آموزش موفقیت و سئو سایت و جذب ثروت با قانون جذب

قانون ارتعاش چیست؟

چهارشنبه, ۲۸ خرداد ۱۳۹۹، ۱۱:۰۶ ب.ظ

قانون ارتعاش چگونه و چرا عمل می کند؟


قانون لرزش تصریح می کند که همه چیز انرژی است و انرژی در فرکانس خاصی ارتعاش می یابد. هیچ چیز در حال استراحت نیست. و این بدان معناست که نتایج به دست آمده در زندگی ، شیوه زندگی ، زندگی خود ، هر آنچه که به آن می رسید یا در رسیدن به این مرحله ناکام هستید ، به دلیل لرزش شماست.

 

بیشتر مردم تصوری از چگونگی جلوه دادن و رسیدن به اهداف و رویاهای خود ندارند زیرا آنها نمی فهمند قانون لرزش چگونه کار می کند. آنچه آنها درک می کنند این است که تا زمانی که به آنچه می خواهند فکر کنند ، تجلی خواهند یافت. طبق قانون جذب ، این به نوعی صحیح است ، اما مشکل اینجاست که قانون جذب براساس قانون ارتعاش است.

 

بنابراین ، اگر تصوری ندارید که چگونه قانون ارتعاش کار می کند ، هرگز قانون جذب را عملی نمی کنید. به همین دلیل است که اکثر مردم نتوانند آنچه را که می خواهند بیان کنند و تصور می کردند که قانون جذب صحیح نیست.

 

همه چیز در حال پیچ و خم و جمع شدن با چیزهایی است که در بخش فرکانس مطابقت دارند. همه چیز در کل جهان دارای یک فرکانس خاص است و در مجموعه ای از لرزش های منحصر به فرد خود نوسان می کند ، که مانند خود به مدار مرکزی می چرخد. به همین دلیل عباراتی مانند "like like like" و "پرندگان پرهای با هم" به وجود می آیند.

 

چگونه قانون لرزش بر زندگی شما تأثیر می گذارد

در اینجا فرمول عالی و ساده ای برای درک قانون لرزش و نحوه عملکرد آن در زندگی ما آورده شده است:

میکروکوزم (ذرات اتمی) = Macrocosm (جهان خارجی)

 

به طور خلاصه ، هرچه احساسات شاد را انتخاب می کنید ، احساسات شاد تری به زندگی شما جلب می شود ، زیرا شما ارتعاش انرژی را ارائه می دهید که با احساسات شاد هماهنگ است. از طرف دیگر ، اگر ناراحت هستید و احساس فرومایگی می کنید ، بیشتر از همین لرزش ها در زندگی خود ایجاد خواهید کرد.

 

ذهن شما قدرتمندترین ابزار در این جهان است زیرا شما قادر هستید از طریق افکار و احساسات خود انرژی لرزش را تغییر داده و تغییر دهید. و وقتی این کار را کردید ، ارتعاش انرژی را که با افکار و احساسات شما هماهنگ است ، جذب کرده و به وجود می آورید.

 

فکر شما جایی است که همه چیز آغاز می شود. همانطور که ذهن آگاه شما به طور عادت در افکار فرکانس خاصی زندگی می کند ، اینها کاملاً در ذهن ناخودآگاه شما جای می گیرند. این افکار به ارتعاش غالب شما تبدیل خواهند شد. و این لرزش غالب با ارتعاشات مشابه دیگر طنین می کند و آنها را به زندگی شما جلب می کند.

 

منظور این است که بگوییم مانند آینه بزرگ عمل می کند. شما ابتدا فرکانس لرزش را از طریق ذهن خود ایجاد می کنید (احساسات و افکار) و سپس آن فرکانس را به محیط اطراف خود می اندازید و هر آنچه که هماهنگ با فرکانس شما ارتعاش می کند به شکل چیزها ، افراد و تجربیات به شما می رسد.

 

شما با ارتعاش انرژی خود در هارمونی زندگی می کنید

شاید بهترین روش علمی برای توضیح نحوه عملکرد قانون لرزش ، استفاده از چنگال تنظیم است. یک چنگال تنظیم می تواند به عنوان یک تصویر مفید در مورد چگونگی تولید یک جسم ارتعاش کننده صدا باشد. هنگامی که دو چنگال تنظیم را با همان فرکانس دریافت می کنید و یکی را با چکش لاستیکی می گیرید ، باعث لرزش و انتقال امواج صوتی به اطراف آن می شود ، همین امر باعث می شود که چنگال تنظیم دوم لرزش و تولید همان امواج صوتی شود. این همچنین به عنوان یک طنین انداز شناخته می شود.

 

وقتی فکر خاصی می کنید یا احساس خاصی احساس می کنید ، از طریق لرزش به محیط اطراف خود انرژی منتقل می کنید و چیزهای دیگر ، افراد و تجربیاتی که در همان فرکانس ارتعاش می شوند ، مورد توجه شما قرار خواهند گرفت. این همان رزونانس است.

فیزیکدان مشهور جهان ، آلبرت انیشتین یک بار این کلمات را بیان کرد: "عمل شبح وار از فاصله". در آن ، وی گفت که بدون جسمی که با جسم دیگری لمس شود می توان یک شیء را جابجا کرد ، تغییر داد و یا در غیر این صورت تأثیر گذاشت.

 

بنابراین ، هر لرزشی انرژی را که به جهان می فرستید ، به زندگی خود جذب خواهید کرد. به همین دلیل است که مردم به دلیل لرزش ، یا به عبارتی دیگر ، افکار ، احساسات ، احساسات ، اعمال و قصد خود زندگی خود را در حال زندگی می گذرانند.

 

وقتی یک درخت سیب کاشته می شوید ، همیشه یک سیب دریافت خواهید کرد. می توان امیدوار بود که درخت سیب به رنگ نارنجی رشد کند ، اما این اتفاق نخواهد افتاد زیرا درخت سیب در فرکانس "یک درخت سیب" ارتعاش می کند. در صورت تغییر لرزش آن ، یک درخت سیب یک درخت سیب باقی نخواهد ماند.

 

https://www.janblaghy.ir/%d9%82%d8%a7%d9%86%d9%88%d9%86-%d8%a7%d8%b1%d8%aa%d8%b9%d8%a7%d8%b4-%da%86%db%8c%d8%b3%d8%aa%d8%9f/

 

موافقین ۰ مخالفین ۰ ۹۹/۰۳/۲۸
مدیر سایت

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی