آموزش موفقیت و سئو سایت و جذب ثروت با قانون جذب

خرید بازدید اینستاگرام و افزایش بازدید اینستاگرام

چهارشنبه, ۲۷ مرداد ۱۴۰۰، ۱۲:۵۲ ق.ظ

در ادامه قابلیت هایی از پست ها و استوری ها را بیان می کنیم خرید بازدید اینستاگرام و افزایش بازدید اینستاگرام که می توانید با تمرکز بر روی دو نمونه از آن ها شاهد افزایش فالوور های خود باشید.

8. با هشتگ ها (#) کولاک کنید
تمامی افرادی که در حوزه ی اینستاگرام فعالیت می کنند و دارای پیج هایی با تعدا فالوور بالا هستند به خوبی می دانند که هشتگ ها چه تاثیر زیادی بر روی داشتن فالوور 10 کایی دارند. حتما از هشتگ ها خرید بازدید اینستاگرام و افزایش بازدید اینستاگرام استفاده کنید. استفاده از هشتگ ها خصوصا در رخدادهای عمومی می تواند سیل خرید بازدید اینستاگرام و افزایش بازدید اینستاگرام عظیم فالوور ها را به دنبال داشته باشد.

هشتگ ها لینک ارتباطی میان شما و فالوور ها را رقم میزنند. تا آن جا خرید بازدید اینستاگرام و افزایش بازدید اینستاگرام که می توانید از هشتگ های معنادار و رایج استفاده کنید. فضای اینستاگرام به شما اجازه می دهد تا برای هر پست 10 هشتگ بنویسید. من به شما پیشنهاد می کنم که این کار را نکنید. این کار را اصولا افراد تازه وارد انجام می دهند. بین سه تا پنج هشتگ بنویسید. سعی کنید که هشتگ ها به حوزه ی موضوعی پیج شما نزدیک تر باشند. البته در مورد رویداد های خاص شما می توانید از هشتگ های آن ها استفاده کنید. شیب افزایش بازدید اینستاگرام خود را با هشتگ های رایج تندتر کنید.

مقاله مرتبط: پربازدیدترین هشتگ های اینستاگرام

یکی از محبوب ترین خرید بازدید اینستاگرام و افزایش بازدید اینستاگرام هشتگ هایی که تاکنون بیش از یک میلیارد و نیم بار استفاده شده است هشتگ لاو و یا به عبارتی love# است. شما نیز می توانید در رویداد های خاص همچون ولنتاین از این هشتگ استفاده کند و فالوور های بسیاری را به سمت پیج خود جذب کنید.

9. کپشن مناسب داشته باشید
کپشن ها عباراتی هستند که در زیر پست های خود قرار می دهید.

در هنگام نوشتن حتما به اندازه ی کپشن خود دقت کنید. به هیچ وجه از کپشن های بلند استفاده نکنید. در صورتی که مجبور به نوشتن کپشن های بلند شدید، حتما در ابتدای کپشن نکات کلیدی را قرار دهید تا توجه مخاطب را به خرید بازدید اینستاگرام و افزایش بازدید اینستاگرام سمت خود بکشانید. کاربرها از خواندن کپشن های کوتاه و صمیمی بسیار لذت می برند.

مقاله پیشنهادی: چگونه یک کپشن جذاب بنویسیم؟

برای ارتباط بیشتر با مخاطب حتما در خرید بازدید اینستاگرام و افزایش بازدید اینستاگرام کپشن سوال و یا مسئله ای را مطرح کنید و درخواست کنید که سایر افراد در این موضوع شرکت کنند و نظر خود را نسبت به آن بیان کنند. برای جذابیت بیشتر آن می توانید از ایموجی ها استفاده کنید. با توجه به موضوع پیج نوع گفتمان خود را صمیمی و یا رسمی انتخاب کنید.

10. زمان انتشار را جدی بگیرید

نظم از مهم ترین شاخصه هاست، خصوصا اگر پیجی بیزینسی دارید. در کسب و کارها نظم حرف اول را میزند و اطمینان را برای شما به ارمغان می آورد. در خصوص پست و استوری هایی که قرار می دهید، حتما یک برنامه ی زمانی مشخص تعیین کنید.

مقاله مرتبط: روزانه چند پست و استوری بگذاریم ؟

کاربر در طولانی مدت عادت می کند تا در زمانی مشخص به پیج شما رجوع کند تا از جدیدترین اطلاعاتی که شما در اختیارش قرار داده اید آگاه شود.

حتی می توانید فالوور های خود را از این مقوله ی زمانی آگاه کنید خرید بازدید اینستاگرام و افزایش بازدید اینستاگرام تا آن ها نیز نسبت به فعالیت های شما ری اکشن های بهتری بدهند و شما بتوانید فالوور های بیشتری جذب کنید.

در هنگام انتشار پست های خود حتما خرید بازدید اینستاگرام و افزایش بازدید اینستاگرام زمان را درج کنید تا در گذر یک هفته ای کاربر متوجه برنامه ی زمانی دقیق شما بشود و پیج شما را تبلیغ کند. که این مورد می تواند تعداد فالوور های شما را به صورت باور نکردنی افزایش دهد.

11. تعداد انتشار را مدیریت کنید
حتما تعداد پست های انتشار یافته و استوری های خود را مدیریت کنید. خرید بازدید اینستاگرام و افزایش بازدید اینستاگرام به هیچ وجه به صورت ناگهانی در یک روز 10 استوری قرار ندهید و پس از آن تا سه روز هیچ گونه استوری را منتشر نکنید. برای افزایش بازدید اینستاگرام، انتشار مستمر پست ها و استوری ها بسیار مهم است و تعداد فالوور های شما را افزایش می دهد.

12. با تگ، کارت دعوت بفرستید
گاها مشغله اجازه نمی دهد تا دیگران پست ها و استوری های شما را ببینند و این شما هستید که با دعوت کردن و به عبارتی تگ کردن؛ از آن ها می خواهید که پست ها و استوری های شما را ببینند و حتی دیگران را به دیدن پست ها و استوری های شما تشویق کنند.

به عنوان مثال اگر پیج فروش محصولات دارید، در هنگام قرار دادن پست آن، می توانید افرادی که این محصول را خریده اند، تگ کنید و از آن ها بخواهید در مورد این محصول نظر خود را بگویند.

برخی از آمارها نشان می دهد که پست هایی که از تگ کردن استفاده کرده اند، میزان بازدید خود را تا دو برابر افزایش داده اند.

13. پیج های مرتبط را بشناسید
دیگر پیج های مرتبط با کار من کدام هستند
حتما دیگر پیج ها در حوزه ی کاری خود را بشناسید و سعی کنید تا با آن ها ارتباط برقرار کنید. هر پیج مرتبط مسلما فالوور هایی در زمینه ی پیج شما نیز خواهد داشت که می توانید با آنالیز آن پیج و مخاطبان آن در یک دوره ی زمانی، تعداد فالوور های خود را افزیش دهید.

14. به دایرکت های خود توجه ویژه ای داشته باشید
حتما پیام های خود در دایرکت را جواب دهید. دقت داشته باشید که افرادی که در دایرکت به شما پیام می دهند، از فالوور های ویژه شما محسوب می شوند که می توانید با تداوم ارتباط با آن ها از آن ها بخواهید پیج شما را تبلیغ کنند و به این وسیله تعداد فالوور های شما بالا خواهد رفت. شما می توانید به وسیله ی مقاله ی قابلیت پاسخ سریع در دایرکت که در پیش توضیح داده شده است، در خدمت کاربران خود باشید.

مقاله پیشنهادی: قابلیت پاسخ سریع در دابرکت اینستاگرام

حتما در بیو پیج خود اعلام کنید که چه زمانی می توانید به دایرکت ها جواب بدهید، چرا که دیر جواب دادن به دایرکت ها می تواند نگاه فالوور ها را از شما برگرداند و شما را از نظر آن ها فردی نامنظم جلوه دهد.

15. از دیگر رسانه های اجتماعی خود غافل نشوید
کاربران متناسب با فضاهای کاری متفاوت در برخی از اپلیکیشن ها وقت بیشتری می گذرانند. شما به عنوان یک ادمین پیج حتما باید در دیگر رسانه ها فعالیت خود را به صورت مستمرانجام دهید. به هیچ وجه از تلگرام غافل نشوید.


اگر صاحب کسب و کار هستید حتما در لینکدین فعالیت داشته باشید. شما حتی می توانید لینک اینستای خود را در دیگر پیج های خود از جمله توییتر، واتس آپ، فیس بوک، آپارات و یوتیوب منتشر کنید، تا کاربرانی که در اینستا شما را نمی شناسند، به وسیله ی لینک ها به شما بپیوندند.

16. محتوای خود را در پیج های تبلیغاتی منتشر کنید
در حال حاضر پیج های تبلیغاتی بسیاری هستند که شما می توانید در آن ها محتوای خود را منتشر کنید. البته در نظر داشته باشید که برخی از این پیج ها مبلغی از شما بابت تبلیغات دریافت می کنند. حتی می توانید بنری از تبلیغات پیج خود را در اختیار برخی از سایت ها قرار دهید و آن ها اقدام به انتشار بنر تبلیغاتی شما کنند.

17. تگ لوکیشن را فراموش نکنید
تاثیر تگ لوکیشن در افزایش بازدید اینستاگرام
یکی از مهم ترین موتور های جستجوی اینستاگرام، یافتن کاربران از طریق مکان است. شما می توانید با ثبت مکان خود این امکان را به کاربران بدهید که در هنگام جستجو اول شما بیایند. تا آن جا که ممکن است مکان خود را به صورت جزئی تر قرار دهید. اگر یک پیج فروش هستید، تعیین لوکیشن از مهم ترین شاخصه ها می باشد. کاربران بسیار مایل اند خرید بازدید اینستاگرام و افزایش بازدید اینستاگرام که از نزدیک ترین مکان به زندگی خود خرید نمایند.

مقاله پیشنهادی: ثبت لوکیشن در اینستاگرام (پست و استوری)

18. با تولید محتوای رایگان، دیگران را به تبلیغ پیج خود تشویق کنید
شما می توانید با تولید محتوای رایگان برای برخی از سایت ها و حتی پیج های خرید بازدید اینستاگرام و افزایش بازدید اینستاگرام ایسنتاگرامی از آن ها بخواهید که پیج شما را تبلیغ کنند. با این کار شما علاوه بر تبلیغ رایگان پیج خود، می توانید صاحبان دیگر کسب و کارها و شبکه های اجتماعی را فالوور خود کنید.

نکته: تا جایی که خرید بازدید اینستاگرام و افزایش بازدید اینستاگرام ممکن است ارتباط خود را با آن ها حفظ کنید و سعی کنید که این کار را به مدت طولانی انجام دهید. در دوره زمانی طولانی، شما صاحب پیجی با تعداد فالوور بالا خواهید بود.

19. در فضای حقیقی تبلیغات کنید
شما می توانید در هر فضایی که قرار دارید از اطرافیان خود خرید بازدید اینستاگرام و افزایش بازدید اینستاگرام بخواهید که به پیج شما بپیوندند. حتی شما می توانید در تمامی جمع های خانوادگی این مسئله را عنوان کنید و برای آن نیز جوایزی در نظر بگیرید.

20. تخفیف های فالووری در نظر بگیرید
شما می توانید در پیج خود عنوان کنید که اگر تعداد فالوور های پیج به 2000 نفر برسد، محصولات خاصی را تخفیف می دهید. این کار به صورت خود کار و بدون صرف هیچ گونه هزینه، فالوور های شما را به یک منبع تبلیغاتی برای پیج شما تبدیل می کند.

نکته: در این روش سعی کنید که حتما با فالوور های خود صادق باشید. خرید بازدید اینستاگرام و افزایش بازدید اینستاگرام صداقت می تواند در کوتاه ترین زمان ممکن تعداد فالوور های شما را چند برابر کند.

21. برای افراد خرید بازدید اینستاگرام و افزایش بازدید اینستاگرام معرف پیج شما، جایزه قرار دهید

 

http://rowanppkf33322.articlesblogger.com/26029648/
http://andymbhr02457.blogerus.com/26128684/
http://raymondcvkx87442.bloggin-ads.com/26135112/
http://franciscoxxtn66655.blogpostie.com/26135091/
http://louiscbyt88887.blogprodesign.com/25949233/
http://augustzkkg39495.blogdigy.com/-17026800
http://kameronabxr88888.mybjjblog.com/-17561346
http://sethbdbx11000.tblogz.com/-17605100
http://zandercreo52086.uzblog.net/-17485820
http://trentonhhdy01000.canariblogs.com/-18588496
https://zanderqrni44433.qowap.com/61864510/خرید-بازدید-اینستاگرام-و-افزایش-بازدید-اینستاگرام
https://alexisvkxj20864.blog2learn.com/50204380/خرید-بازدید-اینستاگرام-و-افزایش-بازدید-اینستاگرام
https://rowanppmg44333.jiliblog.com/61365672/خرید-بازدید-اینستاگرام-و-افزایش-بازدید-اینستاگرام
https://augustpqnh44433.getblogs.net/33495603/خرید-بازدید-اینستاگرام-و-افزایش-بازدید-اینستاگرام
https://travisrroj44444.dsiblogger.com/33769735/خرید-بازدید-اینستاگرام-و-افزایش-بازدید-اینستاگرام
https://judahoolh44433.ka-blogs.com/56515946/خرید-بازدید-اینستاگرام-و-افزایش-بازدید-اینستاگرام
https://jaredcczu23222.blogofoto.com/33604587/خرید-بازدید-اینستاگرام-و-افزایش-بازدید-اینستاگرام
https://dallasxzxs88888.timeblog.net/39439757/خرید-بازدید-اینستاگرام-و-افزایش-بازدید-اینستاگرام
https://gregorykywr89988.acidblog.net/33699964/خرید-بازدید-اینستاگرام-و-افزایش-بازدید-اینستاگرام
https://donovanoclt13579.fireblogz.com/33365883/خرید-بازدید-اینستاگرام-و-افزایش-بازدید-اینستاگرام 
https://messiahyqbl82570.aioblogs.com/56595702/خرید-بازدید-اینستاگرام-و-افزایش-بازدید-اینستاگرام
https://danteiiez11100.xzblogs.com/44770435/خرید-بازدید-اینستاگرام-و-افزایش-بازدید-اینستاگرام
https://elliothhey10099.free-blogz.com/49960222/خرید-بازدید-اینستاگرام-و-افزایش-بازدید-اینستاگرام
https://reidufik30739.widblog.com/57105368/خرید-بازدید-اینستاگرام-و-افزایش-بازدید-اینستاگرام 
https://messiahbdzx00000.collectblogs.com/48883625/خرید-بازدید-اینستاگرام-و-افزایش-بازدید-اینستاگرام
http://titusghez11111.isblog.net/-20246956
http://arthureeav99999.blogdon.net/-19399014
http://mariofuhs64197.alltdesign.com/-23241413
http://donovancczu99988.amoblog.com/-24701578
http://emilianovwtp77766.total-blog.com/-28129573
http://augustoqmi44333.blog-gold.com/7825989/خرید-بازدید-اینستاگرام-و-افزایش-بازدید-اینستاگرام
http://eduardouvsn66555.ambien-blog.com/7798948/خرید-بازدید-اینستاگرام-و-افزایش-بازدید-اینستاگرام
http://manuelklig05528.atualblog.com/7724903/خرید-بازدید-اینستاگرام-و-افزایش-بازدید-اینستاگرام
http://deanoolg44333.blog-a-story.com/7762556/خرید-بازدید-اینستاگرام-و-افزایش-بازدید-اینستاگرام
http://elliotggcw00999.blogacep.com/7408337/خرید-بازدید-اینستاگرام-و-افزایش-بازدید-اینستاگرام
http://milowinw24579.blogadvize.com/7852939/خرید-بازدید-اینستاگرام-و-افزایش-بازدید-اینستاگرام
http://daltonjudm26924.bloggerswise.com/7770672/خرید-بازدید-اینستاگرام-و-افزایش-بازدید-اینستاگرام
http://cesardhgf34444.bloggosite.com/7872770/خرید-بازدید-اینستاگرام-و-افزایش-بازدید-اینستاگرام
http://louispuxy62739.blogoscience.com/7761302/خرید-بازدید-اینستاگرام-و-افزایش-بازدید-اینستاگرام 
http://andyrlwe79246.blogproducer.com/7899042/خرید-بازدید-اینستاگرام-و-افزایش-بازدید-اینستاگرام
http://josueakqx74074.blogrelation.com/7789180/خرید-بازدید-اینستاگرام-و-افزایش-بازدید-اینستاگرام
http://archernssp90011.blogrenanda.com/7868678/خرید-بازدید-اینستاگرام-و-افزایش-بازدید-اینستاگرام
http://zanemnkg33322.blogsidea.com/7900750/خرید-بازدید-اینستاگرام-و-افزایش-بازدید-اینستاگرام
http://ricardouxup77766.blogthisbiz.com/7671619/خرید-بازدید-اینستاگرام-و-افزایش-بازدید-اینستاگرام
http://riveryhno42974.blue-blogs.com/7760646/خرید-بازدید-اینستاگرام-و-افزایش-بازدید-اینستاگرام
http://deancdbt51505.csublogs.com/7594584/خرید-بازدید-اینستاگرام-و-افزایش-بازدید-اینستاگرام
http://johnnyypan04714.dailyhitblog.com/7754821/خرید-بازدید-اینستاگرام-و-افزایش-بازدید-اینستاگرام
http://jarednygm29628.develop-blog.com/7855703/خرید-بازدید-اینستاگرام-و-افزایش-بازدید-اینستاگرام
http://codyshvg19753.is-blog.com/7894545/خرید-بازدید-اینستاگرام-و-افزایش-بازدید-اینستاگرام
http://shanehxkw75319.livebloggs.com/7892666/خرید-بازدید-اینستاگرام-و-افزایش-بازدید-اینستاگرام
http://knoxlifx61677.loginblogin.com/7829802/خرید-بازدید-اینستاگرام-و-افزایش-بازدید-اینستاگرام
http://israelhnuz74073.mdkblog.com/7588099/خرید-بازدید-اینستاگرام-و-افزایش-بازدید-اینستاگرام
http://emiliobbys88888.mybuzzblog.com/7553227/خرید-بازدید-اینستاگرام-و-افزایش-بازدید-اینستاگرام
http://stephengucn04692.newbigblog.com/7648637/خرید-بازدید-اینستاگرام-و-افزایش-بازدید-اینستاگرام
http://cruzkooj66778.thenerdsblog.com/7473496/خرید-بازدید-اینستاگرام-و-افزایش-بازدید-اینستاگرام
http://erickgxma97531.theobloggers.com/7885160/خرید-بازدید-اینستاگرام-و-افزایش-بازدید-اینستاگرام
http://gregorynqrq90012.topbloghub.com/7874281/خرید-بازدید-اینستاگرام-و-افزایش-بازدید-اینستاگرام
http://josueftgr53197.ttblogs.com/7595162/خرید-بازدید-اینستاگرام-و-افزایش-بازدید-اینستاگرام
http://zaneqfnx50469.vblogetin.com/7490550/خرید-بازدید-اینستاگرام-و-افزایش-بازدید-اینستاگرام 
http://griffinxcdc11100.win-blog.com/7935438/خرید-بازدید-اینستاگرام-و-افزایش-بازدید-اینستاگرام
http://hectorgyav53443.worldblogged.com/7656538/خرید-بازدید-اینستاگرام-و-افزایش-بازدید-اینستاگرام
http://manuelswnp96285.yomoblog.com/7898266/خرید-بازدید-اینستاگرام-و-افزایش-بازدید-اینستاگرام
https://zanekoqr39406.digiblogbox.com/28579738/خرید-بازدید-اینستاگرام-و-افزایش-بازدید-اینستاگرام
https://shaneujvd60257.bloginwi.com/38345633/خرید-بازدید-اینستاگرام-و-افزایش-بازدید-اینستاگرام
https://andresjkgb11111.jaiblogs.com/28870712/خرید-بازدید-اینستاگرام-و-افزایش-بازدید-اینستاگرام
https://daltonhgcy00099.blogzag.com/47679521/خرید-بازدید-اینستاگرام-و-افزایش-بازدید-اینستاگرام
https://beausjwh20863.look4blog.com/42473382/خرید-بازدید-اینستاگرام-و-افزایش-بازدید-اینستاگرام
https://titusthry70357.imblogs.net/52579488/خرید-بازدید-اینستاگرام-و-افزایش-بازدید-اینستاگرام
http://rafaelzlaf69135.blogstival.com/25929571/
http://jaspervnbo03197.designi1.com/25431646/
http://claytonbqsq64483.educationalimpactblog.com/25751671/
http://andyixly86420.ivasdesign.com/25766848/
http://elliotykrx36824.post-blogs.com/25728858/
https://connergsaf69258.blognody.com/6134728/خرید-بازدید-اینستاگرام-و-افزایش-بازدید-اینستاگرام 
http://connerktag07407.link4blogs.com/25871286/
https://spenceriwfa08642.jts-blog.com/6210647/خرید-بازدید-اینستاگرام-و-افزایش-بازدید-اینستاگرام 
http://rylanllhz69495.review-blogger.com/25548810/
https://erickvwca11233.blogsumer.com/6223422/خرید-بازدید-اینستاگرام-و-افزایش-بازدید-اینستاگرام
https://rowanxnal31975.rimmablog.com/6121300/خرید-بازدید-اینستاگرام-و-افزایش-بازدید-اینستاگرام 
https://gregoryhhdy00009.bloggazza.com/6117069/خرید-بازدید-اینستاگرام-و-افزایش-بازدید-اینستاگرام
https://marcopfse08641.blogaritma.com/6208553/خرید-بازدید-اینستاگرام-و-افزایش-بازدید-اینستاگرام
https://danteymxf69235.shoutmyblog.com/6185007/خرید-بازدید-اینستاگرام-و-افزایش-بازدید-اینستاگرام
https://emilianolboa97520.bcbloggers.com/6093919/خرید-بازدید-اینستاگرام-و-افزایش-بازدید-اینستاگرام
https://manueluxxv00001.blogcudinti.com/6109953/خرید-بازدید-اینستاگرام-و-افزایش-بازدید-اینستاگرام
https://rylanktaf96396.iyublog.com/6202118/خرید-بازدید-اینستاگرام-و-افزایش-بازدید-اینستاگرام
https://marcomkhc22211.blogdiloz.com/6207113/خرید-بازدید-اینستاگرام-و-افزایش-بازدید-اینستاگرام
https://jasperggdz12245.verybigblog.com/6185077/خرید-بازدید-اینستاگرام-و-افزایش-بازدید-اینستاگرام
https://rylanlmjf33333.activosblog.com/6196756/خرید-بازدید-اینستاگرام-و-افزایش-بازدید-اینستاگرام
https://simonzkry36802.p2blogs.com/6146080/خرید-بازدید-اینستاگرام-و-افزایش-بازدید-اینستاگرام
https://andreaavq87777.bloggactivo.com/6198132/خرید-بازدید-اینستاگرام-و-افزایش-بازدید-اینستاگرام
https://keeganmnje32222.theblogfairy.com/6193879/خرید-بازدید-اینستاگرام-و-افزایش-بازدید-اینستاگرام
https://erickbpak20863.vidublog.com/6201944/خرید-بازدید-اینستاگرام-و-افزایش-بازدید-اینستاگرام
https://beaurpja21110.oblogation.com/6190417/خرید-بازدید-اینستاگرام-و-افزایش-بازدید-اینستاگرام
https://judahxvqk93826.gynoblog.com/6181663/خرید-بازدید-اینستاگرام-و-افزایش-بازدید-اینستاگرام
https://keegandnuy38991.laowaiblog.com/6076396/خرید-بازدید-اینستاگرام-و-افزایش-بازدید-اینستاگرام

موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۰/۰۵/۲۷
مدیر سایت

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی