۱۴ مطلب در مرداد ۱۳۹۹ ثبت شده است

کوچینگ چیست؟


کوچینگ چیست؟ از دنیای کوچ
کوچ خواستار ایجاد یک ارتباط مؤثر با فردی است که می‌خواهد با او کار کند (مراجع)؛ یعنی یک زیربنا یا یک پی ای برای این رابطه ایجاد کند که بسیار مستحکم باشد. این زیربنا شامل رازداری، امنیت، احساس اعتماد و اطمینان است و این عوامل سبب می‌شوند تا فرد بتواند به‌راحتی با کوچ خود ارتباط برقرار کند و تمام مشکلات و دغدغه‌اش را بدون هیچ واهمه‌ای بیان کند و به خودش اجازه دهد حرف‌هایی را بزند که با بقیه مطرح نمی‌کند. ایجاد این فضا، خود یک مهارت است که این امنیت و اعتماد را به وجود می‌آورد.

سؤالی که اینجا مطرح می‌شود این است که کوچ‌های حرفه‌ایی، طبق یک چهارچوب خاص و یک اصول اخلاقی مشخص، چه کسانی هستند و چگونه این اتفاقات را رقم می‌زنند؟

در اینجا اصول اخلاقی می‌گوید، کوچ مانند یک آیینه‌ی شفاف عمل می‌کند که اگر واقعیتی را می‌بیند، آن را جلوی شما بگذارد تا خودتان آن را ببینید. این آیینه هیچ‌گونه قضاوتی نمی‌کند؛ ولی اگر قضاوت کند، این آیینه چندان آیینه شفافی نیست! اگر شما این آیینه را قبول ندارید، ما (کوچ‌ها) حرف شمارا قبول داریم و می‌گوییم شاید این آیینه درست نبوده برای همین یک آیینه دیگر مقابلتان قرار می‌دهیم (بازخورد دیگری به شما می‌دهیم)

کوچ حرفه‌ای
یک کوچ حرفه‌ای یعنی کوچی که رازداری و عدم قضاوت دارد؛ یک کوچ حرفه‌ای، احترام مراجعش را حفظ می‌کند و او را باور دارد و مراجع را حتی از خودش بهتر می‌شناسد. پس یک کوچ حرفه‌ای، فردی است که باورهای درونی‌اش را به نمایش می‌گذارد؛ درعین‌حالی که قضاوت ندارد و در خدمت مراجع است.

آشنایی با کوچینگ در ۷ روز
۱۱ صلاحیت فدراسیون کوچینگ ICF
یک بخش دیگر که برای یک کوچ حرفه‌ای باید اضافه کنیم همان ۱۱ صلاحیت فدراسیون بین‌المللی کوچینگ (ICF) است که می‌توانیم در نقش یک کوچ آن‌ها را بیاموزیم. در حقیقت این مهارت‌ها، همان جعبه‌ابزاری است که دور کمر کوچ بسته‌شده. پس هنر من این است که چه زمانی از این مهارت‌ها استفاده کنم تا بتوانم رابطه‌ای اثر بخش داشته باشم. زمانی لازم است آیینه را در مقابل مراجع بگذارم و گاهی لازم است نوری بیندازم تا بتوانید جایی که نمی‌بینید را ببینید؛ و وقتی آن را دیدید، می‌توانید بهترین تصمیم را برای خودتان بگیرید. هنگامی که این موارد را در کنار هم قرار می‌دهیم، من یک کوچ حرفه‌ای، در خدمت مراجع هستم و در این شراکت قوی عمل کرده‌ام.

کوچینگ چیست؟ از دنیای مراجع
در بخش دوم سؤال کوچینگ چیست، درباره‌ی مراجعی است که می‌خواهد وارد فرایند کوچینگ شود و به دنبال ایجاد یک تغییر است. او چیزی را می‌خواهد که الآن ندارد. معمولاً آن را می‌خواهد و خودش به دنبال آن رفته اما یا سرعتش کم بوده یا ظاهراً نتوانسته به آن برسد و یا هر دو با هم؛ پس اینجا این شخص کمک لازم دارد و می‌خواهد این خلأ را پر کند. این دغدغه، دغدغه‌ی مراجع است، پس دغدغه کوچ چیست؟ دغدغه کوچ این است که مراجعش به چیزی که می‌خواهد برسد و یکی از تفاوت‌های کوچینگ با حرفه‌های دیگر این است که کوچ باید بداند مراجعش در حال حاضر کجاست و به کجا می‌خواهد برسد. وقتی مراجع کاملا می‌‌فهمد الآن دقیقا کجاست و شفافیت و وضوح پدیدار می‌شود که می‌خواهد کجا باشد، دراین‌بین یک‌فاصله به وجود می‌آید و مراجع می‌تواند این فاصله را به وضوح ببیند.

اینجاست که کوچ با ابزارهایی که دارد و محیط امن و ارتباطی که ایجاد کرده، مراجع را ترغیب به اقدام می‌کند. درواقع کوچ حرکت ایجاد می‌کند و گام‌هایی به آن سمت که مراجه تمایل به رفتن دارد ایجا د می‌کند. چنانچه این قدم‌ها با تشویق، ترغیب و قدردانی همراه باشد و تمام این مهارت‌ها کمک کند که این مراجع، قوت درون، استعدادها و توانمندی‌هایش را بیشتر بشناسد، اقدام و برنامه‌ریزی برای رسیدن به خواسته‌ی مراجع با تعهد، کامل می‌شود. کاری که مراجع مسئول آن است، برای انجام آن اقدام می‌کند و یک نفر را در کنارش دارد که می‌داند آن فرد (کوچ) در تمام طول مسیر همراه اوست و هر موقع بخواهد می‌تواند از او کمک بگیرد؛ این فرایند مانند این نیست که مثلا یک مدرس چیزی را یاد می‌دهد و شما پس از بیرون رفتن ازآن‌جا دوباره به عادت‌های قبلی‌تان بازمی‌گردید؛ یا کوچ روانشناس نیست که شمارا به گذشته ببرد و بخواهد مشکلات گذشته را حل کند.

کوچ درجایی شمارا می‌بیند که توانمند هستید؛ یعنی همین الآن شما و جایی که قصد دارید بیشتر در آن توانمند شوید. همچنین کوچ یک Mentor هم نیست که بخواهد تجربیاتش را برای استفاده شما بگوید. کوچ مشاور هم نیست چون قرار نیست به شما بگوید چه‌کار کنید؛ بلکه به‌عنوان یک کوچ قرار است با کسی که هست و با جعبه‌ابزار کوچینگ و ارتباطی که ایجادشده، دنیای درونی شمارا با چراغ‌قوه یا آن آیینه نمایان کند تا شما ببینید و بخواهید که برای هدفتان اقدام کنید.

تعریف فدراسیون بین‌المللی کوچینگ | ICF از کوچینگ چیست؟
“کوچینگ یک همکاری و مشارکت بین کوچ و مراجع است؛ که در طی آن، مراجع با استفاده از تفکر عمیق و خلاقیت خود، توانایی‌های شخصی و حرفه‌ای خود را افزایش می‌دهد”


کوچینگ چیست به زبان ساده

 

 

http://edgarvtex44444.blogdigy.com/-10147311
 

http://mariorqoj66666.mybjjblog.com/-10780970
 

http://beaullid33332.blogzet.com/-10547314
 

http://trevorccaw00000.uzblog.net/-10754301
 

http://caidenwxuo76766.canariblogs.com/-11637200
 

http://angelomoon66777.isblog.net/-13252817
 

http://travisppni45555.tribunablog.com/-10143668
 

http://mariopqnj56666.tblogz.com/-10641946
 

http://waylonqrqm66666.blogkoo.com/-15172289
 

http://garrettmnlh44544.blogdon.net/-12615279
 

http://ericktutp88884.total-blog.com/-20957160
 

http://paxtonwywt61789.amoblog.com/-17590156
 

http://johnnyghfa12222.alltdesign.com/-16247429

 

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
مدیر سایت

آموزش ساخت بک لینک PBN

آموزش ساخت بک لینک PBN
بک لینک PBN ( ب پی بی ان ) یا بک لینک در شبکه وبلاگ های خصوصی یکی از قوی ترین نوع بک لینک ها در سئو کردن و دریافت اتوریتی محسوب می شود.

اینکه گفته می شود بک لینک PBN یک نوع شمشیر دو لبه است کاملا حقیقت دارد. گاهی می تواند شما رو با سرعت به رتبه های اول گوگل نزدیک کند و در صورتی که ندانید چطور از آن استفاده کنید و یا طرح های من درآوردی برای آن داشته باشید می تواند به همان سرعت و با همان قدرت شما را به رتبه های انتهایی گوگل پرت کند.

رتبه 1 گوگل در یک کلمه کلیدی (عملی با ویدیو در عرض 1 ماه)
این پکیج در عرض 1 ماه ضبط شده است ، در اصل تمامی کارهایی که در مدت زمان 1 ماه انجام شده است تا 1 کلمه کلیدی از صفحه 4 به صفحه 1 و رتبه 1 برسد را کاملاً مشاهده خواهید کرد.

دانلود بخشی از آموزش

ما در این پکیج یک صفحه با عنوان یک لینک PBN را ایجاد کردیم و سعی کردیم تا آن را با روش های مخصوصی به رتبه 1 گوگل برسانیم که در عرض 1 ماه این کار انجام شد و وب سایت سئو هاب در کلمه کلیدی بک لینک PBN به رتبه 1 گوگل رسید.

کلمه کلیدی
چرا این کلمه کلیدی را انتخاب کردیم؟
انتخاب این کلمه کلیدی به این دلیل بود که تمامی افرادی که در این زمینه کار میکردند خود فروشندگان بک لینک های PBN بوده اند و بر اساس لینک سازی چند مرحله ای و لینک سازی PBN این کار را انجام داده اند.

پس در صورتی که میتوانستیم با وجود سایت هایی که لینک سازی سنگین و قوی انجام داده اند رتبه 1 را بدست آوریم مطمئن شودیم کاری که ما انجام میدهیم و لینک سازی که ما آموزش میدهیم بسیار قویتر از لینک سازی های PBN میباشد.

در واقع این کلمه کلیدی یک کلمه با رقبای بسیار سرسخت بوده است.

مدت زمان ویدیو
مدت زمان ویدیو آموزشی چقدر است؟
مدت زمان آموزش در این پکیج ویدیویی 2 ساعت میباشد.

لینک سازی به روش pbn
آموزش ها عملی است یعنی چه؟
آموزش هایی که در این پکیج مشاهده خواهید کرد به صورت کاملاً نکته به نکته میباشد یعنی هر کاری برای افزایش رتبه سایت انجام شده است کاملاً برای شما عزیزان توضیح داده ایم و شما میتوانید به راحتی تمامی کارهای انجام شده را به صورت عملی در ویدیو مشاهده کنید و نکته به نکته انجام دهید.

حتما قبل از خرید و اجرای این آموزش دوره آموزشی ” نکاتی که قبل از لینک سازی باید انجام داد ” را ببینید

سرفصل ها
رتبه 1 گوگل در یک کلمه کلیدی (عملی با ویدیو در عرض 1 ماه)
چرا این کلمه کلیدی را انتخاب کردیم؟
مدت زمان ویدیو آموزشی چقدر است؟
آموزش ها عملی است یعنی چه؟
همه چیز در مورد بک لینک PBN
آنچه که من در مورد PBN ها فهمیدم...
1- ساخت PBN گران است
2 – کل فرآیند ساخت PBN ها اتلاف وقت است
نرخ بازگشت سرمایه گذاری در استفاده از PBN
روش های مختلف برای سرمایه گذاری 50 میلیون تومانی در سئو
محتوا
بک لینک های واقعی
همه چیز در مورد بک لینک PBN
شبکه های وبلاگ خصوصی ( PBN ها) تاکتیک ایجاد لینک برای سئو های کلاه خاکستری می باشند.

اما سوال اینجاست:

آیا آنها از لحاظ ROI ( نرخ بازگشت سرمایه گذاری) و ROT ( نرخ بازگشت زمان ) برای لینک سازی با ارزش هستند؟

در این مقاله به این سوالات و تمامی سوالات مرتبط با این موضوع ، پاسخ داده می شود ، اما ابتدا یک داستان سریع:

من علاقه زیادی به استفاده از PBN ها داشتم.

اما بگذارید صادقانه بگویم:

من فقط عاشق استفاده از PBN ها نبودم … در این مورد وسواس داشتم.

من تمام روز در مورد نحوه توسعه شبکه  ، نحوه پیدا کردن دامنه های منقضی شده ، چگونگی ساخت PBN ، نحوه قوی تر کردن لینک های PBN و مهم تر از همه ، نحوه کاهش footprint ها تحقیق می کنم.

و اگر این کار را نمی کردم ، در زمینه حمایت از استفاده از PBN ها فعالیت می کردم.

من این کارها را انجام می دادم…

 

 

http://kylerkmkf44434.blogzet.com/pbn-10547464
 

http://keeganzzzu62950.suomiblog.com/pbn-11068514
 

http://sethznpj26295.tblogz.com/pbn-10642080
 

http://edwinabyv23388.blogdigy.com/pbn-10147280
 

http://andrescaxt99090.mybjjblog.com/pbn-10780920
 

http://titusilie33333.uzblog.net/pbn-10754257
 

http://marcofkdv62940.blogdon.net/pbn-12615235
 

http://paxtonkxyu90099.isblog.net/pbn-13252785
 

http://andreaosp77766.amoblog.com/pbn-17590118
 

http://dominickedbw00099.total-blog.com/pbn-20957125
 

http://waylonqrqm66666.blogkoo.com/pbn-15172288

 

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
مدیر سایت

یادگیری تکنیک های قانون جذب


تمام آنچه نیاز است بازگو کنید
هر چیزی که لازم است را بگویید تا این انرژی به کامل ترین حد خود برسد، از خود متعالی خود کمک بخواهید، و سپس تصور کنید که این جریان انرژی که شما را به آن موقعیت یا آن فرد وصل می کند، با عشق قطع می کنید. سپس قادر خواهید بود حل شدن کامل آن مشکل را تماشا کنید.

چیز هایی که می خواهید در این زمان به زندگی خود بخوانید یا در زندگی خود به واقعیت تبدیل کنید را به خاطر آورید. به شکل کاملا واضح، رنگی، هیجان انگیز و شادی آن را تصور کنید- طوری که انگار از قبل اتفاق افتاده باشد- و ببینید که چقدر خوشحالید، ببینید چه کسی به جز شما آن جا حضور دارد، تمامی صدا های مهم را در نظر بگیرید، احساسات مثبت را در درون خود حس کنید، و خود را قدر دان تمامی هدایایی که این زندگی به شما عطا کرده بدانید.

وقتی می بینید این تصویر تا آن جایی که می شود قوی و واقعی است، نفسی عمیق بکشید. هنگام بازدم، تصور کنید با تمام وجودتان این به این تصویر انرژی می بخشید. به آن تصویر زندگی ببخشید و آن را قدرت مند کنید.

چند لحظه بنشینید، نفس های طولانی و عمیق بکشید و ذهن خود را آرام کنید. سپس چشمان خود را باز کنید و مصمم به دنبال اهدافتان بروید.

شاید این مطالب را دوست داشته باشید
ویدیو انگیزشی با انگیزه باش

خرداد ۱, ۱۳۹۹
نحوه لباس پوشیدن برای موفقیت

اردیبهشت ۴, ۱۳۹۹
قانون جذب برای جذب عشق

فروردین ۹, ۱۳۹۹
امید داشتن در زندگی

فروردین ۸, ۱۳۹۹
بالا بردن ارتعاش در زندگی روزمره

فروردین ۶, ۱۳۹۹
قانون کارما چیست؟

فروردین ۵, ۱۳۹۹
شما قدم اول را برای واقعیت بخشیدن به رویاها و آرزوهای خود برداشته اید! حال تکنیک های دیگر قانون جذب را ذکر می کنیم.

نوشتن یکی تکنیک های قانون جذب در زندگی
 یک قلم بردارید و لیستی از کلمات و عباراتی بنویسید که آنچه که شما می خواهید را نشان می دهند. برای مثال، اگر می خواهید شغل ایده آل شما همکاران مناسبی ارائه دهد، بهترین حقوق را داشته باشد و ساعات کاری آن انعطاف پذیر باشند، تمامی آن ها را بنویسید. آنقدر ادامه دهید که یک تصویر کامل از آنچه که دقیقا می خواهید آن شغل داشته باشد به دست آورید. به حزئیات اهمیت دهید تا تصویر شما به یک تصویر کامل تبدیل شود.

امید ها و انتظارات را در یک خط قرار دهید.
چشمانتان را ببندید و تصور کنید که میخواهید اتفاقات در ۶ ماه آتی چگونه شکل بگیرند. طوری این تصویر را بسازید که بتوانید رویای خود را ببینید، بشنوید، ببویید و لمس کنید. سپس، در این رویای فوق العاده برای چند دقیقه زندگی کنید. سپس ببینید که فکر می کنید اتفاقات در ۶ ماه آینده چطور پیش می روند. اگر تناقضی باشد، تصور کنید که این تصویر کمتر خوش آیند واقعیت کم کم ناپدید شود یا کلا نابود شود، بگذارید لحظه به لحظه کمتر واقعی باشد و شما را با تصور اصلی این که دوست دارید اتفاقات چگونه رقم بخورند تنها بگذارد.

تکنیک های قانون جذب در زندگی

با یک شئ ارتباط برقرارکنید
 شئ کوچکی را پیدا کنید که با آن هم از لحاظ اینکه چه چیزی را می خواهید به دست آورید و هم از لحاظ انرژی مثبت ارتباط برقرار می کنید. مثال های خوب می تواند گردنبندی باشد که وقتی فارغ التحصیل شدید از اعضای خانواده دریافت کردید ( که به شما ظرفیت و تواناییتان را یاد آوری می کند)، یک کریستال که در سنت با به دست آوردن چیزی که می خواهید ارتباط دارد ( مثل سنگ کوارتز سرخ که برای رسیدن به عشق است) و یک سنگ از تعطیلات محبوبتان ( که نشان دهنده ی توانایی شما از نظر مالی است تا بتوانید به مسافرت های طولانی بروید).

با اعتماد به نفس زندگی کنید
طوری رفتار کنید انگار آن‌ چیزی را که می خواهید به دست بیاورید از قبل در اختیار دارید. برای مثال اگر می خواهید وزن کم کنید کمد خود را با لباس هایی پر کنید که قادر خواهید بود آن ها را بپوشید و با اعتماد به نفس کسی که بدن رویایی اش را دارد راه بروید. در این بین اگر می خواهید عاشق شوید، فضای لازم برای جفت روحی خود را در خانه خود درست کنید، این حتی می تواند خریدن صندلی مخصوص آن ها را نیز شامل شود!

تکنیک خواب
همیشه پیش از به خواب رفتن و پس از به خواب رفتن به اهدافتان فکر کنید. انرژی خود را پیش از خواب روی اهدافتان متمرکز کنید به طوری که ذهنتان خالی از هرچیزی به جز تصور زندگی ایده آلتان باشد. افکار منفی را از خود دور کنید و انرژی های خود را از کائنات گرفته و در ذهن خود متمرکز کنید. با انرژی درمانی به خواب بروید . هنگام بیدار شدن نیز چند دقیقه در جای خود بمانید. ذهن خود را خالی کنید و انرژی های جدید را فرابگیرید. سپس بار دیگر هدف خود را متمرکز شوید و با تصور داشتن آنچه از زندگی می خواهید از جای خود برخیزید.

استفاده از قانون جذب
همگی چه خواسته و دانسته و چه نخواسته و ندانسته برای رسیدن به اهداف خود از قانون جذب بهره می گیرند. قانون جذب باعث می شود ناخوداگاه ما به عمل واداشته شود. هنگامی که با استفاده از تکنیک های مختلف سعی در استفاده و به کار واداشتن قانون جذب داریم، انرژی های اطراف نوسان خود را با نوسانات ساطع شده از افکار ما هماهنگ می کنند. هناهنگی در نوسانات باعث می شود خواسته ها و آرزو های خود را به خود جذب کنیم.

فقط باید به خاطر داشته باشیم که هم نوسانات منفی و هم نوسانات مثبت تاثیر خود را در زندگی ما برجای می گذارند. پس سعی کنیم انرژی خود را مثبت نگه داریم تا اتفاقاتی که به خود جذب می کنیم نیز مثبت باشند. باید به گونه ای زندگی کنیم انگار که اتفاقات خوبی که انتظارشان را داریم از قبل برای ما رخ داده چرا که این کار اراده ما را در رسیدن به اهدافمان محکم تر می کند. یک زندگی عالی را برای خود متصور شوید و از بیان اهدافتان نترسید. اگر با تفکری مثبت به رسیدن به خواسته هایتان باور داشته باشید، روش های اجرایی قانون جذب به شما کمک می کند که تصورات خود را جلو جشمتان ببینید و افکارتان را زندکی کنید. پیش از انجام تکنیک ها مدیتیشن را فراموش نکنید چرا که قدم اول برای داشتن تصوراتی واقعی داشتن ذهنی آرام است.

 

http://alexisfnsp52951.uzblog.net/-10752970
 

http://danteqhrq97328.tribunablog.com/-10142320
 

http://connerhmzs50481.blogdon.net/-12613785
 

http://myleshhdy11108.blogkoo.com/-15170579
 

http://travisxtpm66767.isblog.net/-13251238
 

http://erickppnj55555.amoblog.com/-17588329
 

http://judahlome08518.total-blog.com/-20955334
 

http://gunnerdifr38403.shotblogs.com/-9885749
 

http://dominickdkcg74180.suomiblog.com/-11066981
 

http://angeloerhf11199.blogdigy.com/-10146073
 

http://trevorabyt99992.mybjjblog.com/-10779672
 

http://juliusbklm49405.tblogz.com/-10640638
 

http://elliottdaxt99999.canariblogs.com/-11635766

 

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
مدیر سایت

راز فرمول طلایی قانون جذب کائنات برای رسیدن به آرزوها چیست؟

قانون جذب چیست؟ حاضری با قانون جذب کائنات به سرزمین رویاها پرواز کنی؟
در این مقاله خلاصه قوانین و رازهای موفقیت از طریق قانون جذب را ارایه خواهیم کرد.
دوستان، اگر شما بدانید که تنها چند گام تا جذب موفقیت مالی، موفقیت معنوی، موفقیت شغلی، موفقیت تحصیلی، ارتباطات موفق، سلامتی جسم ، سلامتی روان، زندگی زناشویی موفق، فرزندان موفق، کسب و کار موفق، ازدواج موفق، زندگی آرام، کنکور موفق، رویاهای بزرگ، آرزوهای بلند پروازانه و هرآنچه اراده کنی، فاصله دارید چقدر هیچان زده می شوید. این تعهد قانون جذب کائنات است. باور کنید و با قانون باور این مقاله را تا انتها با احساس خوب بخوانید و بکار گیرید.

به راستی قانون جذب چیست ؟
افکار شما زندگی شمارا شکل میدهد . مثبت یا نفی فرقی نمیکند ، هر آنچه در زنگی شماست را خود شما جذب نموده اید.
قانون جذب در هر حوزه ای میتواند برای ما کارآمد و مفید باشد ؛ قانون جذب عشق ، قانون جذب ثروت ، قانون جذب سلامتی و .....
البتهقانون جذب تنها زمانی کارآمود خواهد بود که با خواسته خودهم ارتعاش شوید . باید ارتعاش همسو با سلامتی ، عشق و ثروت و... را به جهان بدهبد.
با استفاده از قانون جذب میتوانید موقعیت ها، ایده ها، افراد و .... را به خود جذب کنید.
به هرچه که فکر کنید در زندگی شما اتفاق می افتد، پس چه بهتر که به آنچه میخواهید فکر کنید تا همان به زندگی شما جذب شود و این امر فقط با دانستن این که قانون جذب چیست و چگونه میتوان از آن استفاده نمود، عملی خواهد بود.

موفقیت را با قانون جذب کائنات برای رسیدن به آرزوها جذب کنید
موفقیت یک مسیر پلکانی است، هیچ آسانسوری وجود ندارد. شما مجبورید آهسته و پیوسته همیشه در حال گام برداشتن باشید.
موفقیت هدف نیست یک مقصد نیست، موفقیت خود سازی و همیشه در مسیر آرزوها بودن است. اگر روزی آرزوهایتان به اتمام رسید بدانید که در مسیر موفقیت های خود در چاله ای گیرافتاده اید. پس خود را یک کارخانه تولید آرزو فرض کنید و به دنبال قانون جذب ثروت، قانون جذب سلامتی و هرچه رویا دارید باشید، این تنها راه رشد و کمال انسانی است که اشرف مخلوقات لقب گرفته است.

شما فرد بسیار خوش شانسی هستید که امروز حاصل چند سال مطالعه و تحقیق تجربی را در چند صفحه مطالعه می کنید.

این تصادفی نبوده که شما به این سایت مراجعه کردین، متن را چند بار بخوانید و برای خود یاداشت برداری کنید و در زندگی خود بکار بگیرید.

موفقیت بسیار ساده است، اما هیچ تصادفی در کار نیست، فقط باید بخواهید و یکسری قوانین و تکنیک را بطور مستمر بکار بگیرید.

و قانون جذب کائنات بهترین تکنیک برای کسب موفقیت های بزرگ و جذب اهداف عالی است.

آموزش قانون جذب : 8 گام قانون جذب آرزوها از طریق فرمول قانون جذب کائنات
قانون-جذب-آرزوها، قانون-جذب-کاینات، قانون-جذب، کائنات

1- رضایت‌مندی، آهن ربای قانون جذب کائنات، آرزوهایتان را قوی می‌کند:
چقدر در شرایط کنونی خود، احساس رضایتمندی دارید؟ چقدر از هر چیز مربوط به خودتان راضی هستید؟

آیا می دانید، با احساس و ابراز نارضایتی، نه تنها هیچ کمکی بخود و شرایط نمی کنید.
بلکه بر اساس قانون جذب کاینات بیشتر از همان مقوله"مورد نارضایتی" را بخود جذب خواهید کرد.
احساس رضایت‌مندی در مغز شما فرکانسی ایجاد می کند که ضمیر ناخوداگاه شما وادار به ارسال سفارش مقادیر بیشتر و بهتر از همان چیز مورد رضایت شما می‌گردد. رضایت‌مندی در ارتباطات هم تاثیر مشابهی دارد. وقتی شما از کارکرد فردی ابراز رضایت‌مندی می کنید، سیستم ذهنی او را وادار می کنید که بهتر و بیشتر رضایت شما را جلب کند. این قانون همه جا عمل میکند..

2- "تفکر مثبت" شاه کلید جذب موفقیت با قانون جذب کاینات :
این قانون به شما می گوید، برای سرعت بخشیدن به فرایند خلق درخواست هایت باید افکار مثبت و هم سو با خواسته خود را در خود زنده کرده و تا جذب آن در ذهن و ضمیر نگه دارید.
پندار نیک کردار نیک درپی خواهد داشت. من افکار را به دو بخش کلی مثبت و منفی تقسیم کردم. با تجربه و تحقیق طولانی مدت بر زندگی افراد موفق، ثابت شد افرادی که پیشرفت و موفقیتهای بزرگ داشتند، در گذشته بیشتر اوقات، افکار مثبتی داشته اند و برعکس، افرادی که روند پس رفت و شکست های پی در پی در زندگی را تجربه کرده اند، بیشتر گرایش به افکار منفی داشته اند. این را از ده ها تحقیق روانشناسان سراسر جهان خوب میدانیم.

پس لطفا، افکار منفی را به تدریج از خود دور کنید. افکار منفی سم مهلکی برای موفقیت های شما محسوب می شود.
قانون-جذب-آرزوها، قانون-جذب-کاینات، قانون-جذب، کائنات
تکنیک ساده من برای تغیر فکر منفی
هرگاه متوجه ورود و یا بروز امواج فکری منفی و محدود کننده شدید، کافی است همراه با اشاره دست قاطع بگویید: ... ایست یا بعدی....
برای افراد منفی هم همین روش را بکار برید: ... ایست یا بعدی....
تمام جنایات بزرگ آدمی با یک فکر منفی ساده آغاز میشود. افکار منفی را شما خود به ذهنتان دعوت میکنید. از این به بعد همان دم درب ورود به ذهنتان متوقفش کنید.
 

3- به زندگیتان لبخند بزنید: ( قانون جذب کائنات با احساس و شادی قوت می گیرد )
خندیدن یعنی من در حال حاضر از آنچه هستم و آنچه دارم خوشنودم. یعنی من در شرایط تعادل روانی خوبی قرار دارم. یعنی من حال خوبی دارم. یعنی احساسم میگه همه چیز به دلخواهم پیش میره. یعنی من اکنون در همین لحظه هستم. یعنی من الانی که توش قرار دارم نارضایتی بابت گذشته و نگرانی برای آینده ندارم و همه اینها یعنی به نظر میاد من از زندگی خود راضی هستم. بله یک لبخند شما اینهمه کار انجام میدهد. خودتان را از معجزات قانون جذب کائنات با محروم کردن خودتان از خنده محروم نکنید.
لبخند یک سوییچ دو طرفه روانی – جسمی محسوب می شود. یعنی با خندیدن وضعیت روانی و حتی جسمی شما بلافاصله تغییر می کند و همچنین زمانی که پیکر روانی و فیزیکی شما در شرایط خوبی قرار دارد، در جسم شما واکنشی به نام خنده رخ می دهد.

قانون-جذب-آرزوها، قانون-جذب-کاینات، قانون-جذب، کائنات

تکنیک ساده درمان حس و حال منفی با قانون جذب کائنات:
روزی فقط 10 دقیقه، جلوی آینه الکی بخند. می دانم باور نمی کنید اگر بگویم امروزه در اروپا کلاس های «خنده درمانی» تشکیل می شود و شما پول می دهید، تا بخندید.
اگر سطح شادی و رضایتمندی مناسبی ندارید، پیشنهاد می کنم توضیحات این پکیج آموزشی را بخوانید:

4- "کلام شما" عصای معجزه گریست در دستان شما: (قدرت قانون جذب کائنات در کلام)
ما در قانون جذب کائنات، بسیار تا بسیار روی اهمیت و اثرات کلام شما تاکید داریم. بی شک دومین عامل تمایز انسان نسبت به سایر موجودات، ناطق بودن اوست.

شما زمانی که وارد فروشگاهی میشوید، حتی اگر میلیاردها پول در جیب داشته باشید تا زمانی که فرایند : " فکر"،"انتخاب"،"اعلام" در شما کامل انجام نشود، شما مایحتاج خود را بدست نمی آورید. این همان عمل یه قانون جذب کائنات است.

بیاد داشته باش که هر کلام تو دستوری به کائنات است که باید انجام شود. کمی با خود فکر کن، در طول شبانه روز شما چه دستوراتی به کائنات می دهی؟

شما باید سفارش خود را به کاینات اعلام کنید. یک روش اعلام، روش آنلاین (ایجاد فکر متمرکز) است و روش دیگر، روش تلفنی و سفارش مستقیم (به زبان آوردن) است. پس کلام خود را نیز مثل افکارت نظارت کن. هر واژه شما یک پیام است. کلام مثبت یا منفی تو تاثیر مستقیمی در بوجود آمدن حوادث مثبت یا منفی در روند زندگی تو دارد. بیشتر افراد چیزی میاندیشند ولی چیز دیگری بزبان میآورند. تناقض در فکر و کلام به کاینات این پیام را ارسال میکند که من حقیقتاً هنوز نمیدانم چه میخواهم و تردید دارم، پس لطفا فعلا سفارش من را کنسل کنید!!!

متاسفانه بیشتر افراد اول حرف میزنند و بعد به چیستی گفته های خود فکر میکنند. اما افراد موفق، کم میگویند و بیشتر گوش میکنند و همیشه در حرف زدن فکر و کلام را همزمان یا فکر را قبل از بیان، جاری میکنند.

امروزه هیچ روانشناس با تجربه ای را نمیبینید که در مسیر تراپی از ایجاز کلام بهره نبرد. اصلا دقت کردید، روانشناسان از هیچ دارویی استفاده نمیکند و با استفاده درمانی از واژه ها در کارکرد ذهن تغییراتی ایجاد میکند.

جملات مثبت و عبارات تاکیدی قدرتمند را هر روز و همیشه باید با صدای بلند تکرار کنید.

جملات تاکیدی با تکرار زیاد به یک باور نزدیک می شود و همین کار ساده اثرات جادویی قانون جذب کائنات را در زندگی افراد بجا می گذارد. از عبارات تاکیدی سایت راز موفقیت استفاده کنید.

شرط تاثیر جملات تاکیدی مثبت: (عبارات تاکیدی قانون جذب کائنات)
اساسی ترین شرط تاثیر یک عبارت یا جمله، بار معنایی مثبت آن است. جمله باید صد درصد پیام مثبت داشته باشد. من بی پول نیستم، جمله مثبت نیست، این جمله بی پولی بیشتر را جذب میکند. جمله صحیح "من پولدار هستم." میباشد. شرط لازم دیگر ان است که جمله باید مربوط به زمان حال باشد. یک قانون مهم هم حاکم بر این شروط است که می گوید: اگر گفته خویش را با تمام وجود باورم نداشتی هرگز انتظار تاثیری هرچند کوچک بر تو و زندگیت نداشته باش.

 

http://zanejjgc22222.tribunablog.com/-10140792
 

http://charliebhhw85174.blogzet.com/-10544225
 

http://angeloikgc22111.shotblogs.com/-9884176
 

http://daltonhkie33333.suomiblog.com/-11065268
 

http://brookswyxu90009.blogdigy.com/-10144587
 

http://emilioliea22221.mybjjblog.com/-10778224
 

http://connermmif34343.isblog.net/-13249760
 

http://cristianmlzu99999.tblogz.com/-10639065
 

http://travishfcy11111.blogdon.net/-12612546
 

http://louisdebx00000.blogkoo.com/-15169023
 

http://milohhfc33333.amoblog.com/-17586668
 

http://charliexuql66666.total-blog.com/-20953673
 

http://edgarrpmi44444.alltdesign.com/-16244200
 

http://miloegfc33333.uzblog.net/-10751617
 

http://franciscogdzv00000.canariblogs.com/-11634170

 

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
مدیر سایت

قانون جذب چیست و چه تاثیری بر زندگی ما دارد؟

شاید بارها در اینترنت مثال هایی از قانون جذب را دیده باشید. قانون جذب یعنی شما هر آنچه را که به آن فکر کنید یا بر آن تمرکز کنید در زندگی خود جذب خواهید کرد و تفاوتی ندارد که این اتفاق مثبت باشد یا منفی، در هر صورت در زندگی شما رخ خواهد داد.  تصویرسازی ذهنی یا خلق تصاویر یکی از کم هزینه ترین ابزارهای موفقیت به شمار می آید؛ چرا که تصویرسازی قدرت خلاقیت ذهن شما را فعال می کند و باعث می شود تا انسان از مهارت ها و استعدادهای خود نهایت استفاده را ببرد. روش استفاده از قانون جذب دراین مقاله مورد بحث ماست.

شاید اکنون برایتان سوال شود که تصویر سازی ذهنی چه تاثیری در جذب اتفاقات مثبت در زندگی ما دارد، در واقع محققان دریافتند که در زندگی واقعی، شما از روندی پیروی می کنید که در تجسم و تصویر سازی های ذهنی خود آن را مجسم کرده اید. پس تصویر سازی ذهنی تاثیر مستقیمی بر آن چه که در زندگی خود جذب می کنید دارد. تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید تا با روش استفاده ار قانون جذب  در زندگی و اثرات مثبت آن آشنا شوید.

افکار منفی و بد
 

تصویر سازی ذهنی بر ذهن نیمه هوشیار شما نیز تاثیر می گذارد
همانطور که می دانید ذهن انسان همیشه در حال تحلیل کردن و یافتن راه  حلی برای رسیدن به افکار یا آرزوهایی است که از تصوراتش می گذرد. بنابراین اگر شما در حال تصویر سازی ذهنی مثبت هستید، ذهن نیمه هوشیار شما راهی برای ساختن آن تصویر پیدا می کند. به عنوان مثال اگر یک مشکل مالی 100 هزار تومانی در ذهنتان دارید، ذهن نیمه هوشیار شما راه حلی پیدا می کند که به کمک آن به 100 میلیون تومان دست یابید.

این مقاله را هم بخوانید:  تقویت نگرش مثبت وتغییر ذهنیت و مقابله با افکار منفی
چگونه تصویر سازی کنیم؟
اکنون که از اهمیت تصویر سازی و تجسم خلاق در قانون جذب آگاه شدیم زمان آن فرا رسیده تا روش آن را یاد بگیریم. به نظر شما چگونه می توان به موثر ترین شکل ممکن قانون جذب را به کار گرفت؟

در اولین مرحله باید بدانید که تصویر ذهنی شما باید حدالامکان واضح و شفاف باشد به طوری که بتوانید هر روز صبح از خواب بیدار می شوید و شب ها که به خواب می روید، آن را مجسم کنید.
در دومین مرحله از تصویر سازی ذهنی باید احساس، بو و یا مزه به تصویر خود اضافه کنید تا واقعی تر به نظر برسد. به عنوان مثال ماشین مورد علاقه تان را تصور کنید.
پس از تصور کردن آن، فکر کنید که داخل آن نشسته اید و در حال رانندگی هستید، چه احساسی دارید؟ اضافه کردن احساسات به تصویر سازی ذهنی باعث می شود شما بیشتر از قدرت ها و استعدادهای خود استفاده کنید.

اگر نمی توانید این تمرین را به خوبی در زندگی به کار گیرید، حداقل روزی دو بار آن را تمرین کنید و تصویر موفقیت خود را تجسم کنید. در واقع هر یک ساعت تصویر سازی ذهنی به اندازه 1 ساعت فعالیت جسمانی اثر بخش است. پس شما یکی از مهم ترین ابزارهای موفقیت را در اختیار دارید.
چگونه از افکار منفی در قانون جذب دوری کنیم؟
چگونه از افکار منفی در قانون جذب دوری کنیم؟
انسان های موفق هیچ گاه  روی افکار و اتفاقات تکراری متمرکز نمی شوند. چرا که می دانند افکار یکسان و تکراری نتیجه ای یکسان با گذشته شما دارد پس برای تغییر  سبک زندگی و رقم زدن آینده باید به گونه ای فکر کنید که تا حالا فکر نمی کرده اید.

جایگزینی افکار منفی با افکار مثبت وقتی که درست تشخیص داده می شوند بسیار ساده تر است. شناخت و قبول این که این فکر منفی است اولینقدم است ؛ زیرا بسیاری از مردم نمی توانند این کار را انجام دهند. نکته بعدی این است که سعی کنید بگویید «همه چیز خوب است» و افکار منفی واقعی نیستند.

این مقاله را هم بخوانید:  مثبت اندیش باشید
روش استفاده از قانون جذب این است که درست مثل لبخند زدن با چهره شاد، وقتی عصبانی می شوید، هنگام لبخند از بین می رود، نمی تواند وجود داشته باشد. بنابراین وقتی واقعاً افکار مثبت را در ذهن خود تکرار می کنید، افکار منفی از بین می روند. اگر کمی دیرتر دوباره این اتفاق افتاد ، فقط فرایند را تکرار کنید. این اساس قانون جذب است که می توانید با جایگزین کردن افکار منفی با موارد مثبت و تکرار افکار مثبت در طول روز ، ذهن خود را تغییر دهید.

از منطقه امن خود بیرون بیایید
منطقه امن شما دقیقا حکم یک زندان را برای شما دارد چون باعث می شود شما در همان محدوده باقی بمانید و هیچ گاه از آن فراتر نروید، حتی اگر میله ای برای این زندان وجود نداشته باشد.

شاید تا به حال داستان بچه فیل و طناب را شنیده باشید. در این داستان پای فیل از دوران کودکی با طنابی بسته شده و زمانی که فیل بزرگتر می شود، با وجود اینکه توانایی پاره کردن طناب را دارد هیچ گاه آنرا امتحان نمی کند چون باورهای او در همان منطقه امن شکل گرفته اند و فیل حاضر نیست برای بهبود شرایط خود دست به تلاش بزند.

داستان زندگی ما نیز شبیه داستان فیل و طناب است. بسیاری از ما خودمان را با باورهای محدود کننده و تکراری در منطقه امن خود زندانی کرده ایم در صورتی که نمی دانیم با یک حرکت یا اقدام کوچک می توانیم از این هم فراتر برویم. پس روش استفاده از قانون جذب را بشناسید.

این مقاله را هم بخوانید:  چالش بیست و یک روز قانون جذب 
از منطقه امن خود بیرون بیایید
داشته هایتان را بیشتر از نداشته هایتان یادآوری کنید
اکثر افراد عادت دارند که از شرایط زندگی، همسر، خانواده و شغل خود ناراضی باشند و این نارضایتی را به وضوح اعلام می کنند. زمانی که شما این نارضایتی را به خود یادآوری می کنید، ناراحتی شما بر اساس قانون جذب چند برابر می شود و تمام داشته هایتان را نادیده می گیرد.بهتر است که روش استفاده از قانون جذب را به کارببرید. پس زمانی که می توانید مثبت اندیش باشید و از داشته هایتان شکرگذاری کنید، چرا برای نداشته هایتان ناراضی هستید؟

سعی کنید هر روز 1 یا 2 مورد از نعمت ها و یا ویژگی های زندگی خود را یادداشت کنید. این ویژگی های مثبت می توانند راجع به همسر، خانواده و یا شغل شما باشند. زمانی که شما شروع به یادداشت کردن ویژگی های مثبت زندگی خود می کنید، ناخودآگاه ذهن شما به دنبال یافتن ویژگی های مثبت است و کمتر به نکات منفی توجه دارد.

شما با استفاده از شکرگذاری قوی ترین ارتعاش را به کائنات ارسال می کنید. اگر از همین لحظه بخواهید بابت هر پولی که وارد زندگیتان می شود شکر گذار باشید پس از مدتی متوجه می شوید که رفته رفته پول بیشتری به دستتان می رسد، آنجاست که به معجزه شکرگذاری در قانون آفرینش ایمان خواهید آورد.

قانون جذب یکی از بزرگترین و تاثیرگذارترین قانون حاکم بر جهان هستی است که بر کائنات دلالت دارد. اگر شما منکر آن شوید و یا آن را قبول داشته باشید در هر صورت این قانون در حال اجراست. پس زمانی که می توانید فرد مثبت اندیشی باشید چرا ذهن خود را به افکار مسموم آلوده می کنید؟ در این مطلب روش استفاده از قانون جذب را بررسی کردیم و امید واریم برای شما مفید واقع شده باشد.

 

 

http://daltonjyeg30864.shotblogs.com/-9883719
 

http://raymondvvso77767.tribunablog.com/-10140315
 

http://martinzuwy10791.suomiblog.com/-11064791
 

http://jaredusqm66666.blogzet.com/-10543734
 

http://josuejolh44444.tblogz.com/-10638578
 

http://miloqtrn66666.mybjjblog.com/-10777804
 

http://emiliolifa11112.canariblogs.com/-11633599
 

http://arthurppol66664.blogdon.net/-12612194
 

http://tysonyxvr88888.isblog.net/-13249343
 

http://connerpsqm67888.amoblog.com/-17586196
 

http://landenmrsp51840.alltdesign.com/-16243801
 

http://cristianxyvs99999.blogkoo.com/-15168589
 

http://beckettjgda22211.total-blog.com/-20953242
 

http://garrettmnkh11111.blogdigy.com/-10144252
 

http://elliotxvsn67666.uzblog.net/-10751192

 

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
مدیر سایت

مزایای کمک گرفتن از مشاوره کسب و کار

مزایای کمک گرفتن از مشاوره کسب و کار برای کسب و کارهای کوچک و متوسط کدامند؟
 

مزایای کمک گرفتن از مشاوره کسب و کار برای کسب و کارهای کوچک و متوسط کدامند؟
ثنا جهاندار تاریخ ۱۳ آوریل , ۲۰۲۰  دسته بندی : آفرینش کار و کسب , رهبری و مدیریت

اغلب صاحبان کسب و کارهای کوچک و متوسط، افرادی چند مهارتی هستند؛ آن‌ها در تمامی بخش‌های کسب و کارشان، از انتخاب نوع صندلی‌های کارمندان گرفته تا امور حقوقی شرکت، خودشان تصمیم‌گیری و اقدام می‌کنند و این موضوع را یک نقطه قوت برای خودشان می‌دانند. یک باور کلی نیز در بین مدیران و صاحبان کسب و کارهای کوچک و متوسط وجود دارد با این مضمون که کمک گرفتن از مشاوره کسب و کار صرفا مختص سازمان‌هایی بزرگ و شناخته‌شده است. اگر شما نیز جزو مدیران کسب و کارهای کوچک و متوسط هستید و چنین باوری در پس ذهنتان وجود دارد؛ مطالعه این مقاله می‌تواند نقشی تحول‌آفرین برایتان داشته باشد.

در این مقاله، ابتدا انواع خدماتی که مشاوران کسب و کار عرضه می‌کنند را شرح می‌دهیم و سپس به این پرسش پاسخ می‌دهیم که کسب و کارهای کوچک و متوسط چگونه می‌توانند مشاوره کسب و کار را به نفع خودشان به کار بگیرند.

اگر به مشاوره کسب و کار نیاز دارید، کافیست با ما تماس بگیرید.

نقش‌های کلی مشاوران کسب و کار
مشاوران کسب و کار، کسانی هستند که در فضای تجارت صاحب تجربه هستند، صنعت را می‌شناسند، توانایی حل مساله دارند و می‌توانند توصیه‌های ارزشمندی را در اختیار انواع گوناگونی از کسب و کارها قرار دهند.

طبق تصویر زیر، کمک گرفتن از مشاوره کسب و کار باعث می‌شود کسب و کارها از وضعیتی که دارند، ارتقا پیدا کرده و به سمت چشم‌انداز مطلوب خود حرکت کنند.

مشاوره کسب و کار

وظایف کلی مشاوران کسب و کار به شرح زیر است:
ارائه توصیه‌ و نوشتن برنامه برای پر کردن شکاف بین وضعیت فعلی و جایگاه مطلوب
آموزش مهارت‌های نظارتی و مدیریتی به مدیران
انجام ارزیابی در مورد وضعیت فعلی
ارتقای سطح بازدهی کاری و ارتباطات سازمانی
افزایش انگیزه و روحیه کارمندان
تعریف هدف و ماموریت برای کسب و کار
کمک به کسب و کار برای جلب رضایت و ارتقای سطح وفاداری مشتری
کوچینگ، راهنمایی و آموزش کارمندان
تقویت پایگاه مشتریان و سهم کسب و کار در بازار
اگر به این موضوع علاقمندید، پیشنهاد می‌کنیم مقاله همه چیز در مورد مشاور بیزنس را نیز مطالعه کنید

بخش تحول‌آفرین ماجرا: استفاده از مشاوره کسب و کار چه مزایایی برای کسب و کارهای کوچک و متوسط به همراه دارد؟
مشاوره کسب و کار برای کسب و کارهای کوچک و متوسط

کسب و کار کوچک یا متوسط شما، چه از نوع رستوران باشد چه هر نوع شرکت تولیدی و خدماتی، درست مثل فرزند شماست. طبیعی است که با دیدن رشد آن احساس غرور کنید و بهترین آرزوها را برای آن داشته باشید؛ ولی تقریبا غیر ممکن است که در فضای تجارت در حال امروز، به تنهایی بتوانید از پس تمامی امور برآمده و بقا یا گسترش کسب و کارتان را تضمین کنید. کمک گرفتن از افراد متخصص در حوزه کسب وکار، جزو بهترین انتخاب‌هایی است که باعث می‌شود کسب و کارتان زنده بماند، نفس بکشد و رشد کند.

بپردازیم به فواید استخدام مشاور کسب و کار برای کسب و کارهای کوچک

۱) کاهش هزینه‌های کلی
یکی از اصلی‌ترین دلایلی که باعث می‌شود کسب و کارهای کوچک و متوسط از استخدام مشاور کسب و کار فراری باشند، بحث هزینه‌های مشاور است. در حالی که مبلغ پرداخت شده به مشاور، از جنس سرمایه‌گذاری است نه هزینه. کمک گرفتن از مشاور کسب و کار باعث می‌شود بدون کاسته شدن از ارزش ارائه شده به مشتری، هزینه‌های عملیاتی به کمترین مقدار ممکن کاهش پیدا کند.

مشاور کسب و کار همچنین می‌تواند به افزایش راه‌های درآمدی و سود شما بی‌انجامد.

شاید برخی از صاحبان کسب و کار بگویند من خودم هم می‌توانم چنین کاری را انجام دهم؛ پاسخی که می‌توان به این صاحبان کسب و کار داد این است: بله، ممکن است حرفی که می‌زنید، درست باشد؛ ولی مشاوران کسب و کار متخصص هستند؛ شاید مشاور کسب و کار بتواند در یک جلسه نکته‌ای را به شما بگوید که اگر به تنهایی کار را پیش می‌بردید، تا شش ماه هم متوجه آن نمی‌شدید و در این شش ماه، هزینه‌هایتان به هدر می‌رفت.

اگر به این موضوع علاقمندید، پیشنهاد می‌کنیم مقاله تمامی بشقاب‌ها را خودم می‌چرخانم، نیازی به مشاور کسب و کار ندارم را نیز مطالعه کنید

۲) به حداقل رساندن ضایعات و دوباره‌کاری‌ها
مشاوره کسب و کار

شمایی که از روز اول پاگرفتن کسب و کارتان با آن همراه بوده‌اید، کاملا در قلب آن تجارت هستید و به همین علت نمی‌توانید دیدگاه درستی در مورد هدررفت‌ها داشته باشید. مشاور کسب و کار با در دست گرفتن ذره‌بین، وارد جزئیات هزینه‌های شما می‌شود و تمام ضایعات و دوباره‌کاری‌ها را در مواد، تجهیزات و سرمایه‌های انسانی شناسایی می‌کند. نتیجه چنین اقدامی، به افزایش بهره‌وری و بهینه‌سازی هزینه‌ها می‌انجامد.

۳) جلوگیری از افتادن در دام‌های حقوقی و اداری
کمک گرفتن از مشاوره کسب و کار، می‌تواند شما را از افتادن در دام‌های احتمالی حفاظت کند. کافی است تازه‌کار باشید یا کمی حواستان نباشد تا ناخواسته از نظر موارد حقوقی یا قانونی دچار مشکل شوید. در صورتی که از مشاوره کسب‌وکار کمک گرفته باشید، با خیال راحت می‌توانید مطمئن باشید که از جریمه‌ها در امان خواهید ماند.

۴) هدایت به مسیر صحیح در دوراهی‌های جاده
مشاوره کسب و کار

برای هر صاحب کسب و کاری پیش می‌آید که با دوراهی روبرو شود و در تصمیم‌گیری دچار تردید شود. بدون تعارف، خیلی وقت‌ها، همین انتخاب‌های بین دوراهی‌های مسیر هستند که در نهایت باعث می‌شوند کسب و کار از میدان رقابت حذف شود.

تصمیم‌گیری برای توسعه کسب و کار، تولید محصولات یا خدمات جدید و اعمال تغییر در سطح کارکنان‌ ارشد، نمونه‌هایی از همین دوراهی‌های سرنوشت‌ساز هستند.

مشاوران کسب و کار شما را یاری می‌کنند تا نگاه واقع‌بینانه‌تری به مزایا و معایب هر یک از تصمیم‌هایتان داشته باشید. به عنوان یک مدیر یا صاحب کسب و کار، به شدت محتمل است که احساساتتان را وارد قضیه کنید و بر اساس آن تصمیم‌گیری کنید. مشاور، ناظر هوشمند و بی‌طرفی است که همه چیز را بر اساس منطق می‌بیند و هیچ هدف یا غرضی ندارد جز رساندن کسب و کار شما به وضعیت مطلوب.

یک مشاور کسب و کار، با تعداد بالایی از کسب ‌و کارها همکاری داشته، نتایج تک تک تصمیم‌های آن‌ها را دیده و بهتر از شما می‌تواند سناریوهای احتمالی آینده را پیش‌بینی کند.

اگر به این موضوع علاقمندید، پیشنهاد می‌کنیم مقاله کوچینگ کسب و کار چیست را نیز مطالعه کنید

۵) رسیدگی به وظایف خاص
هیچ تفاوتی ندارد که شما چقدر صاحب تجربه باشید، به هر روی، هیچ‌گاه نمی‌توانید ادعا کنید که بر تمام جنبه‌های مدیریت یک کسب و کار تسلط کامل دارید. این وظیفه، مختص کسانی است که کار مشاوره کسب و کار انجام می‌دهند.

مشاوره بازاریابی می‌تواند وضعیت برندینگ کسب و کار شما را مورد ارزیابی قرار دهد و از طرق ممکن به افزایش سطح دیده شدن شما کمک کند.

مشاوره منابع انسانی می‌تواند فرهنگ غالب بر شرکت شما را شناسایی کرده و دلایل بازدهی پایین کارمندان را به شما اعلام کند

این‌ها فقط چند نمونه هستند؛ مشاوره کسب و کار حوزه‌های متنوعی را در برمی‌گیرد و از چندین جنبه مختلف، از تکنولوژی گرفته تا مدیریت و بازاریابی، به شما سود می‌رساند.

 مشاوره کسب و کار

۶) ارائه چشم‌انداز بیرونی از شرکت
موفقیت کسب و کار به عواملی فراتر از خود کسب و کار وابسته است. شما باید با چشمانی تیزبین، فاکتورهای در حال تغییر صنعت، بازار و فضای رقابتی را مورد رصد قرار دهید. طبیعی است که به عنوان صاحب کسب و کار، به اندازه کافی مشغله داشته باشید که نتوانید زمان‌تان را به مطالعه عوامل بیرونی اختصاص بدهید؛ ولی نگران نباشید، زیرا در این حوزه نیز مشاوران کسب و کار می‌توانند به کمکتان بشتابند.

درست است که در روزهای اول راه‌اندازی کسب و کار تحقیقات زیادی روی بازار انجام داده و زمان زیادی برای آنالیز رقبا اختصاص داده‌اید، ولی در دنیای امروز، همه چیز به سرعت نور تغییر می‌کند. به عنوان یک نکته، خالی از لطف نیست که بدانید تبیین استراتژی بر اساس اطلاعات قدیمی، یکی از اشتباهات رایج صاحبان کسب و کارهای کوچک است که در نهایت برایشان گران تمام می‌شود.

مشاوران کسب و کار جدیدترین داده‌ها را جمع‌آوری می‌کنند، آن‌ها را به شکلی عمیق و علمی مورد آنالیز قرار می‌دهند و نتایج به دست آمده را در بیزینس پلن یا همان برنامه تجاری شما پیاده‌سازی می‌کنند.

اگر به این موضوع علاقمندید، پیشنهاد می‌کنیم مقاله آموزشی گام‌های لازم برای راه اندازی کسب و کار موفق را نیز مطالعه کنید

 

http://claytonlifc22333.blogzet.com/-10540504
 

http://johnathanpsuu73429.suomiblog.com/-11061546
 

http://riverwhkl41617.tribunablog.com/-10137374
 

http://dominickfecy12211.shotblogs.com/-9880574
 

http://deanbzwr88889.blogdigy.com/-10141187
 

http://conneropok55555.tblogz.com/-10635457
 

http://arthurkkie33323.uzblog.net/-10748183
 

http://tituszcdc84961.blogdon.net/-12609522
 

http://gregoryijhc22222.isblog.net/-13246012
 

http://jaredorni44444.canariblogs.com/-11630313
 

http://rafaelrqkz69371.blogkoo.com/-15165190
 

http://trentonjkje33444.amoblog.com/-17582562
 

http://sergioayvr87777.total-blog.com/-20949537
 

http://connerfecx11111.alltdesign.com/-16240552

 

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
مدیر سایت

ترفندهای استفاده از قانون جذب

ترفند‌های استفاده از قانون جذب! / چطور همه چیز را به خود جذب کنیم؟
قانون جذب، درخواست از کائنات، تفکر مثبت و ... این‌ها همگی جزء قوانین موفقیت و خوشبختی محسوب می‌شود که برای خود راهکار‌ها و قوانین خاص خودش را دارد.
به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛قانون جذب، درخواست از کائنات، تفکر مثبت و ... این‌ها همگی جزء قوانین موفقیت و خوشبختی محسوب می‌شود که برای خود راهکار‌ها و قوانین خاص خودش را دارد.

شاید شنیده باشید هر چیزی که در زندگی شما وجود دارد از خوب یا بد ساخته ذهن و جذب خودتان است، بدین معنا که شما اگر به موضوعات مثبت و خوب فکر کنید و آن‌ها را طلب کنید همان‌ها بر سر راهتان قرار گرفته و اگر منفی بافی هم کنید مدام در چاه و چاله اید.

باشگاه خبرنگاران جوان قصد دارد تا در این مطلب شما را با انرژی‌های درونیتان و بخصوص قانون جذب و رسیدن به خواسته هایتان آشنا کند، پس با ما همراه باشید.

ترفند‌های استفاده از قانون جذب! / چطور همه چیز را به خود جذب کنیم؟

قانون جذب چیست؟
براساس قانون جذب اتفاقات مثبت یا منفی به این دلیل در زندگی شما رخ می‌دهند که به سمت‌تان جذب شده‌اند.

در واقع، خود شما آن‌ها را به زندگی‌تان دعوت کرده‌اید.

بیشتر بدانید:چطورهمیشه بخندیم؟! / ترفند‌های خندیدن! 

روانشناسان، متفکران عصر جدید و رهبران مذهبی سال‌های متمادی است که حول مسئله " قانون جذب" صحبت می‌کنند، اما در واقع این قانون پس از انتشار کتاب "راز" در سال ۲۰۰۶ محبوبیت خود را در میان عموم مردم بازیافت.

قانون جذب بسادگی در این جمله خلاصه می‌شود:

"ما هر آنچه را که به آن فکر کرده، چه خوب چه بد، جذب خود می‌کنیم. "

باور کنید یا نکنید، امروزه پژوهش‌های علمی ثابت کرده که افکار مثبت، زندگی ما را تحت تأثیر همه جانبه خود قرار می‌دهند.

چگونه از قانون جذب استفاده کنیم؟
ما از قانون جذب انتظار داریم که به آرزو‌های ما جامه عمل بپوشاند و خواسته‌های درونی ما را محقق سازد.

مثلاً از قانون جذب خانه‌ای زیبا می‌خواهیم، اما این خانه از چه ساخته می‌شود؟ معلوم است از آجر، سیمان؛ آهن و خاک و سنگ! اما این مصالح از کجا تأمین می‌شوند؟ بازهم جواب معلوم است، از جایی همین دوروبرها!

به گمان بسیاری از افراد، قانون جذب پدیده‌ای جادویی است که از هیچ کجا آباد آرزو‌های ما را فراهم می‌کند. درحالی‌که هیچ جادویی در کار نیست و قانون جذب آرزوهایمان را با داشته‌های اطرافمان فراهم می‌سازد. شما اسباب فراهم ساختن آرزوی دیگری و حتی همان آرزوی او می‌شوید و او نیز هم‌زمان آرزوی شما خواهد شد.

ترفند‌های استفاده از قانون جذب! / چطور همه چیز را به خود جذب کنیم؟

عامل جادویی شدن قانون جذب، همان دست نامرئی، اما توانمندی است که دروتخته را باهم جور می‌کند و پیوسته در حال چیدن اجزای مختلف هستی در کنار هم است. با دقیق شدن در این نکته، دیگر گله و شکایتی نخواهیم کرد که چرا همکار بغل‌دستی‌مان فردی اخموست، همسایه‌مان آن‌گونه رفتار می‌کند یا حتی رئیسمان شخصی بداخلاق است.

این افراد همان آرزو‌های ما تا به امروز هستند. ما نیز در این لحظه، همان فردی هستیم که آن‌ها دقیقاً آرزوی بودن در کنارش را داشته‌اند!

این‌گونه نیست که قانون جذب برای بعضی افراد عمل کند و برای برخی دیگر که به آن باور ندارند، کارایی نداشته باشد. جذب یک قانون معنوی جهانی است که در هر زمان و مکان کاربرد دارد؛ مثل قانون جاذبه.

بیشتر بخوانید: چرا قانون جذب را به خوبی اجرا کرده اید اما هنوز به هدفتان نرسیده اید؟ 

اگر رئیس نالایقی بالای سر کارمندانی مظلوم سبز شده و بازور و غرور پیش می‌رود، بی‌شک آن کارمند جواب آرزوی تا به امروز این رئیس بوده و این رئیس پاسخ خواسته درونی آن کارمندان. البته این دلیل نمی‌شود که همیشه فردی مستبد را به‌عنوان مدیر بپذیریم، با این توجیه که خواست کائنات چنین بوده است؛ خیر، کائنات این اتفاق را ایجاد کرده، چون خواسته ما تا به امروز، از کائنات چنین فرد مستبدی بوده است. اما اگر او را نمی‌پسندی، در همین لحظه خواسته‌ات را تغییر بده. مطمئن باش همه‌چیز دگرگون می‌شود.

شاید مدیر شرکتی چند کارمند نمونه، منظم و بی‌همتا نصیبش شود. در این حالت، معاون شرکت نباید تصور کند که با رفتن مدیر می‌تواند این کارمندان را در اختیار بگیرد. این کارمندان آرزوی آن مدیر هستند و مدیر هم‌آرزوی کارمندان. وقتی یکی از این‌ها از میان برود آن دیگری هم از بین خواهد رفت.

درنتیجه، هیچ‌کس حق ندارد درباره آنچه اکنون نصیبش شده است از کائنات گله‌مند باشد.

ترفند‌های استفاده از قانون جذب! / چطور همه چیز را به خود جذب کنیم؟

اگر بچه بی‌ادب و ناسپاسی نصیبت شده یا در محله‌ای زندگی می‌کنی که احساس خوبی به تو منتقل نمی‌کند، آرزویت را عوض کن! از کودک خود ادب و سپاس بطلب و محله‌ات را تغییر بده. وقتی سکوت می‌کنی و معتقدی که سکوت علامت رضایتمندی است. این رضایتمندی بلافاصله به کائنات می‌گوید: اگر دنیای من همین‌طور باشد، اشکالی ندارد؛ و بدیهی است که کائنات هم دنیای تو را همین‌گونه که هست برایت نگه می‌دارد.

بیشتر بدانید: ریشه روانشناسی "چقدر این فرد به نظرم آشناست" 

آنچه اکنون در اطراف توست چیزی نیست جز آنچه تا به امروز خواسته بودی. اگر آن را نمی‌پسندی و دوستش نداری، تنها کافی است که آرزوی خود را عوض کنی. اما اگر آرزویت را عوض نکردی، دیگر انتظار معجزه از قانون جذب را نداشته باش.

یازده راهی که "قانون جذب" می‌تواند زندگی شما را بهبود بخشد
۱- شما اتفاقات خوب یا بد را براساس تفکراتتان تجربه می‌کنید:

"کسی که همیشه در مورد بیماری صحبت می‌کند، بیمار می‌شود و کسی که به طور مداوم در مورد رفاه صحبت کند، در رفاه و آسایش به سر خواهد برد. " استر و جری هیکس در این کتاب اشاره می‌کنند که "شما همه‌ی این‌ها را براساس تفکرات تان جذب می‌کنید. " با تمرکز بر روی چیزی، باعث می‌شوید آن مسئله برایتان اتفاق افتد.

۲- شما با فکر کردن به چیزی آن را به سمت خود جذب می‌کنید، حتی اگر آن را نخواهید:

بر اساس این کتاب "شما با فکر کردن به چیزی از طریق قانون جذب، آن را بزرگ و بزرگتر و قویترخواهید کرد. " بنابراین سعی کنید افکار خود را مثبت نگه دارید.

بیشتر بدانید: ۷ حقیقت جالب روانشناسی در مورد چهره تان که از آن‌ها خبر ندارید 

۳- هر چه بیشتر بر روی مسئله‌ای تمرکز کنید، قویتر می‌گردد:

مورد مذکور این قابلیت را به شما می‌دهد که حقیقت زندگی خود را با افکارتان ساخته و مسائلی که دوست داشته تجربه کنید، روزی به آنان دست خواهید یافت. شما با نگرانی‌های خود باعث می‌شوید اتفاقات بدی برایتان رخ دهد.

۴- بهتر است به احساسات خود اعتماد کنید تا آن که بیش از حد به تصمیماتتان فکر کنید:

به بیان دیگر: به ندای قلب خود گوش فرا دهید. به جای فکر بیش از حد به انتخابهایتان اجازه دهید احساساتتان، شما را به سمت درست هدایت کند. با این کار زندگی رضایتمندانه تری را تجربه خواهید کرد.

ترفند‌های استفاده از قانون جذب! / چطور همه چیز را به خود جذب کنیم؟

۵- شما با تفکر مثبت خود می‌توانید باعث گردید اتفاقات خوب با سرعت بیشتری برایتان رقم خورد:

برادران هیکس در این کتاب می‌نویسند: "خواستن و تمایل" شامل تمرکز به یک موضوع آن هم به صورت کاملأ مثبت می‌باشد. وقتی که به موضوعی با دقت نظر کامل به گونه‌ای مثبت می‌نگرید، آن مسئله بسرعت برایتان به وقوع خواهد پیوست... شک نکنید. "

۶- برای ایجاد یک تغییر، باید به مسائل آن گونه که آرزو دارید باشند، بنگرید نه آن گونه که در واقع هستند:

این رازی است که تنها افراد موفق می‌دانند و در کتاب‌های علمی با عنوان "تجسم دیداری" از آن یاد می‌شود. مایکل فلپس هر شب قبل از خواب خود را برنده تجسم می‌کرد. همان گونه که می‌بینید وی در حال حاضر پرافتخارترین قهرمان تاریخ بازی‌های المپیک و دارنده ۲۲ مدال شنا است. در این کتاب می‌خوانید: "به منظور تأثیر هر چه بیشترِ تفکرات مثبت بر روی اتفاقات، بایستی نادیده بگیرید که چه کار‌های دشواری هستند- و هم چنین به این که دیگران شما را چگونه می‌بینند کاملاً بی توجه باشید؛ و تنها تمام تمرکز خود را حول این محور بگنجانید که دوست دارید چه اتفاقاتی برایتان به وقوع بپیوندند.

۷- شما می‌توانید قدرت مغناطیسی جذب اتفاقات خوب خود را با اختصاص دادن زمان روزانه به "افکار قدرتمند" افزایش دهید:

۱۵ دقیقه از روزتان را به طور جدی به فکر کردن در مورد اهداف، رؤیاهایتان و آن چه از زندگی می‌خواهید اختصاص دهید. برادران هیکس می‌گویند این عمل شانس شما را برای رسیدن به موفقیت بسیار افزایش می‌دهد.

۸- موفقیت یک منبع تمام نشدنی است. هر کس می‌تواند از آن بهره برد:

فراموش نکنید که موفقیت دیگران، موفقیت شما را محدود نمی‌کند. از آن طرف براساس آنچه که در کتاب نوشته شده، شما با جذب موفقیت، موفقیت دیگران را محدود نخواهید کرد.

۹- به خودتان اجازه ندهید در ناامیدی‌ها غرق شوید:

ناامیدی تنها باعث جذب اتفاقاتی است که ناراحتی شما را بیشتر خواهند کرد و تنها نشانه آن است که شما به هدفی که در زندگی آرزویش را داشته اید، نرسیده اید؛ بنابراین به جای حسرت خوردن برای از دست دادن آرزوهایتان، تنها به آنچه دوست دارید و می‌خواهید، فکر کنید.

بیشتر بخوانید: با این تست روانشناسی جالب شخصیت تان را محک بزنید+ تصاویر

۱۰- از تماشای برنامه‌های تلویزیونی همانند جنایت و بیماری که انرژی‌های منفی را به شما منتقل می‌کنند، اجتناب کنید:

با دیدن این برنامه‌ها تنها موجب می‌گردید به آنان بیشتر فکر کرده و شانس اتفاق افتادنشان را افزایش دهید. باز هم یادآوری می‌کنیم که: "با توجه شما به هر چیزی، آن مورد بیشتر و بیشتر به سمت شما کشیده می‌شود. "

۱۱- بدانید اگر روابط تان با دیگران بد است، تنها خودتان موجب آن گشته اید:

توجه به مسائل منفی هم، چون گرفتن انتقام می‌تواند موجب ویرانی روابط شخصیتان باشد. با این ذهنیت که "هیچ چیز به وقوع نخواهد پیوست مگر آن که شخصاً آن را جذب کرده باشید"، می‌توانید از روابط بد با همسر و بستگان تان رهایی یابید.

 

http://cruzlzun30502.blogzet.com/-10538468
 

http://brooksfdbw00999.blogdigy.com/-10139253
 

http://troyurok55555.uzblog.net/-10746251
 

http://felixttqm66666.blogkoo.com/-15162797
 

http://lanetwua23901.isblog.net/-13243775
 

http://caidenzeca12267.total-blog.com/-20946975
 

http://emilianommli45544.mybjjblog.com/-10773007
 

http://paxtonhfbx01111.alltdesign.com/-16238130
 

http://eduardobexe28755.amoblog.com/-17580000
 

http://miloeecy11111.canariblogs.com/-11628195

 

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
مدیر سایت

آموزش قانون جذب

یکی از کامل­ترین دوره­ های قانون جذب در ایران ! (کاملا رایگان)
برای اولین بار در این دوره رایگان، محتوایی رو منتشر کردیم
که سایر وب­سایت­ های حوزه موفقیت اونها رو سانسور کرده ­اند ….
 


اگر در سایر دوره های قانون جذب شرکت کردی ولی نتیجه نگرفتی،
این دوره دقیقا برای تو تولید شده است!
راز هایی که در این دوره یاد میگیری

قانون جذب دقیقا چیه ؟

چطور از قانون جذب استفاده کنیم که حتما به نتیجه برسیم؟

اشتباهات بزرگ در استفاده از قانون جذب

چطور با قانون جذب ازدواج کنیم و رابطه عالی داشته باشیم؟

چرا با اینکه فیلم راز را دیده ام اما نتیجه نمیگیرم

چرا بعضی چیزها خوب جذب میکنم اما بعضی چیزهای دیگه رو نه؟

چطور هر اتفاقی رو که میخوایم جذب کنیم؟

راز جذب پول و ثروت

قوانینی که همیشه و همه جا درست کار میکنه

در دوره رایگان شرکت کنم چه چیزهایی بدست میارم؟

اطلاعات دوره

نام
 
ایمیل
ثبت نام در دوره
اگر دوست داری که فرمولی یاد بگیری که همیشه و هر لحظه به تو جواب بده و تو رو به خواسته هایت برسونه، این دوره به تو کمک میکنه و قوانینی به تو آموزش میده که بتوانی هر خواسته ای که داری و تبدیل به واقعیت کنی.

این دوره پایانی بر گذشته سختت و همه نرسیدن ها است. بعد از یادگیری مطالب این دوره تو تبدیل به فرد دیگری خواهی شد و مجهز به قوانینی میشوی که می توانی هر خواسته ای را برآورده کنی.

 


شما با شرکت در این دوره ، اگر رضایت نداشتی چیزی را از دست نداده ای.

حتی اگر تا 3 ماه با دوره پیش رفتی و رضایت نداشتی ، بدون هیچگونه صحبتی فقط با ارسال شماره کارت خودت، مبلغ واریزی پس و بازگردانده می شود.

 زیرا ما به این دوره اعتماد و باور صد در صد داریم  

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

 

این دوره فقط در رابطه با قانون جذب تنها نیست. با این دوره در کنار اینکه داری قانون جذب را یاد می گیری ، به عزت نفس و اعتماد به نفس هم پرداخته می شود. در واقع با یک تیر دو نشان را میزنی. چون عزت نفس و اعتماد به نفس لازمه ی کار است و بدون آن ، به هیچ خواسته ای نمی توان دست یافت.

 

می خواهم در این دوره شرکت کنم تا زندگیم متحول شود

 

در واقع شما در دو دوره شرکت کرده اید؛ هم قانون جذب و هم اعتماد به نفس

 

بعد از وارد شدن در این دوره متوجه خواهید شد که تا چه اندازه مسائل عزت نفس در کنار آموزش و یادگیری قانون جذب مهم بوده و چقدر راحت می توانید به نتایج دلخواه دست یابید.

اعتماد به نفس به باتری یک ماشین تشبیه شده است. آیا ماشین بدون باتری ، توانایی و قدرت حرکت را دارد؟ حال هر چقدر هم زیبا و با تمام امکانات باشد! قطعا هرگز!

روانشناسان معتقدند انسانی دارای ذهنی سالم است که از اعتماد به نفس خوبی برخوردار است.

 

 با این دوره ، با قوانین حاکم بر جهان هستی پیش می روید و راه رسیدن به خواسته ها و اهداف را یاد می گیرید. به طور دقیق و کامل با مدارها و ارتعاشات آشنا می شوید و از طرفی هم در کنار این آموزش ها اعتماد به نفستان دارد رشد می کند و قوی می شود.

در واقع داریم تمام قسمت های ماشین خود را کنترل می کنیم و یک ماشین تمام امکانات همراه با باتری پر قدرت برای حرکتی عالی و قدرتمند می سازیم.

قطعا هر انسانی که از این قانون قدرتمند و با عظمت مطلع شود، می تواند در تمام مراحل زندگیش از میانبری سریع و قوی استفاده کند. قانون جذب لطف و هدیه خداوند به بندگانش است؛ خود را از این هدیه گرانبهای خداوند محروم نکنیم!!

 

می خواهم در این دوره شرکت کنم 

 

زندگینامه سپهر محمدی (مدرس دوره قانون جذب و اعتماد به نفس):

من سپهر محمدی متولد 1356 که تا چند سال پیش یعنی اواخر سال 1392 در تمام قسمتهای زندگی ام با مشکلات مختلفی روبرو بودم (چه از نظر مالی ، چه از نظر سلامتی و یا روابط خانوادگی). با اینکه از نوجوانی عاشق مطالعه بودم و مدام کتاب می خریدم و مطالعه می کردم، اما فقط در همان لحظه ای که مشغول مطالعه بودم برای چند لحظه ای آرام می شدم و احساس اینکه می توانم زندگی ام را تغییر دهم، همراهی ام می کرد. اما زمانیکه دوباره سرگرم زندگی و محیط بیرونی ام می شدم، توانایی روبرو شدن با مشکلات زندگی را نداشتم و هرآنچه مطالعه کرده بودم یادم می رفت؛ و سال ها این سوال در گوشه ی ذهنم بود که خدایا مشکل کار در کجاست؟

من چطوری میتوانم زندگی دلخواهم را رقم بزنم؟

و بیشتر اوقات هم این در ذهنم می آمد که اینطوری به دنیا آمده ای و قرار است تا آخر عمرت همینگونه باشی و کاری نمیشه کرد. سرنوشت تو اینگونه برایت مقرر شده.(توجیهاتی که ذهن برای آرام شدن می سازد)

از نوجوانی عاشق موسیقی بودم و سنتور را انتخاب کردم و به جایی رسیدم که تدریس هم می کردم. از نظر جایگاه اجتماعی ام خوب بودم اما همیشه این موضوع در سرم می گذشت که چگونه می توانم به خواسته هایم دست پیدا کنم؟

بعد از ازدواج ، در کنار تدریس موسیقی به ناچار مجبور شدم که در یک ارگان دولتی کارمند شوم و 12 سال هر روز صبح به جایی بروم که اصلا آن کار را دوست نداشتم و به هیچ عنوان با حس هنری من همخوانی نداشت. اما چون باور نداشتم که از هنر می شود پول درآورد، چاره ای جزء این نداشتم. همیشه از خداوند تمنا داشتم که مسیری درست را سر راهم قرار دهد. در واقع هیچ چیز در زندگیم سرجای خودش نبود. هرچه را دوست داشتم که داشته باشم و به آن برسم، بدتر از دستم فرار می کرد. دیگر مغزم جواب نمی داد اما هنوز امید داشتم. تا اینکه اواخر سال 1392 دقیقا بهمن ماه بود که معجزه ی زندگی من از همان موقع استارت خورد. از طریق دریافت یک لینک و آدرس بود که با نرم افزار تانگو که آن زمان بیشتر استفاده می شد برایم ارسال شده بود و تا به امروز هم نفهمیدم آن فرد ارسال کننده چه کسی بود. من به یک دوره خیلی قدرتمند در رابطه با قانون جذب و ثروت هدایت شدم. من در واقع هدایت شدم به دنیایی که سالیان سال دنبالش بودم. بعد از درک یکسری قوانین و شناخت بهتر خود، برای همیشه از کارمندی خداحافظی کردم و استعفاء دادم. (یکسال بعد 1393)

از همان سال تاکنون (1392) خدا را شکر نتایج رو به رشد بوده. اتفاقاتی در زندگیم بوجود آمد که برای خودم اسمش معجزه است. چون هرکس خودش می داند شرایطش چگونه بوده و برای من خیلی خیلی جای شکرگزاری دارد و همیشه از این بابت سپاسگزار خداوند متعال هستم.

من در عرض چند سال ، به نتایجی رسیدم که تقریبا 30 سال دنبالش بودم

الان وقتی همان کتاب های گذشته را مطالعه می کنم، با درکی جدید و فهمی خیلی متفاوت متوجه مطالب آن ها می شوم.

چرا؟ چون مدارهای ذهنی من تغییر کرده است.

الان متوجه می شوم که چرا نمی تونستم موضوعات آن کتاب ها را در زندگی ام عملی کنم. چون من شاه کلید را نداشتم. (شاه کلیدی که در این دوره به طور کامل توضیح می دهم). این شاه کلید با توانایی کامل تمام قفل ها را باز می کند.

من فقط با سطح قضیه آشنا شده بودم؛ غافل از اینکه به صورت ریشه ای و عمیق مسیرها را نمی شناختم. اصلا بلد نبودم که چگونه و به چه صورت باید مدارهای ذهنی ام را ارتقاء ببخشم و چگونه با خواسته هایم هم فرکانس شوم. زمانیکه به صورت عمیق قانون جذب را یاد گرفتم و در زندگی ام عملی کردم ، با نتایج فوق العاده ای روبرو شدم. (هر چند که علم پایانی ندارد و هیچ کس نمی تواند بگوید من تا آخرش رفته ام، و من هم این ادعا را ندارم).

من همیشه گفته ام و می گویم که قانون جذب راه های میانبر را نمایان می کند و موتوری قدرتمند است برای هول دادن. وقتی با این قانون آشنا می شوید، الهامات تازه ای از جنس پیشرفت و موفقیت دریافت می کنید. به عبارتی از رسالت خودت آگاه می شوی. همانطور که من نمی دانستم بزرگترین رسالتم آموزش این قانون و یا راه های موفقیت فردی است. باور کنید به من گفته شد.

من مدارهای ذهنی ام در پایین ترین سطح بود؛ مخصوصا از نظر مالی؛ و همیشه آرزویم این بود که در سطحی باشم که الان هستم.

هر چند که خواسته ها پایانی ندارد و در حال حاضر هم در حال جذب خواسته های جدید هستم. اما واقعا هر روز از خداوند شکرگزاری می کنم و از شرایط کنونی بسیار خوشحال هستم. چون اصلا فکر نمی کردم که بتوانم به این توانایی ها برسم که از طریق قانون جذب به هر خواسته ای دست پیدا کنم. همانطور که گفتم ، مهم شاه کلیدی است که می توان با آن تمام قفل های بسته را باز کرد. آن شاه کلید را خداوند لطف کرد و به من فهماند؛ اما خودم خواستم و تصمیم گرفته بودم که مسیر اصلی را یاد بگیرم.

به محض اینکه شما تصمیم می گیرید و متعهد می شوید که تغییر کنید، خداوند کمکتان می کند و مسیرهای اصلی را نشانتان می دهد.

 

 

http://caidenpniz74051.suomiblog.com/-11057785
 

http://angelobhig29740.tribunablog.com/-10134272
 

http://judahrspn78888.shotblogs.com/-9877893
 

http://zioniifd30111.tblogz.com/-10631836
 

http://rowanuxwt00011.mybjjblog.com/-10771485
 

http://andresjkjf44444.isblog.net/-13242158
 

http://jaredzayv01116.blogkoo.com/-15161195
 

http://waylonfczw11111.total-blog.com/-20945252
 

http://brooksecyu99999.amoblog.com/-17578325
 

http://rafaelybzv00000.blogdigy.com/-10137923
 

http://rowanuxwt00011.mybjjblog.com/-10771577
 

http://rylangubi30741.canariblogs.com/-11626612
 

http://laneyzcy11000.alltdesign.com/-16236547

 

http://landenvfio52852.tribunablog.com/-10134099
 

http://damienqpmi44443.suomiblog.com/-11057559
 

http://zaneikhd23322.isblog.net/-13241846
 

http://judahppnj55555.blogdigy.com/-10137642
 

http://arthurtqni55552.blogkoo.com/-15160909
 

http://donovankrpr52295.amoblog.com/-17578014

 

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
مدیر سایت

تمرین قانون جذب

تمرین روزانه قانون جذب (دومین تمرین ) : ناخواسته ها رو به خواسته ها تبدیل کنید
اگر بدونید که میتونید هر چیزی رو داشته باشید و هرکاری که بخواید رو میتونید انجام بدید ، سوالی که مطرح میشود : چه چیزی را میخواهید ؟!

کاری که باید انجام بدهید این هست که که هر یک از آه و ناله هایتان را تبدیل کنید به آنچه که واقعا میخواهید .

بحای اینکه بگید این بی پولی رو نمیخوام : میحوام پولدار و ثروتمند باشم

این کمر درد رو نمیخوام : میخوام کمری قوی داشته باشم

این رابطه ی پر از دعوا و جر و بحث رو نمیخوام : یک رابطه ی عاشقونه و آرامش بخش داشته باشم

نمیخوام و کسب و کارم درجا بزنم : میخوام کسب و کارم راحت و بی زحمت باشد

بازنویسی آنچه رو که نمیخواید به آنچه که میخواید ، یک هنر است . من خودم سعی میکنم همیشه نقطه ی مقابل آه و ناله هام رو بنویسم .

جمله های پر از آه و ناله را 180 درجه بچرخانید و از اول بخوانید .

شاید بپرسید این کارها برای چیست ؟ همانطور که در ابتدای این پست گفتم در صورتی که توجه و تمرکزمان را روی ثروت بگذاریم ثروت بیشتری وارد زندگیمان میشود و در صورتی تمرکز و توجهمون رو روی فقدان و نبود بذاریم نبود بیشتر رو وارد زندگیمون میکنیم .

اگر آگاهانه این موضوع رو کنترل نکنید به جایی خواهید رفت که ناخودآگاهتان میرود ، و اگر میخواهید بدونید الان ناخوداگاهتان شمارا به کجا میبرد به وضعیت فعلی خودتون نگاه کنید !

هرجا که هستید بدون شک راهی بوده که ناخودآگاه شما ، شمارو به اونجا برده . پس اگر سعی دارید آگاهانه اینکار رو انجام بدین ناخواسته هاتون رو به خواسته هاتون تغییر بدین و بنویسید .

تمرین روزانه قانون جذب (سومین تمرین ) : تغییر باور ها
به نظر من که مهمترین تمرین در قانون جذب تمرین سوم هست ، به شخصه به طرز عجیبی با تغییر باور هام نتایج متفاوتی رو تجربه کردمالبته باید بگم که قانون جذب تدریس نمیکنم و درآمد من از شغل اصلیه خودم هست و این وبلاگ رو صرفا برای تقویت باور های خودم و قرار دادن خودم در مدار ثروت درست کردم .

باور یکجورایی فکر غالب ذهن شما هست و چیزی هست که داخل ذهن شما تثبیت شده و کاملا بهش یقیین دارید

باور ها بر اساس ورودی های شما شکل میگیرند (آنچه میبینید و میشنوید ) و هرچیزی که در موردش صحبت میکنید

اگر بخواید باور هاتون رو تغییر بدین باید ورودی هارو تغییر بدین و به دنبال الگو برای باور کردن باور جدید !

اینکه به ذهن خودتون اثبات کنید که چندین نفر یا حتی یک نفر باور و دیدگاه جدیدی که میخواید بسازید رو انجام داده است

این تکرار باید خیلی مداوم و همیشگی باشد !!!

مثالی از باور محدود کننده و تغییر به باور قدرتمند و جایگزین
یک لحظه به جملات پایین نگاه کنید :

مشتری کم شده و پول بین مردم نیست که جنس بخرن !

کو دختره خوب ؟ کو پسر خوب ؟ مگه داریم دیگه ؟

امسال هم که خشکسالی هست و داریم زمین ها خشک میشن

مگه داریم آدم درست کار و قابل اعتماد ؟

مطمئنم شماهم هزاران حرف رو مشابه این صحبتا شنیدین که به طرز عجیبی یک باور رو زیر سوال میبره به اسم باور فراوانی .

زمانی که شما به باور فراوانی رو نقض میکنید بدون شک ذهن شما دیگه فراوانی نعمت رو نمیبینه و فقط تمرکز روی نبود اون ها هست

همونطور که میدونید تمرکز و توجه روی هر چیزی همون رو جذب میکنه ، پس شما با قرار گرفتن در مدار صحبت های اولی نه مشتری برای خدمات خودتون میبینید ، نه دختر یا پسر خوب برای رابطه عاشقانه میبینید ، نه فراوانی آب و نه آدم صالح و درست کار

داخل پکیج باور های ثروت آفرین به وسیله ی پیغام های پنهان بالای 100 باور ثروت آفرین رو در ذهنتون جایگذاری میکنید و تغییرات زندگی رو بعد از تغییر فرکانس شاهد هستید . ( اگر خیلی تازه وارد باشید با 4 الی 6 ماه و 1 ساعت گوش دادن به فایل صوتی تغییر باور ها نتیجه خواهید گرفت)

تمرین روزانه قانون جذب (چهارمین تمرین ) : شکر گذاری
این تمرین محشره ! واقعا اگه این تمرین رو به خوبی انجام بدین شاهد نتایج عجیب و غریبی خواهید بود

ولی این تمرین یک نکته ی کلیدی بسیار بسیار مهم داره که شاید اکثر شماها ازش بی خبر هستید !!!

شکر گذاری موجب اتفاقات خوب میشه که احساس خوب رو به دنبال داشته باشه . اگر شکر گذاری میکنید و احساس شوق میکنید از داشتن اینهمه نعمت و احساس خوب سراسر بدنتون رو فرا بگیره دارین این تمرین رو به درستی انجام میدین

و باید باز هم بگم در صورتی که تمرین قبلی رو به خوبی انجام داده باشید به مرور زمان این احساس خوبه بیشتر و بیشتر و ماندگاری بیشتری رو پیدا میکنه

اگر باور داشته باشی به فراوانی میتونی خداروشکر کنی بخاطر اینهمه نعمت بی حد و وصف و اونموقع هست که نتایج وارد زندگیت میشن .

یک مثال خیلی با نمک :

یه گدای بیچاره ای کنار یک جوب کثیف آب نشسته بود و نون های خشک رو میزن داخل آب کثافت ها و نون هارو میخورد ، و با یک آهی از ته دلش میگفت خدایا شکرت

یکی رد میشه و میگه آخه بدبخت این وضعیت تو دیگه کجاش جای شکر داره !

گداهه میگه خود خدا میدونه این شکر گفتن من از صدتا فحش واسش بدتره !!!!!

خیلی از شماها هم خدایا شکرت هایی که میگید همراه یک آه از ته دلتونه و باید بگم نتیجش رو هم الان تو زندگیتون میبینید

اگر خداروشکر کردین و بعد از اون سپاس گذاری قلبتون سرشار از عشق و حس خوب شد ، اونموقه هست که دارین تمرین رو درست انجام میدین .

تمرین روزانه قانون جذب (پنجمین تمرین ) : رهایی
شاید بجای تمرین بهتر باشه بهش بگم قانون یا گام پنجم . در این مرحله شما باید به خواسته های خود وابسته و محتاج نباشید

همونطور که دیگه تا الان باید یاد گرفته باشید که اساس و پایه قانون روی احساسات میچرخه

اگر احساس خوب شما وابسته به خواسته ها و نیاز های شما باشد فرکانس ارسالی شما این هست : تمرکز بر روی ناخواسته ها و وارد کردن به زندگی خودتون

پس اگر احساس شما قبل از رسیدن به اون خواسته عالی و خوب باشید شما درنهایت در فرکانس دریافت قرار میگیرید و یکی پس از دیگری به خواسته های خود میرسبد .

 

 

http://charliehhfa11122.shotblogs.com/-9875079
 

http://eduardokkia94061.suomiblog.com/-11052434
 

http://titusqyax30617.mybjjblog.com/-10766515
 

http://finnkbcf68627.tblogz.com/-10626646
 

http://spencertwuq88888.tribunablog.com/-10129767
 

http://holdenlcio57641.amoblog.com/-17572150
 

http://rylanxazq41739.canariblogs.com/-11621231
 

http://zandereigd34443.total-blog.com/-20939047
 

http://martinigdy00000.blogzet.com/-10531619
 

http://johnnyzceg06383.blogdigy.com/-10132893
 

http://jeffreyyzws99999.uzblog.net/-10740696
 

http://collinxvso33344.isblog.net/-13236512
 

http://rylanxuie51131.blogkoo.com/-15155490
 

http://knoxutrn77777.alltdesign.com/-16230938

 

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
مدیر سایت

قانون جذب پول و قانون جذب ثروت


چرخه شگفت انگیز قانون جذب ثروت 

یادتان باشد هنگامی در حال کسب موفقیت هستید،  هدیه دادن و خرید خانه و فعالیت های خیرخواهانه و غذا خوردن شما شغل و ثروت بیشتری را برای دیگران ایجاد میکند. آیا چرخه را میبینید؟شما الان داخل آن هستید... در این مرحله، انرژی که شما صرف میکنید، موضوع قابل توجهی است. همانطور که با یک کلید جریان الکتریسیته درون دیوار خانه تان جریان پیدا میکند، انرژی هم منتظر شماست که به آن وصل شوید و از آن استفاده کنید و میتوانید انتخاب کنید که کدام مسیر نیازهایتان را برآورده میکند. پول نوعی انرژی است.طرز فکر نوعی انرژی است. احساسات نوعی انرژی است. احساسات و افکاری که انرژی پول را تولید میکنند، ناشی از طرز فکر شکرگزاربودن (من دریافت کردهام) و آرامش داشتن (میدانم که همیشه دریافت میکنم) و امید و الهام گرفتن از فرصتهایی است که از فعالیتهای ما در جهت رسیدن به هدف ایجاد میشود.( من انرژی و توان خود را صرف میکنم و دیگران آن را دریافت میکنند.) هر کدام از سه تریلیون (یا بیشتر) سلول شما انرژی تولید میکنند. هنگامی که این انرژی در جهت خواسته شما (مالی یا هر چیز دیگر) متمرکز  و فرستاده میشود، میزان قدرت شما در جهت درست قرار میگیرد و شما به نقاط بالاتری در این چرخه رو به بالا و درحال گسترش میرسید.

با وجود بدهکاری چگونه در موضع قدرت باشیم؟

قدرت شما در انتخاب شماست. شما یکی را انتخاب میکنید. نفس عمیقی بکشید ، چشمانتان را ببندید و به آرامی هوا را از ریههایتان بیرون دهید. در این لحظه، در این نفس، قدرت این است که زندگیتان را همین الان بسازید. پول بیشتری میخواهید؟ پول داشتن برای شما چه میکند؟ آیا با داشتن پول بیشتر آرامش بیشتری دارید یا نه؟ احساس شادی بیشتری دارید یا نه؟ آزادی بیشتری دارید یا نه؟ این احساسات( آرامش،شادی وآزادی)را تصورکنید، به نفس کشیدن ادامه دهید و احساس شگفت انگیز شادی و آرامش و صلح را که قوی تر میشود درک کنید. به نفس کشیدن ادامه دهید...در همه ی 30 تریلیون سلول و قویتر شوید. باید احساساتی که بعداز رسیدن به خواسته هایتان خواهید داشت را هم اکنون داشته باشید.

برای شروع حتی یک تغییر کوچک هم کافیست.

وقتی بدون توجه به وضعیتتان روی شکرگزاری متمرکز شوید، هنگامی که روی آرامش و شادی علیرغم شرایطی که شما را احاطه کرده متمرکز شوید؛هنگامی که چشم هایتان را بر روی چیزهایی که وجود دارد ببندید وبه چیزهایی که دوست دارید اتفاق بیفتد فکر کنید، هنگامی که تفریح کردن را شروع می کنید، آزادی و خوشی و پتانسیل خالص شما، مسیر و هدایتگری برای انرژی شما میشود و شما خود را در مسیری قرار میدهید که که خواسته های شما را جذب کند.

 

چگونه با قانون جذب ثروت آهنربای پول و ثروت شوم؟

اول به این سوالی که می پرسم خوب فکرکنید و پاسخ خود را واضح بیان کنید تا بعد بگویم چگونه می توانید پول و ثروت سرشاری داشته باشید:

آیا واقعا می خواهید به آهنربای جذب پول و ثروت تبدیل شوید؟!
جذب-پول، قانون-جذب-ثروت، آموزش-قانون-جذب-پول

البته آهنربا که چه عرض کنم!! منظورم همان پولربا است! شاید با دیدن سوالم جا خورده باشید یا اصلا به نظرتان مطرح کردن چنین سوالی خیلی مسخره بوده باشد! چه کسی هست که نخواهد پولربا یا همان جذب کننده پول و ثروت باشد!! حرف شما تا اندازه ای درست است اما حقیقت این است که بیش از 97درصد از افراد روی زمین، دفع کننده پول و ثروت هستند نه جذب کننده!!! لابد می پرسید چرا چنین ادعایی می کنم؟

آنچه که گفته شد حاصل خیال بافی های من نیست بلکه نتایج تحقیقات و آمار جهانی از صاحبان پول و ثروت است. تنها یک درصد از مردم کره زمین، واقعا ثروتمند هستند و پول و دارایی هنگفتی دارند که در انتهای مقاله به تعدادی از آنها اشاره شده است. در ادامه این مقاله جذاب خواهید دانست که چه عواملی مانع جذب پول و ثروت می شوند و شما چگونه می توانید جزو همان یک درصد از ثروتمندان باشید.

دو دلیل اصلی مانع جذب ثروت و کارکرد قانون جذب ثروت چیست؟
جذب-پول، قانون-جذب-ثروت، آموزش-قانون-جذب-پول

عموما دو دلیل برای عدم جذب ثروت وجود دارد:

اول، خود را به اندازه خاص و مشخصی، یعنی رقم خاصی شایسته و لایق می دانیم و طبق قانون جذب، همانقدر هم جذب می کنیم.
دوم، ماهیت پول و ثروت را مناسبِ داشتن و جذب نمی دانیم، یعنی دوست نداریم ثروتمند باشیم. بله درست متوجه شدید، ما در اعماق ضمیر ناخودآگامان، باورهای ضدجذب پول و ثروتی را داریم که مانع از جذب ثروت توسط ما میشوند.
حتما بخوانید: کلیپ توضیحات استاد جولایی در مورد قانون جذب

دنیای فراوانی، یک باور درست یا فریبنده؟
دوست من، باورهای محدود کننده از آنجا در ذهن تو شکل گرفته که تصور می کنید، منابع ثروت در جهان عدد و رقم مشخص و محدودی دارند و اگر عده ای مقداری بیشتر را بخود جذب کنند، حتماً در جایی دیگر سهم گروهی دیگر کاهش خواهد یافت. این باور مخفی ترین و مخرب ترین باور و مانع جذب ثروت و فراوانی است. دوستانم منابع مالی در این جهان به هیچ وجه محدود نیست. یک لحظه فکرش را بکنید، شاید تولید نفت و استخراج طلا کاهش یافته باشد، اما چقدر منابع جدید و جایگزین یافت شده اند؟ هیچ می دانید ما فلزات و مواد و عناصر بسیار گرانتر از طلا هم داریم. هیچوقت به این فکر کرده اید که امروزه اینترنت و کسب و کارهای مرتبط با شبکه‌های اجتماعی در جهان درآمدهای نجومی و بسیار بیشتر از نفت و طلا در 100 سال گذشته برای مردم امروز ایجاد کرده اند. ایا می دانید ما 20 سالِ پیش، نمی توانستیم باور کنیم که با استفاده از یک گوشی و یک برنامه ساده موبایل به نام تلگرام میتوانیم امروز در خانه خودمان نشسته و حقوق 100 کارمند را در بیاوریم.

یکی از دانشجویان دوره قانون جذب من امروز این درآمد را برای خودش ایجاد کرده. آیا هنوز هم تصور می کنید، محدودیتی در جهان برای منابع کسب درآمد درآینده خواهد بود؟ شما از کجا میدانید دو سال بعد با این سرعت پیشرفت جهان در عرصه اینترنت، پدیده بسیار متفاوت و جدیدی بوجود نیاید که درآمد صدچندانی نصیب شما نکند؟ محدودیت ها در ذهن شماست و بیرون از این فضای خود ساخته کمبود و محدودیت معنی ندارد.

کائنات از طرف خداوند ماموریت دارد تا اشرف مخلوقات و عزیزترین بنده او را به تمام آرزوهایش برساند و در این راه اختیار تام دارد.

چگونه با قانون جذب ثروت، پول بیشتری جذب کنم؟
جذب-پول، قانون-جذب-ثروت، آموزش-قانون-جذب-پول

شما در زندگی‌تان پولدار نمی شوید چون در مورد "پول و ثروت و فراوانی" بیشتر، باورهای منفی دارید و حتی ناخوادآگاه،در محاوره های روزمره خود از عبارت های ضد جذب پول و ثروت استفاده می کنید. چون افکار مخفی شما، پول را نمی‌خواهد. ممکن است حتی جملات تأکیدی جذب پول را هم یک یا چند بار در روز تکرار کنید ولی چون فقط به زبان می آورید و آنها را باور ندارید، تاثیر چندانی عایدتان نمی شود. و متاسفانه بقیه روز را با جملات تأکیدی منفی درونی در مورد پول می‌گذرانید. این اتفاق به‌صورت خودآگاه و در بیشتر موارد ناخودآگاه صورت می‌گیرد. باورهایی که در ضمیر ناخودآگاه شما است، دنیای اکنون شما را می سازد، برای جذب پول بیشتر، باید باورهای ضمیرناخودآگاه خود نسبت به پول و ثروت بیشتر را آگاهانه و با تمرین و تکرار و تکرار و تکرار تغییر دهید و باورهای درست را جایگزین کنید تا بصورت ناخودآگاه جذب کننده ثروت و فراوانی شوید.

 

http://jaspericrq01111.shotblogs.com/-9874619
 

http://beckettecaw00111.blogzet.com/-10531071
 

http://rowanpqqm66666.tribunablog.com/-10129301
 

http://elliottkstq51740.suomiblog.com/-11051917
 

http://gregoryggdz11211.blogdigy.com/-10132333
 

http://rylancayt99000.uzblog.net/-10740227
 

http://trentonuroj55555.tblogz.com/-10626122
 

http://jaredhjgc33332.canariblogs.com/-11620697
 

http://spencerlrtp52851.mybjjblog.com/-10766072
 

http://alexistsqn40405.blogkoo.com/-15154797
 

http://edwinbdea97418.amoblog.com/-17571479
 

http://zionpwzt65283.alltdesign.com/-16230161
 

http://kamerontegf08529.total-blog.com/-20938326
 

http://ziondtzy12222.isblog.net/-13235833

 

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
مدیر سایت