۸۵ مطلب در شهریور ۱۳۹۹ ثبت شده است

موانع مسیر موفقیت

موانع مسیر موفقیت


چه مسایلی در زندگی باعث می شوند تا انسان به سمت موفقیت پیش برود؟ برای این پرسش، هیچ پاسخ مشخص و واحدی وجود ندارد. موفقیت به تلاش نیاز دارد و انسان ها باید با توجه به شرایط زندگی و کار خود، درست ترین و مناسب ترین مسیر را تشخیص دهند، انتخاب کنند و با پشتکار بسیار به سمت آنها پیش بروند. هیچ مانعی نباید موجب دلسردی شود. اما هر کسی بر اساس تجربه، نظراتی در این مورد دارد. ما 30 نظر از انسان های مختلف را برایتان نوشته ایم که شاید در مسیر موفقیت به شما کمک کنند.

موفقیت در زندگی, مسیر موفقیت,سمت موفقیت

1.    این را به یاد داشته باشید دیگران به آن اندازه که خیال می کنید، به شما توجه ندارند.
بسیاری از مردم برایشان مهم نیست که شما ماشین نو خریده اید یا ارتقا شغلی گرفته اید. یا شاید حتی متوجه این مساله هم نمی شوند. بنابراین نباید خوشحالی خود را بر اساس واکنش آنها بگذارید. اگر دایم نیازمند توجه دیگران باشید، نمی توانید زندگی شادی را تجربه کنید.

2.    افرادی که واقعا شما را دوست دارند، نمی خواهند مالک شما باشند. آنها فقط خودتان را دوست دارند و بقیه چیزها برایشان نامفهوم است.
این علاقه عشق نام دارد. برای افرادی که شما را دوست دارند احترام قایل باشید و برای داشتن و خوشحالی آنها همه تلاش خود را انجام دهید. اما حسادت در این امر مفهومی ندارد.

3.    فقط به پول و درآمد بیشتر فکر کردن خوبشختی نمی آورد.
اگر همه لذت های دنیا را بر درآمد و دارایی بیشتر تعریف کنید، نمی توانید از شادی های کوچک و ارزشمند زندگی بهره مند شوید. وقتی دایم در حال کار باشید نمی توانید در کنار دوستان یا در جمع خانواده بودن را تجربه کنید.

4.    وام در هر مقطعی می تواند شما را از زندگی عقب نگه دارد.
سعی کنید تا حد امکان خود را زیر بار قرض و وام قرار ندهید. این می تواند شما را به شدت در زندگی عقب نگه دارد.

5.    سخن شناسی بسیار موثر است
هنگامی که بتوانید به حرف ها و خواسته های اطرافیان واکنش درستی داشته باشید، می توانید تاثیر خوبی هم روی آنها بگذارید. هنگامی که بتوانید با حرف های درست و مناسب، نظر کسی را تغییر دهید، کاری را پیش ببرید، کودکی را از ترس رها کنید یا موجب اعتماد به نفس فردی بشوید، یک قدم به سوی موفقیت برداشته اید.

موفقیت در زندگی, مسیر موفقیت,سمت موفقیت

6.    نه تنها در برابر دیگران که حتی در مقابل خود هم مسوول هستید
مردم به مسوولیت های خود در قبال دیگران بیشتر پایبند هستند و به ندرت به این فکر می کنند که در برابر نیازها و خواسته های خودشان هم مسوولیت دارند. اگر نتوانید برای خود ارزش قایل شوید، نمی توانید موفقیت و شادی در زندگی را بیابید.

7.    همیشه برای وقایع ناخواسته آماده باشید
زندگی فراز و فرود بسیاری دارد و انسان موفق کسی است که بتواند از لحاظ روحی خود را برای مواجهه با انواع مشکلات و موانع آماده و گوش به زنگ کند. همیشه سعی کنید در مسیری که حرکت می کنید، یک برنامه ریزی دقیق دیگر هم داشته باشید تا در صورت بروز مشکل، به آن پناه ببرید.


8.    به دیگران اجازه ندهید شخصیت شما را تغییر دهند
در تعاملات اجتماعی نباید به دیگران اجازه دهید با حرف و رفتار خودشان، شخصیت اصلی و واقعی شما را تغییر دهند و به شما بگویند که چه کسی هستید و چه کاری باید انجام  دهید. همیشه خودتان باشید و همزمان از مشاوره دیگران کمک هم بگیرید.

9.    همیشه باید جلوتر از نیاز خود باشید
همیشه سعی کنید در رقابت باشید. رقابت موجب پیشرفت می شود. وقتی خود را بالاتر از دیگران دیدید، حتی با خودتان رقابت کنید. هرگز اجازه ندهید تب و تاب تلاش بیشتر خاموش شود.

موفقیت در زندگی, مسیر موفقیت,سمت موفقیت

10.    خودآگاهی یکی از ارزشمندترین ویژگی ها است
وقتی بتوانید خود را از نگاه دیگران ببینید، می توانید روی نقاط ضعف خود کار کنید و خیلی درست و منطقی آنها را برطرف کنید.

11.    برای هر کاری یک گرایش درونی نیاز است
جهان بینی هر فردی در گرایشات و اعتقادات او ریشه دارد. باید برای خود سمت و سوی مشخصی تعیین و بر اساس آن پیش بروید. این تمایلات شما را به مسیری که می خواهید، پیش می رانند.

موفقیت در زندگی, مسیر موفقیت,سمت موفقیت

12.    زندگی در زمان حال موجب تمرکز بیشتر است
قبول کنید که گذشته و آینده نمی توانند تاثیری در زندگی شما داشته باشند. باید از زمان های حال نهایت استفاده را ببرید. باید با درس از گذشته و نگاه به آینده در اکنون زندگی کنید و برای پیشرفت تلاش کنید.

13.    انسان های متفاوت موجب رشد آدمی می شوند
سعی کنید از انسان هایی که مانع از پیشرفت شما هستند دوری کنید. در عوض، با افرادی دوستی های نزدیک داشته باشید که موجب تفکر بیشتر و ارتقا موقعیت شغلی و زندگی شما می شوند.

14.    سفر کردن نیز موجب پیشرفت است
سفر به مکان های مختلف نه تنها باعث می شود تا با مردم و فرهنگ های متفاوت آشنا شوید، بلکه موجب تازه شدن فکر و استراحت مغز نیز می شود. به این واسطه با ایده های بیشتر و ناب به کار خود بازخواهید گشت.

موفقیت در زندگی, مسیر موفقیت,سمت موفقیت

15.    تا حد ممکن خطر کنید تا بتوانید علاقه و نیاز اصلی خود را بیابید.
هرگز تا وقتی که از کاری راضی و خوشحال نیستید، خود را اسیر آن نکنید. از اینکه برای یافت شغل مورد دلخواه خود محل کارتان را عوض کنید، ناراحت نباشید. با یافتن شغلی که همه جانبه شما را راضی کند، موفقیت بیشتری در انتظارتان خواهد بود.

16.    مراقب سلامت خود باشید
هرگز نباید با کارهای سنگین سلامت خود را به خطر بیندازید. با برنامه ریزی دقیق، کارهایتان را پیش ببرید.

موفقیت در زندگی, مسیر موفقیت,سمت موفقیت

17.    مراقب آوازه و شهرت خود باشید
برای اینکه همیشه از شهرت خود بهره بگیرید، باید صادق، درستکار و قابل اعتماد باشید و به دیگران نیز احترام بگذارید.

18.    بر اساس احساسات نمی توان تصمیم درست اتخاذ کرد
سعی کنید عصبانیت، خشم یا خوشحالی بیش از حد خود را مدیریت و کنترل کنید. با این احساسات نمی توان در کار و محل کار چندان موفق و حرفه ای بود.

 

 http://finneknj39629.tribunablog.com/-10335141
 

http://jasperaoqo52841.blogdigy.com/-10369140
 

http://messiahpqbe05048.blogzet.com/-10782267
 

http://milohifa11111.suomiblog.com/-11299954
 

http://edgarxgkj29739.blogdon.net/-12825354
 

http://alexisrnrp78888.isblog.net/-13488682
 

http://cristianpspi18515.amoblog.com/-17843514
 

http://dominickoqok66666.total-blog.com/-21213728
 

http://elliotcidm42852.uzblog.net/-10930850
 

http://fernandohgct50516.blogkoo.com/-15416003

 

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
مدیر سایت

قدرت ذهن

برنامه‌نویسی قدرت ذهن ناخودآگاه به نظر ترسناک می‌رسد ولی کاملاً امکان‌پذیر است‎

 

خیلی مهم است که این واقعیت را درک کنید: برای اینکه بتوانید یک تغییر بادوام در عادات، افکار، ایده‌ها، نگرش، جهان‌بینی و عقایدتان ایجاد کنید، باید الگوهایی که در ذهن ناخودآگاهتان هست را تغییر دهید.

 

برنامه‌نویسی ذهن ناخودآگاه به نظر ترسناک می‌رسد ولی کاملاً امکان‌پذیر است. تکنیک‌هایی که در زیر به آن اشاره می‌کنیم، به شما ‌آموزش می‌دهد چطور قدم به قدم قدرت ناخودآگاهتان را با چند دقیقه در روز وقت گذاشتن، به دست بگیرید.

 

اعمال کردن این تکنیک‌ها نیازمند زمان، تمرین و پشتکار است. البته این سه عامل فقط زمانی معنا پیدا کرده و شما را به سمت موفقیت هدایت می‌کند که بدانید چه می‌کنید.

 

اهمیت تکرار 

خیلی شبیه به رفتن به باشگاه ورزشی است – پشت سر هم و پشت سر هم تمرین می‌کنید تا اینکه عضلاتتان کم‌کم قوی‌تر شده و بدنتان خوش‌فرم‌تر می‌شود. عضلات مغز هم همینطور هستند. باید به صورت مداوم و با پشتکار روی عضلات مغزتان هم کار کنید. این تنها راهی است که از طریق آن خواهید توانست تغییری بادوام در ذهن ناخودآگاهتان ایجاد کنید.

 

در این مقاله، توضیح می‌دهیم که چطور با ارزشمندترین دارایی‌ که دارید یعنی ذهن ناخودآگاهتان، ارتباط برقرار کنید. تکنیک‌هایی که در این مقاله برایتان لیست کرده‌ایم، مربوط به روش پیام‌های پنهانی هستند.

 

پیام‌های پنهانی تکنیکی قوی برای ارتباط برقرار کردن با ذهن ناخودآگاهتان است. قبل از اینکه اسرار ارتباط به ذهن ناخودآگاه را برایتان فاش کنیم، چند قانون هست که باید بدانید:

 

قوانین فرآیند برنامه‌نویسی قدرت ذهن ناخودآگاه

 

قانون اول: بدانید چه می‌خواهید 

وقتی می‌خواهید در سطح ناخودآگاه تغییر ایجاد کنید، اول باید ببینید دقیقاً چه چیز را می‌خواهید تغییر دهید.

 

باید خاص و مشخص باشد ولی نه خیلی جزئی. باید در خواسته‌تان منطقی باشید (اینکه بخواهید مثل یک پرنده پرواز کنید عقلانی نیست ولی اگر خواستید در دوره‌های آموزشی چتربازی شرکت کنید منطقی است) و باید فقط و فقط روی آن تمرکز کنید.

 

تمرکز کردن روی موضوعات مختلف به صورت همزمان فقط ذهن ناخودآگاهتان را گیج خواهد کرد. با این روش سردرگم می‌شوید که متضاد هدفمند بودن است.

 

بعنوان مثال، اگر می‌خواهید نیمه گمشده و شریک زندگی‌تان را پیدا کنید، فقط باید روی آن متمرکز شوید و آن را به موضوعات دیگر مثل پول در آوردن، وزن کم کردن و غلبه بر اضطراب بسط ندهید. خیلی خوب است که اهداف مختلفی داشته باشید ولی باید تمرکزتان را یکی‌یکی روی آنها قرار دهید.

 

ولی بعضی هدف‌ها نیازی به برنامه‌نویسی ذهن ناخودآگاه ندارند، به همین دلیل می‌توانید هدف اصلی‌تان را در کنار اهداف دیگر اینچنینی که نیاز به تمرین ندارند (مثل گرفتن گواهینامه رانندگی) پیش ببرید. اگر اهداف مختلفی دارید که نیاز به تغییر ذهن ناخودآگاه دارند، هدفی را انتخاب کنید که برای شما اولویت اول است.

 

قانون دوم: موانع موجود در ذهن ناخودآگاهتان را پیدا کنید. 

وقتی هدف اصلی‌تان را انتخاب کردید، باید با خودتان حرف بزنید و موانع ذهنی ناخودآگاهی که بخشی از هدف بزرگ هستند را پیدا کنید.

 

بعنوان مثال، زنی که می‌خواهد شریک زندگی خود را پیدا کند: باید صادقانه، بدون هیچ نقابی، بدون هیچ بهانه‌ای درمورد چیزهایی که جلو او را برای دیدن آن فرد می‌گیرد صحبت کند. شاید بیش از اندازه وابسته است و این باعث می‌شود مردها از او فراری شوند، بنابراین باید به آن مسئله هم در کنار هدف اصلی خود رسیدگی کند.

 

وقتی با خودتان گفتگو می‌کنید، باید از خودتان بپرسید: 

چه چیز جلو من را برای رسیدن به این هدف می‌گیرد؟ من چه موانعی در ذهن ناخودآگاهم دارم؟

 

گاهی اوقات شاید نتوانید خودتان پاسخ این سوال را پیدا کنید، بنابراین برای پیدا کردن آن باید کمک بگیرید. این کمک می‌تواند یک مشاور روانشناس یا حتی یک دوست صمیمی باشد که شما را خوب می‌شناسد. باید جوابی که آنها می‌دهند را به خوبی بپذیرید.

 

دلیل اینکه از نظر ناخودآگاه مسدود شده‌اید باید پیدا شود.

 

اجازه بدهید برای روشن‌تر کردن این موضوع یک مثال دیگر را بررسی کنیم: مردی در تلاش است پول بیشتری درآورد ولی موفق نمی‌شود. یک چیز او را عقب می‌کشد و همیشه هم این اتفاق می‌افتد. او تصمیم می‌گیرد با ذهن ناخودآگاهش گفتگو کند ولی باید دلیل یا دلایلی که جلو او را برای رسیدن به هدفش می‌گیرد را پیدا کند.

 

این می‌تواند باورهای ناخودآگاه محدودکننده مثل، «پول باعث می‌شود وقت کمتری با خانواده‌ام سپری کنم» یا یک الگوی رفتاری مثل نداشتن قدرت قدرت ذهن

پشتکار و مدام و مدام شروع کردن پروژه‌های مختلف باشد. او باید دلیل را پیدا کند و بر طبق آن یک سیستم ارتباطی با ذهن ناخودآگاه خود ایجاد کند.

قدرت ذهن

قانون سوم: روش‌های تغییر ذهن ناخودآگاه را قبل از خواب اعمال کنید. 

زمان استفاده از روش‌های برنامه‌نویسی ذهن ناخودآگاه قبل از خواب یا بلافاصله بعد از بیدار شدن است.

 

حدود ۱۵ دقیقه قبل از خواب، ذهن و بدن شروع به آرام شدن می‌کند، عضلات شل می‌شوند، تنفس راحت‌تر می‌شود و ضربان‌قلب کندتر می‌شود و کل بدن وارد وضعیت آسایش می‌شود. در این نقطه، ذهن امواج آلفا تولید می‌کند.

 

محققان نشان می‌دهند که در این بازه بین بیداری و خواب، امواج مغزی کندتر می‌شوند و بین ۱۴-۷ موج الکتریکی در ثانیه خواهد بود. به این امواج، امواج آلفا گفته می‌شود. براساس تحقیقات در این مرحله، تونل ذهن ناخودآگاه برای گرفتن پیام باز است.

 

روش‌های انتقال پیام به ذهن ناخودآگاه 

درکنار استفاده از پیام‌های پنهان (یک تکنیک کامل که با جزئیات کامل در این مقاله برایتان شرح می‌دهیم)، ۴ روش موثر دیگر هم برای ارتباط با ذهن ناخودآگاه وجود دارد و کمک می‌کند باورهای مثبت و قاطعی در خود ایجاد کنید.

 

http://chancehgea22222.blogdigy.com/-10367805
 

http://jasperfecx11111.suomiblog.com/-11298509
 

http://messiahclnp41973.blogzet.com/-10780731 
 

http://rylanloml41639.isblog.net/-13487278
 

http://tysonppmi45555.amoblog.com/-17841958
 

http://dantexcfc19629.tribunablog.com/-10333967
 

http://deanaknn41851.blogkoo.com/-15414143
 

http://emilianotthe33333.blogdon.net/-12824113
 

http://tituswyws99999.shotblogs.com/-10099261
 

http://paxtontutp78899.total-blog.com/-21212365
 

http://lanetqnk55559.uzblog.net/-10931054
 

 

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
مدیر سایت

آموزش قانون جذب پول و قانون جذب ثروت

آموزش قانون جذب پول و قانون جذب ثروت

قانون جذب (Law of Attraction) یک قانون ثابت در جهان است که همیشه و در همه جا در حال عمل کردن است. البته بهتر است بگویم که قانون جذب یک قانون ثانویه است و قانون اصلی قانون ارتعاش نام دارد.

شما اگر قانون جذب را باور داشته باشید و چه باور نداشته باشید همیشه و در همه جا در حال استفاده از این قانون هستید. یعنی شما همیشه دارید از این قانون استفاده می کنید و این قانون برای همه در حال عمل کردن است.

خیلی از افراد فکر می کنند که قانون جذب وجود نداره. ولی همانطور که گفتم شما چه این قانون را باور کنید و چه باور نکنید این قانون برای شما در حال عمل کردن است و دارید از قانون جذب و استفاده می کنید. پس بهتر است که از قانون جذب در جهت رسیدن به خواسته ها و آرزوهایتان استفاده کنید.

اما همانطور که گفتم قانون اصلی قانون ارتعاش است. اگر بخواهم یک تعریف ساده از قانون ارتعاش بگویم اینه که ذهن شما همیشه و در همه جا در حال فرستادن ارتعاش به کائنات و جهان هستی می باشد. یعنی ذهن شما یک ماشین فرستنده و گیرنده ارتعاش است.

افکار مثبت ارتعاش مثبت به کائنات و جهان هستی می فرستد و شما را به خواسته و اهدافتان نزدیک می کند مثلاً اگر بابت درآمدی که دارید شکرگزار هستید در حال فرستادن ارتعاش مثبت به کائنات هستید و همین ارتعاش مثبت باعث می شود که ثروت بیشتری را جذب کنید.

افکار منفی باعث فرستادن ارتعاش منفی به کائنات و جهان هستی می شود و شما را از خواسته و هدفی که دارید دور می‌کند. مثلاً اگر به بی پولی و نبود شغل فکر می کنید در حال فرستادن ارتعاش منفی به کائنات و جهان هستی هستید و کائنات چنین شرایطی را وارد زندگیتان می کند.

چگونه با قانون جذب پول و ثروت را جذب کنیم
دانش راز و استفاده آگاهانه از قانون جذب در هر مورد از زندگی کاربرد دارد و از این قانون برای بدست آوردن هر چیزی می توان استفاده کرد. که پول یکی از آنهاست.

آیا این فکر که شما می توانید پول را جذب کنید یکی از اصلی ترین مواردی بود که شما را به قانون جذب رساند؟

اگر چنین است ، شما تنها نیستید. تقریباً همه می خواهند با استفاده از تکنیک های قانون جذب ، پول بیشتری کسب کنند . با این حال ، شاید از آن زمان متوجه شده باشید که تکنیک های جذب پول از آنچه انتظار می رود گیج کننده است. از طرف دیگر ، شاید شما فکر می کنید که همه کارهای صحیح را انجام داده اید ، اما هنوز درک نکرده اید که چگونه از قانون جذب برای به دست آوردن پول استفاده کنید.

 تمرین برای جذب سریع پول و ثروت
رسیدن به آرزوها و تجلی ثروت کاملاً ممکن است! فقط باید تکنیک های مناسب را بدست آورید. علاوه بر این ، حتی اگر فراوانی هدف اصلی تجلی شما نیست ، مطمئناً بدون توجه به جذب پول بیشتر به زندگی خود سود خواهید برد.

 روی فراوانی تمرکز کنید
غالباً در صدر لیست نکات مربوط به جذب ثروت پول ، این تمرین بر اساس فرضیه قانون قانون جذب است که شما بیشتر آنچه را که روی آن تمرکز دارید ، جذب می کنید.

آموزش قانون جذب پول و قانون جذب ثروت

بنابراین ، اگر بیشتر وقت خود را صرف تمرکز روی فراوانی ثروت کنید ، می توانید ثروت را جذب کنید.

چگونه برروی فراوانی ثروت تمرکز کنیم؟
یک دفترچه کنید و روزانه عادت کنید 1-5 چیزهایی را که از آنها سپاسگزار هستید را یادداشت کنید.

برای 3-5 دقیقه چشمان خود را ببندید ، و تمام وقت را در سکونت در عمیق ترین احساسات سپاسگزاری خود صرف کردید .

جذب فوری ثروت
برای جذب فوری ثروت باید قانون جذب را خوب درک کنید. وقتی قانون جذب را خوب درک کنید و از آن در زمینه جذب ثروت و پول استفاده کنید خیلی زود ثروت و پول فراوانی وارد زندگی تان می شود.

اما ممکن است برایتان این سوال پیش بیاید که چطور می توانیم با استفاده از قانون جذب پول و ثروت فراوانی را جذب کنید.

همانطور که قبلا هم گفتم قانون جذب یک قانون ثابت در جهان است. شاید این سوال برایتان پیش بیاید که اصلاً قانون جذب چگونه عمل می کند؟

 

http://erickxzxs01111.blogzet.com/-10782183
 

http://dominicklppl89999.shotblogs.com/-10100343
 

http://rafaelhlkg44555.suomiblog.com/-11299893
 

http://troyfgfa22121.isblog.net/-13488613
 

http://cruzaaxt90000.tribunablog.com/-10335160
 

http://deanywso77777.blogdon.net/-12825331
 

http://hectorqokf33333.uzblog.net/-10930774
 

http://franciscoggda22444.mybjjblog.com/-10995450
 

http://arthurchif08347.amoblog.com/-17843488
 

http://shanejlkg44444.total-blog.com/-21213813
 

http://hectorgyqf17272.blogdigy.com/-10369462
 

 

 

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
مدیر سایت

قانون شکرگزاری

شکرگزاری – در دنیای  امروز که اکثریت افراد غرق در تمدن مدرن و ظاهرگرایی هستند و با کوچکترین سختی و سرعت گیری در زندگی خسته و پریشان می شوند، غیرعادی نیست که گاهی احساس کنندکه بی پناه در دریای نگرانی و عدم اطمینان رها شده اند. جملات شکرگزاری از خداوند

چه چیزی حقیقتاً می تواند به نجات ما بیاید؟ هیچ چیز مگر «شکرکردن؛ شکرگزاری از خدا!» اگر چیزی بتواند زنجیر رابطه ما با خدا، با مبدا را نگه دارد، آن چیز حق شناسی است. حق شناسی خالصانه و سپاسگزاری صمیمانه ما از راهنمای درونی خودمان. جملات کوتاه

حق شناسی معجزه می کند. سپاسگزاری استعداد پذیرش ما را برای دریافت نور خداوندی افزایش می دهد.

سپاسگزاری نیروی بدنی ما را افزون می سازد، توان حیاتی ما را پالایش می کند، دید ذهنی ما را وسیع و شادی درونی مان را افزون می کند.

هدایای مثبت شکرگزاری برای ما بسیار است. زندگی شما رابا آرامش، شادی و امید پر می کند. افکار منفی را از بین می برد، چون سپاسگزاری و شکایت، سپاسگزاری و نگرانی، سپاسگزاری و ناامیدی، با هم وجود ندارد! جملات شکرگزاری از خداوند

 با دعای شکرگزاری روزانه قدرت جذب  آرزوهایت در زندگی بیشتر می شود
مهم نیست که وضعیت یا شرایط زندگی چگونه است، وقتی همیشه شکرگزار خدا هستیم،  برای خود نردبانی از خودآگاهی می سازیم که با آن می توانیم به قله آرامش برسیم. جملات کوتاه شکرگزاری

سپاسگزاری نباید فقط احساس شود، بلکه باید آشکار شود. با کلام و عمل شرح داده شود و این شرح سپاسگزاری باید هم از خداوند و هم از همنوعان خودمان باشد.

وقتی از خدا یا از یک همنوع خود تشکر می کنید، قلبتان روشن می شود. این باعث قوی شدن سیستم ایمنی می گردد. تحقیقات پزشکی اشاره دارد که عواطف مثبت مثل عشق و حق شناسی، واقعاً سیستم ایمنی بدن را که سپری در مقابل حمله بیماری ها است، قوی تر می کند. جملات تاکیدی شکرگزاری

نیروی مثبت شکرگزاری کاشف همه رازهایی است که درباره زندگی کامل و رضایت بخش می باشند.

مشکلات را رها کن. بگذار خداوند به آن ها رسیدگی کند! مثل یک بچه زندگی کن. خودت را با اعتمادی بچگانه تسلیم کن، متوجه می شوی که در زندگی روزانه ات معجزاتی رخ می دهد… رها کن، به خدا بسپار! رها کردن باعث جاری شدن افکار الهی، تابش نور خدایی، نیروی کار خدایی، نظم خدایی و درستکاری برای تقدیس زندگی ات می شود.

جملات شکرگزاری از خداوند
شکرگزاری
جملات زیبا برای سپاسگزاری
اگر واقعا از زندگی و حال و روزت راضی نیستی و به دنبال راهی برای تغییر و تحول مثبت در زندگی ات هستی به این متن توجه کن.

اولین کار تهیه فهرستی از مواردی است که از بابت آنها شکرگزار هستی .

شکرگزاری روزانه را فراموش نکن. این کار موجب تغییر و تحول در انرژی و طرز فکرت می شود. به هر حال چه بسا قبل از این تمرین حواست را متوجه چیزهای که نداشتی، شکایات و مشکلاتت کرده بودی اما با انجام این تمرین در مسیری متفاوت قرار میگیری. همین حالا بابت تمام نعمت هایی که به تو داده شده است و در موردشان احساس خوبی داری، سپاسگزار خداوند باش .

 بدون احساس شکرگزاری و قدر دانی بابت آنچه داری، آوردن چیزهایی بیشتر به زندگی ات غیر ممکن است . چرا ؟

چون افکار و احساساتی که در هنگام ناشکری از خودت ساطع میکنی، همه و همه عواطف منفی است. خواه احساس حسادت باشد یا دلخوری، نارضایتی باشد یا احساس” کافی نبودن “، این احساسات نمی توانند آنچه را می خواهی برای تو به ارمغان بیاورند .

اگر اتومبیل نو بخواهی ولی خدا رو بابت اتومبیلی که داری سپاس نگویی، این خود فرکانسی غالب است که تو ارتعاش می دهی و به کائنات می رود.

سپاسگزاری از داشته هایت، زندگیت را در مسیر رسیدن به خواسته هایت سوق می دهند.

پس چشماتو ببند و برای یک لحظه به تمام داشته هات فکر کن، چیزهایی که تا بحال داشتی و بهشون توجه نکردی.

همیشه لیست چیزهایی را که بابت آن شکرگزار خدا هستی ، به زمان حال بنویس ، چه آنها را داشته باشی یا نداشته باشی.

مثلاً: من بابت سلامتی تک تک سلول هایم تو را سپاسگزارم.

خداوندا تو را سپاس برای خانه ای زیبا و رویایی که دارم.

خداوندا از اعماق وجودم سپاسگزارم که همسری وفادار و مهربان دارم.

خداوند می خواهد که تو به تمام خواسته هایت برسی. هر چه بیشتر شکرگزار باشی نعمات بیشتری به زندگیت سرازیر می شود. شکر روزانه باعث می شود که در هر زمینه ای از زندگی تو تحولی مثبت  ایجاد شود . جملات شکرگزاری مثبت

 نعمات خداوندی بی اندازه است  و تو می توانی آنها را به سوی خود جذب کنی. جملات تاکیدی شکرگزاری

 با دعای شکرگزاری روزانه قدرت جذب  آرزوهایت در زندگی بیشتر می شود و این گونه روز به روز به معجزه و قانون شکرگزاری بیشتر پی خواهی برد. جملات شکرگزاری از خداوند

همین حالا هر چیزی که به ذهنت می رسه رو بنویس و شکرگزار باش.

هم داشته هات رو بنویس و سپاسگزار باش و هم آرزوهات رو بنویس تا بهشون برسی.

بیایید برای یک بار هم که شده مثبت اندیش باشیم.

همین حالا در یک جمله از خدای خودت شکرگزاری کن

 

http://dantexcfc19629.tribunablog.com/-10334084
 

http://dominickihhc22222.shotblogs.com/-10099283
 

http://alexisdcyu90000.suomiblog.com/-11298679
 

http://jaredefdy11111.blogzet.com/-10780906
 

http://daltondmss62840.blogkoo.com/-15414288 
 

http://zanderqrok66656.amoblog.com/-17842129
 

http://dominicktrnj55555.total-blog.com/-21212385
 

http://waylonhgda22233.blogdon.net/-12824249
 

http://martinbdbw00009.blogdigy.com/-10368023
 

http://franciscoiifb22222.uzblog.net/-10929863
 

http://landenfgdy11111.isblog.net/-13487472

 

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
مدیر سایت

روانشناس کودک چیست

روانشناسی کتاب کودک چیست و چه کاربردی دارد؟ کودکی دورانی است که نقشی تعیین کننده در زندگی فرد و آینده او بر جای میگذارد. برای اینکه کودک بتواند مراحل رشدی را با موفقیت و شادی سپری کند لازم است از برنامه و تربیت هدفمندی برخوردار باشد. در واقع شخصیت فرد مانند بنایی ست که پایه های آن در کودکی شکل میگیرد به همین دلیل روانشناسی کودک از اهمیت بالایی برخوردار است. روانشناسی کودک، این امکان را برای والدین فراهم میکند تا نیازهای کودک خود را بشناسند، متناسب با سطح توانایی های شناختی کودک با او تعامل داشته باشند و به طور کلی بهترین شیوه فرزند پروری را به کار گیرند. به منظور تربیت بهتر کودک و کمک به رشد و بالندگی او در آینده راهنمایی های  مشاوره روانشناسی کودک بسیار راهگشا و حیاتی است. 

 

تماس با مشاوره روانشناسی

روانشناسی کودک چیست؟
روانشناسی کودک، زیر دسته رواشناسی رشد است که به بررسی دقیق و علمی کودک همچنین نیازهای او میپردازد؛ تا به موثرترین شیوه های رشد کودک همچنین بهترین سبک فرزندپروری دست یابد. عاملی که به والدین کمک میکند تا به دنیای کودکانه فرزند خود وارد شوند و بتوانند ارتباط موثرتری با او برقرار کنند. تعاملاتی که در شکل گیری سبک دلبستگی ایمن کودکان نیز تاثیر میگذارد. سبک دلبستگی نقش تعیین کننده در روابط اجتماعی آینده کودک، سازگاری او، توانایی اعتماد کردن به دیگران و داشتن نگرش مثبت به جهان بازی میکند.

روانشناسی کودک، فرآیند رشد مهارت های جسمانی و پیشرفت حرکتی، رشد عاطفی و پیشرفت پروسه اجتماعی شدن کودک را مورد بررسی قرار میدهد. به دلیل اهمیتی که دوران کودکی در شکل گیری شخصیت انسان دارد، روانشناسی کودک بسیار حائز اهمیت است. کودکی از مهم ترین و تاثیر گذارترین دوره های زندگ هر فردی است. در واقع شالوده و اساس شخصیت در بزرگسالی، بر اساس تجارب و یادگیری های ست که در کودکی کسب کردید. به همین دلیل آگاهی والدین در مورد اصول روانشناسی کودک بسیار حائز اهمیت است. 

 

ضرورت و اهمیت روانشناسی کودک
گرچه کودک بسیار کنجکاو و عاشق یادگیری است؛ ولی این فرآیندی طولانی است و هر مرحله رشدی، کودک با چالش هایی روبرو میشود که توانایی های مختلفی را می طلبد. به همین دلیل نقش والدین در شکل گیری توانایی های شناختی و جسمانی کودک بسیار پررنگ است. با توجه به اینکه کودک در سال های اولیه زندگی بسیار ناتوان است، نیازمند مراقبت های والدین است. در واقع طولانی بودن زمان یادگیری مهارت های اولیه کودک پیش زمینه ای است برای الزام یادگیری مهارت های فرزندپروری والدین. چرا که شما نقش تعیین کننده ای در سرنوشت و آینده کودک خود ایفا میکنید. به همین دلیل رواشناسی کودک امروزه بسیار مورد توجه قرار میگیرد.

روانشناسی کودک، یادآور این موضوع است که والدین بایستی به سلامتی روانی کودک خود اهمیت دهند و همان طور که جسم او را تغذیه میکنند، شرایطی را برای او فراهم کنند تا بتواند از لحاظ روحی و روانی نیز شکوفا شود و استعداد هایش تجلی یابند. مشاوره تربیت کودک، بابررسی عوامل موثر در رشد کودک، به شما کمک میکند تا با کاهش ریسک فاکتورهایی که باعث برور مشکلات روانی و عاطفی در فرزندتان میشود، او را در برابر اختلالات روانی واکسینه کنید. 

 

نحوه اجرای اصول روانشناسی کودک توسط والدین
روانشناسی کودک و نوجوان

در ادامه به برخی از مهمترین اصول روانشناسی کودک اشاره میکنیم:

1- رعایت ثبات در رفتار با کودک؛ به این معنا که والدین به اصول تربیتی پایبند باشند چرا که این ثبات،موجب ایجاد نوعی امنیت خاطر در کودک شود.

2- همسو بودن والدین در شیوه های تربیتی حائز اهمیت است، تا فرزند شما در یادگیری اصول دچار دوگانگی نشود.

3- نقش تقلید کودکان از والدین خود، در شیوه های تربیتی نکته دیگری ست که نباید نادیده گرفته شود.

4- برای ارتباط برقرار کردن با کودک از شیوه گوش دادن فعال استفاده کنید.

5- برای فرزندتان الگوی مناسبی باشید و آنچه را که خود به آن عمل میکنید را از کودک خود بخواهید.

6- برای کودک محدودتهایی در آزادی قرار دهید تا مطابق یک اصول درست و منطقی مهارتهای زندگی را بیاموزد.

7- همه خواسته های کودک لازم نیست برآورده شود؛ تحمل اندکی ناکامی متناسب با سطح رشدی کودک در فرآیند تربیت او لازم است.

8- در مورد شکستهای کودک خود میانه رو باشد؛ او را مورد تحقیر و سرزنش قرار ندهید و شکست هایش را بزرگ نکنید.

 

چه موضوعاتی در روانشناسی کودک مورد توجه قرار میگیرد؟
رواشناسی کودک به مطالعه ابعاد مختلف رشدی در کودک، بررسی نیازهای کودک در هر مرحله رشدی، سبک های فرزند پروری و پیشگیری و درمان مشکلات روحی یا رفتاری در کودکان می پردازد. که در ادامه به طور خلاصه توضیح میدهیم:

 

1- مطالعه ابعاد مختلف رشدی در کودک
مبحث رشد، ابعاد مختلف جسمی، عاطفی، روانی، شخصیتی، توانایی های شناختی، اخلاقی و... را مورد بررسی قرار میدهد. روانشناسی کودک با بررسی و مطالعه همه جانبه رشد در حوزه های مختلف، شرایطی را فراهم میکند تا شما بتوانید متناسب با سطح رشدی کودک خود با او ارتباط برقرار کنید و آموزش های لازم را متناسب با سن او اعمال کنید.

 

http://juliusjnlj56555.tribunablog.com/-10334255
 

http://keeganncbm52852.shotblogs.com/-10099483
 

http://keegansusn77777.blogzet.com/-10781111
 

http://reidljgd22222.blogdigy.com/-10368199
 

http://cristianbccz97416.suomiblog.com/-11298913
 

http://gunnerqusf64199.isblog.net/-13487697
 

http://dallasnnlh44554.alltdesign.com/-16486013
 

http://archerikkg44444.amoblog.com/-17842435
 

http://erickgjie33333.blogdon.net/-12824497
 

http://juliusfgfd83907.total-blog.com/-21212713
 

http://chanceqqnj54444.canariblogs.com/-11866795
 

http://felixnrvv62729.uzblog.net/-10930974
 

http://donovanrwwu90111.mybjjblog.com/-10995579
 

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
مدیر سایت

جذب متافیزیک خواسته ها با قانون جذب

جذب متافیزیک خواسته ها با قانون جذب

همیشه سوال های بسیاری پیرامون قانون جذب وجود دارد و مردم می خواهند بدانند که راز رسیدن به آرزوها به وسیله قانون جذب چگونه است؟! میزان اشتیاق و حجم جستجوهای مردم در اینترنت نیز تایید کننده این موضوع می باشد. دوستان عزیز سایت پرورش افکار در این مقاله قصد داریم روش دست یابی به اهداف به وسیله قانون جذب را با شما در میان بگذاریم.

۱ – در مرحله اول بخواهید‍!

خواستن! فقط کافی است چیزی را بخواهید. چیزهای بزرگ را طلب کنید و هرگز به کم قانع نشوید. باید خواسته هایتان به اندازه لیاقت و شایستگی شما باشد. البته باید میزان لیاقت خود را به درستی درک کرده باشید. و این نکته را به یاد داشته باشید که مطمئناً شما لایق کسب بهترین ها هستید. پس با تمام وجود بخواهید تا قانون جذب خواسته های شما را برآورده کند.

۲ – با تمام وجود به آن ها باور داشته باشید!

باید با تمام وجود به قانون جذب و محقق شدن خواسته های خود باور داشته باشید. به خاطر داشته باشید که باور کردن تفاوت بسیاری با تصور کردن دارد. در تصور کردن، کار اصلی ذهن این است که چیزهایی که وجود ندارد را تصویرسازی کند. به عبارت دیگر این کار ذهن یک لذت و خوشی زودگذر می باشد.

اما در باور کردن، نوع کاری که ذهن انجام می دهد کاملاً فرق دارد. برای این منظور ذهن می بایست چیزی که وجود ندارد را تصویرسازی کند و بپذیرد که واقعیت دارد و آن را در خود پرورش دهد. باید چیزی که در آینده اتفاق افتاده را تصویرسازی کند. در صورتی که قادر باشید مراحل «باور پذیری قانون جذب» را به خوبی پشت سر بگذارید، بخش بزرگی از راه درست استفاده کردن از قانون جذب را پشت سر گذاشته اید.

اکنون می توانید آن ها را دریافت کنید

۳ – اکنون می توانید آن ها را دریافت کنید!

پس از این که چیزی را طلب کردید و به این باور رسیدید که آن را دریافت کرده اید، کافی است قدمی بردارید و چیزی که می خواهید را به دست آورید. البته نکته مهمی که در این مطلب نهفته است، این است که قانون جذب، به هیچ وجه قانون «بخواه و بخواب میاد» نیست. در واقع قانون جذب، قانون «بخواه و با انگیزه و پر قدرت قدم بردار» حتما به دست می آوری می باشد. به عبارت دیگر در مرحله دریافت، الزاماً می بایست کاری انجام دهید تا خواسته خود را به دست آورید و در صورتی که صرفاً چیزی را بخواهید که برای آن تلاشی نکرده باشید، هرگز آن را به دست نخواهید آورد.

در تایید این صحبت ها، در کتاب «راز» نوشته ی خانم راندا برن نیز مثالی ذکر شده که گویای این مسئله می باشد، باید باور داشته باشید که خواسته ی شما منتظر است که کاری برایش انجام دهید. در واقع، باید برای رسیدن به خواسته ها تلاش کنید. تلاش، تلاش و تلاش زیرا تنها با پشتکار می توانید به خواسته های بزرگ خود دست پیدا کنید.

شاید این مطالب را دوست داشته باشید
ویدیو انگیزشی با انگیزه باش

خرداد ۱, ۱۳۹۹
نحوه لباس پوشیدن برای موفقیت

اردیبهشت ۴, ۱۳۹۹
قانون جذب برای جذب عشق

فروردین ۹, ۱۳۹۹
امید داشتن در زندگی

فروردین ۸, ۱۳۹۹
بالا بردن ارتعاش در زندگی روزمره

فروردین ۶, ۱۳۹۹
قانون کارما چیست؟

فروردین ۵, ۱۳۹۹
حال باید یاد بگیریم چگونه مدیتیشن کنیم؟!

بهتر است ذهن خود را با استفاده از یکی از روش های مختلف مدیتیشن، برای مدت پنج تا ده دقیقه آرام نمایید. قدرت کارایی مغز شما با انجام دادن این کار به میزان چشم گیری افزایش خواهد یافت و همچنین ذهن خود را در یک وضعیت آرام و آرامش بخش قرار خواهید داد. لازم به ذکر است که انجام این مرحله اجباری نمی باشد، ولی تاثیر فوق العاده آن را دست کم نگیرید، کافی است یک بار مدیتیشن را امتحان کنید تا خودتان شاهد نتایج معجره آسای آن باشید.

لیست رویاها

جذب متافیزیک خواسته ها با قانون جذب

لیست رویاهای خود را همین الان تهیه کنید

نکته ی مهم دیگر، آماده کردن لیست خواسته ها می باشد. برای این منظور باید همین الان لیست خواسته ها و آرزوهایی که دارید را در یک دفترچه بنویسید و از بین آن ها بزرگ ترین و مهم ترین اهداف خود را به همراه تاریخ دست یابی به آن یادداشت نمایید. به خاطر داشته باشید که در این مرحله ی مهم، کمترین تردید و کم باوری به معنای نخواستن و منصرف شدن از درخواست خود به قانون جذب و به عبارتی به کائنات می باشد.

می بایست این مسئله را همیشه به این صورت در ضمیر ناخودآگاه خود قرار دهید که شما یک درخواست برای کائنات ارسال کرده اید. وقتی که شما یک فکر در ذهن خود به وجود می آورید، در واقع آن درخواست را به کائنات می دهید. کار اصلی کائنات هم این است که خواسته ها و سفارش های شما را دقیقاً به سوی شما باز گرداند. به همین دلیل می بایست دقیقاً تعیین کنید که هدفتان چیست و بر روی آن تمرکز کنید. البته باید خواسته هایی که دارید واقعی و با تمام وجود باشد. در صورتی که از خواسته های خود به طور دقیق مطمئن نباشید و یا کمترین تردیدی نسبت به آن داشته باشید، ذهن شما درخواست های نامفهومی به سوی کائنات می فرستد. درخواست و پیامی که واضح نباشد، پاسخ نامشخص و بی ربطی را از سوی کائنات دریافت خواهد کرد. به خاطر داشته باشید که افکار غیر واضح، درخواست های غیر واضحی به سمت کائنات می فرستد و کائنات نیز شرایط غیر واضحی در مسیر شما ایجاد می کند.

 

http://brooksrxhe07360.shotblogs.com/-10100079
 

http://zaneopnj55556.tribunablog.com/-10334759
 

http://reidsjtt52073.suomiblog.com/-11299498
 

http://kameronwyyt61626.uzblog.net/-10930426
 

http://paxtonxzws99933.blogdigy.com/-10368715
 

http://jeffreyinol38517.canariblogs.com/-11866316
 

http://charlieedav00000.isblog.net/-13488237
 

http://lukasghgd06283.amoblog.com/-17843051
 

http://emilianooinj55555.total-blog.com/-21213277
 

http://israelhiex60494.tblogz.com/-10868945
 

http://jaredghez11111.blogkoo.com/-15415260
 

http://augustwzaw11111.blogdon.net/-12825050
 

http://emiliozayu07888.alltdesign.com/-16487045
 

http://judahazvp51627.blogzet.com/-10782500

 

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
مدیر سایت

فرمول های ثروتمند شدن

پولدار شدن یکی از دغدغه های مهم آدم های این روزگار است

 

پولدار شدن یکی از دغدغه های مهم آدم های این روزگار است و اغلب هم خواسته هایشان بیش از مقدار پولی است که در دسترس دارند اما حتما شنیده اید که می گویند پول خوشبختی نمی آورد و هستند آدم هایی که با داشتن ثروت فراوان باز هم غمگین و ناراحت هستند.برای دانستن اینکه چطور پول بیشتری کسب کنید و زندگی بهتری داشته باشید ،سراغ محمود معظمی رفتیم او به شما می گوید که ثروت تنها به معنی پولدار شدن نیست و برای ثروتمند شدن ابتدا باید مجموعه ای از صفات خوب را در خودتان نهادینه کنید .یکی از این صفات خوب تمرین شاد بودن و حفظ شادمانی است.در اینجا به شما میگوییم درباره پول چطور فکر کنید و ثروتمند شدن چه فرمولی دارد.

آموخته های اشتباهتان را دور بریزید
چرا اکثر آدمهای بی اخلاق در سریال ها ثروتمند هستند و هر فردی که شرایط مالی ضعیف تری دارد، انسانی با اخلاق و خوب است؟!


بی اخلاقی ربطی به ثروت ندارد،بلکه یک ویژگی شخصیتی ناسالم است.چه کسی گفته پول چرک کف دست است؟!این باورها را تغییر دهید .لطفا از خودتان بپرسید و بنویسید وقتی می گویید چول چه به ذهنتان می آید؟نقشه ذهنی شما در رابطه با پول چیست؟آیا یکی از جمله های زیر به ذهنتان می رسد؟پول علف خرس است،پول جن و من بسم الله،پول زیر پای فیل،پول خوشبختی نمی آورد اینها…همه اشتباه است!دنیای بیرونی شما عوض نمیشود مگر اینکه افکارتان را تغییر دهید. هر لحظه از خودتان بپرسید به چه فکر می کنید؟اگر روی نداشته ها و ناراحتی هایتان تمرکز کنید که بیچاره می شوید!شما مختار هستید که ثروت را انتخاب کنید یا فقر را!هیچ اجباری هم برای ثروتمند زندگی کردن شما وجود ندارد!

به پول احترام بگذارید!
یاد بگیرید که به پول احترام بگذارید.اگر فکر می کنید شما سزاوار ثروت نیستید به این دلیل است که به جایگاه حال حاضرتان می نگرید.هیجان از یک فکر خوب سرچشمه می گیرد .اگر حس خوبی دارید یعنی به موضوعات هیجان انگیز فکر میکنید!هیجان سوخت و انرژی رفتار شماست.الگوهای رفتاری ذهن ما از کودکی در رابطه با ثروت یا رفتار دیگری شکل گرفته اند .این الگوها شامل خانواده ،جامعه ،رسانه ها ،مدارس ،جنسیت و …است.بدترین موضوع انشا در تمام دوران تحصیلی این موضوع است؛ علم بهتر است یا ثروت!چرا این دو را در مقابل هم قرار می دهید؟کدام ثروت پایدار و با ریشه ای بدون آگاهی و دانش کسب شده و کدام دانشی بدون کسب ثروت ارزشمند است؟کسی منکر ارزش علم نمی شود. در دین خودمان هم داریم که یک لحظه تفکر بهتر از ۷۰ سال عبادت است.

من هیچ چیز نمی دانم!
خطرناک ترین موضوع در بحث آموزش این است که فکر کنید چیزی را می دانید.من این را می دانم را فراموش کنید.هر لحظه که با خودتان بگویید خودم این موضوع را بلدم.از همان جا آموزش متوقف می شود و هیچ چیز جدیدی یا نخواهید گرفت!پس این را باور داشته باشید که کسی شما را خوشبخت تر یا بدبخت تر نمی کند مگر خودتان!اگر چیزی را در دنیای پیدا می خواهید،باید در دنیای پنهان سرمایه گذاری کنید.دنیای پیدا همان خودآگاه و دنیای پنهان ناخودآگاه هر انسانی است.پول ،در بانک و دست فرد دیگری نیست،بلکه در مغز شماست.اگر پول می خواهید در ابتدا باید درون خودتان راجستجو کنید.آیا فکر می کنید شما شایسته ثروتمند شدن هستید؟

با افزایش درآمد ثروتمند نمی شوید
ثروتمند ها به دارایی شان فکر می کنند،فقرا به درآمدشان.ثروت به معنای مقدار دارایی است و نه درآمد.باید یاد بگیرید درآمد را به دارایی تبدیل کنید.


جالب است بدانید تنها با افزایش درآمد ثروتمند نخواهید شد.تفاوت های ظریفی بین تفکر فقر و تفکر ثروت وجود دارد.کاشکی ها را باید در زندگی دور بریزید !عاشق کاری که انجام می دهید ،باشید.ظرف وجودی تان را بزرگ کنید .هر روز صبح به خود بگویید خدایا به من کمک کن امروز بیشتر خدمت کنم .از این به بعد به جای فکر به بدهی ها و بیچار گی ها به فکر ایجاد ثروت باشید.بهتر است به جای استفاده از واژه مشکلات،بگوییدمسائل.به این فکر کنید که شما از مسائل تواناتر هستید.

شما همانی هستید که بیشتر اوقات به آن می اندیشید
تجربه نشان می دهد ،ثروت واقعی بدون شادمانی به دست نمی آید.بیشتر افراد پول و پولدار شدن را به اشتباه با ثروتمندی یکی می دانند؛در حالی که ثروت مفهومی عظیم تر دارد.ثروتمند نمی شوید مگر توجه تان به داشته هایتان باشد و نه آنچه ندارید.شکرگزار باشید و نه غرغرو و طلبکار از خود،دنیا و اطرافیان.طبق قانون جذب شما فکرتان را روی هرچیز متمرکز کنید همان را دریافت خواهید کرد.شما همانی را دریافت می کنید که بیشتر اوقات به آن می اندیشید .اگر گردوش روزگار ،شانس و اقبال ،شرایط اقتصادی و اوضاع و احوال جهان در اختیار شما نیست صاحب فکرتان که می توانید باشید و اینجا همان جایی است که می تواند نقطه قوت شما باشد .در هر شرایطی که هستید ،بگردید ،نکات مثبت آن لحظه را پیدا و شکر کنید.این عبارت را قلبا باور کنید “هر اتفاقی که برایم رخ می دهد به نفع است”.

 

تلاش برای پولدار شدن

ثروت یعنی توانایی و هنر تبدیل درآمد به دارایی

 

ثروت یعنی توانایی و هنر تبدیل درآمد به دارایی
به جای تلاش برای پولدار شدن،در پی ایجاد استقلال مالی باشید یعنی وضعیتی که شما برای گذران زندگی نتم در آینده با شرایطی دست کم ۲۰ درصد بالاتر از استاندارد جامعه،نیازی به کار کردن نداشته باشید.منظورم این نیست که نباید کار کنید .بلکه برای رسیدن به وضعیت استقلال مالی ،شما اول کاری را میکنید که دوست و از آن لذت می برید .دوم اینکه لذت انجام کارتان،بر میزان درآمدتان ترجیح دارد.ثروت به خودی خود ایجاد میشود و نیاز و ربطی به کار کردن شما ندارد.تعجب می کنید ،اما تا این نکته بسیار ساده را باور نکنید ،به احتمال بسیار زیاد نخواهید توانست روی شادمانی و آرامش اقتصادی را ببینید.ثروت یعنی توانایی تبدیل درامد به به دارایی.به زبان ساده تر ،بخشی از درآمدتان را به طور منظم پس انداز کنید و با آن مرغ های تخم طلا بخرید.

 

از منطقه امن خود بیرون بیایید
پول برای ثروتمندان سخت کار می کند،اما فقرا،سخت برای پول کار می کنند.اگر می خواهید زندگیتان عوض می شود.باید اول باورها و اندیشه هایتان نسبت به پول و ثروت را تغییر دهید.


عادت به پس انداز مهم تر است تا میزان پس انداز.عادت کنید که پس انداز کنید به یاد داشته باشید ؛پس انداز ،بدهی شما به آینده تان است.اهمیت این بدهی کمتر از اقساط و وام بانکی یا پول آب و برق و گاز نیست.افرادی هم هستند که خیلی خوب پس انداز می کنند ،خانه و ماشین می خرند ولی ریشه پول جمع کردن آنها اغلب اضطراب است .پول برای آنها داشتن امنیت بیشتر است و اگر بخواهند آن را خرج کنند ،احساس نا امنی را تجربه می کنند .این رابطه را دور بریزید.پول یعنی رفاه بیشتر،آرامش ،فرصت بیشتر و …اصولا در تفکر ثروت ،ناآرامی و عدم امنیت جایگاهی ندارد.افرادی که تفکر فقر دارند،همیشه دوست دارند امنیت داشته باشند و بدهی هایشان را بدهند.راحت باشند و دردسری نداشته باشند.همین طور هم کوچک میکند .هیچ سعی نکنید که همه چیز امن و آرام و بی صدا باشد.این یعنی مرگ.

فرمول جادویی برای ثروتمند شدن
این فرمول را جدی بگیرید و به آن عمل کنید.فرض کنید هزار واحد درآمد دارید:
۶۰درصد از درآمدتان را صرف هزینه های ضروری کنید(خوراک،پوشاک،بهداشت،آموزش…)
جدیدترین ست های اسپرت و شیک دخترانه
مشاوره قبل از ازدواج خوب در تهران


۲۰درصد آن را به حساب پس انداز “استقلال مالی” واریز کنید(این حساب آینده زندگی شما را تضمین می کند و به هیچ وجه نباید حتی اگر به دلیل بدهی به زندان افتادید قرض کنید اما به حساب مالی دست نزنید)


۱۵درصد از درآمدتان باید در حساب”لذت و خوشی” گذاشته شود (هرچیزی که خوشحالتان میکند.شرط این حساب این است که بین ۷۰تا۹۰ روز خرج شود چون ذهن شما باید از کارکردن پاداش و لذت بگیرد تا شوق ادامه دادن کار را داشته باشد.کار کردن جان کندن نیست!)


پنج درصد را هم به حساب “امور خیر،نیکوکاری و کمک کردن به دیگران”اختصاص دهید(فکر کنید قرار است به مسافرت بروید و فردی به شما می گوید این بسته را هم به اقای فرخی برسانید.اگر نبرید چه می شود؟خیانت در امانت کرده اید تاکید میکنم که از روزیتان این مبلغ را برای خیریه خرج کنید)

 

 

http://donovanwyhn52075.blogzet.com/-10781789
 

http://israelbdbx00000.shotblogs.com/-10100097
 

http://griffinpywp51739.uzblog.net/-10930419
 

http://trentonnpmh44444.isblog.net/-13488212
 

http://judahjhdz11000.blogdon.net/-12824949
 

http://ricardokmme66666.amoblog.com/-17843013
 

http://manuelklfx63959.total-blog.com/-21213242
 

http://jaredghez11111.blogkoo.com/-15415198
 

http://zioneeun28496.alltdesign.com/-16486996
 

http://charliesbff26149.canariblogs.com/-11866745
 

http://keeganuwuq88889.mybjjblog.com/-10995519
 

http://kameronkict40406.blogdigy.com/-10369307
 

http://collinlqrp51783.suomiblog.com/-11300129

 

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
مدیر سایت

قدرت تلقین چیست

تلقین چیست و چگونه زندگی افراد را تحت تاثیر قرار می‌دهد؟ تلقین یک عملکرد روانشناختی است که در پی آن فرد افکار، احساسات، رفتار و نگرش خود یا افراد دیگر را تحت تاثیر قرار می‌دهد. تلقین تاثیرات بسیار زیادی بر زندگی افراد می‌گذارد که می‌توان آن را در جهت مثبت و رسیدن به هدف به کار گرفت. جالب است بدانید که تلقین اصول و انواع مختلفی نیز دارد که ما قصد داریم به بررسی آن بپردازیم. اگر شما نیز علاقه‌مند به این موضوع هستید تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

تماس با مشاور

 

تلقین چیست
تلقین یک عملکرد روانشناختی است که در پی آن فرد افکار، احساسات، رفتار و نگرش خود یا افراد دیگر را تحت تاثیر قرار می‌دهد. در این حالت پاسخی به یک محرک به صورت غیرانتقادی داده می‌شود. فرد ممکن است از یک محرک نتیجه نگیرد یا نتیجه‌ای که می‌خواهد را نگیرد اما در صورتی که چیزی که می‌گوید یا می‌شنود را باور داشته باشد و قبول کند، پاسخ به آن محرک داده می‌شود. هیچ تلقینی را نمی‌توان بدون خواسته ذهن خودآگاه در ذهن ناخودآگاه وارد کرد. ذهن خودآگاه توانایی این را دارد که تلقین را دور کند.


تلقین چیست | کشف تلقین
دکتر امیل کوئه روان‌شناس و داروساز فرانسوی کسی بود که تلقین را کشف کرد. او در داروخانه مشغول کار بود که یکی از بیمارانش با شکایت از این که داروهایش اثری نداشته و باعث بهبودی بیماری‌اش نشده است وارد شد. در آن لحظه به ذهن دکتر کوئه رسید که قرص‌های قبلی را بگیرد و همان قرص را با رنگ و کپسول جدید به بیمار بدهد. در زمان ارائه به او گفت که این قرص تازه به دست او رسیده و بیماران زیادی را بهبود بخشیده و مطمئن باش که برای تو هم موثر است.

بعد از چند روز شخص به سراغ دکتر کوئه آمد و از او بابت دارو تشکر کرد که توانسته است حال او را خوب کند. دکتر کوئه از این قضیه که با همان داروی قبلی که تاثیری نداشته بهبود یافته متعجب شد و  قدرت ذهن برای اطمینان هر دو دارو را آزمایش کرد. در این وضعیت او کشف کرد که حرف‌های او توانسته به شخص القا کند که این بهترین داروی موجود است که تاثیر زیادی دارد. در نتیجه چیزی به نام تلقین را کشف کرد. 

در صورتی که علاقه دارید از تکنیک تلقین استفاده کنید، مشاوران مرکز حامی هنر زندگی می‌توانند از طریق مشاوره تلفنی اینگونه خدمات را برای شما در نظر بگیرند.

 

تلقین چیست | اصول تلقین
قانون توجه تمرکز یافته
اگر کسی تفکری را به شما القا کند یا این که خودتان آن را ایجاد کنید، با مرور و تکرار و بها دادن به آن به بخشی از شخصیت‌تان تبدیل می‌شود. پس اگر کسی فکر کند که می‌تواند کاری را انجام دهد و توجه خودش را روی آن بگذارد می‌تواند به نتیجه‌ای که در نظر داشته است برسد. با توجه به چیزی که در ذهنش وجود داشته است می‌تواند که آن را عملی کند.

قانون اثر متضاد
در این قانون اگر فردی در ذهنش باور نداشته باشد که توانایی انجام کاری را دارد و ذهن خودآگاهش از آن تفکر جلوگیری کند، هرچقدر بیشتر برای رسیدن به آن کار تلاش کند کمتر نتیجه می‌گیرد.

قانون اثر عاطفی و هیجانی
عاطفه و هیجان فرد با تلقین او قدرت بیشتری می‌گیرد و می‌تواند به فرد کمک کند که با شدت بیشتری کاری که می‌خواهد را انجام دهد.

 

تلقین چیست | انواع تلقین
تلقین کلامی
در این نوع تلقین فرد با خودش با صدای بلند صحبت می‌کند و چیزی را که به آن باور دارد را به صورت کلامی ادا می‌کند یا این که به طور مداوم در مکالمات روزانه‌اش خود را نشان می‌دهد.

تلقین فکری
تلقین فکری به طوری است که فرد چیزی را که می‌خواهد در ذهنش نگه می‌دارد و به آن توجه می‌کند. در این حالت قدرت ذهنی او همراه تلقینش می‌شود و آن را به واقعیت تبدیل می‌کند.

تلقین شنیداری
تلقین شنیداری نوعی است که با شنیدن حرف دیگران اتفاق می‌افتد. در این تلقین وقتی کسی حرفی را می‌زند سمت و سوی انگیزه فرد را جهت می‌دهد و آن را تبدیل به محرک می‌کند.

تلقین دیداری
در این‌جا شخص با چیزهایی که می‌بیند به خود یا دیگری تلقین می‌کند که او هم می‌تواند آن کار را انجام دهد یا این که نمی‌تواند انجام دهد.

تلقین نوشتاری
در تلقین نوشتاری فرد چیزی را که می‌خواهد به خودش یا دیگران تلقین کند را روی یک کاغد می‌نویسد و این ‌کار را بارها انجام می‌دهد تا انگیزش او با تلقینش همسو شود.

 

http://elliottgfdz12222.tribunablog.com/-10334615
 

http://arthurxvso77677.shotblogs.com/-10099881
 

http://edgarsaam18406.suomiblog.com/-11299269
 

http://israelozxu99999.blogdigy.com/-10368516
 

http://messiahczxt88888.blogdon.net/-12824755
 

http://griffinswur88999.total-blog.com/-21213016
 

http://lukasfpqr74207.uzblog.net/-10930329
 

http://cashxwuo77777.blogzet.com/-10781670
 

http://kylerdgry86397.amoblog.com/-17843544
 

http://troyxyws89999.alltdesign.com/-16486966
 

http://edwingict45494.blogkoo.com/-15415729
 

http://riverqpmh44454.isblog.net/-13488760

 

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
مدیر سایت

افکار منفی

در طول روز همه‌ی ما ممکن است لحظات ناخوشایندی را تجربه کنیم. گاهی بی‌حوصله هستیم، افکار منفی به سراغ‌مان می‌آیند، غر می‌زنیم یا به عبارتی حال‌مان خوب نیست. نمی‌توانیم بگوییم و بخندیم، شوخی کنیم و لذت ببریم. میزان شادی و سرحال بودن رابطه‌ی مستقیمی با توانایی مدیریت افکار منفی دارد. اما واقعا علت افکار منفی چیست و چگونه می‌توانیم آنها را متوقف کنیم؟ راه‌های متفاوتی برای مواجهه با افکار منفی وجود دارد، می‌توان آنها را پذیرفت، نادیده گرفت یا به شکلی منطقی با آنها روبه‌رو شد. افکار منفی کیفیت زندگی ما را تحت تأثیر قرار می‌دهند، اعتماد به نفس و عزت نفس ما را مخدوش می‌کنند و به زبان خودمانی روزگارمان را سیاه می‌کنند. در ادامه با ما همراه باشید تا دریابید علت افکار منفی چیست و چگونه می‌توان از آنها پرهیز کرد.

حتما بخوانید: ۱۶ نکته برای داشتن دید مثبت به زندگی
۱. ترس از آینده

علت افکار منفی چیست؟ ترس از آینده

انسان به شکل طبیعی از ناشناخته‌ها می‌‌ترسد، به همین دلیل از زمان‌های باستان همواره به دنبال پیشگویی و کشف رازهایی در آینده بوده است. از کف‌بینی و رصد ستارگان گرفته تا انواع و اقسام فال‌ها و پیشگویی‌ها که البته شکل تکامل‌یافته‌ی این علاقه به آینده‌نگری، منجر به پیشرفت‌هایی در زمینه‌ی پیش‌بینی آب و هوا و… نیز شده است. اما گذشته از اینها، ترس از آینده گاهی زندگی روزمره‌ی ما را تحت تأثیر قرار می‌دهد و منجر به ایجاد افکار منفی می‌شود. این دلشوره از آنچه در دو ساعت دیگر در جلسه‌ی کاری رخ خواهد داد، شروع می‌شود و تا اندیشیدن به سال‌های دورتر ادامه پیدا می‌کند. ترس از آینده واقعا بیهوده و غیرمنطقی است. ترس از آنچه که هنوز رخ نداده است یا شکست‌هایی که نیامده، خوشی‌های فعلی و لحظات کنونی ما را از بین می‌برد.

حتما بخوانید: چطور بر ترس‌هایمان غلبه کنیم؟
یکی از بهترین روش‌ها برای مقابله با ترس از آینده و دور کردن افکار منفی ناشی از آن، برنامه‌ریزی است. وقتی برنامه‌ریزی نداشته باشیم، دلهره به سراغ‌مان می‌آید. برنامه‌ای گام به گام و مشخص، دورنمای خوبی از آنچه پیش روی است در اختیار ما می‌گذارد. برنامه‌ریزی را با چشم‌اندازی کوتاه‌مدت شروع کنید و بعد از اینکه در این زمینه حرفه‌ای شدید، برنامه‌ریزی روی اهداف بلندمدت را شروع کنید.

حتما بخوانید: چطور یک برنامه ریزی روزانه ایده‌آل و همه‌جانبه داشته باشیم؟
۲. اضطراب زمان حال
اگر جلوی افکار منفی را نگیریم، همواره نگران و مضطرب خواهیم بود. «وای زیر گازو خاموش کردم یا نه؟»، «در کاملا قفل شد یا نه؟» و هزار نگرانی ریز و درشت دیگر. نگرانی حالتی از ترس توسعه‌یافته است. ترس از اینکه چیز مهمی را فراموش کرده باشیم. نگرانی در دنیای امروز با سرعت بالای زندگی همواره برای حضور در زندگی ما کمین کرده است. نگرانی و تشویش از دیوارهای نازک ترس عبور می‌کنند و به سادگی چون بختکی سیاه، شادی و نشاط و سلامت ما را تحت‌الشعاع قرار می‌دهند.

حتما بخوانید: چطور افکار منفی را در ۷ قدم از خود دور کنیم؟
ساده‌ترین راه مقابله با نگرانی‌های ریز و درشتی که حال ما را خراب می‌کنند و خوشی‌های لحظه‌ای‌مان را نابود می‌کنند، اولویت‌بندی کارها است. قبل از برنامه‌ریزی که در قسمت قبلی شرح داده شد، باید کارها را به ترتیب ارجحیت، اولویت‌بندی کنیم. مثلا خانواده‌ها با تهیه‌ی فهرستی از کارهای روزانه و تقسیم کار می‌توانند برنامه‌ای منظم داشته باشند. همکاری به ویژه میان اعضای خانواده به کاهش فشار مسئولیت‌ها کمک می‌کند و از اضطراب مسئولیت‌های مختلف می‌کاهد.

حتما بخوانید: ماتریس آیزنهاور، ابزاری کارآمد برای اولویت‌بندی کارها
۳. شرم و پشیمانی از گذشته
علت افکار منفی چیست؟ شرم و پشیمانی از گذشته

در کارنامه‌ی زندگیِ همه‌ی ما مواردی وجود دارد که نمی‌توان به آنها افتخار کرد. کارهایی که از انجام آنها شرمنده و پشیمانیم. این لکه‌های ننگ و نقاط تاریک، گاهی حاصل اقدامات بی‌برنامه‌ی ما یا اتفاقاتی خارج از کنترل ما هستند. باید پذیرفت که هیچ‌کس کامل نیست و همه اشتباه می‌کنند. هرقدر هم اشتباهات ما بزرگ باشند، گذشته‌ها گذشته است و فکر کردن به آن تنها حال ما را خراب می‌کند. باید از اشتباهات درس بگیریم اما نگذاریم کنترل زندگی ما را به دست بگیرند. هیچ‌چیز و هیچ‌کس به جز خدا، کامل و بی‌نقص نیست، پس چرا از خود انتظارات بی‌جا داشته باشیم و بیهوده زندگی را به کام‌ خودمان تلخ کنیم؟ باید به اشتباهات‌مان فکر کنیم و ببینیم به جای آن چه می‌شد کرد که نکردیم؟ بعد از آنکه گذشته را تجزیه و تحلیل کردیم، باید پرونده‌اش را ببندیم و برگ جدیدی از زندگی را ورق بزنیم. نمی‌توان گذشته را تغییر داد، اما می‌توان از آن عبرت گرفت. با غصه خوردن گذشته باز نمی‌گردد. اگر افرادی موجب این اشتباهات شما می‌شوند و در واقع با انرژی منفی سد راه شما یا راهنمایان نامناسبی هستند، آنها را از زندگی خود حذف کنید. اگر رفتارهای شما این اشتباهات را شکل می‌دهند، خود را تغییر بدهید. برای تکامل و بهبود رفتار و روابط خود تلاش کنید اما خود را سرزنش نکنید.

 

http://lukasbfda22222.shotblogs.com/-10099528
 

http://augustflmk27395.tribunablog.com/-10334293
 

http://lukasbllg17406.blogkoo.com/-15414595
 

http://jaspertsaz23333.uzblog.net/-10930041
 

http://dallasapag32975.blogzet.com/-10781246
 

http://caidenmmjf34434.amoblog.com/-17842467
 

http://juliusfgfd83907.total-blog.com/-21212715
 

http://sergiofpvu63973.isblog.net/-13487780
 

http://codyyjib84061.canariblogs.com/-11866648
 

http://cashnlie91111.tblogz.com/-10869226
 

http://chanceydyt73073.mybjjblog.com/-10995449
 

http://zionnrrm28405.blogdigy.com/-10369178
 

http://sergionppj91951.suomiblog.com/-11299978

 

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
مدیر سایت

رازهای ثروتمندی

رازهای ثروتمندی

 

در ادامه مجموعه “اسرار ثروتمندی” دردومین هفته سال نو می خواهم در مورد یکی دیگر از رازهای ثروتمندی با شما صحبت کنم و آن “مثبت اندیشی” است.

همواره مثبت باشید

اگر می خواهید موفق، و ثروتمند باشید باید به شما بگویم مجبورید مثبت فکر کنید.من  نمی خواهم از توهم  خوش بینی صحبت کنم بلکه میخواهم آگاهیتان را بکار بگیرید و بدانید قوانین دنیا برای همه اتفاق می افتد و همه شب و تاریکی را درزندگی خود تجربه می کنند ولی آنچه که ارزشمند است ایجادآمادگی برای طلوع خورشیداست.هرقدر این آمادگی بیشتر باشد امکان تحول مثبت و پرش در زندگی بیشتر می شود.

اگر بخاطر احساسات منفی و یاسی که در شب دارید بخواهید فردا صبح هم تا ظهر بخوابید هیچ وقت روی خورشید را نمی بینید.نه اینکه خورشید طلوع نمی کند،بلکه شمایید که آن را نمی بینید و نمی توانید ازنور و گرمای آن برخوردار شوید.مادر ترزا جمله زیبائی دارد که وصف حال افرادی است که وقتی تاریکیها و ناملایمتی ها وارد زندگیشان می شود یا نمی توانند و یا به سختی می توانند خود را از تاریکی بیرون می کشند.او می گوید: آنقدر به در بسته چشم ندوز تا درهایی را که باز می‌شوند، نبینی.

علیرغم اینکه برخی افراد گذر از بحرانها و فراموش کردن آنها را بسیارسخت و بعضا غیرممکن می دانند باید بگویم که این گونه نیست چرا که این شما هستید که به ذهن خودتان اجازه می دهید چگونه بیندیشد و چگونه رفتار کند.

این جمله را بخاطر بسپارید :

می توانید شکوه کنید که چرا رزها خار دارند ، یا خوشحال باشید که خارها رز دارند.انتخاب با خود شماست.  (زیگی)

حال ممکن است سوال کنید این مسئله چه ربطی به کار و ثروت دارد؟شاید بگویید من دوست دارم همه مسایل زندگیم را کنترل کنم و نمی توانم به خودم دروغ بگویم که نکات منفی و مشکلات وجود ندارند.

یا حتی بگویید خودشما ثروتمندید و متوجه مشکلات روزمره ما نیستید و آنها را درک نمی کنید. اگر اینگونه فکر می کنید باید به شما بگویم واقعیت زندگی من اینگونه که شما تصور می کنیدنیست.من هم روزهای سخت درزندگی خوددیده ام و شاید کمتر کسی تجربه شکست ها و ورشکستگی هائی مشابه آن چه که من داشته ام ،داشته باشد. قانون جذب شاید هنوز هم هر روز با مشکلات متعددی روبرو می شوم.من هم علاقمندم دقیق برنامه  ریزی کنم و بدون یک ثانیه مکث جلو بروم.ولی زندگی این گونه نیست و چه بسا اگرمشکلات و سختی ها و ناملایمات در مسیر زندگی نباشند پیروزیها و موفقیتها نیز معنی خود را از دست بدهند.باید بدانیم هیچ کس نمی تواند جلوی قوانین دنیا را بگیرد.

با آگاهی بیشتر، من توانستم به قانونی طلایی دست یابم که باعث شد مثبت تر بیندیشم.به مشکلات کمتراجازه دهم  آزاردهنده باشند و با قدرتی چند برابر به جلو بروم و بتوانم در مسیر خود اعتماد بنفسم را افزایش دهم هرچند به تازگی یک شکست در زندگی خود داشته باشم.

در این گونه مواقع ودر زمانی که حس می کنم عرصه بر من تنگ شده است دست به کاری جدید می زنم.وقتی احساس می کنم تاریکی در حال غلبه بر زندگیم  است سرگرمی خوبی برای طی تاریکی می یابم تا سپیده صبح را از دست ندهم و صبح شاد و پرانرژی باشم.می دانید چرا؟

چون اعتقاد دارم شخصی که به نوک قله اول برسد به فتح قله های بزرگ تر مشتاق تر می شود و انسان خاک آلود از آلوده شدن لباسش هراس نمی کند.

در میان مطالعاتم به داستان جالبی برخوردم که مشابه رفتار من در مقابله با شکست هایم و ساخت آرزوهایم است .می گویند ادیسون یک آزمایشگاه بی نظیر را پس از سالها تلاش و سرمایه گذاری ساخته بود و ساعتهای متمادی را در آن سپری می کرد.

یک شب با منزلش تماس گرفتند تا به او اطلاع دهند که آزمایشگاهش در حال سوختن در آتش است.پسرش تلفن را جواب داد و خواست پدرش را نگران نکند و خودش با عجله به سمت آزمایشگاه رفت.

وقتی رسید، پدرش را دید که روی صندلی نشسته و در حال تماشای سوختن آزمایشگاه است.ادیسون پسرش را صدا کرد و گفت بیا اینجا و ببین چقدر زیبا می سوزد.پسر بسیار متعجب بود که چرا پدر ناراحت و نگران نیست.

از او پرسید : یعنی شما ناراحت نیستید؟

پدر گفت : برای چه ناراحت باشم!تمام اشتباهات گذشته من در آتش سوخت .

می گویند حدود یک ماه بعد او توانست اولین دستگاه ضبط صوت جهان را اختراع کند.من هم خیلی وقتها همین جمله را با خودم در مواقع سخت تکرار می کنم.

همه اشتباهات گذشته ام از بین رفت

تکرار ذهنی این داستان توانی دوباره به من می دهد و مشتاقم می کند تا مسیری جدید را برای ساخت آرزوهایم ایجاد کنم و دوباره با همه توان پیش بروم.این بار شما هم امتحان کنید تا ببینید چه نتایج بی نظیری بدست می آورید و چگونه از یک فرد شکست خورده یک قهرمان موفق می سازید.

تمرین این هفته شروع یک کار،تفریح یا آموزش جدید است. می خواهید موفق شوید؟می خواهید از اسارت غمها و افسردگی و بازنده بودن خلاص شوید؟ قسمتی از درآمدتان را بر روی آموزش خودتان سرمایه گذاری کنید.شما حتما ارزشش را دارید.

 

http://franciscoiarg60369.shotblogs.com/-10092052
 

http://jeffreyqhyn92692.tribunablog.com/-10327492
 

http://messiahtkap03703.blogdigy.com/-10360769
 

http://augusthypf69369.mybjjblog.com/-10987621
 

http://sethmdtj71471.blogzet.com/-10772988
 

http://kylerqgwn92692.suomiblog.com/-11291153
 

http://erickiaun93693.uzblog.net/-10923967
 

http://rylanzrhw26926.canariblogs.com/-11858388
 

http://charliebsiy36037.isblog.net/-13479926
 

http://archervmiz49269.blogdon.net/-12817284
 

http://andresevmb48147.blogkoo.com/-15406380
 

http://dallasphyn82592.alltdesign.com/-16478397
 

http://mariosmgy48260.total-blog.com/-21204474
 

http://jaidenmgas16937.amoblog.com/-17834012
 

http://shaneukaq03703.tblogz.com/-10861150

 

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
مدیر سایت