872026/بهترین-روش-های-برای-طراحی-سایت-حرفه-ای
http://johnnyacct49505.actoblog.com/1862478/بهترین-روش-های-برای-طراحی-سایت-حرفه-ای
http://devinfpfb84788.blog-mall.com/1921183/بهترین-روش-های-برای-طراحی-سایت-حرفه-ای
http://knoxbikg17406.blogofchange.com/1992659/بهترین-روش-های-برای-طراحی-سایت-حرفه-ای
http://juliusvtqm66666.spintheblog.com/2122942/بهترین-روش-های-برای-طراحی-سایت-حرفه-ای
http://donovanrplg43333.dailyblogzz.com/2042086/بهترین-روش-های-برای-طراحی-سایت-حرفه-ای
http://edgarusqm66777.blogvivi.com/2237094/بهترین-روش-های-برای-طراحی-سایت-حرفه-ای
http://andygjhc95162.bloginder.com/2453071/بهترین-روش-های-برای-طراحی-سایت-حرفه-ای
http://juliusoxzy85184.blogdal.com/2455394/بهترین-روش-های-برای-طراحی-سایت-حرفه-ای
http://rowanpwzz96384.newsbloger.com/2615436/بهترین-روش-های-برای-طراحی-سایت-حرفه-ای
http://jasperbayv00000.get-blogging.com/2790323/بهترین-روش-های-برای-طراحی-سایت-حرفه-ای
http://trevorqomh55555.targetblogs.com/2948921/بهترین-روش-های-برای-طراحی-سایت-حرفه-ای
http://kylerqoli45555.bleepblogs.com/3097934/بهترین-روش-های-برای-طراحی-سایت-حرفه-ای

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
مدیر سایت

کسب درآمد اینترنتی 0 تا 100

1. اهرم اقتصاد برنامه
اگر به دنبال رفع نیازهای فوری مالی هستید ، احتمالاً اقتصاد برنامه برای شما مناسب است.

Uber یا Lyft: اگر در محلی هستید که می توانید Uber یا Lyft یا یکی از بسیاری از رقبا در سراسر جهان مانند China Didi را پیدا کنید ، ساعت ها انعطاف پذیر هستند و می توانید همانطور که می بینید کار کنید ، آن را کامل کنید ، حتی اگر در حال حاضر شغل تمام وقت داشته باشید اما به دنبال کسب درآمد در کنار هستید.

ارسال کنندگان: شما حتی در بعضی از مکان ها به ماشین نیاز ندارید تا با این برنامه درآمد کسب کنید. در برخی مناطق بزرگ شهری مانند منهتن ، دوچرخه کافی خواهد بود.

iBotta: با خرید محصولات برجسته در خرده فروشان عمده ، پاداش برگشت پول دریافت کنید. تمام کاری که شما باید انجام دهید اضافه کردن تخفیف ، خرید ، خرید و سپس گرفتن عکس از رسید خود برای گرفتن بازپرداخت شما است. ساده و مؤثر.

Task Rabbit: یکی دیگر از برنامه های ساده و سر راست برای کسب اندکی درآمد شتابزده برنامه Task Rabbit است. کارها می تواند از تعمیرات ساده گرفته تا شرکتهای جامع تر باشد. این برنامه برای اطمینان از بالاترین کیفیت ، هر ارائه دهنده خدمات را با دقت متعهد می کند و این یک راه عالی برای کسب درآمد اضافی از طرف شما با توجه به شرایط شخصی شما است.

Ebates: این برنامه یک روش ساده برای کسب درآمد آنلاین با خرید هر آنچه که قبلاً خریداری کرده اید و سپس دریافت پاداش برگشت پول است ، ارائه می دهد. با eBates هیچ رسیدی برای اسکن وجود ندارد. به سادگی روی پیوند موجود در برنامه کلیک کرده و آن را از فروشگاه خریداری کنید. پس از خرید به همراه دریافت تأیید نامه الکترونیکی ، به طور خودکار به شما پاداش می گیرید.

Swagbucks: با Swagbucks روشهای مختلفی برای درآمدزایی وجود دارد. می توانید به صورت آنلاین خرید کنید ، فیلم تماشا کنید ، به نظرسنجی ها پاسخ دهید و در وب گشت و گذار کنید. این برنامه به شما پاداش تلاشهای خود را هم به شما می دهد و هم به صورت نقدی و کارتهای هدیه.

دلارهای صندوق ورودی: برنامه دیگری که می توانید برای کسب درآمد آنلاین از آن استفاده کنید ، دلارهای صندوق ورودی است که به شما برای تماشای تلویزیون ، انجام نظرسنجی و خرید پرداخت می کند. در اینجا پیشنهادهای نقدی وجود دارد و این نسبتاً با برخی دیگر از برنامه های این عرصه شباهت دارد.

مرتبط: آنچه که شما واقعاً در هر ماه در Uber ، Airbnb و TaskRabbit کسب خواهید کرد

2. از وب سایت های موجود استفاده کنید
همچنین می توانید از وب سایت های موجود برای کسب درآمد استفاده کنید. اینها هم روش درآمد فعال و هم روش درآمد منفعل را شامل می شود. به عنوان مثال ، شما می توانید برخی از موارد استفاده شده را بفروشید یا در ایجاد برخی از طرح های دیجیتالی سرمایه گذاری کنید که پس از آن می توانید در کالاها فروخته شوید. باز هم ، بخش قابل توجهی از وقت خود را به درآمد منفعل اختصاص دهید تا بتوانید بدون آهستگی و بدون تلاش اضافی درآمد خود را که به صورت خودکار وارد می شود بسازید.

البته بخش عمده ای از این سایت ها برنامه های مربوط به خود را دارند. اما مطمئناً این موارد کمتر درگیر اقتصاد جیگز هستند و به همین ترتیب در پروژه های طولانی مدت که مثلاً در زمینه های عکاسی ، بازاریابی آنلاین ، طراحی گرافیک و توسعه وب وجود دارد.

Craigslist: این سایت برای بیش از یک دهه است که برای افرادی که به دنبال کسب درآمد اضافی از طریق اینترنت هستند ، یک منبع عادی است. شما به راحتی می توانید وسایل استفاده شده خود را بفروشید ، یک اتاق یدکی در خانه یا آپارتمان خود اجاره کنید و خدمات خود را به جهان ارائه دهید.

Upwork: این وب سایت برای فروش تقریباً در مورد هرگونه خدمات حرفه ای ، بازار خوبی را ارائه می دهد. شما برای آن موضوع به حساب تجاری ، وب سایت شخصی یا چیز دیگری نیاز ندارید. تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که بتوانید با کیفیتی مناسب ، یک سرویس با کیفیت بالا ارائه دهید. اما آگاه باشید ، شما باید با بسیاری دیگر که دائماً مشاغل آزاد را پیشنهاد می دهند ، رقابت کنید.

Cafe Press: این وب سایت به شما امکان می دهد طرح های دیجیتالی ایجاد کنید که از طریق آن می توانید بر روی این پلتفرم فروخته شوید شما برای همه چیزهایی که می فروشید کمیسیون می گیرید و دیگر مجبور نخواهید شد با لجستیک مانند چاپ ، انبارداری و خدمات به مشتری مقابله کنید. اگر مهارت طراحی گرافیکی دارید ، این منبع بالقوه خوبی برای درآمد مبتنی بر وب شما است.

Fiverr: Fivver مستقر در اسرائیل در سال 2010 توسط Shal Wininger و Micha Kaufam آغاز شد. شما می توانید کارهای جیغی به اندازه 5 دلار ارائه دهید ، اما همچنین برای به روزرسانی ها و افزودنی های آن بسیار بیشتر می شوید.

مکانیک ترک: مکانیک ترکی آمازون منبعی برای انجام کارهای اطلاعاتی انسانی است ، یا همانطور که سایت معمولاً به آنها اشاره دارد ، HIT ها. برای هر HIT داده شده هزینه بسیار ناچیزی دریافت می کنید و به مقدار قابل توجهی از پول نیاز دارید. اما این منبعی است که می توانید در اوقات فراغت خود برای ایجاد درآمد اندک به صورت آنلاین استفاده کنید.

Flippa: اگر تمایل به خرید و فروش دارید ، می توانید از Flippa و همتای برتر آن یعنی Deal Deal Flow Brokerage برای خرید و فروش وب سایت ها برای سود استفاده کنید. شما باید بدانید که در اینجا چه کاری انجام می دهید ، اما می توانید با گردش در وب سایت های ایجاد درآمد به راحتی سود قابل توجهی کسب کنید.

Etsy: در حالی که اخیراً از محبوبیت Etsy کاسته شده است ، اما هنوز هم یک منبع عالی برای فروش اقلام دستباف بصورت آنلاین است. بدون نیاز به سایتهای پیچیده تجارت الکترونیک یا حسابهای تجاری یا هر نوع اتوماسیون. این شرکت از هر فروش کمیسیون استفاده می کند و هزینه لیست کوچک را برای هر کالا شارژ می کند. اما بسیاری هنوز از Etsy به عنوان منبع اصلی درآمد خود استفاده می کنند. بهترین قسمت این است که شما همچنین می توانید

 

http://miloghgb23333.shotblogs.com/-10917238
http://elliothigc22222.uzblog.net/-11679610
http://daltonghfb22222.tblogz.com/-11725500
http://israelvwws99988.isblog.net/-14366016
http://zionnrsl39620.amoblog.com/-18776441
http://cesarwyyv00000.total-blog.com/-22168968
http://ricardotunp78777.blogdon.net/-13633090
http://knoxwefe17406.alltdesign.com/-17350073
http://codyodfe34434.blogkoo.com/-16316886
http://lanervus90001.tribunablog.com/-11110822
http://emilioyazx01111.suomiblog.com/-12170166
http://devinsutq89990.blogdigy.com/-11205083
http://israelnppm66777.mybjjblog.com/-11780335
http://trevoryzzx11111.canariblogs.com/-12727046

 

http://kylerxffc07406.blogocial.com/-14--31534239
http://jeffreyyzxs88877.onesmablog.com/-14--34733098
http://emilianotvso76666.blogolize.com/-14--35678612
http://devinigcy00000.bloguetechno.com/-14--31359678 
http://manueldhlp50483.full-design.com/-14--39438651
http://edwinikie33433.tinyblogging.com/-14--37746402
http://angelombaf20742.fitnell.com/36731648/14
http://emilioxinm41840.dbblog.net/27994289/14
http://knoxrvvs51839.ezblogz.com/27932602/14
http://holdenbdbw00099.designertoblog.com/27534556/14
http://chancexyxc95173.blogs-service.com/27629345/14
http://hectorxfje05442.bluxeblog.com/28198141/14
http://andymiez11111.qowap.com/55772223/14
http://elliottipkh61505.blog2learn.com/44313702/14
http://trevoriyjs63006.getblogs.net/27772097/14
http://collinfyph93726.dsiblogger.com/28021679/14
http://franciscoaxuo77777.ka-blogs.com/50430910/14
http://fernandoiwad06287.acidblog.net/27906096/14
http://cruzkyfm64296.fireblogz.com/27555471/14
http://trentoncaso77777.aioblogs.com/50495233/14
http://shanezbbx01000.xzblogs.com/38841833/14
http://daltonjkhd32222.free-blogz.com/43908015/14
http://erickppnj55555.widblog.com/51055702/14
http://zandernuvt62951.collectblogs.com/42961430/14
http://daltonapuu74173.blog-gold.com/2514602/کسب-درآمد-اینترنتی-با-14-راه-پولساز-و-بدون-نیاز-به-سرمایه
http://rafaelstqo30732.ambien-blog.com/2500455/کسب-درآمد-اینترنتی-با-14-راه-پولساز-و-بدون-نیاز-به-سرمایه
http://brooksppnj55555.atualblog.com/2465138/کسب-درآمد-اینترنتی-با-14-راه-پولساز-و-بدون-نیاز-به-سرمایه
http://collinjqwg75050.blog-a-story.com/2490407/کسب-درآمد-اینترنتی-با-14-راه-پولساز-و-بدون-نیاز-به-سرمایه
http://garrettcgpn39506.blogacep.com/2265231/کسب-درآمد-اینترنتی-با-14-راه-پولساز-و-بدون-نیاز-به-سرمایه
http://daltonmpnj55555.blogadvize.com/2546346/کسب-درآمد-اینترنتی-با-14-راه-پولساز-و-بدون-نیاز-به-سرمایه
http://jeffreydtae16406.bloggerbags.com/2387624/کسب-درآمد-اینترنتی-با-14-راه-پولساز-و-بدون-نیاز-به-سرمایه
http://elliottfhfb22221.bloggerswise.com/2489649/کسب-درآمد-اینترنتی-با-14-راه-پولساز-و-بدون-نیاز-به-سرمایه 
http://alexiszdol66666.bloggosite.com/2598128/کسب-درآمد-اینترنتی-با-14-راه-پولساز-و-بدون-نیاز-به-سرمایه
http://ricardoxfbv50505.blogoscience.com/2463106/کسب-درآمد-اینترنتی-با-14-راه-پولساز-و-بدون-نیاز-به-سرمایه
http://kameronxxso40494.blogproducer.com/2579942/کسب-درآمد-اینترنتی-با-14-راه-پولساز-و-بدون-نیاز-به-سرمایه
http://raymondrgjj39405.blogrelation.com/2478836/کسب-درآمد-اینترنتی-با-14-راه-پولساز-و-بدون-نیاز-به-سرمایه
http://finneczu99990.blogrenanda.com/2564875/کسب-درآمد-اینترنتی-با-14-راه-پولساز-و-بدون-نیاز-به-سرمایه
http://kameronxzhn39507.blogthisbiz.com/2423634/کسب-درآمد-اینترنتی-با-14-راه-پولساز-و-بدون-نیاز-به-سرمایه
http://codydikj19493.blogsidea.com/2545476/کسب-درآمد-اینترنتی-با-14-راه-پولساز-و-بدون-نیاز-به-سرمایه
http://sergiooqiw62663.blue-blogs.com/2481078/کسب-درآمد-اینترنتی-با-14-راه-پولساز-و-بدون-نیاز-به-سرمایه
http://messiahkmif33222.csublogs.com/2347103/کسب-درآمد-اینترنتی-با-14-راه-پولساز-و-بدون-نیاز-به-سرمایه
http://donovaneebv00274.dailyhitblog.com/2459450/کسب-درآمد-اینترنتی-با-14-راه-پولساز-و-بدون-نیاز-به-سرمایه
http://rylanjhea11211.develop-blog.com/2573217/کسب-درآمد-اینترنتی-با-14-راه-پولساز-و-بدون-نیاز-به-سرمایه
http://cashracd01729.is-blog.com/2573766/کسب-درآمد-اینترنتی-با-14-راه-پولساز-و-بدون-نیاز-به-سرمایه
http://rowancaxs99996.livebloggs.com/2616561/کسب-درآمد-اینترنتی-با-14-راه-پولساز-و-بدون-نیاز-به-سرمایه
http://beckettrzys50504.loginblogin.com/2512407/کسب-درآمد-اینترنتی-با-14-راه-پولساز-و-بدون-نیاز-به-سرمایه
http://elliottllif34433.mdkblog.com/2396183/کسب-درآمد-اینترنتی-با-14-راه-پولساز-و-بدون-نیاز-به-سرمایه
http://travisefjb83836.mybuzzblog.com/2382182/کسب-درآمد-اینترنتی-با-14-راه-پولساز-و-بدون-نیاز-به-سرمایه
http://rafaelyejj29628.newbigblog.com/2383561/کسب-درآمد-اینترنتی-با-14-راه-پولساز-و-بدون-نیاز-به-سرمایه
http://franciscoymkf06105.thenerdsblog.com/2322298/کسب-درآمد-اینترنتی-با-14-راه-پولساز-و-بدون-نیاز-به-سرمایه
http://lanevfmq56396.theobloggers.com/2568669/کسب-درآمد-اینترنتی-با-14-راه-پولساز-و-بدون-نیاز-به-سرمایه
http://jeffreypczx74950.topbloghub.com/2578864/کسب-درآمد-اینترنتی-با-14-راه-پولساز-و-بدون-نیاز-به-سرمایه
http://manuelkhdy11100.ttblogs.com/2403154/کسب-درآمد-اینترنتی-با-14-راه-پولساز-و-بدون-نیاز-به-سرمایه
http://keeganjooh28405.vblogetin.com/2331454/کسب-درآمد-اینترنتی-با-14-راه-پولساز-و-بدون-نیاز-به-سرمایه
http://rylanciid95284.win-blog.com/2619951/کسب-درآمد-اینترنتی-با-14-راه-پولساز-و-بدون-نیاز-به-سرمایه
http://troyzbav90009.worldblogged.com/2509416/کسب-درآمد-اینترنتی-با-14-راه-پولساز-و-بدون-نیاز-به-سرمایه
http://johnathanxzav63840.yomoblog.com/2779972/کسب-درآمد-اینترنتی-با-14-راه-پولساز-و-بدون-نیاز-به-سرمایه
http://cesaraczz78888.digiblogbox.com/22865880/14
http://donovanvsmb73616.jaiblogs.com/23096018/14
http://felixybbx19999.blogzag.com/41640715/14
http://andyaffg29641.look4blog.com/36622785/14 
http://remingtoncayv00000.imblogs.net/46572358/14
https://marcokljf33443.blognody.com/1655584/کسب-درآمد-اینترنتی-با-14-راه-پولساز-و-بدون-نیاز-به-سرمایه
https://louiscczv00999.blogsumer.com/1658365/کسب-درآمد-اینترنتی-با-14-راه-پولساز-و-بدون-نیاز-به-سرمایه  
https://felixrrok55544.jts-blog.com/1656572/کسب-درآمد-اینترنتی-با-14-راه-پولساز-و-بدون-نیاز-به-سرمایه
https://fernandocaup40493.rimmablog.com/1659898/کسب-درآمد-اینترنتی-با-14-راه-پولساز-و-بدون-نیاز-به-سرمایه
https://troyxazu40506.bloggazza.com/1657052/کسب-درآمد-اینترنتی-با-14-راه-پولساز-و-بدون-نیاز-به-سرمایه 
https://codypqpl66672.blogaritma.com/1657976/کسب-درآمد-اینترنتی-با-14-راه-پولساز-و-بدون-نیاز-به-سرمایه
https://johnnyveqn40618.shoutmyblog.com/1656764/کسب-درآمد-اینترنتی-با-14-راه-پولساز-و-بدون-نیاز-به-سرمایه
https://angeloaimk40526.bcbloggers.com/1656521/کسب-درآمد-اینترنتی-با-14-راه-پولساز-و-بدون-نیاز-به-سرمایه
https://dominickdigd93728.blogcudinti.com/1657976/کسب-درآمد-اینترنتی-با-14-راه-پولساز-و-بدون-نیاز-به-سرمایه
https://arthurzbzt51617.iyublog.com/1658134/کسب-درآمد-اینترنتی-با-14-راه-پولساز-و-بدون-نیاز-به-سرمایه
https://charliequsm39405.blogdiloz.com/1659682/کسب-درآمد-اینترنتی-با-14-راه-پولساز-و-بدون-نیاز-به-سرمایه
https://reidonlg34433.activosblog.com/1657065/کسب-درآمد-اینترنتی-با-14-راه-پولساز-و-بدون-نیاز-به-سرمایه
https://edwinfgdz12121.p2blogs.com/1656458/کسب-درآمد-اینترنتی-با-14-راه-پولساز-و-بدون-نیاز-به-سرمایه
https://andersondfdc84160.bloggactivo.com/1657100/کسب-درآمد-اینترنتی-با-14-راه-پولساز-و-بدون-نیاز-به-سرمایه
https://felixlifa12211.theblogfairy.com/1656886/کسب-درآمد-اینترنتی-با-14-راه-پولساز-و-بدون-نیاز-به-سرمایه
https://alexiszvdn64296.oblogation.com/1657036/کسب-درآمد-اینترنتی-با-14-راه-پولساز-و-بدون-نیاز-به-سرمایه
https://tysonrqng06616.vidublog.com/1658337/کسب-درآمد-اینترنتی-با-14-راه-پولساز-و-بدون-نیاز-به-سرمایه
https://miloeiew97377.gynoblog.com/1656209/کسب-درآمد-اینترنتی-با-14-راه-پولساز-و-بدون-نیاز-به-سرمایه
https://remingtonpqof05172.laowaiblog.com/1655865/کسب-درآمد-اینترنتی-با-14-راه-پولساز-و-بدون-نیاز-به-سرمایه
https://elliotdjgb84954.bloggadores.com/1659589/کسب-درآمد-اینترنتی-با-14-راه-پولساز-و-بدون-نیاز-به-سرمایه
https://cristiantbcb96273.angelinsblog.com/1656427/کسب-درآمد-اینترنتی-با-14-راه-پولساز-و-بدون-نیاز-به-سرمایه
https://marioqsoa06173.blogspothub.com/1657081/کسب-درآمد-اینترنتی-با-14-راه-پولساز-و-بدون-نیاز-به-سرمایه
https://eduardowwxv62727.thekatyblog.com/1661770/کسب-درآمد-اینترنتی-با-14-راه-پولساز-و-بدون-نیاز-به-سرمایه
https://felixehfc33221.idblogmaker.com/1653222/کسب-درآمد-اینترنتی-با-14-راه-پولساز-و-بدون-نیاز-به-سرمایه
https://juliusfmhv51617.blogdemls.com/1660293/کسب-درآمد-اینترنتی-با-14-راه-پولساز-و-بدون-نیاز-به-سرمایه
https://alexisbbyu99900.ageeksblog.com/1659415/کسب-درآمد-اینترنتی-با-14-راه-پولساز-و-بدون-نیاز-به-سرمایه
https://connermydf19528.blogunteer.com/1656721/کسب-درآمد-اینترنتی-با-14-راه-پولساز-و-بدون-نیاز-به-سرمایه
https://andresiryc07518.life3dblog.com/1657319/کسب-درآمد-اینترنتی-با-14-راه-پولساز-و-بدون-نیاز-به-سرمایه
https://riveredcx73839.therainblog.com/1655958/کسب-درآمد-اینترنتی-با-14-راه-پولساز-و-بدون-نیاز-به-سرمایه
https://trevorjlje33333.ltfblog.com/1657865/کسب-درآمد-اینترنتی-با-14-راه-پولساز-و-بدون-نیاز-به-سرمایه
https://claytonlqmd06050.blogmazing.com/1656669/کسب-درآمد-اینترنتی-با-14-راه-پولساز-و-بدون-نیاز-به-سرمایه
https://rafaelbcav00000.blogars.com/1658997/کسب-درآمد-اینترنتی-با-14-راه-پولساز-و-بدون-نیاز-به-سرمایه
https://claytonyhjh29629.blogsvirals.com/1658784/کسب-درآمد-اینترنتی-با-14-راه-پولساز-و-بدون-نیاز-به-سرمایه 
https://cashsria72105.thechapblog.com/1659066/کسب-درآمد-اینترنتی-با-14-راه-پولساز-و-بدون-نیاز-به-سرمایه
https://waylonaeev84052.glifeblog.com/1657489/کسب-درآمد-اینترنتی-با-14-راه-پولساز-و-بدون-نیاز-به-سرمایه
https://shaneeiff38382.losblogos.com/1659596/کسب-درآمد-اینترنتی-با-14-راه-پولساز-و-بدون-نیاز-به-سرمایه
https://deanrvto51738.estate-blog.com/1657720/کسب-درآمد-اینترنتی-با-14-راه-پولساز-و-بدون-نیاز-به-سرمایه
https://andreschih17395.prublogger.com/1657161/کسب-درآمد-اینترنتی-با-14-راه-پولساز-و-بدون-نیاز-به-سرمایه
https://daltonsuql66666.blogdomago.com/1656853/کسب-درآمد-اینترنتی-با-14-راه-پولساز-و-بدون-نیاز-به-سرمایه
https://franciscolmie33332.bloguerosa.com/1658095/کسب-درآمد-اینترنتی-با-14-راه-پولساز-و-بدون-نیاز-به-سرمایه
https://deankrqo40540.daneblogger.com/1658018/کسب-درآمد-اینترنتی-با-14-راه-پولساز-و-بدون-نیاز-به-سرمایه
https://judahvbas40618.goabroadblog.com/1659769/کسب-درآمد-اینترنتی-با-14-راه-پولساز-و-بدون-نیاز-به-سرمایه
https://eduardoqbdx62840.popup-blog.com/1660133/کسب-درآمد-اینترنتی-با-14-راه-پولساز-و-بدون-نیاز-به-سرمایه
https://jaredempn30841.activablog.com/1658101/کسب-درآمد-اینترنتی-با-14-راه-پولساز-و-بدون-نیاز-به-سرمایه
https://caidenolhd22222.blogozz.com/1658477/کسب-درآمد-اینترنتی-با-14-راه-پولساز-و-بدون-نیاز-به-سرمایه
https://emilianoovwq41739.bloggazzo.com/1658801/کسب-درآمد-اینترنتی-با-14-راه-پولساز-و-بدون-نیاز-به-سرمایه
https://ricardohfbq90009.ssnblog.com/1658491/کسب-درآمد-اینترنتی-با-14-راه-پولساز-و-بدون-نیاز-به-سرمایه
http://damienxntt73052.aboutyoublog.com/1746498/کسب-درآمد-اینترنتی-با-14-راه-پولساز-و-بدون-نیاز-به-سرمایه
http://travispsta39962.blog2news.com/1934285/کسب-درآمد-اینترنتی-با-14-راه-پولساز-و-بدون-نیاز-به-سرمایه
http://judaheorn38405.blog5star.com/2012384/کسب-درآمد-اینترنتی-با-14-راه-پولساز-و-بدون-نیاز-به-سرمایه
http://beckettwyvs88889.blogdun.com/1925929/کسب-درآمد-اینترنتی-با-14-راه-پولساز-و-بدون-نیاز-به-سرمایه
http://messiahbfgd07738.blog4youth.com/1691069/کسب-درآمد-اینترنتی-با-14-راه-پولساز-و-بدون-نیاز-به-سرمایه
http://brooksomje22211.bloggactif.com/2499368/کسب-درآمد-اینترنتی-با-14-راه-پولساز-و-بدون-نیاز-به-سرمایه
http://jeffreyjgdy11111.blogginaway.com/1954309/کسب-درآمد-اینترنتی-با-14-راه-پولساز-و-بدون-نیاز-به-سرمایه
http://beckettprtm17261.blogolenta.com/2352050/کسب-درآمد-اینترنتی-با-14-راه-پولساز-و-بدون-نیاز-به-سرمایه
http://knoxnsso38516.blogsmine.com/1700955/کسب-درآمد-اینترنتی-با-14-راه-پولساز-و-بدون-نیاز-به-سرمایه 
http://martinvfkj20639.blogripley.com/1958142/کسب-درآمد-اینترنتی-با-14-راه-پولساز-و-بدون-نیاز-به-سرمایه
http://claytonoggi29517.blogsuperapp.com/1871703/کسب-درآمد-اینترنتی-با-14-راه-پولساز-و-بدون-نیاز-به-سرمایه
http://cesarteed96385.dgbloggers.com/1788941/کسب-درآمد-اینترنتی-با-14-راه-پولساز-و-بدون-نیاز-به-سرمایه 
http://holdenplid22222.dreamyblogs.com/1783842/کسب-درآمد-اینترنتی-با-14-راه-پولساز-و-بدون-نیاز-به-سرمایه
http://felixttrm66666.howeweb.com/1850635/کسب-درآمد-اینترنتی-با-14-راه-پولساز-و-بدون-نیاز-به-سرمایه
http://raymondlsuu63952.frewwebs.com/1911117/کسب-درآمد-اینترنتی-با-14-راه-پولساز-و-بدون-نیاز-به-سرمایه
http://elliottituv86306.idblogz.com/1741569/کسب-درآمد-اینترنتی-با-14-راه-پولساز-و-بدون-نیاز-به-سرمایه
http://sergiozxup78777.kylieblog.com/1733353/کسب-درآمد-اینترنتی-با-14-راه-پولساز-و-بدون-نیاز-به-سرمایه
http://milovxro38361.myparisblog.com/1911627/کسب-درآمد-اینترنتی-با-14-راه-پولساز-و-بدون-نیاز-به-سرمایه
http://emilianowcdc94062.slypage.com/2268675/کسب-درآمد-اینترنتی-با-14-راه-پولساز-و-بدون-نیاز-به-سرمایه 
http://erickinnn39518.luwebs.com/1960782/کسب-درآمد-اینترنتی-با-14-راه-پولساز-و-بدون-نیاز-به-سرمایه
http://titushgdb22222.theideasblog.com/1862116/کسب-درآمد-اینترنتی-با-14-راه-پولساز-و-بدون-نیاز-به-سرمایه
http://manuelmjgd22222.webbuzzfeed.com/1855922/کسب-درآمد-اینترنتی-با-14-راه-پولساز-و-بدون-نیاز-به-سرمایه
http://andreiljq72839.webdesign96.com/1797929/کسب-درآمد-اینترنتی-با-14-راه-پولساز-و-بدون-نیاز-به-سرمایه
http://felixchhf44444.59bloggers.com/1807160/کسب-درآمد-اینترنتی-با-14-راه-پولساز-و-بدون-نیاز-به-سرمایه
http://hectorvcbu50086.bligblogging.com/2111691/کسب-درآمد-اینترنتی-با-14-راه-پولساز-و-بدون-نیاز-به-سرمایه
http://rowansuro26777.thelateblog.com/1971406/کسب-درآمد-اینترنتی-با-14-راه-پولساز-و-بدون-نیاز-به-سرمایه
http://laneszyt61739.actoblog.com/1962279/کسب-درآمد-اینترنتی-با-14-راه-پولساز-و-بدون-نیاز-به-سرمایه
http://alexisczws88888.blog-mall.com/2021165/کسب-درآمد-اینترنتی-با-14-راه-پولساز-و-بدون-نیاز-به-سرمایه
http://arthurocij41228.blogofchange.com/2093083/کسب-درآمد-اینترنتی-با-14-راه-پولساز-و-بدون-نیاز-به-سرمایه
http://damienrsrm66666.spintheblog.com/2223663/کسب-درآمد-اینترنتی-با-14-راه-پولساز-و-بدون-نیاز-به-سرمایه
http://andersonyztp42840.dailyblogzz.com/2140077/کسب-درآمد-اینترنتی-با-14-راه-پولساز-و-بدون-نیاز-به-سرمایه
http://andrenkgb22211.blogvivi.com/2339021/کسب-درآمد-اینترنتی-با-14-راه-پولساز-و-بدون-نیاز-به-سرمایه
http://rylanfcyv90090.bloginder.com/2555597/کسب-درآمد-اینترنتی-با-14-راه-پولساز-و-بدون-نیاز-به-سرمایه
http://devinwwto77888.blogdal.com/2558320/کسب-درآمد-اینترنتی-با-14-راه-پولساز-و-بدون-نیاز-به-سرمایه
http://jaredfjdu50727.newsbloger.com/2714293/کسب-درآمد-اینترنتی-با-14-راه-پولساز-و-بدون-نیاز-به-سرمایه
http://beautuuo67676.get-blogging.com/2894271/کسب-درآمد-اینترنتی-با-14-راه-پولساز-و-بدون-نیاز-به-سرمایه
http://elliottltxm76405.targetblogs.com/3050801/کسب-درآمد-اینترنتی-با-14-راه-پولساز-و-بدون-نیاز-به-سرمایه
http://marcojsxt63951.bleepblogs.com/3200715/کسب-درآمد-اینترنتی-با-14-راه-پولساز-و-بدون-نیاز-به-سرمایه

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
مدیر سایت

موفقیت چیه ؟

نمی‌دانم توجه کرده‌اید یا نه؟ ما ایرانی‌ها همیشه دنبال این هستیم که ره صدساله را یک‌شبه برویم. همه هم از پیشکسوتمان گرفته تا بچه‌های مدرسه‌ای کارشناس مسائل روز و بازار. مثلاً همین راننده‌های محترم تاکسی. از وقت سوار شدن تا هنگام پیاده شدن چنان اهداف موفقیت شما را موشکافانه تحلیل می‌کنند و چنان پلن کسب‌وکاری موفقیت برایتان رسم می‌کنند که من به‌عنوان یک غریبه فکر می‌کنم طرف استیو جابز بوده و از کارش خسته شده، استعفا داده و حالا راننده تاکسی است. البته بی‌احترامی به رانندگان عزیز نباشد، هر کدام از ما همینیم. مثلاً! من خودم چند تا از دوستانم را نصیحت کردم که راه موفقیت شما چنین است و چنان است. فکر کنم تا الآن آینده‌شان تباه شده باشد.

موفقیت چیست؟
وقتی که ما درباره یک فرد موفق صحبت می‌کنیم، معمولاً فردی در خاطرمان می‌آید که میلیاردها تومان پول در حساب بانکی خود دارد؛ یا رئیس‌جمهور است یا دست‌کم یک نویسنده مشهور که چندین کتاب پرفروش نوشته است. مثلاً اگر بپرسند یک فرد موفق نام ببرید نصف آن‌ها می‌گویند بیل گیتس، بقیه می‌گویند استیو جابز. در صورتی که شاید یک سبزی‌فروش که در کارش بهتر از بقیه عمل می‌کند و فروش خوبی دارد هم جزو آدم‌های موفق باشد. چرا؟ چون به چیزی که می‌خواسته رسیده است.

 بنابراین، تعریف موفقیت، نسبی است؛ یعنی موفقیت برای هر کس معنی و مفهوم خاصی دارد. یکی موفقیت را در این می‌داند که بالاترین جایگاه را در یک شرکت بزرگ مثل مایکروسافت به دست آورد! فرد دیگری دوست دارد مالک همان شرکت باشد و تمام سهام آن شرکت را مال خود کند و دیگری موفقیت را در این می‌بیند که بتواند کارهای عقب‌مانده‌اش را تا آخر هفته تمام کند.
اما در مجموع موفقیت را می‌توان به‌صورت زیر تعریف کرد:

«موفقیت، رسیدن به چیزهایی است که دوست دارید و برای آن تلاش می‌کنید.»

انسان‌های موفق چه ویژگی‌هایی دارند؟
همیشه باهوش‌ترین‌ها موفق می‌شوند؟ نه! اصلاً این‌طور نیست. اندرس اریکسون استاد روانشناسی دانشگاه فلوریدا می‌گوید: شاید آدم‌های موفق یک برتری نسبت به بقیه داشته باشد ولی دلیل نمی‌شود که برتریشان هوش بیشتر باشد. او وقتی با بهترین بازیکنان شطرنج جهان صحبت کرد، متوجه شد که هیچ ارتباطی بین IQ و موفقیت وجود ندارد. چه بسا بازیکن‌هایی با هوش پایین‌تر بهتر عمل کرده‌اند. یک نکته جالب دیگر این بود که افراد باهوش اغلب در مسابقات شکست می‌خوردند، چون فکر می‌کردند مجبور نیستند برای پیروزی تلاش زیادی بکنند.

یک ویژگی کلیدی که افراد موفق را از بقیه جدا می‌کند این است که توانایی درک افراد و کار کردن با آن‌ها را دارند. از خودتان سؤال کنید که چگونه با دیگران کار می‌کنید؟ اگر کار تیمی شما خوب است و راحت با دیگران ارتباط برقرار می‌کنید که خوب است. در غیر این صورت شما نیاز دارید که مهارت‌های اجتماعی خود را بهبود دهید و روابطتان را با افراد دیگر بهتر کنید.

رازهای موفقیت، همچنان یک راز باقی مانده است؟
همه عاشق فهمیدن رازها هستند. نمی‌دانم چرا؟ شاید به این دلیل که ما عاشق حس انحصارطلبی هستیم؛ یعنی چیزی را بدانیم که دیگران از آن مطلع نیستند؛ اما وقتی بحث کسب‌وکار و موفقیت می‌شود، رازها برایمان جذابیت بیشتری پیدا می‌کنند، چون دوست داریم بهتر از بقیه باشیم.
بنابراین وقتی فردی مثل بیل گیتس، مالک شرکت مایکروسافت، با درآمد بیلیون دلاری‌اش از شما بپرسد: می‌خواهید بدانید راز موفقیت چیست؟ شما با دقت هر چه تمام‌تر گوش می‌دهید.
حالا این راز سر پوشیده چیست؟ برای اینکه بدانید به تعریف جالب دیگری از موفقیت فکر کنید:
موفقیت استفاده غیرمعمول از یک دانش معمول است.

 

http://kamerondgfc22221.shotblogs.com/-10604570
http://josuegnpp41851.tribunablog.com/-10824646
http://collinllzz11111.tblogz.com/-11384702
http://rowanppmh44443.uzblog.net/-11372857
http://rowanrvyv00001.canariblogs.com/-12385527
http://francisconomi55644.mybjjblog.com/-11467845 
http://dallaswxvq88888.isblog.net/-14020971
http://codyjkhc23222.blogdon.net/-13312085
http://collinkljf33344.blogdigy.com/-10872692
http://fernandoupnj55554.alltdesign.com/-17013247
http://trevorxyws99888.suomiblog.com/-11823497

 

 

http://titusulbs48258.blogocial.com/--31753939
http://felixxphw25925.onesmablog.com/--34950507
http://israelogxm92582.blogolize.com/--35890450
http://rowanzzzx40505.bloguetechno.com/--31576270
http://sethnevl81471.blogminds.com/-9952692 
http://donovancbzx50505.suomiblog.com/-12806780
http://jeffreylbrh69369.full-design.com/--39666416
http://paxtonzwsn05948.tinyblogging.com/--37964522
http://andersontwxx51617.blog5.net/38500816/
http://johnnyxpfv25825.affiliatblogger.com/47876780/
http://trevorottu39506.diowebhost.com/51629346/
http://keegangwnd58158.fitnell.com/36951685/
http://felixoeuk70470.dbblog.net/28197622/ 
http://remingtonevmc48147.ezblogz.com/28147412/
http://johnnyulbq03693.designertoblog.com/27747991/
http://griffinnjfa59382.blogs-service.com/27844078/
http://arthurqqol94837.bluxeblog.com/28412456/
http://beaubqhw25925.qowap.com/55986307/
http://dallasmdti70370.blog2learn.com/44517718/
http://keeganjash60369.jiliblog.com/55746338/ 
http://rylanbrix26926.getblogs.net/27985080/ 
http://caidenvnet14714.dsiblogger.com/28235420/
http://cruzwoev25815.ka-blogs.com/50645019/
http://reideedb61616.blogofoto.com/28056398/
http://gregoryqrsr28495.acidblog.net/28119229/ 
http://andresusok93727.fireblogz.com/27769331/
http://rafaelshyn92592.aioblogs.com/50709551/
http://rafaelopqp27383.xzblogs.com/39043856/
http://sethutvu49405.free-blogz.com/44120540/
http://troyrhyo92692.widblog.com/51269308/
http://keegangyof69269.collectblogs.com/43162562/
http://jaidenjarg69369.blog-gold.com/2685509/تعریف-و-راز-موفقیت
http://johnathanvzcd84951.ambien-blog.com/2669703/تعریف-و-راز-موفقیت
http://troyvndt15815.atualblog.com/2634751/تعریف-و-راز-موفقیت
http://johnathanoqrs39495.blog-a-story.com/2662652/تعریف-و-راز-موفقیت
http://beckettfwmb47147.blogacep.com/2424337/تعریف-و-راز-موفقیت
http://gunneriarg60369.blogadvize.com/2717445/تعریف-و-راز-موفقیت
http://israeldddz50594.bloggerbags.com/2542943/تعریف-و-راز-موفقیت
http://emilianoaegg84050.bloggerswise.com/2655073/تعریف-و-راز-موفقیت
http://elliotjbsh70370.bloggosite.com/2764452/تعریف-و-راز-موفقیت
http://felixnoon16273.blogoscience.com/2630182/تعریف-و-راز-موفقیت
http://connerafff83950.blogproducer.com/2747840/تعریف-و-راز-موفقیت
http://cristianxphx36936.blogrelation.com/2644983/تعریف-و-راز-موفقیت
http://spenceriyoe58158.blogrenanda.com/2731971/تعریف-و-راز-موفقیت 
http://tysonwogv25825.blogsidea.com/2714539/تعریف-و-راز-موفقیت
http://trevorrizp93693.blogthisbiz.com/2585847/تعریف-و-راز-موفقیت
http://caidenxiig83716.blue-blogs.com/2645893/تعریف-و-راز-موفقیت
http://donovandbzv38372.csublogs.com/2515059/تعریف-و-راز-موفقیت
http://lorenzofwnd58158.dailyhitblog.com/2630435/تعریف-و-راز-موفقیت
http://traviszcee84950.develop-blog.com/2743119/تعریف-و-راز-موفقیت
http://elliottctka37037.is-blog.com/2746393/تعریف-و-راز-موفقیت
http://lanewoeu15815.livebloggs.com/2788017/تعریف-و-راز-موفقیت
http://rafaelvmdt14714.loginblogin.com/2684016/تعریف-و-راز-موفقیت
http://alexisasiz36036.mdkblog.com/2559881/تعریف-و-راز-موفقیت
http://chancehxod58258.mybuzzblog.com/2544283/تعریف-و-راز-موفقیت
http://sergiorrok05050.newbigblog.com/2551225/تعریف-و-راز-موفقیت
http://holdenwwwv39305.thenerdsblog.com/2483197/تعریف-و-راز-موفقیت
http://milosuww50617.theobloggers.com/2740922/تعریف-و-راز-موفقیت
http://spencerhxso92692.topbloghub.com/2751324/تعریف-و-راز-موفقیت
http://andygjkl17284.ttblogs.com/2565837/تعریف-و-راز-موفقیت
http://troyfdec61616.vblogetin.com/2492625/تعریف-و-راز-موفقیت
http://franciscofxoe58258.win-blog.com/2791435/تعریف-و-راز-موفقیت
http://travisizqh60360.worldblogged.com/2667616/تعریف-و-راز-موفقیت
http://arthuruvww50617.yomoblog.com/2948438/تعریف-و-راز-موفقیت
http://dantefxod58258.digiblogbox.com/23077976/
http://messiahewmc48148.jaiblogs.com/23308828/
http://andersondulb47037.blogzag.com/41856545/
http://marcossqq28383.look4blog.com/36824711/
http://erickcxnd58158.imblogs.net/46788419/
https://elliottbzxu37272.blognody.com/1767682/تعریف-و-راز-موفقیت
https://collinfxoe58258.blogsumer.com/1769816/تعریف-و-راز-موفقیت
https://knoxypfv25925.jts-blog.com/1768016/تعریف-و-راز-موفقیت
https://mariodfgg83940.rimmablog.com/1771996/تعریف-و-راز-موفقیت
https://manuelhhxg94050.bloggazza.com/1768998/تعریف-و-راز-موفقیت
https://charliehzqg69269.blogaritma.com/1769915/تعریف-و-راز-موفقیت
https://donovanyqgv25925.shoutmyblog.com/1768641/تعریف-و-راز-موفقیت
https://johnnyasiy36936.bcbloggers.com/1767607/تعریف-و-راز-موفقیت
https://griffinjbsi60370.blogcudinti.com/1770000/تعریف-و-راز-موفقیت
https://troyphwm81581.iyublog.com/1769976/تعریف-و-راز-موفقیت
https://zandergwmc48148.blogdiloz.com/1771426/تعریف-و-راز-موفقیت
https://zaneqoli84838.verybigblog.com/1769581/تعریف-و-راز-موفقیت
https://hectorwneu15814.activosblog.com/1768701/تعریف-و-راز-موفقیت
https://elliottuwzx49259.p2blogs.com/1768195/تعریف-و-راز-موفقیت
https://lukasfwmc48148.bloggactivo.com/1769216/تعریف-و-راز-موفقیت
https://landeneavo05937.theblogfairy.com/1769097/تعریف-و-راز-موفقیت
https://israelyzza72615.vidublog.com/1770082/تعریف-و-راز-موفقیت
https://andreszrgw25825.oblogation.com/1768733/تعریف-و-راز-موفقیت
https://kylermnki94948.gynoblog.com/1767019/تعریف-و-راز-موفقیت
https://hectortjap03693.laowaiblog.com/1766310/تعریف-و-راز-موفقیت
https://edwinukaq03703.angelinsblog.com/1767418/تعریف-و-راز-موفقیت
https://angelowyzw49494.bloggadores.com/1771180/تعریف-و-راز-موفقیت
https://elliottuyza62738.humor-blog.com/1767899/تعریف-و-راز-موفقیت
https://cashfghh94050.blogspothub.com/1768598/تعریف-و-راز-موفقیت
https://juliusuxyx50617.idblogmaker.com/1763964/تعریف-و-راز-موفقیت
https://sergiozrhx26925.blogdemls.com/1772673/تعریف-و-راز-موفقیت
https://angelofwnd58158.ageeksblog.com/1770692/تعریف-و-راز-موفقیت
https://mariorizp03603.blogunteer.com/1767943/تعریف-و-راز-موفقیت
https://sergiossrp27383.life3dblog.com/1768711/تعریف-و-راز-موفقیت
https://sergiowndx48384.therainblog.com/1766778/تعریف-و-راز-موفقیت
https://angelostvw51627.ltfblog.com/1769703/تعریف-و-راز-موفقیت
https://reidjnqr39405.boyblogguide.com/1768025/تعریف-و-راز-موفقیت
https://elliotypfv25815.blogmazing.com/1768002/تعریف-و-راز-موفقیت
https://titusxofv28269.blogars.com/1770267/تعریف-و-راز-موفقیت
https://lorenzoevlb47047.thechapblog.com/1770835/تعریف-و-راز-موفقیت
https://fernandokarh60369.glifeblog.com/1768938/تعریف-و-راز-موفقیت
https://brooksbbyv49495.losblogos.com/1771153/تعریف-و-راز-موفقیت
https://donovanulcs04704.blogsvirals.com/1770664/تعریف-و-راز-موفقیت
https://remingtondvmb48148.estate-blog.com/1769190/تعریف-و-راز-موفقیت
https://trentonoqss39506.prublogger.com/1768425/تعریف-و-راز-موفقیت
https://laneswyz62839.blogdomago.com/1767945/تعریف-و-راز-موفقیت
https://mylesaqgw25825.bloguerosa.com/1769736/تعریف-و-راز-موفقیت
https://erickjaqg69269.daneblogger.com/1769738/تعریف-و-راز-موفقیت
https://jaredtjzq93603.goabroadblog.com/1771661/تعریف-و-راز-موفقیت
https://lukasgcnp27283.popup-blog.com/1771679/تعریف-و-راز-موفقیت
https://israelevsj70470.blogozz.com/1769496/تعریف-و-راز-موفقیت
https://knoxnprs38384.activablog.com/1770069/تعریف-و-راز-موفقیت
https://ricardomeul81581.bloggazzo.com/1770691/تعریف-و-راز-موفقیت
https://elliottdtkz37037.ssnblog.com/1769712/تعریف-و-راز-موفقیت
http://travismfvm81481.aboutyoublog.com/1906789/تعریف-و-راز-موفقیت
http://griffinkcsj70470.blog2news.com/2092914/تعریف-و-راز-موفقیت
http://trentonrrpm16173.blog4youth.com/1846790/تعریف-و-راز-موفقیت
http://augustjbrh60369.blog5star.com/2167958/تعریف-و-راز-موفقیت
http://rafaelwoeu15815.blogdun.com/2087340/تعریف-و-راز-موفقیت
http://landenrpnj83827.bloggactif.com/2659528/تعریف-و-راز-موفقیت
http://codyzpgw25825.blogginaway.com/2115430/تعریف-و-راز-موفقیت 
http://caidennevl81481.blogolenta.com/2510784/تعریف-و-راز-موفقیت
http://marcooqrr39405.blogripley.com/2121018/تعریف-و-راز-موفقیت
http://judahuwvv49505.blogsmine.com/1856111/تعریف-و-راز-موفقیت
http://cesarofvl81481.blogsuperapp.com/2031500/تعریف-و-راز-موفقیت
http://beauctjz37036.dgbloggers.com/1944836/تعریف-و-راز-موفقیت
http://stephenhkmm95950.dreamyblogs.com/1941388/تعریف-و-راز-موفقیت
http://judahyyxv40505.frewwebs.com/2073073/تعریف-و-راز-موفقیت
http://cesarjjkg84949.howeweb.com/2011390/تعریف-و-راز-موفقیت
http://juliusvvxw50516.idblogz.com/1895735/تعریف-و-راز-موفقیت
http://devinmbfg95162.izrablog.com/781135/تعریف-و-راز-موفقیت
http://gunnerxycc73849.kylieblog.com/1889102/تعریف-و-راز-موفقیت
http://marcobtjz37047.luwebs.com/2123323/تعریف-و-راز-موفقیت
http://paxtonvnfw26925.myparisblog.com/2075698/تعریف-و-راز-موفقیت
http://cashijif83849.slypage.com/2427775/تعریف-و-راز-موفقیت
http://knoxquuv49516.theideasblog.com/2024325/تعریف-و-راز-موفقیت
http://remingtonwyvd94948.webbuzzfeed.com/2020210/تعریف-و-راز-موفقیت
http://rylanzqfw25925.webdesign96.com/1958173/تعریف-و-راز-موفقیت
http://jeffreyadba61505.59bloggers.com/1971497/تعریف-و-راز-موفقیت
http://mariondtj70470.bligblogging.com/2277039/تعریف-و-راز-موفقیت
http://cesarikyy62728.thelateblog.com/2137856/تعریف-و-راز-موفقیت
http://chancebefg95051.actoblog.com/2129389/تعریف-و-راز-موفقیت
http://gregorywwvt38494.blog-mall.com/2187858/تعریف-و-راز-موفقیت
http://cruzwofv25825.blogofchange.com/2261256/تعریف-و-راز-موفقیت
http://kylermorq28405.spintheblog.com/2392148/تعریف-و-راز-موفقیت
http://emiliomqrq16272.dailyblogzz.com/2302870/تعریف-و-راز-موفقیت
http://mylesbsiy36036.blogvivi.com/2509389/تعریف-و-راز-موفقیت
http://marcoaabz50506.bloginder.com/2727176/تعریف-و-راز-موفقیت
http://jeffreyvngc58258.blogdal.com/2728481/تعریف-و-راز-موفقیت
http://cesaroonm16161.newsbloger.com/2880082/تعریف-و-راز-موفقیت
http://rylanzqgv25825.get-blogging.com/3066222/تعریف-و-راز-موفقیت
http://daltoncsiy36036.targetblogs.com/3220085/تعریف-و-راز-موفقیت
http://marcoctla37047.bleepblogs.com/3371720/تعریف-و-راز-موفقیت

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
مدیر سایت

جملات انگیزشی کنکور

به دنبال جملات انگیزشی مخصوص کنکوری ها هستید؟ جای درستی آمدید…
درس خواندن شاید یکی از سخت ترین کارهای دنیا باشد؛ باید ساعت ها سرت توی کتاب و جزوه باشد درحالی که دوستانت اون بیرون درحال خوش گذرانی هستند. واقعا سخت و طاقت فرسا است، اما خب ارزشش رو داره !

کم هستند افرادی که مشکلات زندگی را دوست داشته باشند. هیچکس عاشق مشکل نیست. اما تمام افراد موفق دنیا، مشکلات زندگی را تحمل و بر آن غلبه کردند تا به اهداف شان برسند.

اگر درس خواندن برای شما جملات انگیزشی کنکور ها یا دانشجویان عزیز هم سخت است، نگران نباشید، هیچ نتیجه با ارزشی، آسان بدست نمی آید. چون در این صورت همه آنرا بدست می آوردند.

با توجه به اینکه میدانیم درس خواندن و مطالعه برای یک آزمون بزرگ، سخت است، در این مقاله اختصاصی برای شما کنکوری های عزیز جملاتی انگیزشی و الهام بخش آماده کرده ایم تا با خواندن آنها امید و انگیزه تان را همیشه بالا نگه دارید.

در این جا پنجاه نقل قول ذکر شده که خواندن آن­ها باعث خواهد شد انگیزه بیشتری برای مطالعه کردن داشته باشید؛
امیدوارم این نقل قول­ ها و عکس نوشته های انگیزشی کنکوری برای شما الهام بخش باشند و با سخت کوشی بیشتر مطالعه خود را انجام دهید.

راستی، یادتان نرود که هر هفته این مقاله با جملات انگیزشی، عکسنوشته ها و نقل قول های جدید بروز میشود‌ !

 

بهترین جملات انگیزشی کنکوری
 

«مردم اغلب می گویند که انگیزه دوام طولانی ندارد… خب، شما هم هر روز شاید لازم باشد حمام کنید – به همین دلیل ما آن را بصورت روزانه توصیه می­کنیم» ~ زیگ زیگلار

«از این که باید ناچارا برای دستیابی به اهداف بزرگ­ تر از برخی موارد خوب چشم پوشی کنید، هراس نداشته باشید…» ~ جان دی راکفلر

ممکن است برای بردنه شدن لازم باشد چندین بار شکست بخورید و مجددا تلاش کنید.
مجموعه ای کامل از جملات انگیزشی کنکوری
«من به این نتیجه رسیده­ ام که هر چه سخت کوش ­تر باشم و بیشتر تلاش کنم، به نظر شانس بیشتری هم دارم…» ~ توماس جفرسون

«دانش آگاهی از آن چیزی است که می توانید انجام دهید. خرد دانستن این است که چه زمانی نباید این کار را انجام داد.» ~ برایان تریسی

«مردم به ندرت موفق­ اند مگر اینکه از آنچه انجام می دهند، لذت ببرند.» ~ دیل کارنگی

«همه چیز خوب پیش می­رود برای کسانی که بهترین تلاش شان را برای انجام کارهای شان می­کنند…» ~ جان وودن

«به خودتان اعتماد کنید چون مایل به پذیرفتن خطر هستید، نه به خاطر این که آن را بی خطر و مطمئن می­دانید.» ~ ناشناس

«موفقیت ادامه راه رفتن از شکستی به شکست دیگر، بدون از دست دادن شور و شوق است.» ~ وینستون چرچیل

«سعی نکنید تا یک فرد موفقیت شوید، بلکه سعی کنی یک فرد باارزش شوید.» ~ آلبرت انیشتین

 

http://israelnolg44488.suomiblog.com/-11823398
http://troyyzwt89999.blogdigy.com/-10872623
http://francisconomi55644.mybjjblog.com/-11467819
http://collinllzz11111.tblogz.com/-11384703
http://rowanppmh44443.uzblog.net/-11372858
http://rowanrvyv00001.canariblogs.com/-12385528
http://griffinoomh44433.blogdon.net/-13312073
http://juliusggey22286.blogkoo.com/-15961500
http://remingtonjkhc22222.alltdesign.com/-17013233
http://louisbbzu99998.amoblog.com/-18411405
http://gunnernolh44333.total-blog.com/-21795036 
http://arthurxdjl42852.tribunablog.com/-10824747
http://cesaryyvr88777.isblog.net/-14021085

 

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
مدیر سایت

دوره آموزش سئو

دوره رایگان آموزش سئو
سئو رو در پلتفرم مانگو رایگان یاد بگیر…

دوست داری دانش، تجربه و ترفند‌های سئوکاران رو به رایگان یاد بگیری و مثل اونها سایتت رو سئو کنی یا پروژه بگیری و درآمد میلیونی ماهانه داشته باشی؟

یک دوره سئو رایگان برای شما داریم که در یک هفته میتوانید با آن سایت خودتان را مثل یک الماس ناب تراش دهید! خیلی ساده میخواهیم شما را با مزیت های سئو آشنا کنیم و بهتان نشان دهیم چطور روی یک سایت میتوان به بهترین شکل ممکن حیاتی ترین کارهای سئو را انجام داد! همین الان این دوره رایگان را دریافت کنید و کارتان را روی بهینه سازی سایت استارت بزنید.

الف) دوره رایگان
در یک دوره رایگان سئو هر آنچه که باید روی سایت انجام دهید را یاد بگیرید.

ب) قدم به قدم
با برنامه و کاملا اصولی، هر قسمت از وب سایت را که بخواهید میتوانید پیش ببرید.

ج) فعالیت عملی
برای هر آموزش چند کار عملی هم در اختیارتان قرار گرفته که راهنمای خوی برای کار باشد.

د) محتوای کامل
ما محتوای کامل و مفیدی آماده کرده ایم، یک ثبت نام کرده و آن را دریافت کنید.

سئو سایت خودتان را همین امروز بهتر کنید!
کسب درآمد از سئو
1. “سئو” واقعا چه ارزشی به کسب و کار شما اضافه میکند؟
در دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال، روش های زیادی برای کسب مخاطب وجود دارد. مخاطب یا Lead همان کسی که میخواهد از ما خرید کند از هزاران راه مختلف به سمت ما و به محصول ما دست پیدا میکند، با آن آشنا میشود و سپس اقدام به خرید میکند، اگر زمان را فاکتور بگیریم، هیچ چیز روی کره زمین به اندازه “سئو” نمیتواند سایت یا فروشگاه شما را به درآمد برساند! چطور؟

2. چطور باید آموزش سئو سایت را بررسی کنید؟
برای اینکه بدانید واقعا تفاوت های یک سایت سئو شده و سئو نشده را از نزدیک ببینید ما فاکتورهای مهمی را در نظر گرفته ایم که وضعیت سئو را روی هر دو سایت بشما نشان دهیم.

ما مطمئن میشویم که بیشتر اتفاقاتی که برای هر دو سایت می افتد بخاطر سئو باشد، بنابراین شما کاملا متوجه این موضوع خواهید شد که سئو چقدر میتواند برای شما مفید باشد یا شاید هم نه! در هر صورت بخش های یک سایت را چک میکنیم تا شما با تاثیرات سئو آشنا شوید و بتوانید یک چک لیست برای سایت خودتان داشته باشید.

3. در یک سایت وردپرسی باید چه کارهایی انجام دهید؟
برای سئو هر سایتی، شما باید برنامه ریزی انجام دهید، برای شروع اینکار به یک آنالیز سایت + ساخت چک لیست نیاز دارید، پس از این ما بشما متد اختصاصی مانگو را معرفی میکنیم که بتوانید برای کارهای سئو سایت برنامه ریزی کنید.

در این برنامه ریزی برای دو چیز حسابی تایم صرف میکنیم، سئوی درون سایت وردپرسی و همینطور کنترل سئوی بخش های مهم. چه برای یک سایت تازه و چه برای یک سایت فعال و چندساله، هدف اینست که شما بدون نگرانی سئو را انجام دهید.

4. کارهای ما چه تاثیری در وضعیت سئو سایت دارند؟
کاری که اینجا قرار است انجام دهیم، نمایش تاثیر کارمان است. کاری که روی سئو میکنیم باید تاثیراتش روی سایت هم برای ما مشخص باشد. ما باید بدانیم چقدر وضعیت سایت بهبود پیدا میکند، هر کار سئو باعث افزایش کیفیت چه قسمتی میشود و چه سودی برای سایت دارد! آیا باعث کسب ترافیک میشود؟ رتبه را بهبود میدهد؟ سایت به صفحه اول می‌آید و یا اتفاقات دیگری برای سایت می افتد؟ باید امتازی به سئوی سایت بدهیم و قبل و بعد از کار را با هم مقایسه کنیم.

5. افزونه یوست سئو چرا به تنهایی کافی نیست؟
بهتر است کار این افزونه را خوب درک کنیم، اگر نتوانیم افسار یوست را دستمان بگیریم ممکن است اجازه دهیم این افزونه روی تمام بدنه سایت ما تاثیر بگذارد. افزونه یوست سئو پتانسیل زیادی در سئوی سایت دارد! چه سایت معمولی چه سایت فروشگاهی، این افزونه توانایی خوبی در کنترل متادیتای سایت دارد و بما اجازه میدهد، عنوان سئو متمایز، پیوند یکتای سئو شده، توضیحات متا و برچسب گذاری و دسته بندی حرفه ای درون سایت داشته باشیم، بهتر کلمات کلیدی را هدف بگیریم و معماری خوبی برای سایت داشته باشیم، میخواهیم تاثیرات آن را بشما نشان دهیم و کمک کنیم بهتر از قابلیت های افزونه برای بهبود سئو سایت استفاده کنید.

6. تنظیمات حرفه ای سئو سایت چطور انجام میشود؟
فایل ربات سایت، کنترل خزنده های گوگل، دسترسی موتورهای جستجو، اجازه نمایش اطلاعات سایت، دسترسی به فایل های اپلود، کنترل امنیت سایت، جلوگیری از سرقت اطلاعات و … همه بخشی از فرایند سئو حرفه ای سایت هستند. اگر کانفینگ افزونه یوست سئو درست انجام شود و سئوی داخلی سایت بدرستی پیکربندی شود، برگه ها و دسته ها و … درست تنظیم شوند و ساختار سئوی سایت حرفه ای باشد، میتوان گفت که سئوی درون سایت مشکلی ندارد! پس باید از قابلیت های افزونه سئو برای بهتر کردن سایت مثل یک حرفه ای استفاده کنیم.

7. چطور سئوی سایتمان را شروع کردیم و کجا به پایان رساندیم؟
واقعا کل تنظیمات سئو درون سایت چطور گردآوری شده و در مورد آنها تصمیم گرفتیم؟ در ویدیوی نهایی به یک وارسی کامل از یک سایت سئو شده و یک سایت بدون سئو میپردازیم و کارهایی که هر دو بعد از این باید انجام دهند را هم بررسی میکنیم. در نهایت شما برای تشخیص اینکه کارتان چقدر خوب بوده در یک ازمون هم شرکت خواهید کرد تا بتوانید دانش خودتان را پس از این دوره بهتر محک بزنید.

چطور سئو را شروع کنیم؟
دوره رایگان سئو – سئو سایت در 7 قدم
ما برای شما یک برنامه آموزشی 7 مرحله‌ای در نظر گرفته‌ایم. اگر میخواهید واقعا یکبار برای همیشه پرونده سئوی سایت خودتان را بدون اشکال ببندید و نگران چیزی نباشید، همینجا تصمیم بگیرید و از این دوره رایگان استفاده کنید، اشتباهات قبلی را کنار بگذارید و یک حال اساسی به سایت خودتان بدهید.

در دوره رایگان مانگو به چه چیزی دست پیدا می‌کنید؟
مانگو نام انگلیسی میوه انبه هست و ما به این دلیل استفاده کردیم چون میخوایم یادگیری سئو رو مثل خوردن میوه انبه برای شما خوشمزه کنیم.

شما در پلتفرم مانگو به صورت رایگان میتونید عضو بشید و دوره‌های رایگان سئو رو دنبال کنید، در انجمن‌های مختلف سوالات خودتون رو بپرسید، با اساتید و مدیران سایت‌های برتر ایران در ارتباط باشید و همچنین با یادگیری سئو و انجام پروژه‌های سئو از طریق تسک‌های تعریف شده در پلتفرم مانگو برای خود کسب درآمد کنید…

با پشت پرده سایت های پر درآمد صفحات اول گوگل آشنا شوید…

بسیاری از سایت‌ها موفق نیستند؛ چون با وجود شرایط مالی و تیم عالی با سئو سایت آشنا نیستند. با کمک این دوره، شما با تمام رمز و رازهای پشت پرده سئو به رایگان آشنا خواهید شد و یاد میگیرید چطور شما هم درآمد سایت خودتون رو از طریق سئو افزایش بدید.

با حضور در این دوره سایت خود را وارد جهش بزرگی کنید و رشد واقعی خود را در گوگل آغاز کنید!

 

http://finnqqmh44443.tribunablog.com/-10815493
http://ziontsxt88988.suomiblog.com/-11813551
http://edgaroacm41740.blogzet.com/-11303735
http://cruzfilk30074.shotblogs.com/-10595152
http://raymondutqk55555.mybjjblog.com/-11459514
http://jaspertzzp49383.blogdon.net/-13303350
http://beaukkhe22222.blogkoo.com/-15950929
http://beckettutrm66655.amoblog.com/-18400843
http://reidzcav00090.total-blog.com/-21784294
http://edwinzhhf07394.alltdesign.com/-17004054
http://jaidensolh23444.tblogz.com/-11375241
http://trevorqvaz96385.isblog.net/-14011053
http://remingtonsxwu98001.uzblog.net/-11364207
http://eduardottrm66666.blogdigy.com/-10863619

 

http://cashlwvs17122.blogocial.com/--31450675
http://rylaniiez11110.onesmablog.com/--34651991
http://gunnerckie33322.blogolize.com/--35599826
http://andresnroj55544.bloguetechno.com/--31278857
http://kyleroyax62852.full-design.com/--39351396
http://garrettqusp77777.tinyblogging.com/--37662542
http://cruzzgez67777.blog5.net/38205046/
http://paxtonmrpm39496.fitnell.com/36648113/
http://charliehjga11110.dbblog.net/27916457/
http://connerwyxs99988.ezblogz.com/27850840/
http://rivertwad53163.designertoblog.com/27453494/
http://alexiswaml28395.blogs-service.com/27547726/
http://cristianuyzx06396.bluxeblog.com/28116726/
http://cesarjfee06295.mpeblog.com/21766715/
http://eduardottrm66555.blogerus.com/21654518/
http://kylerqomi44433.articlesblogger.com/21558253/
http://reidlkkd95062.arwebo.com/21516203/
http://rylanqwwl88888.bloggin-ads.com/21670590/
http://claytonqolg33333.blogpostie.com/21670284/
http://codyzlqp41730.blogprodesign.com/21498217/
http://andypnkf33322.qowap.com/55691440/
http://edwinhjgc34938.blog2learn.com/44236672/
http://connersqnj07999.jiliblog.com/55473173/
http://gunneropmh45544.getblogs.net/27691898/
http://remingtonyxto66666.dsiblogger.com/27940726/
http://hectortqni44444.ka-blogs.com/50350463/
http://trevortqmh43333.blogofoto.com/27761366/
http://ricardosspk55443.acidblog.net/27825693/
http://tysonnjfa11100.fireblogz.com/27474885/
http://judahrtsp78889.aioblogs.com/50414503/
http://edwinspmg33222.xzblogs.com/38765230/
http://alexisdebw99590.free-blogz.com/43828174/
http://beckettuvto67776.widblog.com/50975482/
http://rowangdau99998.collectblogs.com/42886227/
http://simoncaxt99999.blog-gold.com/2451609/سئو-چیست-و-انواع-دوره-آموزش-سئو-سایت
http://archerjkhd22222.ambien-blog.com/2437628/سئو-چیست-و-انواع-دوره-آموزش-سئو-سایت
http://arthurkope06526.atualblog.com/2402532/سئو-چیست-و-انواع-دوره-آموزش-سئو-سایت
http://jasperedha94544.blog-a-story.com/2427193/سئو-چیست-و-انواع-دوره-آموزش-سئو-سایت
http://knoxrstk05899.blogacep.com/2206014/سئو-چیست-و-انواع-دوره-آموزش-سئو-سایت
http://conneropmj45445.blogadvize.com/2484145/سئو-چیست-و-انواع-دوره-آموزش-سئو-سایت
http://rafaelqmhc22211.bloggerbags.com/2328623/سئو-چیست-و-انواع-دوره-آموزش-سئو-سایت
http://andersonoqqm67666.bloggerswise.com/2426289/سئو-چیست-و-انواع-دوره-آموزش-سئو-سایت
http://manuelptrm66666.bloggosite.com/2534016/سئو-چیست-و-انواع-دوره-آموزش-سئو-سایت
http://judahjgez10000.blogoscience.com/2400232/سئو-چیست-و-انواع-دوره-آموزش-سئو-سایت
http://martinijhc22211.blogproducer.com/2515645/سئو-چیست-و-انواع-دوره-آموزش-سئو-سایت
http://landenaovx95952.blogrelation.com/2415246/سئو-چیست-و-انواع-دوره-آموزش-سئو-سایت
http://tituspmie32222.blogrenanda.com/2500938/سئو-چیست-و-انواع-دوره-آموزش-سئو-سایت
http://josuetsut99988.blogsidea.com/2481035/سئو-چیست-و-انواع-دوره-آموزش-سئو-سایت
http://angelovcaa41444.blogthisbiz.com/2361440/سئو-چیست-و-انواع-دوره-آموزش-سئو-سایت
http://judahfcyu99988.blue-blogs.com/2418240/سئو-چیست-و-انواع-دوره-آموزش-سئو-سایت
http://griffinsvto77666.csublogs.com/2285342/سئو-چیست-و-انواع-دوره-آموزش-سئو-سایت
http://codybyre84045.dailyhitblog.com/2395645/سئو-چیست-و-انواع-دوره-آموزش-سئو-سایت
http://remingtonelqn49495.develop-blog.com/2511003/سئو-چیست-و-انواع-دوره-آموزش-سئو-سایت
http://raymondmpqn15949.is-blog.com/2509882/سئو-چیست-و-انواع-دوره-آموزش-سئو-سایت
http://johnnybawr88148.livebloggs.com/2552797/سئو-چیست-و-انواع-دوره-آموزش-سئو-سایت
http://ericktisx35789.loginblogin.com/2448580/سئو-چیست-و-انواع-دوره-آموزش-سئو-سایت
http://rowanhkje94050.mdkblog.com/2335160/سئو-چیست-و-انواع-دوره-آموزش-سئو-سایت
http://trevorcdaw09999.mybuzzblog.com/2321921/سئو-چیست-و-انواع-دوره-آموزش-سئو-سایت
http://keeganturn76766.newbigblog.com/2320766/سئو-چیست-و-انواع-دوره-آموزش-سئو-سایت
http://juliusdbyt99888.thenerdsblog.com/2262030/سئو-چیست-و-انواع-دوره-آموزش-سئو-سایت
http://manuelxyvr88877.theobloggers.com/2504602/سئو-چیست-و-انواع-دوره-آموزش-سئو-سایت
http://eduardoyvtn28527.topbloghub.com/2514861/سئو-چیست-و-انواع-دوره-آموزش-سئو-سایت
http://jeffreyuqnj55444.ttblogs.com/2342644/سئو-چیست-و-انواع-دوره-آموزش-سئو-سایت
http://edwinmolg44517.vblogetin.com/2272156/سئو-چیست-و-انواع-دوره-آموزش-سئو-سایت
http://caideneebw00099.win-blog.com/2555690/سئو-چیست-و-انواع-دوره-آموزش-سئو-سایت
http://reidoavp38383.worldblogged.com/2448135/سئو-چیست-و-انواع-دوره-آموزش-سئو-سایت
http://travisurnp27149.yomoblog.com/2715016/سئو-چیست-و-انواع-دوره-آموزش-سئو-سایت
http://reidzcbx01000.digiblogbox.com/22786422/
http://dallaswxvj56655.jaiblogs.com/23015874/
http://cruzybav90999.blogzag.com/41561059/
http://hectorsdhk40851.look4blog.com/36547380/
http://keeganqtrn77777.imblogs.net/46492426/
http://hectorpttr41739.blogstival.com/21483065/
http://gregoryejhe33333.designi1.com/21085029/
http://titusgigc22221.educationalimpactblog.com/21293538/
http://jaidentvto77278.ivasdesign.com/21311456/
http://paxtonlsts63063.link4blogs.com/21412992/
http://raymondyzws88378.mybloglicious.com/21211986/
https://emilioxgkk30639.blognody.com/1617523/سئو-چیست-و-انواع-دوره-آموزش-سئو-سایت
https://daltonnolh44443.blogsumer.com/1620386/سئو-چیست-و-انواع-دوره-آموزش-سئو-سایت
https://trentondfbw00000.jts-blog.com/1618535/سئو-چیست-و-انواع-دوره-آموزش-سئو-سایت
https://brooksnttr51627.rimmablog.com/1621758/سئو-چیست-و-انواع-دوره-آموزش-سئو-سایت
https://garrettpqnj55544.blogaritma.com/1619739/سئو-چیست-و-انواع-دوره-آموزش-سئو-سایت
https://lukaselqs74185.bloggazza.com/1619060/سئو-چیست-و-انواع-دوره-آموزش-سئو-سایت
https://elliottpuvb96283.bcbloggers.com/1618888/سئو-چیست-و-انواع-دوره-آموزش-سئو-سایت
https://holdencdcy11110.blogcudinti.com/1619877/سئو-چیست-و-انواع-دوره-آموزش-سئو-سایت
https://hectoregdy11100.iyublog.com/1620165/سئو-چیست-و-انواع-دوره-آموزش-سئو-سایت
https://kylerspmh44333.blogdiloz.com/1621769/سئو-چیست-و-انواع-دوره-آموزش-سئو-سایت
https://edgarhkbk66555.verybigblog.com/1619643/سئو-چیست-و-انواع-دوره-آموزش-سئو-سایت
https://jeffreypolh44333.activosblog.com/1619147/سئو-چیست-و-انواع-دوره-آموزش-سئو-سایت
https://charliejlid33222.p2blogs.com/1618560/سئو-چیست-و-انواع-دوره-آموزش-سئو-سایت
https://donovanyfar41049.bloggactivo.com/1618944/سئو-چیست-و-انواع-دوره-آموزش-سئو-سایت
https://martinkrpl55555.theblogfairy.com/1619274/سئو-چیست-و-انواع-دوره-آموزش-سئو-سایت
https://cashuwtg94838.vidublog.com/1620601/سئو-چیست-و-انواع-دوره-آموزش-سئو-سایت
https://cruzcczu99912.oblogation.com/1619169/سئو-چیست-و-انواع-دوره-آموزش-سئو-سایت
https://elliotywvq77766.gynoblog.com/1618530/سئو-چیست-و-انواع-دوره-آموزش-سئو-سایت
https://zanensrk26626.laowaiblog.com/1618262/سئو-چیست-و-انواع-دوره-آموزش-سئو-سایت
https://jaidengigb73852.angelinsblog.com/1618788/سئو-چیست-و-انواع-دوره-آموزش-سئو-سایت
https://beauawsm66655.bloggadores.com/1621190/سئو-چیست-و-انواع-دوره-آموزش-سئو-سایت
https://rafaelyaez11110.humor-blog.com/1619335/سئو-چیست-و-انواع-دوره-آموزش-سئو-سایت
https://dallaspaff29529.blogspothub.com/1619360/سئو-چیست-و-انواع-دوره-آموزش-سئو-سایت
https://beauovce34066.thekatyblog.com/1624297/سئو-چیست-و-انواع-دوره-آموزش-سئو-سایت
https://dallassybf18595.idblogmaker.com/1616171/سئو-چیست-و-انواع-دوره-آموزش-سئو-سایت
https://titusqzjf57345.blogdemls.com/1622296/سئو-چیست-و-انواع-دوره-آموزش-سئو-سایت
https://gregoryaggc95061.ageeksblog.com/1621391/سئو-چیست-و-انواع-دوره-آموزش-سئو-سایت
https://stephenfyys49384.blogunteer.com/1618543/سئو-چیست-و-انواع-دوره-آموزش-سئو-سایت
https://mylesqehh21738.life3dblog.com/1619838/سئو-چیست-و-انواع-دوره-آموزش-سئو-سایت
https://dominickzedz12284.therainblog.com/1618602/سئو-چیست-و-انواع-دوره-آموزش-سئو-سایت
https://jeffreymokd94825.ltfblog.com/1620098/سئو-چیست-و-انواع-دوره-آموزش-سئو-سایت
https://zionfwmn76777.blogmazing.com/1618904/سئو-چیست-و-انواع-دوره-آموزش-سئو-سایت
https://remingtonblno59616.blogars.com/1621467/سئو-چیست-و-انواع-دوره-آموزش-سئو-سایت
https://elliotyupk55544.thechapblog.com/1621135/سئو-چیست-و-انواع-دوره-آموزش-سئو-سایت
https://garrettnbuz94095.blogsvirals.com/1620510/سئو-چیست-و-انواع-دوره-آموزش-سئو-سایت
https://landenhvtv09999.glifeblog.com/1619860/سئو-چیست-و-انواع-دوره-آموزش-سئو-سایت
https://ricardosuso77777.losblogos.com/1621697/سئو-چیست-و-انواع-دوره-آموزش-سئو-سایت
https://manuelkhdy01000.estate-blog.com/1620082/سئو-چیست-و-انواع-دوره-آموزش-سئو-سایت
https://gunnerfeaw00009.blogdomago.com/1619480/سئو-چیست-و-انواع-دوره-آموزش-سئو-سایت
https://claytonnkhc22222.prublogger.com/1619712/سئو-چیست-و-انواع-دوره-آموزش-سئو-سایت
https://eduardokhea11111.bloguerosa.com/1620674/سئو-چیست-و-انواع-دوره-آموزش-سئو-سایت
https://brooksgeaw00099.goabroadblog.com/1621810/سئو-چیست-و-انواع-دوره-آموزش-سئو-سایت
https://rylankjie33333.daneblogger.com/1620571/سئو-چیست-و-انواع-دوره-آموزش-سئو-سایت
https://emiliozbaw00000.popup-blog.com/1622003/سئو-چیست-و-انواع-دوره-آموزش-سئو-سایت
https://jasperqodb22222.blogozz.com/1621099/سئو-چیست-و-انواع-دوره-آموزش-سئو-سایت
https://chanceecyt88888.activablog.com/1620580/سئو-چیست-و-انواع-دوره-آموزش-سئو-سایت
https://jaidenmtvt72730.ssnblog.com/1620891/سئو-چیست-و-انواع-دوره-آموزش-سئو-سایت
https://trentonfihc33333.bloggazzo.com/1621314/سئو-چیست-و-انواع-دوره-آموزش-سئو-سایت
http://kameronzhkm41738.aboutyoublog.com/1689185/سئو-چیست-و-انواع-دوره-آموزش-سئو-سایت
http://beaunvsg94073.blog2news.com/1877630/سئو-چیست-و-انواع-دوره-آموزش-سئو-سایت
http://troyvxvp40601.blog4youth.com/1635639/سئو-چیست-و-انواع-دوره-آموزش-سئو-سایت
http://dallasfihe33333.blog5star.com/1956657/سئو-چیست-و-انواع-دوره-آموزش-سئو-سایت
http://landenoqro39395.blogdun.com/1866989/سئو-چیست-و-انواع-دوره-آموزش-سئو-سایت
http://rylanyzzt49382.bloggactif.com/2441406/سئو-چیست-و-انواع-دوره-آموزش-سئو-سایت
http://milovspr78777.blogginaway.com/1894762/سئو-چیست-و-انواع-دوره-آموزش-سئو-سایت
http://codypiko85174.blogolenta.com/2294802/سئو-چیست-و-انواع-دوره-آموزش-سئو-سایت
http://reidvffw73710.blogripley.com/1899358/سئو-چیست-و-انواع-دوره-آموزش-سئو-سایت
http://elliotzdca28417.blogsmine.com/1644819/سئو-چیست-و-انواع-دوره-آموزش-سئو-سایت
http://holdenqrwr59474.blogsuperapp.com/1814135/سئو-چیست-و-انواع-دوره-آموزش-سئو-سایت
http://landenygie07417.dgbloggers.com/1732138/سئو-چیست-و-انواع-دوره-آموزش-سئو-سایت
http://franciscoorni09495.dreamyblogs.com/1727431/سئو-چیست-و-انواع-دوره-آموزش-سئو-سایت
http://elliotzdkl41974.frewwebs.com/1852284/سئو-چیست-و-انواع-دوره-آموزش-سئو-سایت
http://stephenmtvv73951.howeweb.com/1792768/سئو-چیست-و-انواع-دوره-آموزش-سئو-سایت
http://rafaeltxvr41062.idblogz.com/1686753/سئو-چیست-و-انواع-دوره-آموزش-سئو-سایت
http://jareddmoj18493.kylieblog.com/1677076/سئو-چیست-و-انواع-دوره-آموزش-سئو-سایت
http://elliotthntv74062.luwebs.com/1902318/سئو-چیست-و-انواع-دوره-آموزش-سئو-سایت
http://caidenglnm66678.myparisblog.com/1852179/سئو-چیست-و-انواع-دوره-آموزش-سئو-سایت
http://josueubzw03837.slypage.com/2219001/سئو-چیست-و-انواع-دوره-آموزش-سئو-سایت
http://trevorolgb22111.theideasblog.com/1811656/سئو-چیست-و-انواع-دوره-آموزش-سئو-سایت
http://elliottaxql38505.webbuzzfeed.com/1804499/سئو-چیست-و-انواع-دوره-آموزش-سئو-سایت
https://claytonnkhc22222.prublogger.com/1625233/سئو-چیست-و-انواع-دوره-آموزش-سئو-سایت
https://rylankjie33333.daneblogger.com/1626078/سئو-چیست-و-انواع-دوره-آموزش-سئو-سایت
http://trevorkxcy73950.webdesign96.com/1747982/سئو-چیست-و-انواع-دوره-آموزش-سئو-سایت
http://tysonuwrm29884.59bloggers.com/1755750/سئو-چیست-و-انواع-دوره-آموزش-سئو-سایت
http://johnnysutq88887.bligblogging.com/2059862/سئو-چیست-و-انواع-دوره-آموزش-سئو-سایت
http://rowanczxs66555.thelateblog.com/1919585/سئو-چیست-و-انواع-دوره-آموزش-سئو-سایت
http://archerdebw01110.actoblog.com/1910412/سئو-چیست-و-انواع-دوره-آموزش-سئو-سایت
http://manuelwxvs39417.blog-mall.com/1969065/سئو-چیست-و-انواع-دوره-آموزش-سئو-سایت
http://cesarwehf07395.blogofchange.com/2040813/سئو-چیست-و-انواع-دوره-آموزش-سئو-سایت
http://emilianoxyws99999.spintheblog.com/2171197/سئو-چیست-و-انواع-دوره-آموزش-سئو-سایت
http://emiliopmjf33322.dailyblogzz.com/2089154/سئو-چیست-و-انواع-دوره-آموزش-سئو-سایت
http://cesarwure77766.blogvivi.com/2285925/سئو-چیست-و-انواع-دوره-آموزش-سئو-سایت
http://jaredefcw00009.bloginder.com/2502192/سئو-چیست-و-انواع-دوره-آموزش-سئو-سایت
http://augustpolf33332.blogdal.com/2504702/سئو-چیست-و-انواع-دوره-آموزش-سئو-سایت
http://dominickwfkj29739.newsbloger.com/2662829/سئو-چیست-و-انواع-دوره-آموزش-سئو-سایت
http://archerghez11111.get-blogging.com/2839991/سئو-چیست-و-انواع-دوره-آموزش-سئو-سایت
http://riverfsbv74073.targetblogs.com/2997805/سئو-چیست-و-انواع-دوره-آموزش-سئو-سایت
http://fernandowgew51616.bleepblogs.com/3147368/سئو-چیست-و-انواع-دوره-آموزش-سئو-سایت

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
مدیر سایت

خدمات سئو سایت

انجام خدمات سئو سایت با هدف افزایش فروش
⭐ میموس، حرفه ای ترین خدمات سئو را در اختیار شما قرار خواهد داد تا با انجام آن بتوانید بهترین کسب و کار را داشته باشید و درصد فروش خود را تا حدود زیادی افزایش دهید. ⭐ اگر می خواهید از رقبای خود جلو بزنید سایت خود را به کارشناسان و مشاوران میموس بسپارید و از این اطمینان داشته باشید که آن ها با بررسی و آنالیز رقبای شما بیشترین و ارزشمندترین کلمات کلیدی را جهت فروش بالا و افزایش ترافیک سایت شما مورد هدف قرار خواهند داد. ⭐ متخصصان ما در میموس، شما را همراهی خواهند کرد تا بتوانید در کوتاه ترین زمان، بهترین نتیجه را در بین رقبای خود بگیرید و کسب و کار خود را بهبود ببخشید. همچنین شما می توانید با ارائه بهترین خدمات SEO به راحتی در صفحه اول گوگل باشید.

سئو سایت یکی از مهم ترین مواردی که می تواند روی فروش شما در کسب و کار تاثیر داشته باشد، بدون شک انجام تبلیغات است اما توجه داشته باشید که تبیلغات می تواند هزینه زیادی برای شما داشته باشد و زمان زیادی را از شما بگیرد. به همین دلیل ما در میموس می خواهیم راهکارهایی را به شما معرفی کنیم که با پرداخت کمترین هزینه و در کوتاه ترین زمان بهترین نتیجه و بازخورد را داشته باشید.

شما به راحتی می توانید در محیط اینترنت خودتان را به مشتریان معرفی کنید. شاید برای شما هم جالب باشد اما بهتر است بدانید که به صورت روزانه 3.5 میلیارد سرچ در گوگل توسط مردم انجام می شود که حدود 90 هزار سایت فارسی و وردپرسی در اختیار مردم قرار داده می شود. با توجه به اینکه این روزها 50 میلیون ایرانی به اینترنت دسترسی دارند، این گزینه می تواند درصد جستجو را تا حدود زیادی افزایش دهد.

صفحه اول گوگل، جایی است که شما می توانید خودتان را به تمام مردم معرفی کنید. اگر می خواهید کسب و کار خود را به صورت حرفه ای پیش ببرید باید از بهترین خدمات سئو برای سایت خود استفاده کنید و به صورت هدفمند جلو بروید تا بتوانید در صفحه اول گوگل قرار بگیرید. قرار گرفتن در صفحه اول گوگل با در نظر گرفتن  SEO Services کار دشواری نخواهد بود. حتی اگر تجربه کافی را نداشته باشید.


%
0
کاربران روی تبلیغات کلیک نمیکنند
%
0
کاربران فقظ لینک اول را میبینند
%
0
میزان جستجوی کاربران در گوگل
0
جستجوی کاربران گوگل در روز
کسب رتبه اول گوگل
مزایای استفاده از خدمات سئو سایت:
⭐هدف گرفتن کلمات هدفمند و ارزشمند 

⭐افزایش چشمگیر ترافیک سایت 

⭐بهبود رتبه سایت شما در گوگل

⭐پشتیبانی کامل و حرفه ای

 

⭐بهبود ساختار داخلی سایت

⭐سئو برای کلمات کلیدی هدفمند

⭐آنالیز و گزارشگیری از روند پیشرفت 

⭐حضور سایت شما در صفحه اول گوگل

ارائه خدمات سئو، کاربران را به سایت شما هدایت می کند: همان طور که می دانید کاربران زمانی در گوگل سرچ می کنند که بخواهند نیاز خودشان را با خدمات و محصولات شما برطرف کنند. در این میان آن ها قطعا به سراغ سایت هایی می روند که در صفحه اول گوگل قرار دارد، چیزی که شما باید در طی انجام خدمات سئو به آن برسید و چیزی که متاسفانه رقبای شما به آن دسترسی دارند.
هزینه خدمات سئو به نسبت سایر تبلیغات کمتر خواهد بود: حتما تا به الان تبلیغات زیادی برای سایت خود انجام داده اید و می دانید که برای تبیغات باید چه قدر هزینه کنید. گاهی ممکن است با وجود این همه هزینه باز هم در صفحه اول گوگل نباشید. با انجام خدمات SEO این اطمینان را داشته باشید که سایت شما از رقبای خود جلو خواهد زد و شما با کمترین هزینه می توانید در صفحه اول گوگل باشید.
خدمات SEO به صورت تضمینی و همیشگی خواهد بود: تمام تبلیغاتی که برای سایت های خود انجام می دهید روزی به پایان خواهد رسید و بازدهی خود را از دست خواهد این در حالی است که شما می توانید با خدمات سئو سایت و بهینه سازی سایت خود، برای همیشه در صفحه اول گوگل قرار بگیرید و بهترین بازخورد ها را داشته باشید.
با انجام خدمات SEO سایت به کمک میموس به نتایج زیر دسترسی خواهید داشت:
افزایش ترافیک به صورت طبیعی از 40 تا 80 درصد
افزایش درصد فروش محصولات و خدمات سایت
کاهش رتبه الکسا تا زیر 1000
بهینه سازی سایت و بهبود آن و حضور در صفحه اول گوگل با تمام کلمات کلیدی هدف
برندینگ در فضای اینترنت و فضای مجازی
مشاوره سئو در واتساپ

ما برای شما چه کاری انجام می دهیم؟!
کسب رتبه برتر در نتایج گوگل هدف ما نیست! هدف ما این است که برند شما در فضای وب محبوب شود و با حضور تضمینی در صفحه اول گوگل،
نرخ فروش محصولات و خدمات شما افزایش چشمگیری داشته باشد.


آنالیز رقبا و تعیین کلمه کلیدی ارزشمند
انتخاب کلمات کلیدی ارزشمند، مهمترین بخش در ارائه خدمات SEO است. برای افزایش ترافیک طبیعی سایت و افزایش فروش، بهترین اقدام بررسی رقبا می باشد.


رفع مشکلات فنی و ساختار سایت
اصلاح کدنویسی و تگ های HTML، رفع خطاهای سرچ کنسول گوگل، بهینه سازی آدرس صفحات و افزایش سرعت سایت، قدم بعدی در ارائه خدمات سئو سایت می باشد.


استراتژی لینک سازی​ باکیفیت و مداوم
لینک سازی در شبکه های اجتماعی، در وبلاگ ها و انجمن ها، خرید بک لینک های با ارزش و طبیعی و تهیه رپورتاژهای مناسب با معیارهای گوگل، در خدمات بهینه سازی سایت مهم است.


استراتژی سئوی محلی
Local SEO یا همان سئو محلی با افزودن مشخصات تماس در گوگل مپ، لینک سازی محلی و دایرکتوری ها، در خدمات سئوی کسب و کارهای محلی نقش دارد.


مشاوره و آموزش سئو
آژانس دیجیتال مارکتینگ میموس، در پروژهای بزرگ که اگر درخواست مشاوره برای بهینه سازی سایت داشته باشید، آمادگی کامل برای ارائه مشاوره و آموزش سئو را دارد.


طراحی سایت با اصول سئو
طراحی انواع سایت با سیستم مدیریت محتوا وردپرس به صورت وبلاگی، فروشگاهی، خبری، شرکتی و... با رعایت تمامی استانداردها، اصول سئو و معیار های مهم گوگل

مراحل انجام خدمات سئو
 

 

http://arthurmphx72716.suomiblog.com/-11815849 
http://franciscouzmi55555.shotblogs.com/-10597417
http://cesarxyxt99477.blogdigy.com/-10865659
http://riveranux08631.tblogz.com/-11377408
http://andrestcvn27261.canariblogs.com/-12377983 
http://shanenvzd07518.uzblog.net/-11366193
http://gregorymlie32222.blogdon.net/-13305598
http://codynnjf33333.blogkoo.com/-15953345
http://chancefoqs94030.amoblog.com/-18403298
http://jasperhjfd33332.mybjjblog.com/-11461661
http://cruzdfdy11111.total-blog.com/-21786823
http://reidyywr88888.isblog.net/-14013257
http://cruzqvgm18395.alltdesign.com/-17006413

 

http://israelckgr32850.blogocial.com/--31466777
http://emilioxvso77949.onesmablog.com/--34667578
http://zionrhmj31739.blogolize.com/--35615002
http://collincijh17395.bloguetechno.com/--31294580
http://rowanbyvc77887.blogminds.com/-9745006
http://daltonelop51740.suomiblog.com/-12550440
http://erickqrno41717.full-design.com/--39368178
http://ricardoxxuq88888.tinyblogging.com/--37678750
http://elliotzfhq52851.blog5.net/38221324/
http://devinstqm56655.affiliatblogger.com/47590589/
http://manuelwyws88888.diowebhost.com/51348771/
http://erickfcxt88888.fitnell.com/36664167/
http://codygihc22222.dbblog.net/27931705/
http://rafaelvuqn66656.ezblogz.com/27866581/
http://andrewfhh18417.designertoblog.com/27469127/
http://israelwzqt99999.blogs-service.com/27563515/
http://mylesjqrm38271.bluxeblog.com/28132250/
http://marcojcax62841.qowap.com/55707073/
http://arthurlwxy95296.blog2learn.com/44251621/
http://lanevsne28416.jiliblog.com/55487549/
http://landenqusp39516.getblogs.net/27707396/
http://waylontwun42951.dsiblogger.com/27956496/
http://sergioxppl66656.ka-blogs.com/50366030/
http://rafaelweii29639.blogofoto.com/27777031/
http://chancepjub07396.fireblogz.com/27490555/
http://ricardorfji28407.aioblogs.com/50430061/
http://holdenlmkf33332.xzblogs.com/38780085/
http://cashonkg44443.free-blogz.com/43843627/
http://finnrvtd26777.widblog.com/50990986/
http://juliusvsoj54444.collectblogs.com/42900759/
http://troyziko53952.blog-gold.com/2464533/بهترین-روش-ها-برای-افزایش-سئو-سایت
http://andrerwyi79628.ambien-blog.com/2450601/بهترین-روش-ها-برای-افزایش-سئو-سایت
http://mylesjljg11110.atualblog.com/2415457/بهترین-روش-ها-برای-افزایش-سئو-سایت
http://emiliorycd51728.blog-a-story.com/2440092/بهترین-روش-ها-برای-افزایش-سئو-سایت
http://garrettdknn30773.blogacep.com/2218049/بهترین-روش-ها-برای-افزایش-سئو-سایت
http://zaneqroj55555.blogadvize.com/2497070/بهترین-روش-ها-برای-افزایش-سئو-سایت
http://finnipsl16483.bloggerbags.com/2341331/بهترین-روش-ها-برای-افزایش-سئو-سایت
http://lukasmahk42963.bloggerswise.com/2439209/بهترین-روش-ها-برای-افزایش-سئو-سایت
http://jeffreyrbax85284.bloggosite.com/2547051/بهترین-روش-ها-برای-افزایش-سئو-سایت
http://elliotdfyq40728.blogoscience.com/2413249/بهترین-روش-ها-برای-افزایش-سئو-سایت
http://reidseoo41840.blogproducer.com/2528998/بهترین-روش-ها-برای-افزایش-سئو-سایت
http://louisagyv97395.blogrelation.com/2428171/بهترین-روش-ها-برای-افزایش-سئو-سایت
http://landenfmxx95726.blogrenanda.com/2514057/بهترین-روش-ها-برای-افزایش-سئو-سایت
http://tysonryzy84062.blogsidea.com/2494302/بهترین-روش-ها-برای-افزایش-سئو-سایت
http://jeffreyudfi17173.blogthisbiz.com/2374121/بهترین-روش-ها-برای-افزایش-سئو-سایت
http://laneopmp37509.blue-blogs.com/2431153/بهترین-روش-ها-برای-افزایش-سئو-سایت
http://landendlon40638.csublogs.com/2298172/بهترین-روش-ها-برای-افزایش-سئو-سایت
http://donovantdik30639.dailyhitblog.com/2408605/بهترین-روش-ها-برای-افزایش-سئو-سایت
http://alexisouac07417.develop-blog.com/2523846/بهترین-روش-ها-برای-افزایش-سئو-سایت
http://zanedlrn39617.is-blog.com/2522932/بهترین-روش-ها-برای-افزایش-سئو-سایت
http://trentonzgku72839.livebloggs.com/2565573/بهترین-روش-ها-برای-افزایش-سئو-سایت
http://rylanivzb07395.loginblogin.com/2461496/بهترین-روش-ها-برای-افزایش-سئو-سایت
http://donovanaayu90000.mdkblog.com/2347637/بهترین-روش-ها-برای-افزایش-سئو-سایت
http://holdenjplc83950.mybuzzblog.com/2334295/بهترین-روش-ها-برای-افزایش-سئو-سایت
http://trentonzlpp40628.newbigblog.com/2333679/بهترین-روش-ها-برای-افزایش-سئو-سایت
http://rafaelclme00505.thenerdsblog.com/2274221/بهترین-روش-ها-برای-افزایش-سئو-سایت
http://franciscoojlp63185.theobloggers.com/2517496/بهترین-روش-ها-برای-افزایش-سئو-سایت
http://rafaelgimi44444.topbloghub.com/2527504/بهترین-روش-ها-برای-افزایش-سئو-سایت
http://edwingpww75295.ttblogs.com/2354785/بهترین-روش-ها-برای-افزایش-سئو-سایت
http://andyudhg17407.vblogetin.com/2284203/بهترین-روش-ها-برای-افزایش-سئو-سایت
http://edgarbmsu07397.win-blog.com/2568731/بهترین-روش-ها-برای-افزایش-سئو-سایت
http://fernandobowx97429.worldblogged.com/2460486/بهترین-روش-ها-برای-افزایش-سئو-سایت
http://emilianouixu62741.yomoblog.com/2727730/بهترین-روش-ها-برای-افزایش-سئو-سایت
http://elliottjlkg40617.digiblogbox.com/22801277/
http://emilioalno41739.jaiblogs.com/23030912/
http://elliottckon41741.blogzag.com/41576267/
http://franciscondql17272.look4blog.com/36561759/
http://dominickyaax84063.imblogs.net/46507492/
https://emiliowwto76666.blognody.com/1625172/بهترین-روش-ها-برای-افزایش-سئو-سایت
https://jasperhqws73085.blogsumer.com/1628001/بهترین-روش-ها-برای-افزایش-سئو-سایت
https://johnathanaedz84949.jts-blog.com/1626125/بهترین-روش-ها-برای-افزایش-سئو-سایت
https://landenoolf33333.rimmablog.com/1629437/بهترین-روش-ها-برای-افزایش-سئو-سایت
https://trevorciia09174.blogaritma.com/1627458/بهترین-روش-ها-برای-افزایش-سئو-سایت
https://titusitac06396.bloggazza.com/1626705/بهترین-روش-ها-برای-افزایش-سئو-سایت
https://andrepgwm81481.shoutmyblog.com/1626290/بهترین-روش-ها-برای-افزایش-سئو-سایت
https://alexisvlcr04703.bcbloggers.com/1626478/بهترین-روش-ها-برای-افزایش-سئو-سایت
https://erickngwn92582.blogcudinti.com/1627517/بهترین-روش-ها-برای-افزایش-سئو-سایت
https://elliotewnc58158.iyublog.com/1627800/بهترین-روش-ها-برای-افزایش-سئو-سایت
https://reidbdee73849.blogdiloz.com/1629394/بهترین-روش-ها-برای-افزایش-سئو-سایت
https://simonwxwt38305.verybigblog.com/1627296/بهترین-روش-ها-برای-افزایش-سئو-سایت
https://claytontusq17271.activosblog.com/1626719/بهترین-روش-ها-برای-افزایش-سئو-سایت
https://andrestuur28383.p2blogs.com/1626050/بهترین-روش-ها-برای-افزایش-سئو-سایت
https://jaidenxdfe73839.bloggactivo.com/1626556/بهترین-روش-ها-برای-افزایش-سئو-سایت
https://garrettwzza62738.theblogfairy.com/1626639/بهترین-روش-ها-برای-افزایش-سئو-سایت
https://zandergxoe58258.vidublog.com/1628152/بهترین-روش-ها-برای-افزایش-سئو-سایت
https://andypsrb36187.oblogation.com/1626730/بهترین-روش-ها-برای-افزایش-سئو-سایت
https://dominickuyab73839.gynoblog.com/1626009/بهترین-روش-ها-برای-افزایش-سئو-سایت
https://shanetkaq03603.laowaiblog.com/1625745/بهترین-روش-ها-برای-افزایش-سئو-سایت
https://finnevka47037.angelinsblog.com/1626280/بهترین-روش-ها-برای-افزایش-سئو-سایت
https://marcovlcr03703.humor-blog.com/1626867/بهترین-روش-ها-برای-افزایش-سئو-سایت
https://rowangwmc48147.blogspothub.com/1626872/بهترین-روش-ها-برای-افزایش-سئو-سایت
https://marioriyo92582.idblogmaker.com/1623478/بهترین-روش-ها-برای-افزایش-سئو-سایت
https://elliotrsuv40516.blogdemls.com/1629792/بهترین-روش-ها-برای-افزایش-سئو-سایت
https://donovanqhxm81581.ageeksblog.com/1628911/بهترین-روش-ها-برای-افزایش-سئو-سایت
https://laneasiy36037.blogunteer.com/1625937/بهترین-روش-ها-برای-افزایش-سئو-سایت
https://connerfkmo27394.bloggadores.com/1628953/بهترین-روش-ها-برای-افزایش-سئو-سایت
https://louistkbq03603.life3dblog.com/1627231/بهترین-روش-ها-برای-افزایش-سئو-سایت
https://fernandolarh69269.therainblog.com/1626017/بهترین-روش-ها-برای-افزایش-سئو-سایت
https://damienrlbr04703.ltfblog.com/1627537/بهترین-روش-ها-برای-افزایش-سئو-سایت
https://reiddeed72838.blogmazing.com/1626341/بهترین-روش-ها-برای-افزایش-سئو-سایت
https://felixkmlh94949.blogars.com/1628814/بهترین-روش-ها-برای-افزایش-سئو-سایت
https://zanebrhx25925.boyblogguide.com/1626879/بهترین-روش-ها-برای-افزایش-سئو-سایت
https://rylanpibr78765.thechapblog.com/1628643/بهترین-روش-ها-برای-افزایش-سئو-سایت
https://beaufvom04938.blogsvirals.com/1627914/بهترین-روش-ها-برای-افزایش-سئو-سایت
https://alexismoqr39406.glifeblog.com/1627221/بهترین-روش-ها-برای-افزایش-سئو-سایت
https://emiliopgvl81471.losblogos.com/1629044/بهترین-روش-ها-برای-افزایش-سئو-سایت
https://trevoroeuk73703.estate-blog.com/1627452/بهترین-روش-ها-برای-افزایش-سئو-سایت
https://jaidenxzab73849.prublogger.com/1626964/بهترین-روش-ها-برای-افزایش-سئو-سایت
https://spencergwmb47147.blogdomago.com/1626645/بهترین-روش-ها-برای-افزایش-سئو-سایت
https://gregoryjjji70470.bloguerosa.com/1627938/بهترین-روش-ها-برای-افزایش-سئو-سایت
https://stephenlprs49506.daneblogger.com/1627830/بهترین-روش-ها-برای-افزایش-سئو-سایت
https://donovanulbr04714.goabroadblog.com/1629149/بهترین-روش-ها-برای-افزایش-سئو-سایت
https://elliotaxts38482.popup-blog.com/1629402/بهترین-روش-ها-برای-افزایش-سئو-سایت
https://alexiswmcs14704.blogozz.com/1628325/بهترین-روش-ها-برای-افزایش-سئو-سایت
https://deanzpfu25814.activablog.com/1627818/بهترین-روش-ها-برای-افزایش-سئو-سایت
https://jaredwmdt14815.bloggazzo.com/1628499/بهترین-روش-ها-برای-افزایش-سئو-سایت
https://collinsuwv40617.ssnblog.com/1628215/بهترین-روش-ها-برای-افزایش-سئو-سایت
http://raymondmcti70370.aboutyoublog.com/1700121/بهترین-روش-ها-برای-افزایش-سئو-سایت
http://emiliotmgz48159.blog2news.com/1888735/بهترین-روش-ها-برای-افزایش-سئو-سایت
http://emilioklmm16161.blog4youth.com/1646350/بهترین-روش-ها-برای-افزایش-سئو-سایت
http://shanesjzp93693.blog5star.com/1967598/بهترین-روش-ها-برای-افزایش-سئو-سایت
http://judahkcsi60369.bloggactif.com/2452862/بهترین-روش-ها-برای-افزایش-سئو-سایت
http://cristianukbq03693.blogdun.com/1878448/بهترین-روش-ها-برای-افزایش-سئو-سایت
http://finnlgbw37261.blogginaway.com/1906050/بهترین-روش-ها-برای-افزایش-سئو-سایت
http://martiniiav49494.blogolenta.com/2306052/بهترین-روش-ها-برای-افزایش-سئو-سایت
http://alexisasiy36036.blogripley.com/1910617/بهترین-روش-ها-برای-افزایش-سئو-سایت
http://manuelimop28405.blogsuperapp.com/1825162/بهترین-روش-ها-برای-افزایش-سئو-سایت
http://dominickjigd72727.blogsmine.com/1655480/بهترین-روش-ها-برای-افزایش-سئو-سایت
http://kylervndt14714.dgbloggers.com/1743113/بهترین-روش-ها-برای-افزایش-سئو-سایت
http://mariovnet14814.frewwebs.com/1863618/بهترین-روش-ها-برای-افزایش-سئو-سایت
http://andreqhxm92582.idblogz.com/1697262/بهترین-روش-ها-برای-افزایش-سئو-سایت
http://juliuswmdt14714.howeweb.com/1803817/بهترین-روش-ها-برای-افزایش-سئو-سایت
http://holdenavql93827.kylieblog.com/1687878/بهترین-روش-ها-برای-افزایش-سئو-سایت
http://alexiswmds04703.luwebs.com/1913242/بهترین-روش-ها-برای-افزایش-سئو-سایت
http://claytonkkkk05949.myparisblog.com/1863466/بهترین-روش-ها-برای-افزایش-سئو-سایت
http://keeganizpf92692.slypage.com/2221948/بهترین-روش-ها-برای-افزایش-سئو-سایت
http://johnnypqrr38495.theideasblog.com/1814598/بهترین-روش-ها-برای-افزایش-سئو-سایت
http://simondtjz36036.webbuzzfeed.com/1807528/بهترین-روش-ها-برای-افزایش-سئو-سایت
http://alexiszqhw25925.webdesign96.com/1750933/بهترین-روش-ها-برای-افزایش-سئو-سایت
http://caidenuneu15815.59bloggers.com/1758772/بهترین-روش-ها-برای-افزایش-سئو-سایت
http://kylerqgwm81581.thelateblog.com/1922603/بهترین-روش-ها-برای-افزایش-سئو-سایت
http://knoxrhyo92592.bligblogging.com/2062885/بهترین-روش-ها-برای-افزایش-سئو-سایت
http://angelodvla47047.actoblog.com/1913434/بهترین-روش-ها-برای-افزایش-سئو-سایت
http://marcowoet14814.blog-mall.com/1972093/بهترین-روش-ها-برای-افزایش-سئو-سایت
http://angeloyndt14704.blogofchange.com/2043835/بهترین-روش-ها-برای-افزایش-سئو-سایت
http://andyoeuk70470.spintheblog.com/2174253/بهترین-روش-ها-برای-افزایش-سئو-سایت
http://emilianoefgf83849.dailyblogzz.com/2092130/بهترین-روش-ها-برای-افزایش-سئو-سایت
http://deanhype59259.blogvivi.com/2288964/بهترین-روش-ها-برای-افزایش-سئو-سایت
http://remingtonxoet14825.bloginder.com/2505269/بهترین-روش-ها-برای-افزایش-سئو-سایت
http://tysonfffc72617.blogdal.com/2507742/بهترین-روش-ها-برای-افزایش-سئو-سایت
http://gunnervxyy51628.newsbloger.com/2665721/بهترین-روش-ها-برای-افزایش-سئو-سایت
http://spencerkcsj70360.get-blogging.com/2843064/بهترین-روش-ها-برای-افزایش-سئو-سایت
http://knoxqgwl81481.targetblogs.com/3000775/بهترین-روش-ها-برای-افزایش-سئو-سایت
http://cruzmorn16050.bleepblogs.com/3150349/بهترین-روش-ها-برای-افزایش-سئو-سایت

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
مدیر سایت

افزایش بازدید سایت

اگر کلمه کلیدی ” افزایش بازدید سایت ” را در اینترنت جستجو کرده باشید سایت های زیادی هستند که مقالات زیادی در این مورد نوشته شده است. اما به دلیل اینکه روش اصولی را آموزش ندادند من تصمیم دارم در این مقاله از صفر تا صد شما را با تمام روش های افزایش بازدید سایت به صورت رایگان و حتی پول آشنا کنم.

 

شاید از خودتان بپرسید که چرا باید به فکر افزایش بازدید سایت مان باشیم؟ افزایش بازدید سایت باعث افزایش مخاطبان و کاربران تان می شود در نهایت وقتی کاربران تان افزایش پیدا کند فروش سایت تان افزایش پیدا می‌کند. البته به این نکته توجه کنید که هدف اصلی شما نباید فقط بالا بردن بازدید سایت تان باشد. بهتر است تمرکز اصلی تان را بر روی بازار هدف تات بگذارید تا مخاطبان و کاربران هدفتان شما را راحت تر پیدا کنند.

 

اصلا فرقی نمی کند که چه محصول و خدماتی را در اینترنت می فروشید. محصولات دانلودی می‌فروشید و یا محصولات فیزیکی! تا وقتی نتوانید کاری کنید که مخاطبان و کاربران سایت شما را پیدا کنند نمی‌توانید در اینترنت فروش داشته باشید. به هر حال اگر می‌خواهید فروش تان را افزایش بدهید باید به فکر افزایش بازدید سایت و جذب مخاطبان و کاربران هدف تان باشید.

 

هر چقدر هم که وبسایتتان عالی باشد اما نتوانید مخاطبان هدف تان را جذب و کسب و کارتان کنید هیچ سودی نخواهد کرد!

یکی از دلایل اصل اینکه بسیاری از افراد بعد از راه اندازی کسب و کار آنلاین شان موفق نمی شوند و در نهایت شکست می خورند این است که نمی دانند چطور باید مخاطبان هدف شان را جذب سایتشان کند و در اصطلاح نمی دانند چطور باید بازدید کنندگان سایت شما را افزایش بدهند.

 

پس در اولین قدم برای اینکه بتوانیم محصولاتمان را در اینترنت بفروشید و مخاطبان و کاربران زیادی را جذب کسب و کار و سایت تان کنید باید به فکر افزایش بازدید سایت تان باشید. اگر در اینترنت کمی جستجو کنید وب سایت هایی را مشاهده خواهید کرد که محصولات و خدمات با کیفیت را ارائه می‌کنند اما مشکل آنها این است که نمی توانند بازدیدکنندگان و ترافیک سایت شما را افزایش بدهند و مدیران این وب سایت ها در بالا بردن ترافیک سایتشان مشکل دارند!

 

در این مقاله که یکی از کامل ترین و جامع ترین مقاله ها برای افزایش بازدید سایت در گوگل است سعی کردم شما را با روش های کاربردی و کاملا رایگان آشنا کردیم. البته به دلیل اینکه کاملترین مقاله افزایش بازدید سایت را در وب فارسی قرار داده باشیم سعی کردیم در کنار روش‌های رایگان روش های پولی را هم به شما معرفی کنیم. البته اصلا نیازی به هزینه اضافی ندارید و با توجه به تکنیک های رایگانی که در اختیار من قرار خواهیم داد می توانید مخاطبان و کاربران نامحدودی را از اینترنت وارد سایتتان کنید و در نهایت با انجام بازاریابی اینترنتی بر روی آنها، آنها را به مشتری تبدیل کنید.

 

در این مقاله سعی کردم روش هایی را به شما معرفی کنم که بتوانید مخاطبان و کاربران واقعی را جذب کسب و کارتان کنید. تمام نکات و روش هایی که در این مقاله به شما آموزش داده ایم نتیجه چندین سال تجربه ما در زمینه افزایش بازدید سایت است. فقط به این نکته توجه کنید که اگر میخواهید با استفاده از این روش ها مخاطبان و کاربران هدف را جذب سایت تان کنید باید تمام روش های گفته شده را در کسب و کار و سایت تان به صورت دائم پیاده کنید.

 

اگر شما به فکر افزایش بازدید سایت تان هستید و می‌خواهید مخاطبان و کاربران زیادی را وارد سایت تان کنید و ان ها را به مشتری تبدیل کنید.اگر تمام روش های گفته شده در این مقاله را در کسب و کار و سایتتان پیاده سازی کنید به شما قول خواهیم داد که با خواندن این مقاله و عملی کردن آن چه را که در این مقاله به شما آموزش داده ایم در هزینه های شما برای افزایش بازدید سایت تان صرفه جویی خواهد شد.

روش های افزایش بازدید سایت رایگان
افزایش بازدید سایت رایگان

خب در این قسمت رسیدیم به مبحث اصلی روش های افزایش بازدید سایت به صورت کاملا رایگان که می خواهیم به شما آموزش بدهیم چطور به صورت کاملاً رایگان می توانید مخاطبان و کاربران هدفتان را جذب کسب و کارتان کنید. فقط برای اینکه بتوانید بهترین نتیجه و فیدبک را بگیرید پیشنهاد می کنم حتما این نکات گفته شده در این مقاله را در سایت تان رعایت کنید.

 

http://israelsspl66665.shotblogs.com/-10535762
http://hectorpvbx11111.blogdigy.com/-10805457
http://cristianlsts52852.suomiblog.com/-11753786
http://cesarybav00000.mybjjblog.com/-11406037
http://louishjhc23333.tblogz.com/-11314808
http://elliotvuzn89917.uzblog.net/-11310795
http://manuelrxzy12222.isblog.net/-13950409
http://cesaracab22222.blogdon.net/-13250131
http://holdencdbx00000.canariblogs.com/-12315442
http://troyyzzv91445.alltdesign.com/-16945545
http://gregoryijhb22222.amoblog.com/-18335532
http://marcohaxu99999.total-blog.com/-21717584
http://jeffreypicc94555.blogkoo.com/-15888576

 

 

http://travisebxt88988.blogocial.com/--31544398
http://johnnywvrl65555.onesmablog.com/--34743152
http://ricardokpba22222.blogolize.com/--35688459
http://sergioqkct49467.bloguetechno.com/--31369564
http://connerdeyr40605.full-design.com/--39449234
http://gregorymvbd07518.tinyblogging.com/--37756702
http://paxtongnmj55545.blog5.net/38299160/
http://damienmvza07529.fitnell.com/36741621/
http://sethmuvs52941.dbblog.net/28003772/
http://jaredvywt72727.ezblogz.com/27942538/
http://becketttusn77766.designertoblog.com/27544462/
http://zanehmif96263.blogs-service.com/27639256/
http://dominicklnlg44433.bluxeblog.com/28208014/
http://ziondaws87776.qowap.com/55782140/
http://juliusuroc83909.blog2learn.com/44323309/
http://andrenlid22222.jiliblog.com/55557114/
http://trentondczu99999.getblogs.net/27781973/
http://paxtonsspi45443.dsiblogger.com/28031563/
http://johnathandedz11110.ka-blogs.com/50440784/
http://fernandopgfb22322.blogofoto.com/27852201/
http://eduardoligb22111.acidblog.net/27915962/
http://zanefuoy96289.fireblogz.com/27565396/
http://gregoryjlie34333.aioblogs.com/50505013/ 
http://gunneroplg44433.xzblogs.com/38851250/
http://jeffreymsoq84940.free-blogz.com/43917833/ 
http://donovanjkhc21111.widblog.com/51065676/
http://shanemwye18406.collectblogs.com/42970773/
http://reidabzv00099.blog-gold.com/2522122/ایده-های-کسب-درآمد-اینترنتی-سریع
http://rowanppnh45445.ambien-blog.com/2507824/ایده-های-کسب-درآمد-اینترنتی-سریع
http://jaredzbav00000.atualblog.com/2472467/ایده-های-کسب-درآمد-اینترنتی-سریع
http://rafaelbcav90099.blog-a-story.com/2497999/ایده-های-کسب-درآمد-اینترنتی-سریع
http://miloorpl67777.blogacep.com/2272351/ایده-های-کسب-درآمد-اینترنتی-سریع
http://josuexzwr88777.blogadvize.com/2553789/ایده-های-کسب-درآمد-اینترنتی-سریع
http://beauqvxw28741.bloggerbags.com/2394662/ایده-های-کسب-درآمد-اینترنتی-سریع
http://rowanhgkg44343.bloggerswise.com/2497065/ایده-های-کسب-درآمد-اینترنتی-سریع
http://reidvwup77777.bloggosite.com/2605472/ایده-های-کسب-درآمد-اینترنتی-سریع
http://cesaruekj06163.blogoscience.com/2470377/ایده-های-کسب-درآمد-اینترنتی-سریع
http://cesarhjgf06385.blogproducer.com/2587335/ایده-های-کسب-درآمد-اینترنتی-سریع
http://martingczu91111.blogrelation.com/2486187/ایده-های-کسب-درآمد-اینترنتی-سریع
http://charliekkyo84061.blogrenanda.com/2572231/ایده-های-کسب-درآمد-اینترنتی-سریع
http://beauxtpj55444.blogsidea.com/2553003/ایده-های-کسب-درآمد-اینترنتی-سریع
http://judahkhdm28000.blogthisbiz.com/2430668/ایده-های-کسب-درآمد-اینترنتی-سریع
http://andypnkf43333.blue-blogs.com/2488275/ایده-های-کسب-درآمد-اینترنتی-سریع
http://manuelacaw00100.csublogs.com/2354584/ایده-های-کسب-درآمد-اینترنتی-سریع
http://dominickwegg19517.dailyhitblog.com/2467097/ایده-های-کسب-درآمد-اینترنتی-سریع
http://elliotlnlh44444.develop-blog.com/2580866/ایده-های-کسب-درآمد-اینترنتی-سریع
http://beckettvxvq88999.is-blog.com/2581246/ایده-های-کسب-درآمد-اینترنتی-سریع
http://daltonzxtp77666.livebloggs.com/2624112/ایده-های-کسب-درآمد-اینترنتی-سریع
http://rowanuvro77665.loginblogin.com/2519870/ایده-های-کسب-درآمد-اینترنتی-سریع
http://daltonoqmi45444.mdkblog.com/2403467/ایده-های-کسب-درآمد-اینترنتی-سریع
http://andylkdt51739.mybuzzblog.com/2389468/ایده-های-کسب-درآمد-اینترنتی-سریع
http://titusyzyv99800.newbigblog.com/2391093/ایده-های-کسب-درآمد-اینترنتی-سریع
http://kylerhjhc22222.thenerdsblog.com/2329491/ایده-های-کسب-درآمد-اینترنتی-سریع
http://jeffreybecz11111.theobloggers.com/2576267/ایده-های-کسب-درآمد-اینترنتی-سریع
http://mylesrtro78899.topbloghub.com/2586378/ایده-های-کسب-درآمد-اینترنتی-سریع
http://raymondbcaw00009.ttblogs.com/2410459/ایده-های-کسب-درآمد-اینترنتی-سریع
http://spenceracbx49121.vblogetin.com/2338672/ایده-های-کسب-درآمد-اینترنتی-سریع 
http://israelvwto77767.win-blog.com/2627487/ایده-های-کسب-درآمد-اینترنتی-سریع
http://codyprok66656.worldblogged.com/2516650/ایده-های-کسب-درآمد-اینترنتی-سریع
http://claytontzva84062.digiblogbox.com/22875510/
http://cashonli15049.yomoblog.com/2787529/ایده-های-کسب-درآمد-اینترنتی-سریع
http://zaneipuw86296.jaiblogs.com/23105787/
http://edwintvuy84949.blogzag.com/41650572/
http://simonazun15948.look4blog.com/36632346/
http://holdenswqk19528.imblogs.net/46582164/
https://hectorakus49482.blognody.com/1660479/ایده-های-کسب-درآمد-اینترنتی-سریع
https://fernandocdbx11111.blogsumer.com/1663202/ایده-های-کسب-درآمد-اینترنتی-سریع
https://messiahhhez11100.jts-blog.com/1661478/ایده-های-کسب-درآمد-اینترنتی-سریع
https://johnathanaebw62726.rimmablog.com/1664844/ایده-های-کسب-درآمد-اینترنتی-سریع
https://gunnerlqqk29595.bloggazza.com/1661960/ایده-های-کسب-درآمد-اینترنتی-سریع
https://collinjsne93759.blogaritma.com/1662863/ایده-های-کسب-درآمد-اینترنتی-سریع
https://trevorloib81110.shoutmyblog.com/1661660/ایده-های-کسب-درآمد-اینترنتی-سریع
https://knoxvemk28483.blogcudinti.com/1662867/ایده-های-کسب-درآمد-اینترنتی-سریع
https://remingtonlifa84962.bcbloggers.com/1661406/ایده-های-کسب-درآمد-اینترنتی-سریع
https://augustadea21823.iyublog.com/1663043/ایده-های-کسب-درآمد-اینترنتی-سریع
https://rivercczv00000.blogdiloz.com/1664604/ایده-های-کسب-درآمد-اینترنتی-سریع
https://deantmud18641.verybigblog.com/1662516/ایده-های-کسب-درآمد-اینترنتی-سریع
https://trevorzbax10000.activosblog.com/1662032/ایده-های-کسب-درآمد-اینترنتی-سریع
https://louisknnj56666.p2blogs.com/1661379/ایده-های-کسب-درآمد-اینترنتی-سریع
https://charliexnsr40627.bloggactivo.com/1662216/ایده-های-کسب-درآمد-اینترنتی-سریع
https://travisszfc98394.theblogfairy.com/1661891/ایده-های-کسب-درآمد-اینترنتی-سریع
https://alexisvspk55554.gynoblog.com/1661211/ایده-های-کسب-درآمد-اینترنتی-سریع
https://archergqsk37273.oblogation.com/1662167/ایده-های-کسب-درآمد-اینترنتی-سریع
https://elliottcyvq77777.vidublog.com/1663367/ایده-های-کسب-درآمد-اینترنتی-سریع
https://rylanrsqm66666.laowaiblog.com/1660891/ایده-های-کسب-درآمد-اینترنتی-سریع
https://garretthmpn52961.angelinsblog.com/1661397/ایده-های-کسب-درآمد-اینترنتی-سریع
https://lanetrni44434.humor-blog.com/1661877/ایده-های-کسب-درآمد-اینترنتی-سریع
https://dominickwvtq37165.bloggadores.com/1664581/ایده-های-کسب-درآمد-اینترنتی-سریع
https://jaredhjfb22111.thekatyblog.com/1666742/ایده-های-کسب-درآمد-اینترنتی-سریع
https://cashvklo72839.blogspothub.com/1662089/ایده-های-کسب-درآمد-اینترنتی-سریع
https://troydeeb23333.idblogmaker.com/1658146/ایده-های-کسب-درآمد-اینترنتی-سریع
https://zionubcd18405.ageeksblog.com/1664395/ایده-های-کسب-درآمد-اینترنتی-سریع
https://cashmiez11111.blogdemls.com/1665345/ایده-های-کسب-درآمد-اینترنتی-سریع
https://rafaeljevo39383.blogunteer.com/1661762/ایده-های-کسب-درآمد-اینترنتی-سریع
https://elliotklif33322.life3dblog.com/1662374/ایده-های-کسب-درآمد-اینترنتی-سریع
https://ericktwvo16050.therainblog.com/1660968/ایده-های-کسب-درآمد-اینترنتی-سریع
https://lukasdkmk29517.ltfblog.com/1662896/ایده-های-کسب-درآمد-اینترنتی-سریع
https://cristianqucu49483.blogmazing.com/1661711/ایده-های-کسب-درآمد-اینترنتی-سریع
https://keegankuwt74962.blogars.com/1664005/ایده-های-کسب-درآمد-اینترنتی-سریع
https://andersonkigb22221.thechapblog.com/1664122/ایده-های-کسب-درآمد-اینترنتی-سریع
https://miloyvsm65555.blogsvirals.com/1663858/ایده-های-کسب-درآمد-اینترنتی-سریع
https://fernandovebz73940.glifeblog.com/1662524/ایده-های-کسب-درآمد-اینترنتی-سریع 
https://collinnvtq39498.losblogos.com/1664663/ایده-های-کسب-درآمد-اینترنتی-سریع
https://finnmnjf33322.prublogger.com/1662161/ایده-های-کسب-درآمد-اینترنتی-سریع
https://traviswtxu00009.estate-blog.com/1662773/ایده-های-کسب-درآمد-اینترنتی-سریع
https://rowanjrca85062.blogdomago.com/1661846/ایده-های-کسب-درآمد-اینترنتی-سریع
https://sethxjlo41962.bloguerosa.com/1663165/ایده-های-کسب-درآمد-اینترنتی-سریع
https://gunnersrni44433.daneblogger.com/1663092/ایده-های-کسب-درآمد-اینترنتی-سریع
https://rylanimqk30628.goabroadblog.com/1664871/ایده-های-کسب-درآمد-اینترنتی-سریع
https://collinjiez11000.popup-blog.com/1665221/ایده-های-کسب-درآمد-اینترنتی-سریع
https://mylesppmd33322.activablog.com/1663270/ایده-های-کسب-درآمد-اینترنتی-سریع
https://augustgfbw00090.blogozz.com/1663454/ایده-های-کسب-درآمد-اینترنتی-سریع
https://charlieprqn66666.bloggazzo.com/1663850/ایده-های-کسب-درآمد-اینترنتی-سریع
https://andresvsyw62567.ssnblog.com/1663711/ایده-های-کسب-درآمد-اینترنتی-سریع
http://lorenzoeegs13444.aboutyoublog.com/1753838/ایده-های-کسب-درآمد-اینترنتی-سریع
http://cashsqmi55544.blog2news.com/1941678/ایده-های-کسب-درآمد-اینترنتی-سریع
http://cashroke33323.blog4youth.com/1698207/ایده-های-کسب-درآمد-اینترنتی-سریع
http://cristianpowq51594.blog5star.com/2019499/ایده-های-کسب-درآمد-اینترنتی-سریع
http://josuevywx18404.blogdun.com/1933175/ایده-های-کسب-درآمد-اینترنتی-سریع
http://chancemtzy96173.bloggactif.com/2506732/ایده-های-کسب-درآمد-اینترنتی-سریع
http://rylanghbp37384.blogginaway.com/1961831/ایده-های-کسب-درآمد-اینترنتی-سریع
http://kyleruecx01000.blogsmine.com/1708142/ایده-های-کسب-درآمد-اینترنتی-سریع
http://caidenwvtj00094.blogsuperapp.com/1879125/ایده-های-کسب-درآمد-اینترنتی-سریع
http://danteijni44444.dgbloggers.com/1796151/ایده-های-کسب-درآمد-اینترنتی-سریع
http://ricardoyzyt99999.dreamyblogs.com/1791084/ایده-های-کسب-درآمد-اینترنتی-سریع
http://erickostr51726.frewwebs.com/1918590/ایده-های-کسب-درآمد-اینترنتی-سریع
http://rafaelbeea83949.howeweb.com/1858088/ایده-های-کسب-درآمد-اینترنتی-سریع
http://franciscokqpj27160.idblogz.com/1748720/ایده-های-کسب-درآمد-اینترنتی-سریع
http://gunnervwvs99999.kylieblog.com/1740695/ایده-های-کسب-درآمد-اینترنتی-سریع
http://keeganefgb28606.luwebs.com/1968521/ایده-های-کسب-درآمد-اینترنتی-سریع
http://beckettimkd94062.myparisblog.com/1919484/ایده-های-کسب-درآمد-اینترنتی-سریع
http://felixqzzz85172.slypage.com/2276517/ایده-های-کسب-درآمد-اینترنتی-سریع
http://lukasrutp77777.theideasblog.com/1869853/ایده-های-کسب-درآمد-اینترنتی-سریع
http://tysonkoke06395.webbuzzfeed.com/1863807/ایده-های-کسب-درآمد-اینترنتی-سریع
http://collinzzuu99999.webdesign96.com/1805782/ایده-های-کسب-درآمد-اینترنتی-سریع
http://zanenolg44333.59bloggers.com/1815194/ایده-های-کسب-درآمد-اینترنتی-سریع
http://kameronhrae40641.bligblogging.com/2119749/ایده-های-کسب-درآمد-اینترنتی-سریع
http://beckettbhez11100.thelateblog.com/1979506/ایده-های-کسب-درآمد-اینترنتی-سریع
http://sethnlid33322.actoblog.com/1970491/ایده-های-کسب-درآمد-اینترنتی-سریع
http://johnathanhjce34444.blog-mall.com/2029453/ایده-های-کسب-درآمد-اینترنتی-سریع
http://stephennhnn41617.blogofchange.com/2101662/ایده-های-کسب-درآمد-اینترنتی-سریع
http://fernandoornf94950.spintheblog.com/2232284/ایده-های-کسب-درآمد-اینترنتی-سریع
http://reidwzyu99999.dailyblogzz.com/2148483/ایده-های-کسب-درآمد-اینترنتی-سریع
http://fernandoyyrj17171.blogvivi.com/2347693/ایده-های-کسب-درآمد-اینترنتی-سریع
http://jaredjjfq74183.bloginder.com/2564338/ایده-های-کسب-درآمد-اینترنتی-سریع
http://andrespqna55544.blogdal.com/2567155/ایده-های-کسب-درآمد-اینترنتی-سریع
http://dominickzddu50506.newsbloger.com/2722816/ایده-های-کسب-درآمد-اینترنتی-سریع
http://manuelmtoe83714.get-blogging.com/2903052/ایده-های-کسب-درآمد-اینترنتی-سریع
http://trentonzkcl18395.targetblogs.com/3059588/ایده-های-کسب-درآمد-اینترنتی-سریع
http://spenceryzxs99888.bleepblogs.com/3209594/ایده-های-کسب-درآمد-اینترنتی-سریع
http://travisdawr78151.blogocial.com/--31574149
http://holdengqxr41739.onesmablog.com/--34772749
http://felixrfjk40840.blogolize.com/--35716405
http://gunnerprst99998.bloguetechno.com/--31398484
http://damienuwwt90000.full-design.com/--39479998
http://franciscoycbx11111.blog5.net/38327324/
http://felixqade31296.fitnell.com/36770886/
http://andycbas37387.dbblog.net/28030457/
http://martinvwtp77666.ezblogz.com/27970391/
http://titusxxvr88888.designertoblog.com/27572306/
http://dallasvwtp77777.blogs-service.com/27667148/
http://holdenlrpm66666.bluxeblog.com/28235860/
http://edgarsolf33333.qowap.com/55810381/
http://jaredayvr88888.blog2learn.com/44350576/
http://elliottopmh44333.jiliblog.com/55583311/
http://dominickijgb22221.getblogs.net/27809593/
http://martinuuso66666.dsiblogger.com/28059292/
http://dantevwwr54950.ka-blogs.com/50469189/
http://marioiwwr89999.blogofoto.com/27879897/
http://zandervwtp88877.acidblog.net/27943657/
http://fernandortrm66666.fireblogz.com/27593232/
http://connerquso77777.aioblogs.com/50533461/
http://deanzwsu00000.xzblogs.com/38878544/
http://elliotwtpk55544.free-blogz.com/43946183/
http://augustopnj55555.collectblogs.com/42997867/
http://felixaavr88877.blog-gold.com/2544681/با-بهترین-روش-های-افزایش-بازدید-سایت
http://titusolgb22111.ambien-blog.com/2530144/با-بهترین-روش-های-افزایش-بازدید-سایت
http://andreeiih16384.widblog.com/51094305/
http://fernandokiga12211.atualblog.com/2495057/با-بهترین-روش-های-افزایش-بازدید-سایت
http://cristianhoqo51887.blog-a-story.com/2520817/با-بهترین-روش-های-افزایش-بازدید-سایت
http://andredfda22111.blogacep.com/2293568/با-بهترین-روش-های-افزایش-بازدید-سایت
http://erickuurm66655.blogadvize.com/2576172/با-بهترین-روش-های-افزایش-بازدید-سایت
http://erickwyvr87777.bloggerbags.com/2416044/با-بهترین-روش-های-افزایش-بازدید-سایت
http://sethstqm66555.bloggerswise.com/2519475/با-بهترین-روش-های-افزایش-بازدید-سایت
http://martinmxcd07408.blogoscience.com/2492759/با-بهترین-روش-های-افزایش-بازدید-سایت
http://garrettdcun39444.bloggosite.com/2627659/با-بهترین-روش-های-افزایش-بازدید-سایت
http://elliotyurm66377.blogproducer.com/2609458/با-بهترین-روش-های-افزایش-بازدید-سایت
http://emilioccav00099.blogrelation.com/2508445/با-بهترین-روش-های-افزایش-بازدید-سایت 
http://andresbytp77777.blogrenanda.com/2594715/با-بهترین-روش-های-افزایش-بازدید-سایت
http://gunnersvuq88878.blogsidea.com/2575625/با-بهترین-روش-های-افزایش-بازدید-سایت
http://connerpqmi55444.blogthisbiz.com/2452208/با-بهترین-روش-های-افزایش-بازدید-سایت
http://troyolhc23333.blue-blogs.com/2510389/با-بهترین-روش-های-افزایش-بازدید-سایت
http://deanqssp70588.csublogs.com/2376429/با-بهترین-روش-های-افزایش-بازدید-سایت
http://gunneropuq77777.dailyhitblog.com/2489654/با-بهترین-روش-های-افزایش-بازدید-سایت
http://francisconolg44333.develop-blog.com/2603183/با-بهترین-روش-های-افزایش-بازدید-سایت
http://johnnyefbw00099.is-blog.com/2604115/با-بهترین-روش-های-افزایش-بازدید-سایت
http://devinjgcx11110.livebloggs.com/2646620/با-بهترین-روش-های-افزایش-بازدید-سایت
http://sergioggdz11111.loginblogin.com/2542598/با-بهترین-روش-های-افزایش-بازدید-سایت
http://raymondlkgk12222.mdkblog.com/2425333/با-بهترین-روش-های-افزایش-بازدید-سایت
http://collinayup77766.mybuzzblog.com/2411142/با-بهترین-روش-های-افزایش-بازدید-سایت
http://remingtonimih44333.newbigblog.com/2413164/با-بهترین-روش-های-افزایش-بازدید-سایت
http://claytonddbw00009.thenerdsblog.com/2350911/با-بهترین-روش-های-افزایش-بازدید-سایت
http://johnathanwczu90999.theobloggers.com/2599334/با-بهترین-روش-های-افزایش-بازدید-سایت 
http://rowandawj88899.topbloghub.com/2608962/با-بهترین-روش-های-افزایش-بازدید-سایت
http://cruzsqni44544.ttblogs.com/2432278/با-بهترین-روش-های-افزایش-بازدید-سایت
http://emilianoifbw00090.vblogetin.com/2360152/با-بهترین-روش-های-افزایش-بازدید-سایت
http://andreaaxt88978.win-blog.com/2649962/با-بهترین-روش-های-افزایش-بازدید-سایت
http://josuewxuq77776.worldblogged.com/2538327/با-بهترین-روش-های-افزایش-بازدید-سایت
http://juliusbgez72872.yomoblog.com/2810178/با-بهترین-روش-های-افزایش-بازدید-سایت
http://finnqutq98122.digiblogbox.com/22902923/
http://trevorzdbx12221.jaiblogs.com/23133381/
http://damieniebv90909.blogzag.com/41679230/
http://knoxpnlg44556.look4blog.com/36659619/
http://daltonwuql66666.imblogs.net/46610950/
https://deanlgze07395.blognody.com/1675183/با-بهترین-روش-های-افزایش-بازدید-سایت
https://marcoefcx11110.blogsumer.com/1677757/با-بهترین-روش-های-افزایش-بازدید-سایت
https://kyleromid22999.jts-blog.com/1675947/با-بهترین-روش-های-افزایش-بازدید-سایت
https://zanepssn77666.rimmablog.com/1679530/با-بهترین-روش-های-افزایش-بازدید-سایت
https://andrepmid33333.bloggazza.com/1676625/با-بهترین-روش-های-افزایش-بازدید-سایت
https://spencerfbxs88888.blogaritma.com/1677562/با-بهترین-روش-های-افزایش-بازدید-سایت
https://lukaspsso77777.shoutmyblog.com/1676305/با-بهترین-روش-های-افزایش-بازدید-سایت
https://finndjic94061.bcbloggers.com/1675942/با-بهترین-روش-های-افزایش-بازدید-سایت
https://jaredghez11101.blogcudinti.com/1677607/با-بهترین-روش-های-افزایش-بازدید-سایت 
https://dallaslnkg44443.iyublog.com/1677683/با-بهترین-روش-های-افزایش-بازدید-سایت
https://cruzvspk55444.blogdiloz.com/1679179/با-بهترین-روش-های-افزایش-بازدید-سایت
https://elliotbzws89898.verybigblog.com/1677216/با-بهترین-روش-های-افزایش-بازدید-سایت
https://louischez22222.activosblog.com/1676714/با-بهترین-روش-های-افزایش-بازدید-سایت
https://raymondttpk66555.p2blogs.com/1676115/با-بهترین-روش-های-افزایش-بازدید-سایت
https://dantekljf34443.bloggactivo.com/1676843/با-بهترین-روش-های-افزایش-بازدید-سایت
https://jaidennnkm28888.theblogfairy.com/1676542/با-بهترین-روش-های-افزایش-بازدید-سایت
https://tysonddaw09999.oblogation.com/1676798/با-بهترین-روش-های-افزایش-بازدید-سایت
https://angeloywsn77777.gynoblog.com/1675672/با-بهترین-روش-های-افزایش-بازدید-سایت
https://laneaxup77777.laowaiblog.com/1675246/با-بهترین-روش-های-افزایش-بازدید-سایت
https://johnnyusni44444.angelinsblog.com/1675930/با-بهترین-روش-های-افزایش-بازدید-سایت
https://dominickvsoj56666.bloggadores.com/1679151/با-بهترین-روش-های-افزایش-بازدید-سایت
https://garrettpqnj55444.humor-blog.com/1676358/با-بهترین-روش-های-افزایش-بازدید-سایت
https://keeganopnj66666.thekatyblog.com/1681185/با-بهترین-روش-های-افزایش-بازدید-سایت
https://simonyrup77666.blogspothub.com/1676689/با-بهترین-روش-های-افزایش-بازدید-سایت
https://simonbavq88777.idblogmaker.com/1672615/با-بهترین-روش-های-افزایش-بازدید-سایت
https://brookssroj55444.blogunteer.com/1676396/با-بهترین-روش-های-افزایش-بازدید-سایت
https://paxtonrtqm66655.blogdemls.com/1680065/با-بهترین-روش-های-افزایش-بازدید-سایت
https://keeganfcyu99999.ageeksblog.com/1678953/با-بهترین-روش-های-افزایش-بازدید-سایت
https://lorenzoszty89516.life3dblog.com/1676968/با-بهترین-روش-های-افزایش-بازدید-سایت
https://mariowhuq42841.therainblog.com/1675513/با-بهترین-روش-های-افزایش-بازدید-سایت
https://cesarydbz96317.ltfblog.com/1677469/با-بهترین-روش-های-افزایش-بازدید-سایت
https://kylerefcw00000.blogmazing.com/1676271/با-بهترین-روش-های-افزایش-بازدید-سایت
https://daltonbdxo20504.blogars.com/1678587/با-بهترین-روش-های-افزایش-بازدید-سایت
https://cesarqwvs51617.thechapblog.com/1678765/با-بهترین-روش-های-افزایش-بازدید-سایت
https://elliottiket59616.blogsvirals.com/1678621/با-بهترین-روش-های-افزایش-بازدید-سایت
https://raymondlonj55555.estate-blog.com/1677361/با-بهترین-روش-های-افزایش-بازدید-سایت
https://donovanghea21111.blogdomago.com/1676341/با-بهترین-روش-های-افزایش-بازدید-سایت
https://deanwbdb96295.bloguerosa.com/1677803/با-بهترین-روش-های-افزایش-بازدید-سایت
https://beckettqazu99999.daneblogger.com/1677735/با-بهترین-روش-های-افزایش-بازدید-سایت
https://augustjbkh73838.goabroadblog.com/1679517/با-بهترین-روش-های-افزایش-بازدید-سایت
https://waylonpqok66656.popup-blog.com/1679839/با-بهترین-روش-های-افزایش-بازدید-سایت
https://codycbws88888.activablog.com/1677864/با-بهترین-روش-های-افزایش-بازدید-سایت
https://messiahprqm67777.blogozz.com/1677972/با-بهترین-روش-های-افزایش-بازدید-سایت
https://knoxcczt99988.bloggazzo.com/1678447/با-بهترین-روش-های-افزایش-بازدید-سایت
https://johnathandgeb23333.ssnblog.com/1678268/با-بهترین-روش-های-افزایش-بازدید-سایت
http://juliusvsoj44473.aboutyoublog.com/1774998/با-بهترین-روش-های-افزایش-بازدید-سایت
http://mylesmmjf33332.blog2news.com/1962418/با-بهترین-روش-های-افزایش-بازدید-سایت
http://devinmmjd34333.blog4youth.com/1718768/با-بهترین-روش-های-افزایش-بازدید-سایت
http://codyhbvp49504.blog5star.com/2039979/با-بهترین-روش-های-افزایش-بازدید-سایت
http://kylerubev73850.blogdun.com/1954170/با-بهترین-روش-های-افزایش-بازدید-سایت
http://beckettsuro77777.bloggactif.com/2527454/با-بهترین-روش-های-افزایش-بازدید-سایت
http://paxtonzazt99999.blogolenta.com/2379998/با-بهترین-روش-های-افزایش-بازدید-سایت
http://andyqvsn67777.blogripley.com/1986881/با-بهترین-روش-های-افزایش-بازدید-سایت
http://josuexxtp77666.blogsmine.com/1728500/با-بهترین-روش-های-افزایش-بازدید-سایت
http://elliottlmjd23322.blogsuperapp.com/1900056/با-بهترین-روش-های-افزایش-بازدید-سایت
http://myleslkie33333.dgbloggers.com/1816679/با-بهترین-روش-های-افزایش-بازدید-سایت 
http://devintvsp77772.dreamyblogs.com/1811841/با-بهترین-روش-های-افزایش-بازدید-سایت
http://judahnnkf44555.frewwebs.com/1939868/با-بهترین-روش-های-افزایش-بازدید-سایت
http://riverxuql55555.idblogz.com/1768913/با-بهترین-روش-های-افزایش-بازدید-سایت
http://finnoplh44433.kylieblog.com/1761203/با-بهترین-روش-های-افزایش-بازدید-سایت
http://lukasfdzu99999.luwebs.com/1989787/با-بهترین-روش-های-افزایش-بازدید-سایت
http://riverehjg29630.myparisblog.com/1940943/با-بهترین-روش-های-افزایش-بازدید-سایت
http://caidenyyvq77776.slypage.com/2297502/با-بهترین-روش-های-افزایش-بازدید-سایت
http://reidhfau99159.theideasblog.com/1890993/با-بهترین-روش-های-افزایش-بازدید-سایت 
http://beckettreay80490.webbuzzfeed.com/1885154/با-بهترین-روش-های-افزایش-بازدید-سایت
http://franciscowyws89999.webdesign96.com/1826545/با-بهترین-روش-های-افزایش-بازدید-سایت
http://marcowuqk66655.59bloggers.com/1836537/با-بهترین-روش-های-افزایش-بازدید-سایت
http://eduardoovqs52848.thelateblog.com/2000971/با-بهترین-روش-های-افزایش-بازدید-سایت 
http://andersonopnj55444.actoblog.com/1992205/با-بهترین-روش-های-افزایش-بازدید-سایت
http://daltonijhd33333.blog-mall.com/2051093/با-بهترین-روش-های-افزایش-بازدید-سایت
http://andersonxanp51738.blogofchange.com/2123352/با-بهترین-روش-های-افزایش-بازدید-سایت
http://emilioeggc33322.spintheblog.com/2254031/با-بهترین-روش-های-افزایش-بازدید-سایت
http://jaredayup77777.dailyblogzz.com/2169657/با-بهترین-روش-های-افزایش-بازدید-سایت
http://ricardoxzxt99999.blogvivi.com/2369564/با-بهترین-روش-های-افزایش-بازدید-سایت
http://arthuruqmi44444.bloginder.com/2586536/با-بهترین-روش-های-افزایش-بازدید-سایت
http://juliusoqok56555.blogdal.com/2588965/با-بهترین-روش-های-افزایش-بازدید-سایت
http://andrezaws88801.newsbloger.com/2744242/با-بهترین-روش-های-افزایش-بازدید-سایت
http://chanceujpt85228.get-blogging.com/2925284/با-بهترین-روش-های-افزایش-بازدید-سایت
http://angelomomi55666.bleepblogs.com/3231545/با-بهترین-روش-های-افزایش-بازدید-سایت
http://messiahspmg44444.targetblogs.com/3081414/با-بهترین-روش-های-افزایش-بازدید-سایت

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
مدیر سایت

ساخت فروشگاه اینترنتی

فروشگاه اینترنتی چیست؟ ابزارها و ملزومات ساخت فروشگاه اینترنتی چیست؟ چرا وردپرس را مناسب‌ترین سیستم مدیریت محتوا برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی می‌دانیم؟ امروزه و با توجه به همه‌گیر شدن استفاده از اینترنت و فضاهای مجازی دیگر کمتر کسی هست که واژه‌هایی مانند فروشگاه اینترنتی، فروشگاه آنلاین و کسب و کار دیجیتال را نشنیده باشد. با توجه به وسعت فضای مجازی و نبود محدودیت‌های فضاهای سنتی، تقریباً هر کسی تمایل دارد که سهمی از آن داشته باشد و به نوعی از آن کسب درآمد کند. فروشگاه‌های اینترنتی، امروزه نقش بسیار ویژه‌ای در اقتصاد جامعه دارند و منبع درآمد هزاران نفر هستند. در این مقاله سعی داریم که پیش‌نیازهای ساخت و راه اندازی فروشگاه اینترنتی را بررسی کنیم و به شما اموزش دهیم چگونه فروشگاه اینترنتی بسازید.

آموزش ساخت فروشگاه اینترنتیآموزش کامل ساخت فروشگاه اینترنتی
همه ما می توانیم با کمی پول یک فروشگاه آنلاین درست کنیم و ساخت یک فروشگاه آنلاین بهترین راه برای درآمد زایی است. در واقع انتظار می رود فروش تجارت الکترونیکی 17.5٪ از کل فروش در سراسر جهان را تا سال 2021 به خود اختصاص دهد! علی رغم این آمار خیره کننده ، تقریباً نیمی از مشاغل هنوز وب سایتی ندارند – این بدان معناست که اکنون زمان مناسبی برای شروع این کار است و شما اولین قدم های خود را در دنیای تجارت الکترونیکی  با ساخت فروشگاه اینترنتی خود بردارید، این مقاله شما را در مورد چگونگی ساخت یک فروشگاه آنلاین راهنمایی می کند پس از ابتدا تا انتها آن را به دقت بخوانید. این راهنما به شما کمک می کند تا گام به گام فروشگاه اینترنتی خود را با استفاده از وردپرس و ووکامرس طراحی کنید. ولی قبل از آن از خود باید بپرسیم فروشگاه اینترنتی چیست؟

فروشگاه اینترنتی چیستفروشگاه اینترنتی چیست؟
به وب‌سایت‌هایی که در آن امکان آشنایی با مشخصات و ویژگی‌های یک یا چند محصول خاص برای بازدیدکنندگان فراهم است و می‌توانند با استفاده از یک اتوماسیون نرم‌افزاری، آن محصولات را خریداری کنند، فروشگاه اینترنتی گفته می‌شود.

از مهم‌ترین مزایای ساخت فروشگاه اینترنتی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
ارائه یک تصویر واضح و بهتر از کسب و کار، شرکت یا سازمان
خدمات بهتر، سریع‌تر و با کیفیت بالاتر به مخاطبین
دسترسی شبانه روزی مشتری به محصولات مورد نظر و عدم محدودیت زمانی و جغرافیایی
هزینه بسیار پایین‌تر برای راه‌اندازی در مقایسه با کسب و کار سنتی
امکان ورود به تمام بازارهای کشوری و جهانی و حذف فاصله‌ها با مشتریان
امکان ایجاد ایمیل اختصاصی
ارائه آمار دقیق از فعالیت‌های فروشگاه
قابلیت اتصال به سامانه ارسال پیامک و ایمیل
انواع روش های طراحی سایت فروشگاهیمعرفی انواع روش های طراحی سایت فروشگاهی


برای طراحی سایت فروشگاهی روش های مختلفی وجود دارد که انها را می توان به سه روش کلی تقسیم بندی کرد. روش اول کدنویسی اختصاصی می باشد که شما باید از صفر نسبت به طراحی سایت فروشگاهی اقدام نمایید. این روش نه تنها خیلی زمان بر است بلکه هزینه ای زیادی هم خواهد داشت. روش دیگر استفاده از سایت ساز ها است. سایت ساز ها خیلی سریع برای شما یک فروشگاه اینترنتی راه اندازی می کنند ولی محدودیت ها و نقاط ضعف خود را به همراه دارند. روش سوم نیز استفاده از سیتم های مدیریت محتوا برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی می باشد. معروف ترین سیستم مدیریت محتوا وردپرس می باشد که با افزونه ووکامرس آن می توان به راحیت سایت های حرفه ای فروشگاهی طراحی نمود.

معایب طراحی سایت فروشگاهی با سایت سازها
معایب سایت سازهااشاره کردیم که سایت ساز ها خیلی سریع برای شما می توانند یک سایت فروشگاهی ایجاد کنند ولی مسائل ، مشکلات و محدودیت هایی که در پی دارند باعث می شوند که ما هیچ گاه پیشنهاد نکنیم که از سایت ساز استفاده کنید. اولین مشکل سایت ساز ها این است که متن باز نیستند و اگر شما قصد توسعه و گسترش سایت خود را داشته باشید این امکان بعدا برای شما وجود ندارد. مسئله مهم بعدی سئو پذیر نبودن آن است. اگر شما قصد داشته باشید که تغییر تکنیکالی در سئو سایت خود ایجاد کنید سایت ساز ها برای این مورد هیچ گزینه یا راه حلی برای شما ندارند و کاملا محدود است. مسئله دیگر کم بودن حق انتخاب های شماست و این امکان را ندارید که با سایت ساز ها طراحی های مختلف و متنوع برای سایت فروشگاهی خود داشته باشید. و موارد متععد دیگری وجود دارد که باعث می شود اصلا توصیه نکنیم که از سایت ساز استفاده کنید.

 

http://jaredhkkh45556.tribunablog.com/-10752785
http://kameronyebt39494.suomiblog.com/-11745953 
http://emilianozhlj39527.blogdigy.com/-10798149
http://lorenzobffb23333.blogzet.com/-11234534
http://andersonqonk29405.shotblogs.com/-10528837
http://angeloyzgf17273.tblogz.com/-11307540
http://landenxraz96417.canariblogs.com/-12308005
http://manueloyzy96306.isblog.net/-13942986
http://tysonygqh28756.uzblog.net/-11304444
http://gregoryjsrn66777.alltdesign.com/-16938577 
http://erickmqqm28495.blogkoo.com/-15880929
http://remingtonwfhj30852.blogdon.net/-13243591
http://trentonhigd33332.amoblog.com/-18327340
http://francisconpnj55555.total-blog.com/-21709448

 

 

http://andersonkjfa94837.ambien-blog.com/2598035/چگونه-فروشگاه-اینترنتی-راه-اندازی-کنیم
http://louislnpq28495.blogadvize.com/2644823/چگونه-فروشگاه-اینترنتی-راه-اندازی-کنیم
http://codybegg94051.bloggerbags.com/2474066/چگونه-فروشگاه-اینترنتی-راه-اندازی-کنیم
http://simonbsix26926.bloggerswise.com/2585609/چگونه-فروشگاه-اینترنتی-راه-اندازی-کنیم
http://charliebrix36926.bloggosite.com/2694048/چگونه-فروشگاه-اینترنتی-راه-اندازی-کنیم
http://stephenjapf59258.blogoscience.com/2559020/چگونه-فروشگاه-اینترنتی-راه-اندازی-کنیم
http://manuellbrh69369.blogproducer.com/2676346/چگونه-فروشگاه-اینترنتی-راه-اندازی-کنیم
http://zanebfii06172.blogrelation.com/2574363/چگونه-فروشگاه-اینترنتی-راه-اندازی-کنیم
http://marcoxodt14714.blogrenanda.com/2660854/چگونه-فروشگاه-اینترنتی-راه-اندازی-کنیم
http://travishjii84051.blogsidea.com/2642755/چگونه-فروشگاه-اینترنتی-راه-اندازی-کنیم
http://edwinppmx61727.blogthisbiz.com/2516856/چگونه-فروشگاه-اینترنتی-راه-اندازی-کنیم
http://elliotgxoe58258.blue-blogs.com/2576138/چگونه-فروشگاه-اینترنتی-راه-اندازی-کنیم
http://mylesevkb47047.csublogs.com/2443489/چگونه-فروشگاه-اینترنتی-راه-اندازی-کنیم
http://gregorynhyo92692.dailyhitblog.com/2558219/چگونه-فروشگاه-اینترنتی-راه-اندازی-کنیم
http://josuesjaq03603.develop-blog.com/2671721/چگونه-فروشگاه-اینترنتی-راه-اندازی-کنیم
http://erickphxo92592.is-blog.com/2672497/چگونه-فروشگاه-اینترنتی-راه-اندازی-کنیم
http://israelfvla47037.livebloggs.com/2715242/چگونه-فروشگاه-اینترنتی-راه-اندازی-کنیم
http://emilioypfu25815.loginblogin.com/2610912/چگونه-فروشگاه-اینترنتی-راه-اندازی-کنیم
http://collinzpfu25814.mdkblog.com/2487041/چگونه-فروشگاه-اینترنتی-راه-اندازی-کنیم
http://johnnytzfk18418.mybuzzblog.com/2472393/چگونه-فروشگاه-اینترنتی-راه-اندازی-کنیم
http://riveriklm16283.newbigblog.com/2479846/چگونه-فروشگاه-اینترنتی-راه-اندازی-کنیم
http://kameronpfvk81471.thenerdsblog.com/2411499/چگونه-فروشگاه-اینترنتی-راه-اندازی-کنیم
http://emilianomdtj70470.theobloggers.com/2668151/چگونه-فروشگاه-اینترنتی-راه-اندازی-کنیم
http://alexisyqgw25825.topbloghub.com/2678108/چگونه-فروشگاه-اینترنتی-راه-اندازی-کنیم
http://donovanumds04703.ttblogs.com/2493257/چگونه-فروشگاه-اینترنتی-راه-اندازی-کنیم
http://cristianhkpr99617.vblogetin.com/2420978/چگونه-فروشگاه-اینترنتی-راه-اندازی-کنیم
http://rafaelsiyn92592.win-blog.com/2718531/چگونه-فروشگاه-اینترنتی-راه-اندازی-کنیم
http://spencergwrj71483.worldblogged.com/2598036/چگونه-فروشگاه-اینترنتی-راه-اندازی-کنیم
http://becketttrqn05050.yomoblog.com/2877391/چگونه-فروشگاه-اینترنتی-راه-اندازی-کنیم
http://andersonuroj55443.jaiblogs.com/23217514/
http://milogihd83815.blogzag.com/41765188/
http://felixitus41639.look4blog.com/36734705/
http://brooksebyt88998.imblogs.net/46697234/
https://emilianoyebk30730.blognody.com/1718378/چگونه-فروشگاه-اینترنتی-راه-اندازی-کنیم
https://waylonaecr81963.blogsumer.com/1720541/چگونه-فروشگاه-اینترنتی-راه-اندازی-کنیم
https://troyzggf18628.jts-blog.com/1718983/چگونه-فروشگاه-اینترنتی-راه-اندازی-کنیم
https://gunnerllmi38406.rimmablog.com/1722852/چگونه-فروشگاه-اینترنتی-راه-اندازی-کنیم
https://judahpogu51506.bloggazza.com/1719838/چگونه-فروشگاه-اینترنتی-راه-اندازی-کنیم
https://spencereedy11000.blogaritma.com/1720657/چگونه-فروشگاه-اینترنتی-راه-اندازی-کنیم
https://beckettpqol66666.shoutmyblog.com/1719658/چگونه-فروشگاه-اینترنتی-راه-اندازی-کنیم
https://holdenvybb96283.bcbloggers.com/1718906/چگونه-فروشگاه-اینترنتی-راه-اندازی-کنیم
https://augustjkfx73851.blogcudinti.com/1720909/چگونه-فروشگاه-اینترنتی-راه-اندازی-کنیم
https://erickosss52840.iyublog.com/1720867/چگونه-فروشگاه-اینترنتی-راه-اندازی-کنیم
https://johnathanvsoj54443.blogdiloz.com/1722384/چگونه-فروشگاه-اینترنتی-راه-اندازی-کنیم
https://knoxrtmh15848.verybigblog.com/1720538/چگونه-فروشگاه-اینترنتی-راه-اندازی-کنیم
https://mylesvwto28384.activosblog.com/1719932/چگونه-فروشگاه-اینترنتی-راه-اندازی-کنیم
https://reidgcyt88777.p2blogs.com/1719303/چگونه-فروشگاه-اینترنتی-راه-اندازی-کنیم
https://collinxaex72838.bloggactivo.com/1720090/چگونه-فروشگاه-اینترنتی-راه-اندازی-کنیم
https://manuelxxto66666.theblogfairy.com/1719993/چگونه-فروشگاه-اینترنتی-راه-اندازی-کنیم
https://cashhhfa11111.vidublog.com/1721101/چگونه-فروشگاه-اینترنتی-راه-اندازی-کنیم
https://connerczwr87777.oblogation.com/1719924/چگونه-فروشگاه-اینترنتی-راه-اندازی-کنیم
https://cashnvxx97407.gynoblog.com/1718530/چگونه-فروشگاه-اینترنتی-راه-اندازی-کنیم
https://elliottuyyt00000.laowaiblog.com/1717927/چگونه-فروشگاه-اینترنتی-راه-اندازی-کنیم
https://dominickzdby62739.idblogmaker.com/1715489/چگونه-فروشگاه-اینترنتی-راه-اندازی-کنیم
https://remingtonuxtq53084.blogdemls.com/1723704/چگونه-فروشگاه-اینترنتی-راه-اندازی-کنیم
https://alexisghez11000.ageeksblog.com/1722015/چگونه-فروشگاه-اینترنتی-راه-اندازی-کنیم
https://finncaxs99888.blogunteer.com/1719456/چگونه-فروشگاه-اینترنتی-راه-اندازی-کنیم
https://martinzbzv99888.life3dblog.com/1720107/چگونه-فروشگاه-اینترنتی-راه-اندازی-کنیم
https://codyruwt68507.therainblog.com/1718432/چگونه-فروشگاه-اینترنتی-راه-اندازی-کنیم
https://milosbnl39574.ltfblog.com/1720798/چگونه-فروشگاه-اینترنتی-راه-اندازی-کنیم
https://zandergjgc22211.blogmazing.com/1719463/چگونه-فروشگاه-اینترنتی-راه-اندازی-کنیم
https://holdenddzw00999.blogars.com/1721750/چگونه-فروشگاه-اینترنتی-راه-اندازی-کنیم
https://cesarmomj55545.thechapblog.com/1722078/چگونه-فروشگاه-اینترنتی-راه-اندازی-کنیم
https://andyfche44444.blogsvirals.com/1721997/چگونه-فروشگاه-اینترنتی-راه-اندازی-کنیم
https://stephennmjf33332.glifeblog.com/1720357/چگونه-فروشگاه-اینترنتی-راه-اندازی-کنیم
https://martingjhe33333.losblogos.com/1722502/چگونه-فروشگاه-اینترنتی-راه-اندازی-کنیم
https://elliothigc22211.estate-blog.com/1720575/چگونه-فروشگاه-اینترنتی-راه-اندازی-کنیم
https://danteaxtn67666.prublogger.com/1719812/چگونه-فروشگاه-اینترنتی-راه-اندازی-کنیم
https://reidbcbw00000.blogdomago.com/1719366/چگونه-فروشگاه-اینترنتی-راه-اندازی-کنیم
https://lorenzogeby11111.bloguerosa.com/1720976/چگونه-فروشگاه-اینترنتی-راه-اندازی-کنیم
https://erickhsaw00099.daneblogger.com/1720965/چگونه-فروشگاه-اینترنتی-راه-اندازی-کنیم
https://angelorrol55544.goabroadblog.com/1722852/چگونه-فروشگاه-اینترنتی-راه-اندازی-کنیم
https://rylanxmok55555.popup-blog.com/1723077/چگونه-فروشگاه-اینترنتی-راه-اندازی-کنیم
https://messiahfifb22111.blogozz.com/1721020/چگونه-فروشگاه-اینترنتی-راه-اندازی-کنیم
https://elliotissn40528.activablog.com/1721173/چگونه-فروشگاه-اینترنتی-راه-اندازی-کنیم
https://jaredhedu11101.bloggazzo.com/1721798/چگونه-فروشگاه-اینترنتی-راه-اندازی-کنیم
https://cristianaaxs88877.ssnblog.com/1721292/چگونه-فروشگاه-اینترنتی-راه-اندازی-کنیم
http://simonwyxt90999.aboutyoublog.com/1837852/چگونه-فروشگاه-اینترنتی-راه-اندازی-کنیم
http://trentonjolg33359.blog2news.com/2024890/چگونه-فروشگاه-اینترنتی-راه-اندازی-کنیم
http://keeganiorn67156.blog4youth.com/1778316/چگونه-فروشگاه-اینترنتی-راه-اندازی-کنیم
http://elliottdath94837.blog5star.com/2099580/چگونه-فروشگاه-اینترنتی-راه-اندازی-کنیم
http://elliotiifa11000.blogdun.com/2018316/چگونه-فروشگاه-اینترنتی-راه-اندازی-کنیم 
http://beckettoplg33322.bloggactif.com/2590719/چگونه-فروشگاه-اینترنتی-راه-اندازی-کنیم
http://andresprpl65555.blogginaway.com/2046446/چگونه-فروشگاه-اینترنتی-راه-اندازی-کنیم
http://cesaredax01000.blogolenta.com/2442129/چگونه-فروشگاه-اینترنتی-راه-اندازی-کنیم
http://felixdkmj38407.blogripley.com/2051046/چگونه-فروشگاه-اینترنتی-راه-اندازی-کنیم
http://sethfcyt88877.blogsmine.com/1787471/چگونه-فروشگاه-اینترنتی-راه-اندازی-کنیم
http://shanevtxi95839.blogsuperapp.com/1963204/چگونه-فروشگاه-اینترنتی-راه-اندازی-کنیم
http://jeffreyijgc22222.dgbloggers.com/1876254/چگونه-فروشگاه-اینترنتی-راه-اندازی-کنیم
http://andrescdys48382.dreamyblogs.com/1871614/چگونه-فروشگاه-اینترنتی-راه-اندازی-کنیم
http://cesaromje22211.frewwebs.com/2003572/چگونه-فروشگاه-اینترنتی-راه-اندازی-کنیم
http://milowtpk55444.howeweb.com/1942346/چگونه-فروشگاه-اینترنتی-راه-اندازی-کنیم
http://simonifbw00000.idblogz.com/1827876/چگونه-فروشگاه-اینترنتی-راه-اندازی-کنیم
http://collinonyv09099.kylieblog.com/1820441/چگونه-فروشگاه-اینترنتی-راه-اندازی-کنیم
http://franciscokptf32838.luwebs.com/2053587/چگونه-فروشگاه-اینترنتی-راه-اندازی-کنیم
http://emilianorsql66666.myparisblog.com/2005209/چگونه-فروشگاه-اینترنتی-راه-اندازی-کنیم
http://angelowtql66555.slypage.com/2357784/چگونه-فروشگاه-اینترنتی-راه-اندازی-کنیم
http://dallaswwzy00009.theideasblog.com/1954465/چگونه-فروشگاه-اینترنتی-راه-اندازی-کنیم
http://cristianmlie33333.webbuzzfeed.com/1949474/چگونه-فروشگاه-اینترنتی-راه-اندازی-کنیم
http://stephenvndo04703.webdesign96.com/1887317/چگونه-فروشگاه-اینترنتی-راه-اندازی-کنیم
http://kylerpmid32222.59bloggers.com/1900609/چگونه-فروشگاه-اینترنتی-راه-اندازی-کنیم
http://elliotxurm66555.bligblogging.com/2205869/چگونه-فروشگاه-اینترنتی-راه-اندازی-کنیم
http://shaneckmj28406.thelateblog.com/2065939/چگونه-فروشگاه-اینترنتی-راه-اندازی-کنیم
http://caidenikhb22221.actoblog.com/2057108/چگونه-فروشگاه-اینترنتی-راه-اندازی-کنیم
http://simonipoq30516.blog-mall.com/2116078/چگونه-فروشگاه-اینترنتی-راه-اندازی-کنیم
http://collinmpmj55544.blogofchange.com/2188966/چگونه-فروشگاه-اینترنتی-راه-اندازی-کنیم
http://edwinvuqm66666.spintheblog.com/2319619/چگونه-فروشگاه-اینترنتی-راه-اندازی-کنیم
http://andrescgqe55666.dailyblogzz.com/2231446/چگونه-فروشگاه-اینترنتی-راه-اندازی-کنیم
http://andersonlkki29505.blogvivi.com/2436057/چگونه-فروشگاه-اینترنتی-راه-اندازی-کنیم
http://collinbyvi55555.bloginder.com/2653325/چگونه-فروشگاه-اینترنتی-راه-اندازی-کنیم
http://israeleqxb18549.blogdal.com/2655316/چگونه-فروشگاه-اینترنتی-راه-اندازی-کنیم
http://dominickiifa11111.newsbloger.com/2806756/چگونه-فروشگاه-اینترنتی-راه-اندازی-کنیم
http://beauforo30505.get-blogging.com/2992054/چگونه-فروشگاه-اینترنتی-راه-اندازی-کنیم
http://brooksbfea11111.targetblogs.com/3146960/چگونه-فروشگاه-اینترنتی-راه-اندازی-کنیم
http://remingtontvqi94838.bleepblogs.com/3297937/چگونه-فروشگاه-اینترنتی-راه-اندازی-کنیم

 

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
مدیر سایت

آموزش ساخت سایت بدون کدنویسی

ساخت سایت یکی از مشکلات بزرگ برای بسیاری از افرادی است که قصد دارند برای خودشان سایت بسازند. حتما شما هم به فکر ساخت سایت برای خودتان هستید. اگر به دنبال این هستید که سایت تان را خودتان بدون علم برنامه نویسی و کدنویسی راه اندازی کنید پیشنهاد میکنم حتما این مقاله آموزش ساخت سایت را مطالعه کنید.

 

بسیاری از افراد برای راه اندازی و آموزش ساخت سایت شان مشکل دارند و فکر می کنند که برای طراحی و ساخت سایت باید به شرکت های برنامه نویسی مراجعه کنند. ولی اصلاً اینطور نیست. برای اینکه بخواهید خودتان سایت داشته باشید اصلا نیاز نیست به شرکت های برنامه نویسی مراجعه کنید و هزینه زیادی را بابت طراحی و راه اندازی سایتتان به این شرکتها بپردازید.

آموزش ساخت سایت به زبان ساده {100%کاربردی}

ممکن است شما که همین حالا این مقاله را مطالعه می کنید سرمایه کافی برای ساخت سایت نداشته باشید و هدف اصلی من در این مقاله این است که روشی را برای ساخت سایت به شما آموزش دادیم که نیاز به سرمایه زیادی ندارد و با کمترین هزینه ممکن  میتوانید یک سایت کاملا حرفه‌ای با تمام امکانات برای خودتان راه اندازی کنید.

البته این را هم بگویم که اگر شما ساخت وب سایت را یاد بگیرید می توانید با آموزش ساخت فروشگاه اینترنتی  برای دیگران درآمدزایی کنید. طراحی سایت یکی از پردرآمدترین و پولساز ترین مشاغلی است که می توانید در منزل راه اندازی کنید، البته به این موضوع به صورت کامل پرداختیم که چطور می توانید با ساخت سایت کسب درآمد کنید.

 

همانطور که گفتم بسیاری از افراد در راه اندازی و ساخت سایت شان دچار مشکل می شوند و نمی دانند که چطور بدون برنامه نویسی و کد نویسی و با کمترین سرمایه ممکن می توانند یک سایت کاملا حرفه‌ای با تمام امکانات راه اندازی کنند که در این مقاله آموزش ساخت سایت به صورت کامل پرداختیم که چطور سایت تان را خودتان راه اندازی کنید.

وقتی سایت تان را خودتان بسازید از بسیاری از هزینه های اضافی و سنگین جلوگیری می کنید. البته به لطف بسیار بزرگ سیستم های سایت ساز و سیستم های مدیریت محتوا این امکان وجود دارد که برای ساخت سایت تان به سراغ شرکت های طراحی سایت مراجعه نکنید و خودتان دست به کار شوید و سایت تان را بسازید.

 

حتما شنیده اید ساخت وب سایت بدون کدنویسی و برنامه نویسی امکان پذیر است و آموزش سئو اصلا نیازی نیست برای اینکه سایت برای خودتان طراحی کنید زبان های برنامه نویسی تحت وب را یاد بگیرید. علم به قدر پیشرفت کرده است که برای راه اندازی و ساخت سایت اصلا نیازی به کدنویسی و زبان های برنامه نویسی ندارید. همه چیز برای شما مهیاست تا بتوانید یک وبسایت کاملا حرفه‌ای با تمام امکانات برای خودتان راه اندازی کنید.

در این مقاله که یکی از کاملترین و جامع ترین مقاله ها در زمینه آموزش ساخت سایت است قصد دارم به صورت قدم به قدم و کاملا به زبان ساده راه اندازی و ساخت وب سایت را به شما آموزش بدهم. اگر شما جزء افرادی هستید که دوست دارید خودتان با سلیقه خودتان سایتتان را بسازید و یا میخواهید در هزینه‌های طراحی و ساخت سایت تان صرفه جویی کنید پیشنهاد میکنم حتما این مقاله را تا انتها مطالعه کنید. مطمئنم که از خواندن مقاله لذت خواهید برد. پس همراه من باشید.

آموزش ساخت سایت از 0 تا 100
آموزش ساخت سایت از 0 تا 100

در این مقاله قصد دارم مراحل راه اندازی و ساخت سایت را به صورت کامل به شما آموزش بدهم. قبل از اینکه به سراغ راه اندازی و ساخت سایت تان بروید باید هدف اصلی تان را مشخص کنید. باید مشخص کنید که چرا قصد دارید سایت راه اندازی کنید و هدف اصلی تان از راه اندازی کسب و کار اینترنتی چیست؟

آیا هدفتان این است که برای کسب و کار اینترنتی تان سایت بسازید یا اینکه قصد دارید از طریق ساخت سایت کسب درآمد کنید؟ البته مطمئن باشید اگر این مقاله آموزش ساخت سایت را کامل یاد بگیرید میتوانید هم برای خودتان سایت بسازید و هم می توانید از طریق طراحی سایت کسب درآمد کنید.

پس قبل از اینکه به سراغ راه اندازی و ساخت سایت بروید باید ببینید که اصلا هدف شما از راه اندازی کسب و کار اینترنتی و ساخت سایت چیست و آیا هدف دقیقی دارید یا نه. البته این موضوع گفتن ندارد و مطمئن هستم که شما هدفتان را از قبل مشخص کرده اید. پس بریم سراغ مراحل اصلی راه اندازی و ساخت سایت.

 

آموزش ساخت سایت بدون علم برنامه نویسی
همانطور که قبلا هم اشاره کردم بسیاری از افراد فکر میکنند که برای ساخت سایت حتما باید برنامه نویسی و کدنویسی بلد باشند. اما به لطف بزرگ سایت سازهایی که تا به حال آمده می‌توانید بدون دانش برنامه نویسی و کدنویسی خودتان سایتتان را طراحی کنید.

کلا ساخت سایت و طراحی سایت به چهار مرحله تقسیم بندی می شود:

انتخاب نام دامنه سایت
انتخاب هاست مناسب
ساخت سایت و طراحی سایت
تبدیل سایت به فروشگاه اینترنتی
که در ادامه تمام مراحل را به صورت کامل و جامع به شما آموزش دادیم.

انواع روش های ساخت سایت
برای اینکه سایتتان را طراحی کنید سه راه وجود دارد.

۱. اولین و بهترین روش برای راه اندازی و ساخت سایت استفاده از سیستم های مدیریت محتوا مثل وردپرس، جوملا و… می باشد. شما با استفاده از سیستم های مدیریت محتوا به صورت کاملاً رایگان و با کمترین هزینه ممکن می توانید سایتتان را طراحی کنید. این روش بهترین روش برای ساخت سایت است که ما در این مقاله به صورت کامل به شما آموزش داده ایم که چطور با استفاده از سیستم های مدیریت محتوا برای خودتان سایت بسازید.

 

۲. استفاده از شرکت های طراحی سایت، در این روش شما به شرکت های طراحی سایت مراجعه می کنید و از آن ها می خواهید که برایتان سایت طراحی کنند. در این روش برای ساخت وب سایت تان ممکن است به چندین میلیون تومان سرمایه نیاز داشته باشید.

البته کار با شرکت های طراحی سایت مشکلات خودش را دارد که در ادامه به صورت کامل در این باره صحبت کردم . من پیشنهاد می کنم اگر سرمایه زیادی ندارید برای ساخت سایت از سیستم های مدیریت محتوا استفاده کنید که در هزینه شما بسیار صرفه جویی می شود.

 

۳. استفاده از سایت ساز ها، یکی دیگر از روش های ساخت و راه اندازی سایت استفاده از سایت سازها است. در این روش شما با پرداخت هزینه بسیار کمی می توانید به وب سایت تان را طراحی کنید.

البته در بین روش های بالا من ساخت سایت با استفاده از سیستم های مدیریت محتوا را به شما پیشنهاد می کنم. اول اینکه شما به صورت کاملا رایگان می توانید از این سیستم های مدیریت محتوا استفاده کنید و وب سایت تان را هر طوری که دوست دارید با سلیقه خودتان بسازید.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
مدیر سایت

ویزیتور چیست

در دوره آموزش بازاریابی و فروش  خود را به یک فروشنده تمام عیار تبدیل کنید.

در بخش فروش، علاوه بر بازاریاب‌ها که در سطحی کلان‌تر و وسیع‌تر کار می‌کنند، ویزیتورهای حرفه‌ای و متخصص نیز حضور دارند که به فروش بیشتر محصولات و خدمات کمک می‌کنند.

ویزیتور حرفه‌ای چه وظیفه‌ای دارد؟
ویزیتور از نظر لغوی به معنی ملاقات کننده یا نماینده‌ی فروش شرکت است که جهت معرفی محصولات و خدمات به مشتریان و مصرف کنندگان ایفای نقش می‌کند.

عموما ویزیتورها برای معرفی محصولات و خدمات به شکل‌های مختلفی، به سراغ خرده‌ فروشی‌ها و مشتریان می‌روند و با توانمندی‌های خود، محصول و خدمات را توصیف و تشریح می‌کنند.

اگر ویزیتورها بتوانند محصول را به خوبی به مشتری معرفی کنند، بازار فروش محصول و خدمات شرکت‌ها و سازمان‌ها رونق پیدا می‌کند.

اما اگر ویزیتورها نتوانند محصولات و خدمات را به درستی معرفی کنند، مشتریان اطلاعات درست و دقیقی در مورد محصولات و خدمات دراختیار نخواهند داشت و نمی‌توانند برای خرید و تهیه‌ی محصولات اقدام کنند. در نتیجه نقش ویزیتور به عنوان شخصی که توضیح کامل و مکفی در مورد محصولات ارائه می‌دهد، بسیار حائز اهمیت است.

بعضی از ویزیتور های حرفه ای با توجه به تجربه و اطلاعات خوبی که دارند، صرفاً اقدام به یافتن مشتری های جدید می‌کنند و ویزیتورهای کم سابقه را مأمور دریافت سفارش می نمایند.

این شغل اگر به شیوه ای درست و با علاقه دنبال گردد، می تواند درآمد خوبی را برای شخص ویزیتور داشته باشد.

خصوصیات یک ویزیتور خوب
ویزیتور خوب و حرفه‌ای باید بتواند کار را به شکل درستی انجام دهد و محصولات و خدمات را به شکل مناسبی برای مشتریان توصیف کند.

برای تبدیل شدن به یک ویزیتور حرفه‌ای می‌توان از آموزش‌های لازم کمک گرفت. با آموزش‌های متناسب و تخصصی به راحتی می‌توان پله‌های ترقی را طی کرد.

یک ویزیتور خوب باید برون گرا باشد، به این معنا که قادر باشد به سادگی با دیگران ارتباط مؤثر برقرار نماید.

همچنین باید نکات ذیل را طی انجام شغل خود رعایت نماید:

۱- داشتن ظاهری آراسته و مرتب
یکی از مهم ترین نکات در این شغل، داشتن ظاهری کاملاً آراسته و مرتب می باشد. متأسفانه گاهی مشاهده می گردد که، برخی ویزیتورها با وضعیت پوششی کاملاً نامطلوب اقدام به ویزیتوری می نمایند.

لازم است یک ویزیتور لباس مناسب (نه الزاماً گران) بپوشد و به مرتب بودن سر و صورت خویش هم توجه خاصی داشته باشد.

یک ویزیتور حرفه ای حتماً کفش واکس زده به پا می نماید، با لباس اتو کشیده به دنبال فروش می رود و همیشه یک لباس مناسب و کاملاً مرتب به تن می نماید.

 

http://charliedfcy11111.suomiblog.com/-11710146
http://claytonoerz58147.blogdigy.com/-10763602
http://claytonmesg20864.mybjjblog.com/-11367440
http://augustgloq39506.tblogz.com/-11271906
http://beaugefh79659.canariblogs.com/-12271994 
http://caidenwoai19754.uzblog.net/-11273115
http://stephenlqsu40516.blogzet.com/-11198419
http://jasperraip30730.blogkoo.com/-15842976
http://griffinjjhd33334.alltdesign.com/-16902869
http://trentonndrd08642.total-blog.com/-21669439
http://hectorblsy74073.blogdon.net/-13210397
http://zionvelr42086.isblog.net/-13906619
http://waylonrroj55544.amoblog.com/-18287670

 

 

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
مدیر سایت

جذب ثروت با ای اف تی


تکنیک اول
دفتری تهیه کنید در یک صفحه با ضمیر اول شخص، دوم شخص و سوم شخص، جمله تاکیدی خود را بسازید.

معنوان مثال فردی به اسم آریا، با درآمد ماهانه پنج میلیون، بدین شرح جملات تاکیدی را مینویسد:

-من ۱۵ میلیون تومان درآمد ماهانه دارم.
-تو ۱۵ میلیون تومان درآمد ماهانه داری.
_آریا ۱۵ میلیون تومان درآمد ماهانه دارد.

جملات تاکیدی را در طی روز دو سه بار مرور کرده و هربار ده باری تکرارشان کنید، همراه با تکرار جملات آن را با جزئیات تصویرسازی کنید.

با هر بار تکرار این سه جمله، احساسات و موانعی بیاد شما می ایند مثلا:

-تخیلی فکر نکن.
-این حرف احمقانه ست چطور ممکنه!
-چطور ممکن است؟!
-باید در حد مرگ کار کنم!
و…

به این ترتیب جنبه های منفی ای که شما را از رسیدن به ثروت باز میدارند به سطح خوداگاه می آیند، آنها را در صفحه مقابل جملات تاکیدی بنویسید. با استفاده از تکنیک ای اف تی تمام جنبه های منفی را هدف قرار دهید.

نتایج اینکار را حدود یک هفته بعد خواهید دید که چگونه افکار و ذهنیت های منفی کمتر به فکرتان میرسد حالا میتوانید جملات تاکیدی مثبت را جایگزین کنید مواردی از قبیل:

-من میتوانم به درآمد دلخواهم برسم.
-من لایق ثروت و فراوانی هستم.
_و…

قبل از  ای اف تی اگر این شیوه کارایی خوبی نشان نداد به این معنی ست که هنوز بزرگترین جنبه را پیدا نکردید زیرا عمیقا در سطح ناخودآگاه پنهان شده است یا شاید هنوز آماده انجام اینکار یا برداشتن قدم های بعدی نیستید، بنابراین ناامید نشوید و به تلاشتان برای پیدا کردن جنبه های منفی ادامه دهید.

تکنیک دوم
احتمالا از بچگی همواره شنیدید که پولدارها فلان هستند و بهمان! آنها خودخواه، فاسد، منفعت طلب و… هستند.

میخواهیم تمام اینها را پیدا کنیم احساس و باورهای منفی که توسط دیگران وارد ناخوداگاهمان شده و همچون دیواری سد راه رسیدنمان به پول و ثروت شده است.خوب به این جمله فکر کنید و جای خالی را پر کنید، هرچیزی که به ذهنتان میرسد.

کسانی که خیلی پول درمی آورند ….. هستند
در اینجا چند نمونه می آودم که به کرات شنیدیم:

-کسانی که پول درمی آورند جانماز آب میکشند.
-خوش شانس هستند.
-بخشنده هستند.
-از دیگران کار میکشند و سواستفاده میکنند.
-ظالم هستند.
-تنها هستند.
-باارزش هستند.
-از صبح تا شب کار میکنند و تفریحی ندارند.
-برای پول زندگی میکنند.
-و…

هرجمله ای که به ذهنتان می آید چه باور اصلی باشد یا نه، از نظام باورهای شما نشات گرفته است و وقتی در آن جهت فکر میکنید به صورت یک محدودیت عمل میکند.

مراقب افکار خود باشید که تبدیل به کلماتتان میشود، مراقب کلماتتان باشید که تبدیل به اعمالتان میشود، مراقب اعمالتان باشید که تبدیل به عاداتتان میشود، مراقب عاداتتان باشید که تبدیل به شخصیتتان میشود و مراقب شخصیتتان باشید زیرا که تبدیل به هدفتان میشود.

به این جمله زیبا دقت کنید که چگونه افکارمان در نهایت تبدیل به هدفمان میشوند.

جذب ثروت با EFT
ای اف تی و ثروت
شناسایی باورهای محدود کننده و جذب ثروت با ای اف تی
میتوانیم از این شیوه در زمان هایی که هیچ باور محدود کننده ای به ذهنمان نمیرسد استفاده کنیم. جمله تاکیدی خود را در غالب جمله تصحیح میاوریم بعنوان مثال ” من ماهانه ۱۵ میلیون تومان درآمد دارم” جمله تصحیح را بر روی هر نقطه زده و احساسات و باورها و حتی خاطراتی که بصورت جنبه های منفی به سطح خودآگاه می آیند را یادداشت میکنیم.

 

http://griffinwnfq26037.blogzet.com/-11137421
http://cristiandgee33344.suomiblog.com/-11649435
http://griffinopmi55555.blogdigy.com/-10705542
http://riverltva56789.tblogz.com/-11211823
http://deannybz85272.mybjjblog.com/-11313640
http://sergioanqq51841.uzblog.net/-11218628
http://sergioopmi55555.isblog.net/-13844881
http://charliebkki39184.canariblogs.com/-12211373
http://holdenmnmh54444.blogdon.net/-13155590
http://raymonddffc22323.total-blog.com/-21601989

 

http://landenihdz49372.blogocial.com/--31781168
http://finnrrpo16161.onesmablog.com/--34976870
http://troyndtj71481.bloguetechno.com/--31602530
http://waylonhyoe59259.full-design.com/--39694089
http://cruzvndu14815.tinyblogging.com/--37991976
http://ricardoneuk71470.blog5.net/38527440/
http://gregoryqsst38495.fitnell.com/36977606/
http://daltoncula47037.dbblog.net/28223137/
http://arthurhgeb61616.ezblogz.com/28172961/
http://emiliotkaq03603.designertoblog.com/27773543/
http://mariooetk70470.blogs-service.com/27869745/
http://raymondnfwm82582.bluxeblog.com/28437856/
http://paxtonizpf69269.qowap.com/56011272/
http://augustiyoe50592.blog2learn.com/44543264/
http://griffinevla47047.jiliblog.com/55771335/
http://knoxriyo93692.getblogs.net/28010331/
http://eduardobazx40505.dsiblogger.com/28260815/
http://sethefcz50616.ka-blogs.com/50670531/
http://lukaskbsh60369.blogofoto.com/28081812/
http://beckettgxod58148.acidblog.net/28144376/
http://connerbrhx26925.fireblogz.com/27794709/
http://spencermctj71715.xzblogs.com/39069193/
http://charliebrhx26925.free-blogz.com/44145720/
http://myleshyoe58258.collectblogs.com/43187574/
http://charliectiy36036.blog-gold.com/2705004/تکنیک-ای-اف-تی-برای-رهایی-ذهن
http://sethhynd58158.ambien-blog.com/2688998/تکنیک-ای-اف-تی-برای-رهایی-ذهن
http://troyoeuk71470.atualblog.com/2654036/تکنیک-ای-اف-تی-برای-رهایی-ذهن
http://connerbrix36936.blog-a-story.com/2681726/تکنیک-ای-اف-تی-برای-رهایی-ذهن
http://manuellbsi60360.blogacep.com/2443183/تکنیک-ای-اف-تی-برای-رهایی-ذهن
http://caidenmdtj70370.blogadvize.com/2737011/تکنیک-ای-اف-تی-برای-رهایی-ذهن
http://josueaaxv38383.bloggerbags.com/2561743/تکنیک-ای-اف-تی-برای-رهایی-ذهن
http://dominickxnds14714.bloggerswise.com/2673680/تکنیک-ای-اف-تی-برای-رهایی-ذهن
http://zanezgms51851.bloggosite.com/2783376/تکنیک-ای-اف-تی-برای-رهایی-ذهن
http://brooksjzqg69360.blogoscience.com/2649167/تکنیک-ای-اف-تی-برای-رهایی-ذهن
http://griffinevla47047.blogproducer.com/2767109/تکنیک-ای-اف-تی-برای-رهایی-ذهن
http://collinargx26926.blogrelation.com/2664205/تکنیک-ای-اف-تی-برای-رهایی-ذهن
http://collintmct14814.blogrenanda.com/2751290/تکنیک-ای-اف-تی-برای-رهایی-ذهن
http://connerfxod58258.blogsidea.com/2733838/تکنیک-ای-اف-تی-برای-رهایی-ذهن
http://franciscodtkz37037.blogthisbiz.com/2604592/تکنیک-ای-اف-تی-برای-رهایی-ذهن 
http://jaidennevl81581.blue-blogs.com/2664881/تکنیک-ای-اف-تی-برای-رهایی-ذهن
http://sethvvus27272.csublogs.com/2533869/تکنیک-ای-اف-تی-برای-رهایی-ذهن
http://troypgvm81481.dailyhitblog.com/2650190/تکنیک-ای-اف-تی-برای-رهایی-ذهن 
http://rylannjfa59483.develop-blog.com/2762675/تکنیک-ای-اف-تی-برای-رهایی-ذهن
http://zaneqrrn16050.is-blog.com/2766142/تکنیک-ای-اف-تی-برای-رهایی-ذهن
http://hectorrvxv50616.livebloggs.com/2807480/تکنیک-ای-اف-تی-برای-رهایی-ذهن
http://brooksaxvr32710.loginblogin.com/2703630/تکنیک-ای-اف-تی-برای-رهایی-ذهن
http://stephenrnid61594.mdkblog.com/2579233/تکنیک-ای-اف-تی-برای-رهایی-ذهن
http://gregorynnlj94837.mybuzzblog.com/2563508/تکنیک-ای-اف-تی-برای-رهایی-ذهن
http://andersonvlbr03603.newbigblog.com/2570426/تکنیک-ای-اف-تی-برای-رهایی-ذهن
http://louissiyo92582.thenerdsblog.com/2502266/تکنیک-ای-اف-تی-برای-رهایی-ذهن
http://beckettpcpb98541.theobloggers.com/2760860/تکنیک-ای-اف-تی-برای-رهایی-ذهن
http://connergxod58258.topbloghub.com/2770961/تکنیک-ای-اف-تی-برای-رهایی-ذهن
http://daltonwmds14704.ttblogs.com/2585425/تکنیک-ای-اف-تی-برای-رهایی-ذهن
http://israelaewx52728.vblogetin.com/2511925/تکنیک-ای-اف-تی-برای-رهایی-ذهن
http://caidenmcsi60369.win-blog.com/2811188/تکنیک-ای-اف-تی-برای-رهایی-ذهن
http://zanegyod58258.worldblogged.com/2686657/تکنیک-ای-اف-تی-برای-رهایی-ذهن
http://sergiosspl95948.yomoblog.com/2967648/تکنیک-ای-اف-تی-برای-رهایی-ذهن
http://elliottuwyz61738.digiblogbox.com/23102470/
http://paxtonpgxm82581.jaiblogs.com/23333522/
http://emiliodghh94051.blogzag.com/41881484/
http://manuelhknp27384.look4blog.com/36849582/
http://sergioevmc48148.imblogs.net/46813041/
https://kylertlbr03703.blogsumer.com/1783234/تکنیک-ای-اف-تی-برای-رهایی-ذهن
https://augustmidz49372.jts-blog.com/1781298/تکنیک-ای-اف-تی-برای-رهایی-ذهن
https://paxtonimno27394.rimmablog.com/1785248/تکنیک-ای-اف-تی-برای-رهایی-ذهن
https://zanegxnd58158.blognody.com/1780960/تکنیک-ای-اف-تی-برای-رهایی-ذهن
https://daltonypfv25925.bloggazza.com/1782330/تکنیک-ای-اف-تی-برای-رهایی-ذهن
https://jaidenduka47037.blogaritma.com/1783188/تکنیک-ای-اف-تی-برای-رهایی-ذهن
https://jaidenbdca61616.shoutmyblog.com/1781883/تکنیک-ای-اف-تی-برای-رهایی-ذهن
https://rowannldt14814.bcbloggers.com/1780819/تکنیک-ای-اف-تی-برای-رهایی-ذهن
https://codysvxy51728.blogcudinti.com/1783221/تکنیک-ای-اف-تی-برای-رهایی-ذهن
https://gregorygbws26059.iyublog.com/1783230/تکنیک-ای-اف-تی-برای-رهایی-ذهن
https://arthurrrsu49484.blogdiloz.com/1784674/تکنیک-ای-اف-تی-برای-رهایی-ذهن
https://dominickvmcs04703.verybigblog.com/1782935/تکنیک-ای-اف-تی-برای-رهایی-ذهن
https://elliottgxod58158.activosblog.com/1781963/تکنیک-ای-اف-تی-برای-رهایی-ذهن
https://andrepfvm81481.p2blogs.com/1781754/تکنیک-ای-اف-تی-برای-رهایی-ذهن
https://miloprtv50617.bloggactivo.com/1782689/تکنیک-ای-اف-تی-برای-رهایی-ذهن
https://arthurvmbu37047.theblogfairy.com/1782536/تکنیک-ای-اف-تی-برای-رهایی-ذهن
https://elliottuxyz62849.vidublog.com/1783341/تکنیک-ای-اف-تی-برای-رهایی-ذهن
https://eduardoogwm81581.oblogation.com/1782020/تکنیک-ای-اف-تی-برای-رهایی-ذهن
https://messiahxrkc59371.gynoblog.com/1780282/تکنیک-ای-اف-تی-برای-رهایی-ذهن
https://hectorsrpl94849.laowaiblog.com/1779445/تکنیک-ای-اف-تی-برای-رهایی-ذهن
https://zanderbcbz50505.angelinsblog.com/1780692/تکنیک-ای-اف-تی-برای-رهایی-ذهن
https://josuemcsj71470.bloggadores.com/1784472/تکنیک-ای-اف-تی-برای-رهایی-ذهن
https://paxtonnfwn82592.humor-blog.com/1781148/تکنیک-ای-اف-تی-برای-رهایی-ذهن
https://felixndtk71470.thekatyblog.com/1784759/تکنیک-ای-اف-تی-برای-رهایی-ذهن
https://marcoytkb48158.blogspothub.com/1781893/تکنیک-ای-اف-تی-برای-رهایی-ذهن
https://shaneumdu14814.idblogmaker.com/1777184/تکنیک-ای-اف-تی-برای-رهایی-ذهن 
https://rylanarhx26926.blogdemls.com/1785980/تکنیک-ای-اف-تی-برای-رهایی-ذهن
https://garretthbun93715.ageeksblog.com/1783948/تکنیک-ای-اف-تی-برای-رهایی-ذهن
https://reidiyoe58158.blogunteer.com/1781275/تکنیک-ای-اف-تی-برای-رهایی-ذهن
https://sergiozpfv25925.life3dblog.com/1782035/تکنیک-ای-اف-تی-برای-رهایی-ذهن
https://andreccbz51610.therainblog.com/1780036/تکنیک-ای-اف-تی-برای-رهایی-ذهن
https://felixsjzp92692.ltfblog.com/1783074/تکنیک-ای-اف-تی-برای-رهایی-ذهن
https://lukaslhcx48371.blogmazing.com/1781309/تکنیک-ای-اف-تی-برای-رهایی-ذهن
https://riveriibz52975.blogars.com/1783617/تکنیک-ای-اف-تی-برای-رهایی-ذهن
https://manuelehjk06273.thechapblog.com/1784181/تکنیک-ای-اف-تی-برای-رهایی-ذهن
https://andypfvl81581.blogsvirals.com/1784228/تکنیک-ای-اف-تی-برای-رهایی-ذهن
https://jeffreyvnev25825.glifeblog.com/1782296/تکنیک-ای-اف-تی-برای-رهایی-ذهن
https://collinfwoe59259.losblogos.com/1784557/تکنیک-ای-اف-تی-برای-رهایی-ذهن
https://holdenbtkz37047.estate-blog.com/1782552/تکنیک-ای-اف-تی-برای-رهایی-ذهن
https://tysonulbr03703.prublogger.com/1781748/تکنیک-ای-اف-تی-برای-رهایی-ذهن
https://jaredmcpc08642.blogdomago.com/1781304/تکنیک-ای-اف-تی-برای-رهایی-ذهن
https://holdenrhyo92592.bloguerosa.com/1783184/تکنیک-ای-اف-تی-برای-رهایی-ذهن
https://juliuswndt14814.daneblogger.com/1783139/تکنیک-ای-اف-تی-برای-رهایی-ذهن
https://codytzdf83838.goabroadblog.com/1785155/تکنیک-ای-اف-تی-برای-رهایی-ذهن
https://rafaelsmdt15815.popup-blog.com/1785105/تکنیک-ای-اف-تی-برای-رهایی-ذهن
https://augusteuka37037.blogozz.com/1782836/تکنیک-ای-اف-تی-برای-رهایی-ذهن
https://felixlbrh60369.activablog.com/1783695/تکنیک-ای-اف-تی-برای-رهایی-ذهن
https://franciscomdtk71470.bloggazzo.com/1784170/تکنیک-ای-اف-تی-برای-رهایی-ذهن
https://travisijif83837.ssnblog.com/1783100/تکنیک-ای-اف-تی-برای-رهایی-ذهن
http://kylerjxee83838.aboutyoublog.com/1926136/تکنیک-ای-اف-تی-برای-رهایی-ذهن
http://deanzpgv25815.blog2news.com/2111692/تکنیک-ای-اف-تی-برای-رهایی-ذهن
http://felixkmpp27384.blog4youth.com/1865795/تکنیک-ای-اف-تی-برای-رهایی-ذهن
http://landenmruw40617.blog5star.com/2187073/تکنیک-ای-اف-تی-برای-رهایی-ذهن
http://archertvbd72727.blogdun.com/2106432/تکنیک-ای-اف-تی-برای-رهایی-ذهن
http://angeloypev14815.bloggactif.com/2678791/تکنیک-ای-اف-تی-برای-رهایی-ذهن
http://danteyofu15814.blogginaway.com/2134504/تکنیک-ای-اف-تی-برای-رهایی-ذهن
http://travisleul81471.blogolenta.com/2529689/تکنیک-ای-اف-تی-برای-رهایی-ذهن
http://emilianohxnd58258.blogripley.com/2140625/تکنیک-ای-اف-تی-برای-رهایی-ذهن
http://spencergwnd58158.blogsmine.com/1875014/تکنیک-ای-اف-تی-برای-رهایی-ذهن
http://griffinxxvs37272.blogsuperapp.com/2050604/تکنیک-ای-اف-تی-برای-رهایی-ذهن
http://brooksfggf84950.dgbloggers.com/1964058/تکنیک-ای-اف-تی-برای-رهایی-ذهن
http://lorenzobype59259.dreamyblogs.com/1960331/تکنیک-ای-اف-تی-برای-رهایی-ذهن
http://jasperbrhx26926.frewwebs.com/2092482/تکنیک-ای-اف-تی-برای-رهایی-ذهن
http://archeryqhw26925.howeweb.com/2030755/تکنیک-ای-اف-تی-برای-رهایی-ذهن
http://johnathanhggd72726.idblogz.com/1914743/تکنیک-ای-اف-تی-برای-رهایی-ذهن
http://dominickoqst39506.izrablog.com/788507/تکنیک-ای-اف-تی-برای-رهایی-ذهن
http://louisulbr04703.kylieblog.com/1908364/تکنیک-ای-اف-تی-برای-رهایی-ذهن
http://connercska37037.luwebs.com/2142693/تکنیک-ای-اف-تی-برای-رهایی-ذهن 
http://elliotxodt14714.myparisblog.com/2095448/تکنیک-ای-اف-تی-برای-رهایی-ذهن
http://beckettejkl16273.slypage.com/2447286/تکنیک-ای-اف-تی-برای-رهایی-ذهن 
http://devinldtj71470.theideasblog.com/2043502/تکنیک-ای-اف-تی-برای-رهایی-ذهن
http://zanderqere18742.webbuzzfeed.com/2039746/تکنیک-ای-اف-تی-برای-رهایی-ذهن
http://johnnymoqr39406.webdesign96.com/1978076/تکنیک-ای-اف-تی-برای-رهایی-ذهن
http://hectorrhxo92582.59bloggers.com/1991120/تکنیک-ای-اف-تی-برای-رهایی-ذهن
http://trevorbyxu38383.thelateblog.com/2157702/تکنیک-ای-اف-تی-برای-رهایی-ذهن
http://lanezriy37036.actoblog.com/2149089/تکنیک-ای-اف-تی-برای-رهایی-ذهن
http://elliottdukz37036.blog-mall.com/2207667/تکنیک-ای-اف-تی-برای-رهایی-ذهن 
http://miloezvq15049.blogofchange.com/2281218/تکنیک-ای-اف-تی-برای-رهایی-ذهن
http://edwintjap03693.spintheblog.com/2412069/تکنیک-ای-اف-تی-برای-رهایی-ذهن
http://eduardolcti70370.dailyblogzz.com/2322561/تکنیک-ای-اف-تی-برای-رهایی-ذهن
http://shaneqiyp93692.blogvivi.com/2529384/تکنیک-ای-اف-تی-برای-رهایی-ذهن
http://connerbsix26926.bloginder.com/2747207/تکنیک-ای-اف-تی-برای-رهایی-ذهن
http://juliussrok94838.blogdal.com/2748428/تکنیک-ای-اف-تی-برای-رهایی-ذهن
http://zanderkcrh70360.newsbloger.com/2900089/تکنیک-ای-اف-تی-برای-رهایی-ذهن
http://eduardoyqhy36036.get-blogging.com/3086902/تکنیک-ای-اف-تی-برای-رهایی-ذهن
http://charlieizqg69269.targetblogs.com/3240055/تکنیک-ای-اف-تی-برای-رهایی-ذهن
http://holdenxogw25925.bleepblogs.com/3391849/تکنیک-ای-اف-تی-برای-رهایی-ذهن

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
مدیر سایت