آموزش موفقیت و سئو سایت و جذب ثروت با قانون جذب

قانون جذب چیست و چه تاثیری بر زندگی ما دارد؟

جمعه, ۳۱ مرداد ۱۳۹۹، ۱۱:۲۴ ق.ظ

شاید بارها در اینترنت مثال هایی از قانون جذب را دیده باشید. قانون جذب یعنی شما هر آنچه را که به آن فکر کنید یا بر آن تمرکز کنید در زندگی خود جذب خواهید کرد و تفاوتی ندارد که این اتفاق مثبت باشد یا منفی، در هر صورت در زندگی شما رخ خواهد داد.  تصویرسازی ذهنی یا خلق تصاویر یکی از کم هزینه ترین ابزارهای موفقیت به شمار می آید؛ چرا که تصویرسازی قدرت خلاقیت ذهن شما را فعال می کند و باعث می شود تا انسان از مهارت ها و استعدادهای خود نهایت استفاده را ببرد. روش استفاده از قانون جذب دراین مقاله مورد بحث ماست.

شاید اکنون برایتان سوال شود که تصویر سازی ذهنی چه تاثیری در جذب اتفاقات مثبت در زندگی ما دارد، در واقع محققان دریافتند که در زندگی واقعی، شما از روندی پیروی می کنید که در تجسم و تصویر سازی های ذهنی خود آن را مجسم کرده اید. پس تصویر سازی ذهنی تاثیر مستقیمی بر آن چه که در زندگی خود جذب می کنید دارد. تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید تا با روش استفاده ار قانون جذب  در زندگی و اثرات مثبت آن آشنا شوید.

افکار منفی و بد
 

تصویر سازی ذهنی بر ذهن نیمه هوشیار شما نیز تاثیر می گذارد
همانطور که می دانید ذهن انسان همیشه در حال تحلیل کردن و یافتن راه  حلی برای رسیدن به افکار یا آرزوهایی است که از تصوراتش می گذرد. بنابراین اگر شما در حال تصویر سازی ذهنی مثبت هستید، آموزش قانون جذب ذهن نیمه هوشیار شما راهی برای ساختن آن تصویر پیدا می کند. به عنوان مثال اگر یک مشکل مالی 100 هزار تومانی در ذهنتان دارید، ذهن نیمه هوشیار شما راه حلی پیدا می کند که به کمک آن به 100 میلیون تومان دست یابید.

این مقاله را هم بخوانید:  تقویت نگرش مثبت وتغییر ذهنیت و مقابله با افکار منفی
چگونه تصویر سازی کنیم؟
اکنون که از اهمیت تصویر سازی و تجسم خلاق در قانون جذب آگاه شدیم زمان آن فرا رسیده تا روش آن را یاد بگیریم. به نظر شما چگونه می توان به موثر ترین شکل ممکن قانون جذب را به کار گرفت؟

در اولین مرحله باید بدانید که تصویر ذهنی شما باید حدالامکان واضح و شفاف باشد به طوری که بتوانید هر روز صبح از خواب بیدار می شوید و شب ها که به خواب می روید، آن را مجسم کنید.
در دومین مرحله از تصویر سازی ذهنی باید احساس، بو و یا مزه به تصویر خود اضافه کنید تا واقعی تر به نظر برسد. به عنوان مثال ماشین مورد علاقه تان را تصور کنید.
پس از تصور کردن آن، فکر کنید که داخل آن نشسته اید و در حال رانندگی هستید، چه احساسی دارید؟ اضافه کردن احساسات به تصویر سازی ذهنی باعث می شود شما بیشتر از قدرت ها و استعدادهای خود استفاده کنید.

اگر نمی توانید این تمرین را به خوبی در زندگی به کار گیرید، حداقل روزی دو بار آن را تمرین کنید و تصویر موفقیت خود را تجسم کنید. در واقع هر یک ساعت تصویر سازی ذهنی به اندازه 1 ساعت فعالیت جسمانی اثر بخش است. پس شما یکی از مهم ترین ابزارهای موفقیت را در اختیار دارید.
چگونه از افکار منفی در قانون جذب دوری کنیم؟
چگونه از افکار منفی در قانون جذب دوری کنیم؟
انسان های موفق هیچ گاه  روی افکار و اتفاقات تکراری متمرکز نمی شوند. چرا که می دانند افکار یکسان و تکراری نتیجه ای یکسان با گذشته شما دارد پس برای تغییر  سبک زندگی و رقم زدن آینده باید به گونه ای فکر کنید که تا حالا فکر نمی کرده اید.

جایگزینی افکار منفی با افکار مثبت وقتی که درست تشخیص داده می شوند بسیار ساده تر است. شناخت و قبول این که این فکر منفی است اولینقدم است ؛ زیرا بسیاری از مردم نمی توانند این کار را انجام دهند. نکته بعدی این است که سعی کنید بگویید «همه چیز خوب است» و افکار منفی واقعی نیستند.

این مقاله را هم بخوانید:  مثبت اندیش باشید
روش استفاده از قانون جذب این است که درست مثل لبخند زدن با چهره شاد، وقتی عصبانی می شوید، هنگام لبخند از بین می رود، نمی تواند وجود داشته باشد. بنابراین وقتی واقعاً افکار مثبت را در ذهن خود تکرار می کنید، افکار منفی از بین می روند. اگر کمی دیرتر دوباره این اتفاق افتاد ، فقط فرایند را تکرار کنید. این اساس قانون جذب است که می توانید با جایگزین کردن افکار منفی با موارد مثبت و تکرار افکار مثبت در طول روز ، ذهن خود را تغییر دهید.

از منطقه امن خود بیرون بیایید
منطقه امن شما دقیقا حکم یک زندان را برای شما دارد چون باعث می شود شما در همان محدوده باقی بمانید و هیچ گاه از آن فراتر نروید، حتی اگر میله ای برای این زندان وجود نداشته باشد.

شاید تا به حال داستان بچه فیل و طناب را شنیده باشید. در این داستان پای فیل از دوران کودکی با طنابی بسته شده و زمانی که فیل بزرگتر می شود، با وجود اینکه توانایی پاره کردن طناب را دارد هیچ گاه آنرا امتحان نمی کند چون باورهای او در همان منطقه امن شکل گرفته اند و فیل حاضر نیست برای بهبود شرایط خود دست به تلاش بزند.

داستان زندگی ما نیز شبیه داستان فیل و طناب است. بسیاری از ما خودمان را با باورهای محدود کننده و تکراری در منطقه امن خود زندانی کرده ایم در صورتی که نمی دانیم با یک حرکت یا اقدام کوچک می توانیم از این هم فراتر برویم. پس روش استفاده از قانون جذب را بشناسید.

این مقاله را هم بخوانید:  چالش بیست و یک روز قانون جذب 
از منطقه امن خود بیرون بیایید
داشته هایتان را بیشتر از نداشته هایتان یادآوری کنید
اکثر افراد عادت دارند که از شرایط زندگی، همسر، خانواده و شغل خود ناراضی باشند و این نارضایتی را به وضوح اعلام می کنند. زمانی که شما این نارضایتی را به خود یادآوری می کنید، ناراحتی شما بر اساس قانون جذب چند برابر می شود و تمام داشته هایتان را نادیده می گیرد.بهتر است که روش استفاده از قانون جذب را به کارببرید. پس زمانی که می توانید مثبت اندیش باشید و از داشته هایتان شکرگذاری کنید، چرا برای نداشته هایتان ناراضی هستید؟

سعی کنید هر روز 1 یا 2 مورد از نعمت ها و یا ویژگی های زندگی خود را یادداشت کنید. این ویژگی های مثبت می توانند راجع به همسر، خانواده و یا شغل شما باشند. زمانی که شما شروع به یادداشت کردن ویژگی های مثبت زندگی خود می کنید، ناخودآگاه ذهن شما به دنبال یافتن ویژگی های مثبت است و کمتر به نکات منفی توجه دارد.

شما با استفاده از شکرگذاری قوی ترین ارتعاش را به کائنات ارسال می کنید. اگر از همین لحظه بخواهید بابت هر پولی که وارد زندگیتان می شود شکر گذار باشید پس از مدتی متوجه می شوید که رفته رفته پول بیشتری به دستتان می رسد، آنجاست که به معجزه شکرگذاری در قانون آفرینش ایمان خواهید آورد.

قانون جذب یکی از بزرگترین و تاثیرگذارترین قانون حاکم بر جهان هستی است که بر کائنات دلالت دارد. اگر شما منکر آن شوید و یا آن را قبول داشته باشید در هر صورت این قانون در حال اجراست. پس زمانی که می توانید فرد مثبت اندیشی باشید چرا ذهن خود را به افکار مسموم آلوده می کنید؟ در این مطلب روش استفاده از قانون جذب را بررسی کردیم و امید واریم برای شما مفید واقع شده باشد.

 

 

http://daltonjyeg30864.shotblogs.com/-9883719
 

http://raymondvvso77767.tribunablog.com/-10140315
 

http://martinzuwy10791.suomiblog.com/-11064791
 

http://jaredusqm66666.blogzet.com/-10543734
 

http://josuejolh44444.tblogz.com/-10638578
 

http://miloqtrn66666.mybjjblog.com/-10777804
 

http://emiliolifa11112.canariblogs.com/-11633599
 

http://arthurppol66664.blogdon.net/-12612194
 

http://tysonyxvr88888.isblog.net/-13249343
 

http://connerpsqm67888.amoblog.com/-17586196
 

http://landenmrsp51840.alltdesign.com/-16243801
 

http://cristianxyvs99999.blogkoo.com/-15168589
 

http://beckettjgda22211.total-blog.com/-20953242
 

http://garrettmnkh11111.blogdigy.com/-10144252
 

http://elliotxvsn67666.uzblog.net/-10751192

 

موافقین ۰ مخالفین ۰ ۹۹/۰۵/۳۱
مدیر سایت

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی