آموزش موفقیت و سئو سایت و جذب ثروت با قانون جذب

فالوور فیک و فالوورگیر

پنجشنبه, ۲۸ مرداد ۱۴۰۰، ۰۲:۱۴ ب.ظ

فالوور فیک توسط نرم افزارهایی به پیج اضافه می شوند و یا فالوور فیک و فالوورگیر افرادی اقدام به فروش فالوور فیک می کنند. البته خیلی از افراد که فروش فالوور انجام می دهند به شما فیک بودن فالوورها را نخواهند گفت اما لازم است بدانید همه افراد و حتی شرکت هایی که اقدام به فروش فالوور با هزینه ای بسیار کم می کنند، فالوورهای فیک را به پیج فالوور فیک و فالوورگیر شما اضافه می کنند.

بهتر است فالوور فیک و فالوورگیر هیچوقت سراغ خرید فالوور فیک نروید زیرا فالوور های فیک یکی از مهم ترین علت فروش پایین پیج اینستاگرام شما میباشد. ولی اگر در گذشته اقدام به خرید فالوور فیک اینستاگرام کرده اید و حالا می خواهید از شر آن ها خلاص شوید ما در این مقاله به شما آموزش خواهیم داد چگونه این کار را انجام دهید.

چرا خرید فالوور فیک مضر است؟
دلایل زیادی وجود دارد که برندها، اینفلوئنسرها و حتی کاربران عادی در اینستاگرام اقدام به خرید فالوور اینستاگرام کنند. به عنوان مثال شرکت های تجارت الکترونیکی این کار را انجام دادند تا در نظر مصرف کنندگان خود معتبرتر و قابل اعتمادتر فالوور فیک و فالوورگیر به نظر برسند. اینفلوئنسرها این کار را کردند تا تأثیرگذارتر به نظر برسند. البته در سال های گذشته خرید فالوور در پلتفرم های مختلف از جمله اینستاگرام امری طبیعی بود و اکثر افراد مخصوصا به زمان تثبیت خود این عمل را انجام می دادند. اما رفته رفته و با بهبود الگوریتم های اینستاگرام و سایر پلتفرم ها، خرید فالوور با دلایلی منطقی و علمی به امری ناپسند و غیرحرفه ای تبدیل شد. فالوور فیک و فالوورگیر امروزه و در سال 2021 بهترین و سوده ترین روش جذب فالوور در اینستاگرام، تبلیغات در اینستاگرام میباشد که به صورت هدفهمند و توسط آژانس های تبلیغاتی نیز تبلیغ چه انجام میگیرید

دوست دارم فالوور فیک و فالوورگیر بخوانم  ۴ روش برای بازیابی اکانت اینستاگرام هک شده
خرید فالوور فیک مضر است زیرا :
از بدترین آسیب هایی که فالوور فیک به پیج شما می زند پایین آوردن اینگیجمنت است.
احتمال این که پست ها به تعداد کم تری از مخاطبین واقعی نشان داده شود هم افزایش فالوور فیک و فالوورگیر پیدا می کند و این امر در تضاد با بازاریابی اینستاگرام میباشد
پیجی دارای فالوور فیک از دید افرادی که تخصصی سطحی در این زمینه دارند بسیار غیر حرفه ای می باشد.
ویژگی های فالوور فیک
ویژگی فالوورهای فیک و روش تشخیص آن
تشخیص فالوور فیک از فالوور واقعی زمانی اهمیت پیدا می کند که شما قصد سفارش تبلیغ به یکی از اینفلوئنسرها یا پیج هایی با فالوور بالا در اینستاگرام را دارید. انتخاب فالوور فیک و فالوورگیر بهترین پیج برای تبلیغ می تواند بهره وری تبلیغ شما را شدت افزایش دهد. بنابراین در انتخاب پیج ها حساسیت زیادی به خرج دهید و تنها بالا بودن تعداد فالوورها را مدنظر قرار ندهید زیرا اگر بخش زیادی از فالوورهای پیج انتخاب شده برای تبلیغات را فالوورهای فیک تشکیل داده باشند شما عملاً پول و زمان خود را هدر داده اید.

برای تشخیص فالوور فیک از فالوور واقعی باید نشانه ها و ویژگی های فالوور فیک را بدانیم. نشانه های فالوور فیک عبارتند از :

در فالوورهای فیک ناهماهنگی بین تعداد فالوورها و اینگیجمنت پیج مشاهده می شود.فالوور فیک و فالوورگیر ( اگر تمایل به آشنایی کامل با مفهوم اینگیجمنت دارید پیشنهاد میکنیم مقاله اینگیجمنت چیست و چگونه میتوان آن را افزایش داد مراجعه کنید )
در پیج فالوورهای فیک تعداد فالووینگ بسیار بالا می باشد.
تعداد پست های فالوور فیک بین ۰ تا ۶ عدد است. (پست های محدود)
فالوورهای فیک فاقد عکس پروفایل یا دارای عکس پروفایل نامناسب هستند.
فالوورهای فیک بایوگرافی مناسبی ندارند.
فالوورهای فیک نام کاربری های مجهول و ناخوانا دارند.
البته لازم به ذکر است که ممکن است اکانتی در اینستاگرام تمامی شرایط بالا را داشته باشد اما فیک نباشد. به همین دلیل است که تشخیص فالوور فیک از فالوور واقعی کار بسیار دشوار و تقریبا ناممکنی به نظر می رسد.

آیا کمپین های اینستاگرامی باعث افزایش فالوور فیک می شوند؟
آیا کمپین های اینستاگرامی باعث افزایش فالوور فیک می شوند؟
اگر در اینستاگرام چرخی بزنید تعدادی فالوور فیک و فالوورگیر از کمپین های اینستاگرامی را خواهید دید و یا تا به حال با آن ها مواجه شده اید. روند کار این کمپین ها به این صورت است که اغلب در پیج بلاگرهایی با تعداد بالایی فالوور برگزار می شود و در آن تعدادی برند یا کسب و کار اینستاگرامی یک طرف و فالوورهای پیج بلاگر مورد نظر در طرف دیگر قرار دارند و در این بین جوایزی به قید قرعه به فالوورها اهدا می شود. اما این قرعه کشی بین فالوورهایی برگزار می شود که قوانین موردنظر را رعایت کرده باشند و از جمله مهم فالوور فیک و فالوورگیر ترین این قوانین فالو کردن برندها یا کسب و کارها (که اسپانسر کمپین محسوب میشوند) است.

اتفاقی که در این کمپین ها می افتد این است که تعداد بالایی از فالوورها از طرف پیج بلاگر مورد نظر به سمت برندها سرازیر می شوند و آن ها را فالو می کنند تا شانس خود را برای برنده شدن آزمایش کنند. چنین فالوورهایی بعد از اتمام قرعه کشی و اهدای جوایز به دسته های زیر تقسیم بندی می شوند:

کسانی که برنده شده اند و خوشحال هستند.
کسانی که جایزه دریافت نکرده اند و ناراحت هستند.
دوست دارم بخوانم  آموزش تضمینی رفع بلاک اینستاگرام در کوتاه ترین زمان ممکن
تجربه نشان داده است که چنین راهی برای جذب فالوور عملاً کسب و کار موردنظر را از اینستاگرام به طور کلی خط خواهد زد. زیرا افرادی که فالو کرده اند، در عین حال که فیک نیستند و دارای هویت واقعی هستند اما هدفمند جذب نشده اند و با هدف برنده شدن جایزه پیج را فالو کرده اند (و به احتمال زیاد محصول یا خدمات شما را نیاز ندارند) و به همین علت چه جایزه را برنده شوند و یا برنده نشوند احتمال اینکه پیج را آنفالو کنند بسیار زیاد است. و اگر به احتمال خیلی کم آنفالو هم نکنند تعاملی با پیج نخواهند داشت. بنابراین می توان گفت:

فالوورهای جذب شده از طریق کمپین های اینستاگرامی تقریبا همان آسیبی که فالوورهای فیک را به پیج وارد می کنند.

اگر قصد انجام تبلیغات اسپانسری در اینستاگرام را دارید پیشنهاد ما تبلیغات اسپانسری خود اینستاگرام میباشد که در مقاله آموزش انجام تبلیغات اسپانسر در اینستاگرام به صورت کامل و جامع شرح داده ایم که پیشنهاد میکنیم حتما آن را مطالعه کنید 

حذف فالوورهای غیرفعال
داشتن تعامل بالا بین فالوور و پیج از اهداف همیشگی افرادی در اینستاگرام که فعالیت تجاری دارند بوده است. از این رو شاید حذف فالوورهای غیرفعال بهترین گزینه برای پیج ها به نظر می رسد. برای این کار کافی است به لیست فالوورها رفته و آن ها را بر اساس میزان تعامل با آن ها مرتب سازی کنید (این ویژگی در نسخه های جدید اینستاگرام وجود دارد) و در نهایت آن هایی که تعامل کمتری داشته اند را به صورت دستی حذف نمائید.

حذف دسته جمعی فالوورها در اینستاگرام
حذف دسته جمعی فالوورهای فیک در اینستاگرام
اگر قصد حذف تعدد بالایی از فالوورهای خود را دارید، تک تک حذف کردن آن زمان زیادی از شما می گیرد. به جای آن می توانید با استفاده از نرم افزار InstaCleaner به حذف دسته جمعی فالوورها بپردازید. هم چنین از این نرم افزار می توانید برای حذف پست های پیج و آنلایک کردن پست هایی که لایک کرده اید هم بهره ببرید. با استفاده ازگزینه Mark all می توانید با هر بار حذف کردن تعداد بیشتری پست را حذف کنید. (هر بار که mark all را بزنید 50 تا از پست ها انتخاب می شوند و این گزینه مناسب زمان هایی است که می خواهید به طور کلی از اینستاگرام بروید یا پیج را عوض کنید.)

آموزش حذف فالوور فیک
حال که با مضرات فالوور فیک و آسیب هایی که به کسب و کارها در اینستاگرام می زند آشنا شده اید شاید تمایل به حذف فالوورهای فیک که قبلا به پیج خود وارد کرده اید داشته باشید.

همانطور که قبل تر گفته شد، تشخیص فالوور فیک از فالوور واقعی کاری بسیار دشوار و عملاً غیر ممکن می باشد. و در این جا لازم می دانیم خیال شما را یک بار برای همیشه راحت کنیم از بابت اینکه هیچ گونه سایت یا نرم افزاری برای حذف فالوور فیک وجود ندارد. زیرا اگر کمی منطقی به این موضوع فکر کنید و به توضیحاتی که در مورد ویژگی فالوور فیک گفته شد دقت داشته باشید متوجه خواهید شد که هیچ دستورالعمل خاصی برای لیست کردن فالوورهای فیک یک پیج وجود ندارد. از طرفی هم نرم افزارها و سایت هایی که در زمینه حذف فالوور فیک وجود دارند بر اساس دستورالعمل هایی که برای آن فالوور فیک و فالوورگیر ها برنامه نویسی شده عمل می کنند پس به نظر می رسد که عملکرد درستی نداشته باشند و موجب از دست رفتن تعدادی از فالوورهای واقعی که ویژگی های فالوور فیک را دارند نیز می شوند.

دوست دارم بخوانم  آموزش فعال کردن افکت اینستاگرام به صورت کامل و جامع
راه حل خلاص شدن از فالوور فیک

شاید این سوال برای شما هم پیش آمده که در شرایطی که سایت ها و نرم افزارهای فالوور فیک و فالوورگیر حذف فالوورهای فیک از نظر منطقی توانایی تشخیص فالوور فیک را ندارند راه حل خلاص شدن از شر فالوورهای فیک چیست؟

تنها راه حل برای حذف فالوور فیک تنها به دست خودتان است. یعنی بایستی به لیست فالوورهای خود رفته و در مورد هر فالوور ویژگی های فالوور فیک را بررسی کنید و در صورتی که اطمینان پیدا کردید که فالوور فیک است آن را remove کنید.

حذف دستی فالوور فیک در اینستاگرام
البته توجه داشته باشید  فالوور فیک و فالوورگیر که اینستاگرام در مورد حذف فالوور به صورت دستی هم محدودیت هایی را اعمال می کند و در صورتی که زیاده روی کنید احتمالا دچار block action یا بلاک شدن (برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه آموزش رفع بلاک اینستاگرام کلیک کنید ) خواهید شد.

حذف فالوور فیک به صورت دستی کاری بسیار دشوار و با توجه به محدودیت اینستاگرام کاری فالوور فیک و فالوورگیر بسیار زمان بر است و هر چقدر تعداد فالوورهای فیک وارد شده به پیج بیشتر باشند هم احتمال خطا در حذف آن ها بیشتر می شود و هم سختی و زمان بر بودن آن افزایش می یابد.

 

http://rowanppkf33322.articlesblogger.com/26063565/
http://andymbhr02457.blogerus.com/26162595/
http://raymondcvkx87442.bloggin-ads.com/26169011/
http://franciscoxxtn66655.blogpostie.com/26169044/
http://louiscbyt88887.blogprodesign.com/25983024/ 
http://augustzkkg39495.blogdigy.com/-17061544
http://kameronabxr88888.mybjjblog.com/-17595602
http://sethbdbx11000.tblogz.com/-17640222
http://zandercreo52086.uzblog.net/-17520447
http://trentonhhdy01000.canariblogs.com/-18622604
https://zanderqrni44433.qowap.com/61901976/فالوور-فیک-و-فالوورگیر
https://alexisvkxj20864.blog2learn.com/50242497/فالوور-فیک-و-فالوورگیر
https://rowanppmg44333.jiliblog.com/61401556/فالوور-فیک-و-فالوورگیر
https://augustpqnh44433.getblogs.net/33532699/فالوور-فیک-و-فالوورگیر
https://travisrroj44444.dsiblogger.com/33807888/فالوور-فیک-و-فالوورگیر
https://judahoolh44433.ka-blogs.com/56554478/فالوور-فیک-و-فالوورگیر
https://jaredcczu23222.blogofoto.com/33641838/فالوور-فیک-و-فالوورگیر
https://dallasxzxs88888.timeblog.net/39470877/فالوور-فیک-و-فالوورگیر
https://gregorykywr89988.acidblog.net/33737963/فالوور-فیک-و-فالوورگیر
https://donovanoclt13579.fireblogz.com/33403045/فالوور-فیک-و-فالوورگیر
https://messiahyqbl82570.aioblogs.com/56634134/فالوور-فیک-و-فالوورگیر 
https://danteiiez11100.xzblogs.com/44809126/فالوور-فیک-و-فالوورگیر
https://elliothhey10099.free-blogz.com/49997857/فالوور-فیک-و-فالوورگیر
https://reidufik30739.widblog.com/57142497/فالوور-فیک-و-فالوورگیر
https://messiahbdzx00000.collectblogs.com/48921287/فالوور-فیک-و-فالوورگیر
http://titusghez11111.isblog.net/-20282828 
http://arthureeav99999.blogdon.net/-19433973
http://mariofuhs64197.alltdesign.com/-23277628 
http://donovancczu99988.amoblog.com/-24737458
http://emilianovwtp77766.total-blog.com/-28176411
http://augustoqmi44333.blog-gold.com/7868108/فالوور-فیک-و-فالوورگیر
http://eduardouvsn66555.ambien-blog.com/7841492/فالوور-فیک-و-فالوورگیر
http://manuelklig05528.atualblog.com/7767254/فالوور-فیک-و-فالوورگیر
http://deanoolg44333.blog-a-story.com/7804831/فالوور-فیک-و-فالوورگیر
http://elliotggcw00999.blogacep.com/7450589/فالوور-فیک-و-فالوورگیر 
http://milowinw24579.blogadvize.com/7895565/فالوور-فیک-و-فالوورگیر
http://daltonjudm26924.bloggerswise.com/7812986/فالوور-فیک-و-فالوورگیر
http://cesardhgf34444.bloggosite.com/7915259/فالوور-فیک-و-فالوورگیر
http://louispuxy62739.blogoscience.com/7804226/فالوور-فیک-و-فالوورگیر
http://andyrlwe79246.blogproducer.com/7941685/فالوور-فیک-و-فالوورگیر
http://josueakqx74074.blogrelation.com/7831629/فالوور-فیک-و-فالوورگیر
http://archernssp90011.blogrenanda.com/7911138/فالوور-فیک-و-فالوورگیر
http://zanemnkg33322.blogsidea.com/7943556/فالوور-فیک-و-فالوورگیر
http://ricardouxup77766.blogthisbiz.com/7713702/فالوور-فیک-و-فالوورگیر
http://riveryhno42974.blue-blogs.com/7803384/فالوور-فیک-و-فالوورگیر
http://deancdbt51505.csublogs.com/7637057/فالوور-فیک-و-فالوورگیر
http://johnnyypan04714.dailyhitblog.com/7797459/فالوور-فیک-و-فالوورگیر
http://jarednygm29628.develop-blog.com/7898041/فالوور-فیک-و-فالوورگیر
http://codyshvg19753.is-blog.com/7937499/فالوور-فیک-و-فالوورگیر
http://shanehxkw75319.livebloggs.com/7935285/فالوور-فیک-و-فالوورگیر
http://knoxlifx61677.loginblogin.com/7873076/فالوور-فیک-و-فالوورگیر
http://israelhnuz74073.mdkblog.com/7630966/فالوور-فیک-و-فالوورگیر
http://emiliobbys88888.mybuzzblog.com/7596050/فالوور-فیک-و-فالوورگیر
http://stephengucn04692.newbigblog.com/7691327/فالوور-فیک-و-فالوورگیر 
http://cruzkooj66778.thenerdsblog.com/7516340/فالوور-فیک-و-فالوورگیر
http://erickgxma97531.theobloggers.com/7928259/فالوور-فیک-و-فالوورگیر
http://gregorynqrq90012.topbloghub.com/7917387/فالوور-فیک-و-فالوورگیر
http://josueftgr53197.ttblogs.com/7638316/فالوور-فیک-و-فالوورگیر
http://zaneqfnx50469.vblogetin.com/7533598/فالوور-فیک-و-فالوورگیر
http://griffinxcdc11100.win-blog.com/7978512/فالوور-فیک-و-فالوورگیر
http://hectorgyav53443.worldblogged.com/7700176/فالوور-فیک-و-فالوورگیر
http://manuelswnp96285.yomoblog.com/7941817/فالوور-فیک-و-فالوورگیر
https://zanekoqr39406.digiblogbox.com/28629239/فالوور-فیک-و-فالوورگیر 
https://shaneujvd60257.bloginwi.com/38386020/فالوور-فیک-و-فالوورگیر
https://andresjkgb11111.jaiblogs.com/28919740/فالوور-فیک-و-فالوورگیر
https://daltonhgcy00099.blogzag.com/47729261/فالوور-فیک-و-فالوورگیر
https://beausjwh20863.look4blog.com/42522571/فالوور-فیک-و-فالوورگیر
https://titusthry70357.imblogs.net/52628963/فالوور-فیک-و-فالوورگیر 
http://rafaelzlaf69135.blogstival.com/25974725/
http://andyixly86420.ivasdesign.com/25811604/
http://jaspervnbo03197.designi1.com/25476570/
http://claytonbqsq64483.educationalimpactblog.com/25796716/
http://connerktag07407.link4blogs.com/25916454/
http://raymondlqrs39406.mybloglicious.com/25610127/
http://elliotykrx36824.post-blogs.com/25774113/
http://rylanllhz69495.review-blogger.com/25593987/
https://connergsaf69258.blognody.com/6176366/فالوور-فیک-و-فالوورگیر
https://erickvwca11233.blogsumer.com/6265184/فالوور-فیک-و-فالوورگیر
https://spenceriwfa08642.jts-blog.com/6252142/فالوور-فیک-و-فالوورگیر 
https://rowanxnal31975.rimmablog.com/6162911/فالوور-فیک-و-فالوورگیر
https://gregoryhhdy00009.bloggazza.com/6158746/فالوور-فیک-و-فالوورگیر
https://marcopfse08641.blogaritma.com/6250065/فالوور-فیک-و-فالوورگیر 
https://danteymxf69235.shoutmyblog.com/6226483/فالوور-فیک-و-فالوورگیر
https://emilianolboa97520.bcbloggers.com/6135400/فالوور-فیک-و-فالوورگیر
https://manueluxxv00001.blogcudinti.com/6151467/فالوور-فیک-و-فالوورگیر
https://rylanktaf96396.iyublog.com/6243750/فالوور-فیک-و-فالوورگیر
https://marcomkhc22211.blogdiloz.com/6248771/فالوور-فیک-و-فالوورگیر
https://jasperggdz12245.verybigblog.com/6226519/فالوور-فیک-و-فالوورگیر
https://rylanlmjf33333.activosblog.com/6238197/فالوور-فیک-و-فالوورگیر
https://simonzkry36802.p2blogs.com/6186594/فالوور-فیک-و-فالوورگیر 
https://andreaavq87777.bloggactivo.com/6239707/فالوور-فیک-و-فالوورگیر
https://keeganmnje32222.theblogfairy.com/6235386/فالوور-فیک-و-فالوورگیر 
https://erickbpak20863.vidublog.com/6243628/فالوور-فیک-و-فالوورگیر
https://beaurpja21110.oblogation.com/6232024/فالوور-فیک-و-فالوورگیر
https://judahxvqk93826.gynoblog.com/6223209/فالوور-فیک-و-فالوورگیر
https://keegandnuy38991.laowaiblog.com/6117928/فالوور-فیک-و-فالوورگیر

موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۰/۰۵/۲۸
مدیر سایت

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی