آموزش موفقیت و سئو سایت و جذب ثروت با قانون جذب

برنامه های آموزش فروش

دوشنبه, ۱۲ خرداد ۱۳۹۹، ۰۳:۲۵ ب.ظ


در کار ما با ایجاد برنامه های آموزش فروش حرفه ای برای سازمان های برتر فروش در جهان ، ریچاردسون مهارت های مهم فروش و رفتارهایی را که برای بهبود عملکرد فروش و کاهش مدت زمان چرخه فروش مورد نیاز است ، شناسایی و تشریح کرده است. برنامه آموزشی فروش متصل RichardsonTT یک راه حل عمیق ، گسترده و مؤثر است که به تیم فروش شما کمک می کند تا رفتارهای مهم را در این زمینه یاد بگیرند و استفاده کنند.

هر یک از برنامه های آموزش فروش در برنامه درسی فروش متصل ریچاردسون برای افزایش مهارت های مبتنی بر مرحله فروش و پیچیدگی فروش سفارشی سازی شده است. با پیمایش در برنامه مورد علاقه ، نقشه دوره آموزشی فروش ما را در زیر کاوش کنید.

برنامه های آموزش فروش شامل در برنامه فروش فروش متصل ریچاردسون TM

ما یک سرویس حرفه ای ممتاز را ارائه می دهیم که از یک روش آموزشی "یادگیری با انجام" استفاده می کند ، شرکت کنندگان را در بازی نقش ، حل مسئله ، طوفان مغزی و تمرینات فردی و تیمی درگیر می کند. در طول آموزش ، شرکت کنندگان مربیگری و بازخورد شدید دریافت می کنند. ترکیبی از بازخورد برنامه ، تسهیلگر و همسالان ، و ارزیابی از خود ، شرکت کنندگان را در استفاده از مزایای کامل این برنامه تضمین می کند.

بخش اصلی فلسفه ما این است که آموزش فروش مؤثر بر این فرض ساخته شده است که شرکت کنندگان صفحات خالی نیستند. اعضای تیم شما به خاطر آنچه در تمرین می آورند ، احترام می گذارند. ما از یک روش سقراطی برای سؤال کردن استفاده می کنیم تا قبل از ساختن مدل ها و آموزش نکات یادگیری ، اقدام به خرید کنیم.

تقویت حرکت برای بسته شدن یک فروش ضمن حفظ خط پایین نیاز به استراتژی دارد که قبل ، حین و بعد از تماس با فروش انجام شود. ریچاردسون برنامه هایی مانند استراتژی تعقیب عمدی و استراتژی حساب مرفه را برای آموزش بازخورد فروش در ساختن یک برنامه عمدی برای جذب مشتریان خود ارائه می دهد. این برنامه ها همراه با برنامه هایی که در طول مکالمه فروش روی گفتگو تمرکز می کنند مانند مشاوره فروش و مذاکره مشاوره ، راه حل قدرتمندی را برای بهبود عملکرد دوره آموزش فروش ایجاد می کنند.

ما همچنین برنامه هایی را برای مدیران فروش ارائه می دهیم تا از تلاش های شما برای ایجاد فرهنگی برای مربیگری فروش پشتیبانی کنند و پیشرفت مستمر داشته باشند. شما می توانید برنامه های آموزش مدیر فروش ما را از اینجا مشاهده کنید.

با کاوش در لیست زیر ، درباره محتوای برنامه آموزش فروش ما برای متخصصان فروش بیشتر بیاموزید.

برنامه آموزشی فروش خود را با محتوای دوره غنی سازی تقویت کنید
ماژول های ما به معنای پشتیبانی موثر از آموزش فروش سازمان شما از طریق زمینه های آموزش متمرکز است که روی تکنیک های فروش ویژه متمرکز شده اند. هر ماژول متناسب با نیازهای منحصر به فرد تیم شما تنظیم شده است.

با مراجعه به موارد ذکر شده در زیر ، محتوای غنی سازی آموزش فروش ما را کاوش کنید.

https://www.janblaghy.ir/%D9%86%D9%88%DB%8C%D9%86-%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D9%88-%D8%AA%DA%A9%D9%86%DB%8C%DA%A9-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%81%D8%B1%D9%88/

موافقین ۰ مخالفین ۰ ۹۹/۰۳/۱۲
مدیر سایت

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی