قانون ارتعاش تعیین کننده چیزهایی است که شما به زندگی‌تان جذب می‌کنید.  اگر دائم درگیر مشکلات هستید و نگران هستید، انرژی‌های منفی از خود ساطع می‌کنید و انرژی‌های منفی، همان ارتعاشات شما هستند.

می‌توانید ابتدا قانون ارتعاش- قسمت اول را مطالعه کرده و سپس این مقاله را بخوانید. وقتی از خود انرژی منفی ساتع می‌کنید. در نتیجه، انرژی‌های منفی بیشتری را به سوی خود جذب می‌کنید. به همین دلیل است که در کتاب مقدس آمده: «به آنچه می‌ترسیدم، دچار شدم!»

قانون ارتعاش – قسمت دوم
در واقع، این احساسات شما هستند که ارتعاش شما را تعیین می‌کنند؛ فکر شما به تنهایی چیزی را جذب نمی‌کند؛ بلکه ارتعاشی که آن احساس ساطع می‌کند، باعث جذب چیزهای خوب و بد در زندگی‌تان می‌گردد. به همین دلیل اگر تمام روز به پول فکر کنید اما احساس کمبود داشته باشید، نه تنها پول جذب نمی‌کنید، بلکه مشکلات مالی بیشتری را به سوی خود می‌کشانید!

احساس ترس، یکی از بدترین و پایین‌ترین ارتعاشات را دارد. ترس، خودش باعث ایجاد تردید و نگرانی می‌شود و به دنبال آن، انکار و بی‌توجهی رخ می‌دهد. حضرت سلیمان (ع) می‌گوید: «در آنچه به دست می‌آورید، بیاندیشید!» به راستی درباره چه چیزی باید بیاندیشیم؟ ما در پی درک چه چیزی هستیم؟

ما به دنبال درک قوانینی هستیم که وجود ما را مشخص می‌کنند؛ به دنبال قوانینی که جهان ما را اداره می‌کنند؛ سپس باید بفهمیم که چطور باید با این قوانین همراه شویم.

مطالعه بیشتر: خلاصه کتاب ” کلید کاربردی قانون جذب ” نوشته جک کانفیلد

مطالعه بیشتر: ما موجوداتی ارتعاشی هستیم

می‌توانید در قسمت بلاگ آکادمی بازار، آخرین مقاله‌های مربوط به بازاریابی و فروش، موفقیت، ذهن قدرتمند و …را مطالعه کنید و درجریان آخرین گزارش دوره‌های آموزشی آکادمی بازار با مدیریت دکتر احمد محمدی قرار بگیرید. همچنین می‌توانید مقاله‌ی قانون جذب راهی برای غلبه بر افسردگی و مقاله‌ی آیا قانون جذب صحت دارد؟ شش باور غلط درباره قانون جذب را نیز مطالعه کنید.

قانون ارتعاش به سادگی می‌گوید همه چیز از انرژی است و هر انرژی فرکانس مخصوص به خود را دارد؛ اگر می‌خواهید به خواسته‌تان برسید، باید انرژی شما با انرژی خواسته‌تان هم فرکانس شود. اگر به پول فکر می‌کنید و احساس نا امیدی به شما دست می‌دهد، شما با پول هم فرکانس نیستید، بلکه با فقدان پول هم فرکانس هستید!

درک قانون ارتعاش، بسیار مهم و حیاتی است اما متأسفانه از هر ده نفر، یک نفر آن را درک می‌کند! اگر از شخصی بپرسید که چه احساسی دارد، هرچه بگوید توصیفی از ارتعاشی است که در آن قرار دارد! اگر بگوید که احساس خوبی ندارد، در واقع در ارتعاش منفی قرار دارد. اگر بگوید حسی عالی دارد، یعنی در ارتعاش مثبت قرار دارد.

Circle Of Energy
Circle Of Energy
میدان انرژی
در اطراف هر موجودی، یک میدان انرژی قرار دارد؛ این میدان انرژی، مجموعه‌ای از ارتعاشاتی است که فرد در هر لحظه از خود ساطع می‌کند. گاهی میدان‌های انرژی دو نفر با هم هماهنگ و هم تراز نیست و این باعث می‌شود که آن دو نفر در کنار هم احساس راحتی نکنند.

به عنوان مثال، اگر احساس شما عالی باشد و در کنار فردی بنشینید که ناراحت است، شما احساس راحتی نخواهید کرد. همچنین، ممکن است برایتان اتفاق افتاده باشد که وارد مکانی شوید و احساس کنید که دارید انرژی منفی دریافت می‌کنید. این بدین دلیل است که میدان انرژی شما با میدان انرژی افرادی که در آن مکان قرار دارند، هماهنگ نمی‌باشد.

 

استاد احمد محمدی
پادکست – قانون جذب (برای شنیدن Play کنید )

پخش‌کننده صوت
00:00
00:00
برای افزایش یا کاهش صدا از کلیدهای بالا و پایین استفاده کنید.
 

در چنین شرایطی، شما از این افراد دور می‌شوید و یا سعی می‌کنید که آن مکان را ترک کنید. اما زمانی که هر دوی شما منفی‌گرا باشید یا هر دو احساس بدی داشته باشید، به سوی هم جذب می‌شوید و اتفاقاً از هم صحبتی با هم لذت می‌برید! شاید باور این موضوع سخت باشد که دو شخص منفی گرا، در کنار هم احساس راحتی کنند؛

اما چون هردوی آن‌ها ارتعاش و فرکانسی مشابه دارند، از کنار هم بودن لذت می‌برند! این امر، در خصوص احساس شادی نیز صدق می‌کند. همانطور که می بینید، تمامی این موارد قانونمند هستند. شما تنها افراد و چیزهایی را به سوی خود جذب می‌کنید که میدان انرژی آن‌ها (یا ارتعاش شان) با شما هماهنگ باشد. در غیر این صورت، یا شما از آن‌ها دور می‌شوید و یا آن‌ها از شما!

بسیاری از شما، از قدم زدن در جنگل، استراحت کردن در ساحل یا گوش دادن به صدای باران لذت می‌برید؛ این بدین دلیل است که ارتعاش طبیعت بی‌نظیر و بسیار بالاست. به همین دلیل است که بودن در طبیعت، به شما احساس خوبی می‌دهد.

زیرا وجود شما در حالت طبیعی دارای همین ارتعاش است اما شما خودتان، با افکار و احساسات خودتان، این نظم را بر هم می‌زنید و ارتعاش خود را پایین می‌آورید!

تغییر سطح ارتعاشی
در اینجا تمرین کوچکی وجود دارد که می‌توانید انجام دهید. دفعه بعدی که در کنار شخصی قرار گرفتید که مدام در حال انتقاد، شکایت، غُر زدن و ابراز ناراحتی بود، شروع کنید و بحث را عوض کنید! شروع کنید و درباره نکته‌ای مثبت در او صحبت کنید و او را بابت آن خصوصیت مثبت تحسین کنید!

البته سعی کنید که آن تحسین صادقانه باشد. در واقع، اندک اندک موضوع را از نکات منفی به نکات مثبت آن شخص تغییر دهید؛ خواهید دید که به آسانی ارتعاش او تغییر خواهد کرد! در حقیقت، شما باعث دگرگونی ارتعاش او شده‌اید!

نکته مهم درباره این تمرین این است که وقتی شما یاد بگیرید که چطور باید این تغییر را در اطرافیان ایجاد کنید، می‌توانید این تغییر را زمانی که خودتان احساس خوبی ندارید، در خود ایجاد کنید. این حقیقت را درک کنید که احساسات شما، به کلی تحت کنترل شما هستند.

به جاهایی بروید که در آن احساس راحتی می‌کنید؛ کارهایی را انجام دهید که احساس خوبی به شما می‌دهند؛ با کسانی نشست و برخاست کنید که احساس مثبت در شما ایجاد می‌کنند؛ یادتان باشد که دلیل موفقیت افراد موفق، این است که از کاری که انجام می‌دهند لذت می‌برند و برای آن شور و اشتیاق دارند.

افرادی که به اجبار و برای بدست آوردن درآمدی متوسط به منظور گذران زندگی، حاضرند شغلی را بپذیرند که هرگز دوست ندارند، افرادی ناموفق هستند و هرگز پیشرفتی نخواهند داشت. این افراد، همواره در ارتعاش ترس، ناراحتی، بی میلی و سردرگمی به سر می‌برند!

مطالعه بیشتر: تمرینات قانون جذب و نحوه انجام دادن آنها (1)

مطالعه بیشتر: چهار برهان علمی که وجود قانون جذب را اثبات می کند

اشخاصی که می‌دانند چگونه باید دعا کنند، خود را در ارتعاش بالایی قرار می‌دهند. اما متأسفانه اغلب افراد، نحوه صحیح دعا کردن را نمی‌دانند و همواره در حال شکایت کردن از این هستند که چرا خداوند به دعای آن‌ها پاسخ نمی‌دهد!

دعا کردن، باید با احساسی خوب همراه باشد. اگر شما خود را عاجز کنید یا به حالت ملتمسانه دعا کنید، خود را در فرکانسی بسیار ضعیف قرار داده‌اید! شما هرگز نباید از سر ترس یا عجز دعا کنید؛ بلکه باید با احساسی خوب درخواست کنید و ایمان داشته باشید که به خواسته شما پاسخ داده می‌شود.

زمانی که شما ایمان دارید که دعایتان اجابت می‌شود، دیگر ترس و نگرانی به دل راه نمی‌دهید و پیشاپیش بابت اجابت دعایتان شکرگزاری می‌کنید. و ایمان قلبی یکی از بالاترین ارتعاشات می‌باشد.

پیشنهاد تیم آکادمی بازار به شما این است که درباره قانون فرکانس و ارتعاش، مطالعات خود را گسترش دهید و به این آگاهی برسید که هر آن چیزی که با آن هم ارتعاش باشید را به سوی خود جذب خواهید کرد؛ و مهم‌تر از آن، کنترل فرکانس و ارتعاشی که در آن قرار دارید، در دستان خودتان می باشد… .

با شرکت در سمینارها و کنفرانس‌های موفقیت سایت آکادمی بازار ، موفقیت خود را تضمین کرده و به آنچه که می‌خواهید به راحتی برسید و مسیر زندگی و شغلی خود را هموارتر از گذشته کنید.

 

http://gregoryffdz11110.tribunablog.com/-10228811
 

http://johnnycmpm41874.blogzet.com/-10649128
 

http://lorenzoklje33333.shotblogs.com/-9975082
 

http://johnnyxgfa22223.suomiblog.com/-11170102
 

http://miloqngc20627.tblogz.com/-10741814
 

http://elliotkqok56655.mybjjblog.com/-10874746
 

http://johnnyddbw91111.canariblogs.com/-11737776
 

http://franciscooomi44444.uzblog.net/-10834139
 

http://johnathanikid33444.blogkoo.com/-15276818
 

http://spencerpsok26161.alltdesign.com/-16350219
 

http://johnathanmonj55555.amoblog.com/-17699348
 

http://messiahtwxu62840.total-blog.com/-21067560
 

http://josuepyay96285.isblog.net/-13354528
 

http://finnnqrm35284.blogdigy.com/-10249013
 

http://shanewtmd82715.blogdon.net/-12709100